Serie A 14/15 (11): JUVENTUS 7-0 Parma

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Gotti

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 1529
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 09 listopada 2014, 17:06

Trzeba chłopa na wypożyczenie dać. Wink
I zmarnować mu karierę? Pogbę też trzeba było wypożyczyć do Ceseny i na pewno by się rozwinął lepiej niż w Juve.


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 09 listopada 2014, 17:07

Coman ma potencjał na bycie kotem :ok: Kingsley robi konkretną burzę na boisku, a w ten czas Giovinco smutno pierdzi w ławkę - super sprawa i tak powinno być :D Przy takim potencjale młodego Francuza każda szansa dana Giovinco będzie stratą.


Jeśli chodzi o gola Teveza po tym rajdzie, to autentycznie się wzruszyłem, bo przed oczami stanęły mi czasy, gdy zacząłem czuć pierwszą sympatię do calcio, a na piedestale był Roberto Baggio, którego znakiem firmowym były właśnie takie akcje jak ta Carlitosa. Brawo Apacz :bravo:

Romulo widziałbym częściej w środku pola z zespołami słabszymi, bo zdaje się, że ma on lekkość w grze i naturalny ciąg na bramkę, a jego obecność dodaje środkowej formacji polotu.

Mecz jak ta lala. W końcu nie ma tego wrażenia, że większość zawodników Juve stoi tyłem do bramki przeciwnika i zanim się odwróci w jej stronę to mijają lata. W końcu futbol wyglądał tak, jakby uczestniczyli w nim inteligentni piłkarze, a nie wyplewieni z myślenia tekturowi chłopcy.

GRAZIE E FORZA MAGICA JUVENTUS!


Obrazek
Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 09 listopada 2014, 17:08

Tak powinno się wygrywać z ogórkami :!: Nie chodzi o rozmiar zwycięstwa, lecz o to, że na spokojnie nasi zrobili swoje. Cieszy poprawienie bilansu naszych napadziorów. Akcja Teveza na 4-0 :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: Wynik w sam raz, na 40-te urodzinki Alexa :ok: :C
Morgesztern pisze:
Lucas87 pisze:Oj szykuje się kolejne, wymęczone zwycięstwo.
A masz, pesymisto! :D
Oooo taaak, chciałbym się mylić już do końca sezonu, oczywiście zawsze z takim efektem końcowym. I szczególnie w meczach z silniejszymi, niż Parma przeciwnik. :ok:
Ostatnio zmieniony 09 listopada 2014, 17:15 przez Lucas87, łącznie zmieniany 1 raz.


konradabc

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2007
Posty: 12
Rejestracja: 28 sierpnia 2007

Nieprzeczytany post 09 listopada 2014, 17:09

żeby taka gra już pozostała! świetna skuteczność, Lichy pięknie obsługiwał napadzziorów. No i Tevez co pocisnał na 4:0... :)


AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 09 listopada 2014, 17:12

Aż szkoda,że kolejny mecz dopiero za 2 tygodnie;/
Kapitalne gra, fantastyczny Lichy, skuteczny Ferdek, nieziemski Tevez.
Ogólnie cała drużyna super :)


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 09 listopada 2014, 17:14

sebatiaen pisze:Pereyrą? faktycznie , sam nie wiem:(
Za dużo mamy dobrych grajków, jeszcze jak Romulo ma tak grać to ja współczuję Maxowi.
Jak w kolejnym meczu zobacze 3-5-2 to sobie chyba kulkę sprzedam:(

Na Livescore jest 4-2-1-2.
Nie zobaczysz bo Max zapowiedział, że odchodzi od 352 i będzie grał po swojemu.


mateo369

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2006
Posty: 1861
Rejestracja: 18 lutego 2006

Nieprzeczytany post 09 listopada 2014, 17:22

pumex pisze: Kingsley robi konkretną burzę na boisku, a w ten czas Giovinco smutno pierdzi w ławkę - super sprawa i tak powinno być :D
Jak widać Gio można skrytykować nawet gdy nie gra :D

Coś czuję, że piękne zwycięstwo z Grekami było punktem zwrotnym w tym sezonie. Oby!


"Freddy believes if a fridge falls in front of you, it's your job to get out of its way. I believe it's the fridge's job to get out of mine." - Frank Underwood
sebatiaen

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 kwietnia 2010
Posty: 1617
Rejestracja: 03 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 09 listopada 2014, 17:30

Dla Seby nie ma miejsca.
Do obstawienia ataku/cofniętego napastnika/ofensywnego pomocnika mamy
graczy i do podstawy i do rotacji a już czekają Gabbiadini, Berardi i Zaza czy nawet Boyake, nasi myślą jeszcze pewnie kogoś sprowadzić na of. pomocnika więc to już koniec Giovinco w Juve.[/code]


Morgesztern

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2014
Posty: 452
Rejestracja: 15 lipca 2014

Nieprzeczytany post 09 listopada 2014, 17:40

Opchnąć tego wypierdka (Gio :C ) do Torino czy gdzie i zainwestować w coś interesującego (jak Coman) albo nazbierać na już zawodnika z wyrobioną renomą (jak np. Shaqiri) i hej banana! (trochę to opytmistyczne ale...) :D .

sebatiaen, z tego co wymieniłeś to tylko Berardi, bo Zaza to już nie taki młody, a Manolo to chyba nie gość na miarę Juve, chociaż chciałbym się mylić.

