Serie A 14/15 (11): JUVENTUS 7-0 Parma

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Lambi120

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 maja 2011
Posty: 289
Rejestracja: 05 maja 2011

Nieprzeczytany post 09 listopada 2014, 18:10

Mógłby ktoś zapodać ostatni oficjalny mecz z minimum 7 bramkami przewagi?


Morgesztern

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2014
Posty: 452
Rejestracja: 15 lipca 2014

Nieprzeczytany post 09 listopada 2014, 18:12

Lambi120 pisze:Mógłby ktoś zapodać ostatni oficjalny mecz z minimum 7 bramkami przewagi?
To będzie chyba 7-0 z Olympiacosem w sezonie 2003/2004 (LM). :wink:

Trzymaj skrót :) :


Obrazek
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 09 listopada 2014, 18:25

Che partita :!: Dzisiaj naszym wychodziło dosłownie wszystko. Nie chodzi nawet o kosmiczny jak na włoskie warunki wynik, ale po prostu bardzo dobrą grę. Drugi mecz w nowym ustawieniu i drugi imponujący występ. :ok: Po pierwszej połowie byłem przekonany, że na czwórce odpuścimy i się wycofamy, ale naszym ciągle było mało i to musi nas kibiców cieszyć.

Llorente wraca do formy, Morata potwierdza, że warto na niego stawiać. Coman pokazuje, że ma papiery na bycie kocurem - cudownie to przerzucił do Alvaro. Bardzo fajny występ Padoina, Romulo, Marchisio. Bramka Teveza po przebyciu połowy boiska w stylu Messiego. :bravo: Pozytywów jest mnóstwo.

To nieprawdopodobne, że zmiana ustawienia potrafi wnieść tyle świeżości. Gramy odważniej, ładniej dla oka, naszym chce się biegać i dzisiaj pojawiło się to, czego brakowało w potyczce z Grekami - skuteczność. Co prawda graliśmy z najgorszą defensywą ligi, murowanym kandydatem do spadku, ale przy 3-5-2 pewnie do ostatnich minut spotkania drżelibyśmy o wynik. Wielka szkoda, że czeka nas teraz przerwa na reprezentację, bo nasi wracali do coraz lepszej formy, ale z drugiej strony w piękny sposób zakończyliśmy drugi w tym sezonie maraton spotkań. Liczę na to, że po powrocie podobnie zagramy z Lazio, a powinno być dobrze.

SALUTATE LA CAPOLISTA ANTIJUVENTINI!!!!


LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 09 listopada 2014, 18:30

pumex pisze:Coman ma potencjał na bycie kotem :ok: Kingsley robi konkretną burzę na boisku, a w ten czas Giovinco smutno pierdzi w ławkę - super sprawa i tak powinno być :D
Mam wrażenie, że Twoja niechęć do Gio nabiera cech postawy fanatycznej.
Morgesztern pisze:Opchnąć tego wypierdka (Gio :C ) do Torino czy gdzie i zainwestować w coś interesującego (jak Coman) albo nazbierać na już zawodnika z wyrobioną renomą (jak np. Shaqiri) i hej banana! (trochę to opytmistyczne ale...) :D .
Jw. + masa kisielu i argumentacja jak z gimbazy.

Super mecz! Jestem niezwykle zadowolony nie tylko z wyniku i postawy naszych zawodników, ale też tego, że Allegri dał szansę innym... myślę przede wszystkim o Comanie - okropnie "jara" mnie ten chłopak! :prochno:


Dobry Mudżyn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 stycznia 2011
Posty: 1349
Rejestracja: 11 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 09 listopada 2014, 18:33

LordJuve pisze:
pumex pisze:Coman ma potencjał na bycie kotem :ok: Kingsley robi konkretną burzę na boisku, a w ten czas Giovinco smutno pierdzi w ławkę - super sprawa i tak powinno być :D
Mam wrażenie, że Twoja niechęć do Gio nabiera cech postawy fanatycznej.

Super mecz! Jestem niezwykle zadowolony nie tylko z wyniku i postawy naszych zawodników, ale też tego, że Allegri dał szansę innym... myślę przede wszystkim o Comanie - okropnie "jara" mnie ten chłopak! :prochno:
:prochno:

No coz, nie ma nic zlego w niecheci do pilkarza ktorego sie nie lubi, ale to juz zakrawa na totalny hejt :D
Nie wiem, moze jakis knypek odbil Pumexowi kiedys dziewczyne. Albo nie knypek, ale ktos podobny do Giovinco. Albo ktos o imieniu Sebastian.
Nie wiem, nie mam pojecia, ale poniekad sie zgadzam - Giovi out po tym sezonie. Jego czas juz dobiegl konca, niech idzie do Parmy gdzie bedzie mogl grac pierwsze skrzypce.


BESTER MANN, BESTEEER !

Obrazek
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 09 listopada 2014, 19:06

I to jest prawdziwe Juve!! Aż chce się patrzeć, szkoda, że teraz przerwa, mam nadzieję, że teraz będzie tylko szlifowanie ustawienia 4-3-1-2 czy 4-3-2-1.

