Serie A 14/15 (10): Empoli 0-2 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 30 października 2014, 18:51

Obrazek Obrazek Obrazek

Mecz 10 kolejki Serie A 14/15: Empoli - JUVENTUS

Czas:

01.11.2014 (sobota), godzina 18:00

Pozostało:

Obrazek

Miejsce:

Empoli - Stadio Carlo Castellani (19 800)

O przeciwniku:

Rok założenia: 1920
Barwy: Niebieskie
Przydomek: Azzurri
Prezes: Fabrizio Corsi
Dyrektor sportowy: Marcello Carli
Menedżer: Maurizio Sarri
Oficjalna strona Empoli FC

Ligowa forma u siebie:
Zwycięstw: 1
Remisów: 1
Przegranych: 2


Ligowa forma na wyjeździe:
Zwycięstw: 0
Remisów: 3
Przegranych: 2



Ostatnie mecze:
(28.10.2014) – Sassuolo 3:1 Empoli (Serie A)
(25.10.2014) – Empoli 0:4 Cagliari (Serie A)
(20.10.2014) – Genoa 1:1 Empoli (Serie A)
(05.10.2014) – Empoli 3:0 Palermo (Serie A)
(28.09.2014) – Chievo 1:1 Empoli (Serie A)


Najlepszy strzelec:
Manuel Pucciarelli, Lorenzo Tonelli (3 gole w Serie A)
Obrazek Obrazek

Najlepszy asystent:
Mirko Valdifiori (3 asysty w Serie A), Massimo Maccarone (2 asysty w Serie A)
Obrazek Obrazek

Aktualna sytuacja w tabeli SerieA:

Obrazek


JUVENTUS:

Ligowa forma na wyjeździe:
Zwycięstw: 3
Remisów: 1
Przegranych: 1


Ligowa forma u siebie:
Zwycięstw: 4
Remisów: 0
Przegranych: 0



Ostatnie mecze:
(29.10.2014) – Genoa 1:0 JUVENTUS (Serie A)
(26.10.2014) – JUVENTUS 2:0 Palermo (Serie A)
(22.10.2014) – Olympiakos 1:0 JUVENTUS (Champions League)
(18.10.2014) – Sassuolo 1:1 JUVENTUS (Serie A)
(05.10.2014) – JUVENTUS 3:2 Roma (Serie A)


Najlepszy strzelec:
Carlos Tevez (6 goli w Serie A, 2 gole w Champions League), Arturo Vidal (3 gole w Serie A)
Obrazek Obrazek

Najlepszy asystent:
Carlos Tevez (3 asysty w Serie A), Stephan Lichtsteiner (2 asysty w Serie A)
Obrazek Obrazek



HISTORIA SPOTKAŃ Z EMPOLI



Przewidywane składy

Wg LGDS:

JUVENTUS

Empoli




mecz na żywo w TV:

Orange Sport

Arena Sport 4 (serbia)
beIN Sports FR 2 / HD
beIN Sports Mena 14 HD
BT Sport 2 / HD
C+ Liga Campeones / HD
Digi Sport 1 (hun) / HD
Fox Sports 2 HD (ned)
NTV Plus Futbol 3 / HD
Sport TV4 (portugal) / HD
SuperSport 9

[reszta kanałów zostanie uzupełniona]


mecz w Internecie:

Oglądaj mecz Empoli - Juventus za darmo na STS TV! Po założeniu konta na www.sts.pl otrzymuje się bezpłatny dostęp do ponad 100 transmisji sportowych na żywo tygodniowo. W zakładce https://www.sts.pl/pl/video-/ zawsze można odnaleźć aktualne transmisje, w tym bogatą ofertę spotkań Serie A. Mecze można oglądać bezpłatnie bez obowiązku posiadania środków pieniężnych na koncie.

Kilknij, żeby dowiedzieć się więcej o transmisjach przez internet! (szczegóły, linki do spotkań, porady)



źródła: www.juvepoland.com , www.juventus.com, www.seriea.pl , www.liveonsat.com , www.wikipedia.pl , www.gazzetta.it , www.stadiony.net

Kibice w wielu miastach Polski spotykają się by razem oglądać ten mecz.
Dlatego zrób to i Ty, kliknij aby zajrzeć na forum, do pokoju KIBICE


Wszelkie błędy proszę kierować na PW - na pewno wprowadzę poprawki.


