Serie A 14/15 (6): JUVENTUS 3-2 Roma

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 03 października 2014, 09:44

Obrazek Obrazek Obrazek

Mecz 6 kolejki Serie A 14/15: JUVENTUS - Roma

Czas:

05.10.2014 (niedziela), godzina 18:00

Pozostało:

Obrazek

Miejsce:

Turyn - Juventus Stadium (41 254)

O przeciwniku:

Rok założenia: 1927
Barwy: Żółto-czerwone
Przydomek: Giallorossi
Prezes: James Pallotta
Dyrektor generalny: Mauro Baldissoni
Dyrektor sportowy: Walter Sabatini
Menedżer: Rudi Garcia
Oficjalna strona AS Roma

Ligowa forma na wyjeździe:
Zwycięstw: 2
Remisów: 0
Przegranych: 0


Ligowa forma u siebie:
Zwycięstw: 3
Remisów: 0
Przegranych: 0



Ostatnie mecze:
(30.09.2014) – Manchester City 1:1 Roma (Champions League)
(27.09.2014) – Roma 2:0 Hellas Verona (Serie A)
(24.09.2014) – Parma 1:2 Roma (Serie A)
(21.09.2014) – Roma 2:0 Cagliari (Serie A)
(17.09.2014) – Roma 5:1 CSKA Moskwa (Champions League)


Najlepszy strzelec:
Mattia Destro, Alessandro Florenzi (2 gole w Serie A), Gervinho (1 gol w Serie A, 2 gole w Champions League)
Obrazek Obrazek Obrazek

Najlepszy asystent:
Radja Nainggolan, Gervinho (2 asysty w Serie A)
Obrazek Obrazek

Aktualna sytuacja w tabeli SerieA:

Obrazek


JUVENTUS:

Ligowa forma u siebie:
Zwycięstw: 2
Remisów: 0
Przegranych: 0


Ligowa forma na wyjeździe:
Zwycięstw: 3
Remisów: 0
Przegranych: 0



Ostatnie mecze:
(01.10.2014) – Atletico 1:0 JUVENTUS (Champions League)
(27.09.2014) – Atalanta 0:3 JUVENTUS (Serie A)
(24.09.2014) – JUVENTUS 3:0 Cesena (Serie A)
(20.09.2014) – Milan 0:1 JUVENTUS (Serie A)
(16.09.2014) – JUVENTUS 2:0 Malmo (Champions League)


Najlepszy strzelec:
Carlos Tevez (4 gole w Serie A, 2 gole w Champions League), Arturo Vidal (2 gole w SerieA)
Obrazek Obrazek

Najlepszy asystent:
Stephan Lichtsteiner (2 asysty w Serie A)
Obrazek



HISTORIA SPOTKAŃ Z ROMĄ



Przewidywane składy

Wg LGDS:

JUVENTUS

Roma


Obrazek



mecz na żywo w TV:

Obrazek

Arena Sport 4 (serbia)
beIN Sports Max 6
beIN Sports Mena 3 HD
BT Sport 1 / HD
C+ Fútbol (esp) / HD
Digi Sport 1 (hun) / HD
Digi Sport 1 (rom) / HD
Digi Sport 3 (svk) / HD
Dolce Sport 2
Duhok TV
Fox Sports 2 HD (ned)
Futbol 1 (ukraine)
GO Sports 1 / HD
Idman TV
NTV Plus HD Sport
NTV Plus Sport Online
OTE Sport 1 / HD
Setanta Sports Eurasia +
Sky Calcio 1 / HD
Sky Sport 1 (italy) / HD
Sky Super Calcio / HD
Sport TV2 (portugal) / HD
Sport+ (france)
SuperSport 1 HD Kosovo
Telenet Sporting HD1


mecz w Internecie:

Oglądaj mecz Juventus - Roma za darmo na STS TV! Po założeniu konta na www.sts.pl otrzymuje się bezpłatny dostęp do ponad 100 transmisji sportowych na żywo tygodniowo. W zakładce https://www.sts.pl/pl/video-/ zawsze można odnaleźć aktualne transmisje, w tym bogatą ofertę spotkań Serie A. Mecze można oglądać bezpłatnie bez obowiązku posiadania środków pieniężnych na koncie.

Kilknij, żeby dowiedzieć się więcej o transmisjach przez internet! (szczegóły, linki do spotkań, porady)



źródła: www.juvepoland.com , www.juventus.com, www.seriea.pl , www.liveonsat.com , www.wikipedia.pl , www.gazzetta.it , www.stadiony.net

Kibice w wielu miastach Polski spotykają się by razem oglądać ten mecz.
Dlatego zrób to i Ty, kliknij aby zajrzeć na forum, do pokoju KIBICE


Wszelkie błędy proszę kierować na PW - na pewno wprowadzę poprawki.


