Serie A 14/15 (12): Lazio 0-3 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Kicek7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 sierpnia 2006
Posty: 357
Rejestracja: 09 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 22 listopada 2014, 16:47

Pachnie mi w tym meczu brameczką Pirlo z wolnego. Lazio nam nawet leży, myślę że 1-0 albo 2-0 dla nas wpadnie.


wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 22 listopada 2014, 17:17

Kicek7 pisze:Pachnie mi w tym meczu brameczką Pirlo z wolnego. Lazio nam nawet leży, myślę że 1-0 albo 2-0 dla nas wpadnie.
0:3 dla nas. Czekam na bramkę Llorente, bo go lubię a co !


Eric6666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 listopada 2006
Posty: 2129
Rejestracja: 13 listopada 2006

Nieprzeczytany post 22 listopada 2014, 17:48

wagner pisze:
Kicek7 pisze:Pachnie mi w tym meczu brameczką Pirlo z wolnego. Lazio nam nawet leży, myślę że 1-0 albo 2-0 dla nas wpadnie.
0:3 dla nas. Czekam na bramkę Llorente, bo go lubię a co !
to ja dorzucę 3 Comana :prochno: Pirlo, Llorente, Coman i tak może się zakończyć spotkanie :smile:


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 22 listopada 2014, 20:03

‪#‎Juventus‬ starting XI: Buffon, Lichtsteiner, Bonucci, Chiellini, Padoin, Pirlo, Marchisio, Pogba, Pereyra, Tevez, Llorente.

Mam nadzieję, że Padoin nas nie zawiedzie. Szkoda, że jednak Pereyra za napastnikami, chciałbym zobaczyć Teveza za dwójką hiszpanów.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 22 listopada 2014, 20:07

Oby 3 punkty. Jeśli będziemy w takiej dyspozycji jak ostatnio, Lazio nie będzie miało czego szukać. Możemy być chyba dobrej myśli, skoro wychodzimy na boisko choinką.


Morgesztern

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2014
Posty: 452
Rejestracja: 15 lipca 2014

Nieprzeczytany post 22 listopada 2014, 21:35

Pirlo + Carlitos + Pogba = :bravo: :bravo: :bravo:
Wielkie brawa za tę akcję.
Gramy całkiem całkiem, ale myślę, że po przerwie będzie jeszcze lepiej.
Forza!


Obrazek
squinter

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 grudnia 2011
Posty: 1267
Rejestracja: 12 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 22 listopada 2014, 21:35

szkoda tego spojenia Pogby... ależ ten chłopak ma umiejętności, niesamowity gość


mazi12

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 września 2009
Posty: 810
Rejestracja: 30 września 2009

Nieprzeczytany post 22 listopada 2014, 21:36

Niech Max weźmie mi Llorente sprzed oczu bo patrzeć się nie da :angry:


Kubba

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2006
Posty: 1576
Rejestracja: 27 lipca 2006

Nieprzeczytany post 22 listopada 2014, 21:36

Ja wiem, że Lazio to nie Parma, ale dziś nasza gra mi coś nie pasi... Nie wiem, tak jakoś wszystko wolne się wydaje. No i strasznie słabo z sytuacjami. Wydaje mi się, że to przez Pirlo, który spowalnia grę...

Szybko strzelic bramkę na 2-0 i spokojnie dograc do końca.


Gandalf8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2007
Posty: 1635
Rejestracja: 26 marca 2007

Nieprzeczytany post 22 listopada 2014, 21:39

Dobrze wygląda ta gra, szczególnie z kontry, nawet po jednej z nich padł gol (Tevez + Pogba :bravo: ). Gdy Juve zagra szybciej to Lazio się gubi - w drugiej połowie za Llorente przydałby się ktoś szybki, czyli Morata albo Coman, żeby podwyższyć prowadzenie. Padoin ma ciężko z Candrevą i chyba najbardziej z tamtej strony trzeba uważać, tym bardziej, że Padoin ma już żółtą kartę (jak dla mnie to trochę pochopnie sędzia po nią sięgnął, ale ok). Pereyra ma szybkość, dobry drybling, ale ciągle brakuje mu dokładności przy ostatnim podaniu albo strzale.