Obrazek
pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 30 października 2014, 19:21

Nie chce mi się nawet oglądać tego. Tak szczerze mówiąc, to od jakichś dwóch lat nie czerpię radości z oglądania Juventusu. Nie licząc kilku wyjątków, to po prostu wiem, że będzie to nudny mecz, w którym Juve będzie stało przez 70min. potem zrobią fajną akcję, zdobędą bramkę i znów zaczną stać do końca meczu. Jeszcze gdyby chociaż z ogórami zdobywali po 3,4,5 bramek. Ale nie, im wystarczy jedna. Gdzie te czasy, kiedy czekało sie na mecz z wypiekami na twarzy i odliczało się godziny do pierwszego gwizdka?
Buffon - Romulo, Ogbonna, Bonucii, Asamoah - Pogba, Marchisio, Pereyra - Tevez, Morata, Coman. :pray:


Obrazek
KamilDeath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 czerwca 2004
Posty: 294
Rejestracja: 04 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 30 października 2014, 19:34

za Capello też było narzekanie :snooty: trochę mi Cię żal bo te 2 sezony z 3 wygranych przejdą do historii świetności Juve a ty zamiast oglądać to narzekałeś, że nuda bo wygrywali :D
nie mówię, że w ostatnich spotkaniach tego sezonu było jedwabiście ale bez jaj w maju były 102 punkty i Ty strzelasz focha mówiąc, że Cię to nudzi
w sobotę tak jak wielu liczę na trochę świeżej krwi w ludziach i taktyce, a czy nasz szanowny trener podzieli opinię ...


...abyssus abyssum invocat.......piekło wzywa na pomoc piekła....
MCJuveForza32Scudetto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 marca 2012
Posty: 23
Rejestracja: 04 marca 2012

Nieprzeczytany post 30 października 2014, 20:18

Wiem że to nierealne, ale chciałbym zobaczyć nieco zmian:
#1 Romulo za Lichego,
#2 jak i po 1 - niech Pirlo dalej siedzi na ławce!!
#3 Niech gra Morata! -
Ja już nie marze o Comanie nawet - najwyżej wejdzie około +85 minuty, kiedy drużyna będzie grała na stojąco i jak raz lub dwa razy kopnie piłkę, to będzie wszystko.
Morata to zawodnik bardziej kreatywny - a przy naszych "skrzydłach śmierci" - niestety - analogia do "włoskiego duetu marzeń" Cegły i Miotły jest trafiona, to tak jakby np. Boriello grał w ataku a np. Falcao grałby jako B2B sądzę że obydwaj dali by drużynie tyle samo.
U nas napastnicy muszą liczyć sami na siebie - sami muszą sobie sytuacje stwarzać - Llorente jest wolny, niestety "drewniany trochę" - ale taka jest prawda - mimo że ma wiele atutów:gra głową, tyłem do brami,jest "koniem" w polu karnym. W każdym bądź razie, na dobiegnięcie do zagranej piłki w kierunku bramki, jak i w wyścigu z dowolnymi obrońcami przeciwnej drużyny - nie ma szans.
Dochodzę do wniosku że do Llorente - to trzeba mieć koniecznie inne części- on to jak potężny wzmacniacz bez kolumn.
Jak się nie ma wszystkich niezbędnych elementów - to, to co się zbuduje, pchając coś "na wcisk" lepiąc " na ślinę" - nie będzie sprawne - będzie fuszerką.
Szczerze coraz bardziej żałuje - dzisiaj rozmyślałem - że nie udało się Radamela Falcao wypożyczyć - nie mamy skrzydeł - mielibyśmy jednego "samowystarczalnego" zawodnika.
Oczywiście dalej uwielbiam Llorente ale ten skład z Asą i Lichym na bokach - dla żadnego z tych 3 - bądź co bądź niezłych zawodników - nie jest dobrym, zdrowym - połączeniem. Chyba że takim jest smażona z cukrem cebula z Nutellą i smalcem. Efekt wymiotny - tak jak wrażenie po oglądaniu ostatnich meczy.
elo
:C


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 30 października 2014, 20:29

Dokładnie rok temu o tej porze też narzekaliśmy...w LM też nie było kolorowo ,a w Serie A byliśmy po bolesnym 2-4 z Violą...swoją droga ciekawe,że jeśli wygramy z Empoli to po 10-ciu kolejkach będziemy mieć dokładnie taki sam bilans (8/1/1) jak w zeszłym, rekordowym dla nas sezonie :whistle:

Napoli pokonuje Romę, my Empoli i nagle wszystko wraca do normy, przynajmniej do następnej wpadki.


zbysioJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 września 2013
Posty: 1190
Rejestracja: 22 września 2013

Nieprzeczytany post 30 października 2014, 20:39

Niech lepiej wygrają ten mecz w sobotni "świąteczny" wieczór. W innym przypadku już widzę tą nagonkę zarówno na trenera jak i piłkarzy.

Nie jestem trenerem, nie ustalam składu, ale liczę na zwycięstwo nawet w tym najmniejszym rozmiarze a co za tym idzie podbudowanie morale piłkarzy przed meczem wtorkowym.


Buffalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 sierpnia 2012
Posty: 393
Rejestracja: 22 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 30 października 2014, 20:39

Tego meczu jestem akurat bardzo ciekaw! Niby ogórki jak Genoa, a nawet większe, a my pewnie bedziemy bili glowa w mur przez wiekszosc czasu.


Nie patrz na to ile mam postów, bo i tak wiem wiecej od Ciebie.
Mate.G

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 września 2011
Posty: 1252
Rejestracja: 10 września 2011

Nieprzeczytany post 30 października 2014, 21:29

Liczę na przegraną i burze w gazetach.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 30 października 2014, 21:40

Mate.G pisze:Liczę na przegraną i burze w gazetach.
Co to da?


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 30 października 2014, 22:00

Klasyczny mecz z og&#242;rem przed arcyważnym spotkaniem w Champions League.Na podstawie składu na ten mecz będzie można wywnioskować czy wyjdziemy z grupy.Jeśli Allegri znów zagra betonowe 3-5-2 bez zmian z Llorente i Tevezem w 11 to znak że lejemy na LM. Nie wiem,ile razy już było pisane że Morata już dawno powinien wygryźć Llorente.Grał o wiele mniej,zrobił zdecydowanie lepsze wrażenie,potrafi z łatwością dochodzić do sytuacji,kwestią czasu kiedy będzie je lepiej wykorzystywał ale musi regularnie grać. Tevez musi odpocząć przed Olympiakosem a Giovinco i Coman palą się do gry. To samo Stefan-jest Romulo niech wreszcie zagra. Chielliniego to bym za karę na ławę dał. Marzy mi się 4-3-3 z Gio , Comanem i Moratą ale i tak wyjdziemy jak zwykle.Jak od początku zagra Romulo,Morata i Giovinco to będzie malutki postęp. Na koniec napiszę że ani przespane mercato,malutki budżet na transfery, ustawienie bez skrzydłowych ,wybory trenera nie przeszkadzają aby 11 piłkarzy,którzy wybiegną w sobotę na boisko mogli na nim za przeproszeniem <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> od pierwszej do ostatniej minuty.


Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 30 października 2014, 22:11

To co?
Buffon, Lichtsteiner, Bonucci, Ogbona, Chellini, Asamoah, Pogba, Pirlo, Vidal, Tevez, Llorente
i lecimy z koksem


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
Franek1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 października 2006
Posty: 96
Rejestracja: 26 października 2006

Nieprzeczytany post 30 października 2014, 22:17

pablo1503 pisze:Buffon - Romulo, Ogbonna, Bonucii, Asamoah - Pogba, Marchisio, Pereyra - Tevez, Morata, Coman. :pray:
Też bym chciał taki skład, no może z jednym wyjątkiem, gdyż zamiast Buffona wystawił bym Marco S. Myślę, że gorzej od Buffona by nie zagrał, a chłop zasługuję, żeby też czasami bronić... Jednak na 95% zagra podstawowa jedenastka (chciałbym się mylić).

0-2 dla nas, po bramkach Pogby i Bonuca.


"To moja walka, moje życie. Nigdy na dnie-zawsze na szczycie!!!"
Mate.G

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 września 2011
Posty: 1252
Rejestracja: 10 września 2011

Nieprzeczytany post 30 października 2014, 22:21

Wojtek pisze:
Mate.G pisze:Liczę na przegraną i burze w gazetach.
Co to da?
Kolejne przegrane przybliżą Nas do jakiejś zmiany.

Bez ściemy chciałbym zobaczyć takie ustawienie.
Lichy Bonuc Ogbonna Asa
Pogbal Marchisio Vidal
Karzeł Morata Tevez


Zdun

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 grudnia 2003
Posty: 571
Rejestracja: 03 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 30 października 2014, 22:26

Roma wygra z Napoli...ten zespól do momentu prowadzenia przeez Beniteza jest typowym średniakiem. Prędzej uwierze w remis z Empoli niż przegrana Romy z Napoli. Buffon Asa Bonu Kielon Romulo Marchisio Pogba Vidal Coman Morata Tevez :dance:


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 30 października 2014, 22:31

Mate.G pisze:
Wojtek pisze:
Mate.G pisze:Liczę na przegraną i burze w gazetach.
Co to da?
Kolejne przegrane przybliżą Nas do jakiejś zmiany.
Może i tak, ale po primo nie nastąpi to zbyt szybko, a po dwa nawet jeśli zmienimy trenera to niewiele to da. Jeśli zaliczymy kiepski sezon to prawdziwe zmiany zaczną się od przyszłego sezonu, więc lepiej chyba liczyć na wiktorię naszych pupili ;)
Zdun pisze:Roma wygra z Napoli...ten zespól do momentu prowadzenia przeez Beniteza jest typowym średniakiem.
Może i grają teraz słabo, ale na mocniejszych rywali potrafią się zmotywować, a już szczególnie na San Paolo.


Zablokowany