Obrazek
rad

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 kwietnia 2010
Posty: 883
Rejestracja: 07 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 03 października 2014, 10:40

Po tym co pokazało Juve i Roma w LM niedzielna przegrana mnie nie zdziwi. Wiadomo, że LM to nie liga włoska, ale niemoc strzelecka Juve rzuca się w oczy chyba od początku sezonu i obawiam się, że znowu o sobie przypomni.
Więcej też oczekuję od LL,Vidala i Pogby - niech się przebudzą wreszcie.


Smok-u

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2008
Posty: 1724
Rejestracja: 31 maja 2008

Nieprzeczytany post 03 października 2014, 10:50

rad pisze:Po tym co pokazało Juve i Roma w LM niedzielna przegrana mnie nie zdziwi. Wiadomo, że LM to nie liga włoska, ale niemoc strzelecka Juve rzuca się w oczy chyba od początku sezonu i obawiam się, że znowu o sobie przypomni.
Tylko różnica między grą obronną Atletico a Romy jest dosyć spora.
Po środowym meczu nie rozpaczałem, graliśmy z finalistą LM, który ogrywa Real i Barcę. Jednak jeżeli przegramy w niedzielę wtedy już zacznie być bardzo "nie halo". Liczę na dobry mecz, niech w końcu formę łapie Pogba i Vidal.


zahor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2009
Posty: 4585
Rejestracja: 23 listopada 2009

Nieprzeczytany post 03 października 2014, 11:00

Pojedziemy Rome 3:0, potwierdzone info. Potem znowu bedzie sie mozna chelpic rekordami, dominacja w Serie A, mi sie oberwie od ewerthona za doszukiwanie sie dziury w calym, Tevez znowu urosnie do miana pilkarza w niczym nie ustepujacego Suarezowi czy Aguero i ogolnie nastroje beda szampanskie, przynajmniej do nastepnej porazki pucharowej.


fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2769
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 03 października 2014, 11:07

Smok-u pisze:
rad pisze:Po tym co pokazało Juve i Roma w LM niedzielna przegrana mnie nie zdziwi. Wiadomo, że LM to nie liga włoska, ale niemoc strzelecka Juve rzuca się w oczy chyba od początku sezonu i obawiam się, że znowu o sobie przypomni.
Tylko różnica między grą obronną Atletico a Romy jest dosyć spora.
Po środowym meczu nie rozpaczałem, graliśmy z finalistą LM, który ogrywa Real i Barcę. Jednak jeżeli przegramy w niedzielę wtedy już zacznie być bardzo "nie halo". Liczę na dobry mecz, niech w końcu formę łapie Pogba i Vidal.
Co takiego zacznie byc bardzo nie halo? Mecz z druga ekipa we wloszech, kazdy wynik jest mozliwy. Jak zaczniemy pzegrywac z cesena to bedzie nie halo, a nie z obecna roma. Chyba nikt tu nie liczy na jakis kolejny kosmiczny sezon, bez porazki lub z jakims rekordem punktowym. Stracimy nie raz punkty, jak kazdy zespol w kazdej lidze.


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
Smok-u

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2008
Posty: 1724
Rejestracja: 31 maja 2008

Nieprzeczytany post 03 października 2014, 11:18

zahor pisze:Pojedziemy Rome 3:0, potwierdzone info. Potem znowu bedzie sie mozna chelpic rekordami, dominacja w Serie A, mi sie oberwie od ewerthona za doszukiwanie sie dziury w calym, Tevez znowu urosnie do miana pilkarza w niczym nie ustepujacego Suarezowi czy Aguero i ogolnie nastroje beda szampanskie, przynajmniej do nastepnej porazki pucharowej.
Ten sarkazm staje się powoli nudny.
fazzi pisze:Co takiego zacznie byc bardzo nie halo? Mecz z druga ekipa we wloszech, kazdy wynik jest mozliwy. Jak zaczniemy pzegrywac z cesena to bedzie nie halo, a nie z obecna roma. Chyba nikt tu nie liczy na jakis kolejny kosmiczny sezon, bez porazki lub z jakims rekordem punktowym. Stracimy nie raz punkty, jak kazdy zespol w kazdej lidze.
Na Juvepoland często wszystko jest albo nieskazitelnie białe, albo całkowicie czarne. Moim zdaniem nie jesteśmy topową drużyną Europy. Część ludzi zapomniało, że Atletico to drużyna, którą takową jest. Tak jak Real, Bayern czy Chelsea. Roma jest zespołem słabszym od Naszych ostatnich przeciwników dlatego tutaj porażka w moim odczucie bd bardziej bolesna i przynajmniej u mnie zapali się czerwona lampka ostrzegawcza.


juventussek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 października 2005
Posty: 388
Rejestracja: 22 października 2005

Nieprzeczytany post 03 października 2014, 12:05

Fajny mecz się szykuje, Roma się nas nie boi, momentami będziemy my przeważać i panować nad piłką i odwrotnie, Roma będzie prowadziła grę.
Wynik 2-0 dla nas albo przy prowadzeniu 1-0 strzelą nam na remis i tak się skończy.


juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 03 października 2014, 15:06