Edit: No dobra, trochę przesadziłem z wiekiem, ale Zaza jakimś wirtuozem to nie jest. :)
Ostatnio zmieniony 09 listopada 2014, 17:45 przez Morgesztern, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Mate.G

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 września 2011
Posty: 1252
Rejestracja: 10 września 2011

Nieprzeczytany post 09 listopada 2014, 17:45

squinter pisze:
Mate.G pisze:
Lucas87 pisze:Oj szykuje się kolejne, wymęczone zwycięstwo.
Nie gramy 352 więc jest szansa, że się zaskoczysz. Stawiam wysoką wygraną.
Obyś się nie zdziwił, Asamoah kontuzjowany, więc nie ma kogo wystawić na LO. Może się okazać, że Max będzie wolał ustawić Ogbonnę jako jednego z 3 obrońców, niż dać go na lewą stronę.
Coś jeszcze ekspercie?


squinter

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 grudnia 2011
Posty: 1267
Rejestracja: 12 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 09 listopada 2014, 17:56

Mate.G pisze:
squinter pisze:
Mate.G pisze:
Nie gramy 352 więc jest szansa, że się zaskoczysz. Stawiam wysoką wygraną.
Obyś się nie zdziwił, Asamoah kontuzjowany, więc nie ma kogo wystawić na LO. Może się okazać, że Max będzie wolał ustawić Ogbonnę jako jednego z 3 obrońców, niż dać go na lewą stronę.
Coś jeszcze ekspercie?
Chciałbym zawsze się tak mylić ;)


Dobry Mudżyn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 stycznia 2011
Posty: 1349
Rejestracja: 11 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 09 listopada 2014, 18:00

O, i patrzcie, zawodnicy bez renomy - Coman, Romulo, Padoin, Pereyra zagrali o niebo lepiej niz Vidale, Pogby, Asamoahy i Pirla w tym sezonie.
A potem taki jeden z drugim wąsaty Janusz czerwieniejac ze zlosci i zapluwajac sie slonecznikiem wypisuje na forum w temacie transfery:" PO CO NAM ROMULO? PO CO PEREYRA? SPRZEDAC, ZAORAC, WYWALIC !! TAKI KLUB JAK JUVE POTRZEBUJE MIEC NA LAWKE DI MARIE, SUAREZA I ALABE, A DO 1 SKLADU MESSIEGO, CR7 I AGUERO!!111" :D


BESTER MANN, BESTEEER !

Obrazek
Mate.G

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 września 2011
Posty: 1252
Rejestracja: 10 września 2011

Nieprzeczytany post 09 listopada 2014, 18:01

squinter pisze: Chciałbym zawsze się tak mylić ;)
hehe :)
meczu niestety nie dałem rady oglądnąć ale jak włączyłem transmisje na chwile to trafiłem centralnie na strzał Pogby i gol także fart :prochno:

Teraz tak grajmy aż do finału LM włącznie


Piti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2012
Posty: 2017
Rejestracja: 02 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 09 listopada 2014, 18:03

Kingslayer powinien grac częsciej naprawde nie ogarniam dlaczego tak rzadko wchodzi na boisko zwlaszcza wtedy gdy gra sie nie uklada? Gosc powinien byc 1 wyborem trenera gdy gra sie nie uklada bo kto jak nie on potrafi zrobic cos niekonwencjonalnego? ta asysta do Moraty to naprawde czapki z glow, juz pomijajac te swietne rajdy

Tevez 2 brameczki, w tym jedna rajdzik a'la Messi/Maradona 8) no i po 2 brameczki dla naszych dwóch 9'tek, wszyscy są happy


Morgesztern

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2014
Posty: 452
Rejestracja: 15 lipca 2014

Nieprzeczytany post 09 listopada 2014, 18:05

Za dwa tygodnie z Lazio liczę na wygraną, ale trzeba kogoś sensownego na lewą obronę dać, bo Rispoli to nie ta klasa co Candreva :).
Jak wyjdziemy z grupy LM to będzie #YESALLEGRI pewnie. :D


PS: Nie wiem gdzie to napisać, ale na stronie głównej pisze, że Callejon ma 7, a Tevez - 6 goli. Hiszpan uzbierał już 8 bramek, zresztą tak samo jak Tevez. :-D
Ostatnio zmieniony 09 listopada 2014, 18:15 przez Morgesztern, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Zablokowany