Od początku sezonu brakowało mi strzałów Pogby z dystansu, dziś były i dzięki nim padły dwie bramki :bravo:

Gol Tevez na 4-0, cudo. Świetna asysta Comana. Wreszcie strzelają napastnicy, dziś zdobyli ich sześć :bravo:

FINO ALLA FINE FORZA JUVENTUS!!!!!!!!!!! :bravo: :dance: :happy:


Baczu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2009
Posty: 1290
Rejestracja: 01 marca 2009

Nieprzeczytany post 09 listopada 2014, 19:25

Coś niewiarygodnego. Widok czwórki facetów w jednej linii przed Buffonem, to widok na który czekałem z utęsknieniem. Ja wiem że rywal nie był wymagający, ale z doświadczenia wiadomo że z takimi gra się najtrudniej. Niesamowita wymienność pozycji (Tevez przejmujący role środkowego pomocnika i rozprowadzający akcje w środku pola), formacji (zarówno Carlos jak i Roberto schodzili do skrzydeł), i brak tego czego obawiałem się najbardziej po naszej nowej formacji - bezsilnego pchania się środkiem boiska. Rysiek Lubicz wreszcie pokazuje swoje możliwości na starej/nowej pozycji. Wreszcie ma wsparcie na skrzydle, czy to ze strony któregoś ze środkowych pomocników grających szeroko, czy to ze strony Pereyry. Teraz Max ma ból głowy z zestawieniem pomocy i ataku, ale to chyba dobrze. : D

W lecie za rok 2 transfery za dużą kase do 1 składu (lewy obrońca, skrzydłowy/trequartista + Rugani w miejsce Barzagliego) wystarczą, jeśli będziemy w Europie grać tak jak dziś to jestem spokojny o naszą przyszłość.


Obrazek
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 09 listopada 2014, 19:41

Mówcie co chcecie, ale po takim meczu rośnie zaufanie do trenera. Allegri widzi co się dzieje, a głupi nie jest. Zareagował pozytywnie i chwała mu za to. Mam nadzieję, że 3-5-2 już nie wylezie z grobu.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2522
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 09 listopada 2014, 20:06

Morgesztern pisze:Komentarze z Facebooka JuvePoland mnie rozwaliły. "Coman do 1. składu" Ok, ale gdzie? Chcecie Comana na lewej obronie? Trzeba chłopa na wypożyczenie dać. :wink:
Dasz go na wypozyczenie, a luke po nim uzupelni jakis Borriellopodobny :/ Nie mowiac juz o tym, ze mlodziak zgnije w jakims marnym klubiku.
Fajnie, ze Coman wypadl dobrze, a Morata w 20min. strzelil 2 bramy.

Meczu nie widzialem (a szkoda), wiec sie nie wypowiadam. Spokojnie oczekuje kolejnego spotkania Juve.


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
Mate.G

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 września 2011
Posty: 1252
Rejestracja: 10 września 2011

Nieprzeczytany post 09 listopada 2014, 20:11

deszczowy pisze:Mówcie co chcecie, ale po takim meczu rośnie zaufanie do trenera. Allegri widzi co się dzieje, a głupi nie jest. Zareagował pozytywnie i chwała mu za to. Mam nadzieję, że 3-5-2 już nie wylezie z grobu.
Conte wróć ! :prochno:


Piti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2012
Posty: 2017
Rejestracja: 02 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 09 listopada 2014, 20:19

Gdzie ci wielcy znawcy (pozdro m.in. zahor :P ) co mówili, że zmiana formacji nic nie da?


mateelv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2006
Posty: 1512
Rejestracja: 26 listopada 2006

Nieprzeczytany post 09 listopada 2014, 20:23

Ma ktoś link do PEŁNEGO MECZU? :pray:


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2359
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 09 listopada 2014, 20:41

mateelv pisze:Ma ktoś link do PEŁNEGO MECZU? :pray:
Komentarz hiszpański:

Kod: Zaznacz cały

1st
http://rapidgator.net/file/86794a64d4cc2f087e1ab25b3e0f1240/Juventus.v.Parma.Spa.1st.Mpeg.html

2nd
http://rapidgator.net/file/38d3fb14632d5ea69453f4506fa80419/Juventus.v.Parma.Spa.2nd.Mpeg.html
Komentarz angielski:

Kod: Zaznacz cały

1st
http://rapidgator.net/file/423b46ad2ef16f4a99c9ffb0703697ef/Juventus.v.Parma.720p.1st.rar.html

2nd
http://rapidgator.net/file/5bc84a4f85400393ca48d2d65748e3da/Juventus.v.Parma.720p.2nd.mkv.html
Ostatnio zmieniony 09 listopada 2014, 20:44 przez Sila Spokoju, łącznie zmieniany 2 razy.


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8612
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 09 listopada 2014, 20:42

Po co jeździcie po Giovinco ? Dzisiejszego dnia nikt nie zasługuje na to by po nim jechać tym bardziej Gio, który nawet murawy nie powąchał...sezon jest długi, będzie liga, PW, LM - nawet Gio będzie tym, który będzie miał swój cenny wkład w jakieś potencjalne sukcesy...dajcie mu spokój...


Obrazek
juventussek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 października 2005
Posty: 388
Rejestracja: 22 października 2005

Nieprzeczytany post 09 listopada 2014, 21:27

Świetny mecz, szczególnie w pierwsze połowie, graliśmy jakby to był finał LM. Widać było jakąś dziwną świeżość w drużynie, Romulo jest dosyć zwinny i lubi dryblingi, może być z niego pożytek o ile dostanie więcej szans, Padoin jak zwykle solidnie w defensywie ale na lepszego rywala to ciężko może być z grą do przodu.

Na minus chyba tylko Giovinco.


Zablokowany