Ja stawiam na remis 0-0 poniewaz obie druzyne dobrze bronia w tym sezonie.
Jest to wazne spotkanie w kontekstu walke o tytul mistrza serii A. Dlatego mysle ze obie druzyne zagraja tak aby przed wszystkim nie stracic punktow oraz dystansu do glownego rywala.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 03 października 2014, 16:46

rad pisze:Po tym co pokazało Juve i Roma w LM niedzielna przegrana mnie nie zdziwi.
:rotfl: Gdybyśmy nie oddali celnego strzału np. w meczu z Malmo i przegralibyśmy go to można byłoby się martwić, ale nie przeciwko Atletico, które regularnie ogrywa najlepszych. Na dzień dzisiejszy chyba nie ma lepszej drużyny w defensywie niż Atletico.

Mecz z Romą będzie inny, przede wszystkim obie ekipy będą się starały atakować, będzie ciekawie.

O ile 3-5-2 w LM nie działa, o tyle w lidze jest świetne, zresztą ograliśmy ich w zeszłym roku 3-0 właśnie w tym ustawieniu. Jedynej zmiany której pragnę to Asamoah na lewej, a nie ten słaby Evra...

Myślę, że 2-0 dla nas jest bardzo możliwym wynikiem, trzeba się odbudować po porażce przed dwutygodniową przerwą! ;)

FORZA JUVE!!
juvemaroko pisze:Dlatego mysle ze obie druzyne zagraja tak aby przed wszystkim nie stracic punktow oraz dystansu do glownego rywala.
Taka postawa nie jest godna Juventusu, a tym bardziej grając na Juventus Stadium :stop:


Piti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2012
Posty: 2017
Rejestracja: 02 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 03 października 2014, 19:29

Zobaczymy jak drużyna zareaguje po porażce z Atletico, jesli tera zacznie sie seria porazek i remisów to znaczy ze Allegri nie poczynil jednak zadnego progresu trenerskiego od pobytu w Milanie


Mehehehe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2013
Posty: 1680
Rejestracja: 09 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 03 października 2014, 19:35

Zobaczymy czy ekipa Allegri'ego pokaże charakter po porażce, tak jak to byłoby za Conte. Okazji lepszej nie można wymarzyć - można jednocześnie wybić Romie nadzieję na równorzędną walkę z nami i odskoczyć im na 3 pkt (może się Udine z nimi nawet zrówna :) ). Po odejściu Benatii mają dziurę na środku obrony, więc powinno być sporo szans strzeleckich. Dodatkowo nasz stadion i nasi kibice, którzy powinni ponieść drużynę. Coś czuję, że jeśli następnej porażki nie zaliczymy w Grecji, to przyjdzie nam na nią czekać do fazy pucharowej LM.


gucio_juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2006
Posty: 1110
Rejestracja: 03 lipca 2006

Nieprzeczytany post 03 października 2014, 20:01

Wojtek pisze: O ile 3-5-2 w LM nie działa, o tyle w lidze jest świetne, zresztą ograliśmy ich w zeszłym roku 3-0 właśnie w tym ustawieniu. Jedynej zmiany której pragnę to Asamoah na lewej, a nie ten słaby Evra...
:ok: Już z Hiszpanami brakowało mi tej siły fizycznej na lewej stronie.

Jestem spokojny przed meczem. Oby obie drużyny stworzyły dobry spektakl, zakończony naszym triumfem ;)


Gotti

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 1529
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 03 października 2014, 20:11

W tym meczu w zasadzie nic mnie nie zdziwi. Nudny remis 0:0, pojechanie Romy 3:0 czy porażka.

Jak ten mecz wygramy to będzie dobrze, a jak przegramy to może być to zwiastun marnego sezonu, bo to po Atletico dopiero drugi silny rywal w tym sezonie.


BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2522
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 03 października 2014, 20:13

Zobaczymy kto lepiej przepracowal okres mercato - my czy Rzymianie :lol:
Ogolnie chcialbym, zeby zamiast Llorente w podstawie wyszedl Morata. Nadal jestem jego naczelnym hejterm, ale po nim przynajmniej widac, ze sie synkowi chce grac, po Lwie nie za bardzo. Poza tym chce miec powod do dissowania Marotty za wydanie tak horrendalnej kwoty na tego pilkarza. Pogba tez lawa - za niego Perejra. Drzewo Chiellini rowniez nie wzbudza mojej aprobaty.


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 03 października 2014, 21:10

Morata po meczu w Hiszpanii dostał podobno bólu tyłka i nie może zagrać z Romą. Dawno nie widzieliśmy Comana w akcji, ale jakoś nie chce mi się wierzyć, że Allegri się na niego zdecyduje i posadzi na ławce Llorente. Niestety Lew jest ostatnio w naprawdę średniej dyspozycji i robi tylko za ścianę z przodu. Oby Alvaro wystrzelił i punktował tak jak w młodzieżówce, bo brakuje nam równorzędnego partnera dla Teveza.


Zablokowany