Jeden, by wszystkimi rządzić, Jeden, by wszystkie odnaleźć,
Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać
W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie.
Hołek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 września 2005
Posty: 282
Rejestracja: 11 września 2005

Nieprzeczytany post 22 listopada 2014, 21:39

Pirlo mnie męczy.Szczególnie ta patelnia, kiedy przekładał sobie z nogi na nogę ..
Ogólnie, fajnie gramy.


Niektórzy ludzie postrzegają rzeczy w ich naturalnym stanie i zadają sobie pytanie: Dlaczego? Ja marzę o rzeczach, których nigdy nie było i mówię sobie: Dlaczego nie?
Wicior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 sierpnia 2003
Posty: 1226
Rejestracja: 15 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 22 listopada 2014, 21:41

Niestety, ale Llorente znowu jest drewniany. Kompletnie zagubiony na boisku. Gramy chyba za szybko i nie łapie koncepcji innych zawodnikow.
Morata lub Coman w drugiej polowie za Hiszpana i bedzie bardzo dobrze.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 22 listopada 2014, 21:41

Świetne 15 min. przyspieszenie i mogło być po meczu. Szkoda tego rogala Pogby. Jeśli Pereyra przypomni sobie o tym, że piłkę można podać, to wygląda to nawet przyzwoicie.

Czas Andrzeja w tej taktyce dobiegł końca. Bezproduktywny na całym boisku. Za wolny do szybkich ataków, które wykonujemy i zbyt nieogarnięty w defensywie, aby robić różnicę w środku pola (propsy dla Paula, bo dziś łata wielkie czarne dziury).

Minus dla środka obrony za 'panik gejmin' oraz mały + dla Padoina. Przy Lazio grającym: nie wiemy co robić, podajmy do Candrevy, radzi sobie przyzwoicie.

Najlżejszy motorycznie mecz dla Rysia od niepamiętnych czasów.

Nie jest źle, ale marzy mi się Coman za Pirlo i bardziej ofensywne podejście. Widać, że jak przyciśniemy, to gramy to co z Parmą, a o to przecież chodzi.

Odpuście hejt na Llorente... :wink:
Ostatnio zmieniony 22 listopada 2014, 21:44 przez jackop, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Dybala 4ever

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2007
Posty: 1847
Rejestracja: 28 października 2007

Nieprzeczytany post 22 listopada 2014, 21:43

Spotkanie pod nasze dyktando póki co. Strzelmy jeszcze gola lub dwa to dowieziemy spokojnie to zwycięstwo. Fakt Llorente z przodu słabiutko, ale w defensywie kilka razy z pożytkiem dla drużyny. Akcja bramkowa po prostu palce lizać. Tevez jest w formie. Pogba jak podkręci tempo to naprawdę drzemie w nim potencjał przeogromny. Ja bym tam Pirl aż taki nie ganił, większość podań dociera do celu, jedyne co mnie raziło jak miał piłkę przed 16 to powinien strzelać, a nie bawić się w przekładańca i na siłę szukać asysty. Pereyra nie przekonuje mnie jako piłkarz przed napadem. Niech za niego wejdzie Kingsley.


Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9969
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 22 listopada 2014, 21:45

Dobry mecz ale do pełni spokoju brakuje drugiej bramki, bo Lazio stać na ukłucie. Szkoda strzału Pogby, byłyby stadiony świata :)

Najsłabiej Llorente (ale za powroty do obrony :bravo:) i Pirlo (chociaż może nie tyle słabo, co za wolno), spodziewam się zmiany tego pierwszego do 60 minuty.


Zablokowany