Serie A 14/15 (6): JUVENTUS 3-2 Roma

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
slay_mac

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lutego 2008
Posty: 351
Rejestracja: 15 lutego 2008

Nieprzeczytany post 07 października 2014, 01:46

Czy Maicon przypadkiem nie wysunął się przed linię wyznaczoną wcześniej sprayem ?


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 07 października 2014, 02:18

slay_mac pisze:Czy Maicon przypadkiem nie wysunął się przed linię wyznaczoną wcześniej sprayem ?
Jak najbardziej i to o jakiś metr co najmniej.

Gra w tym meczu raczej nie mogła się podobać, ale nasz zespół ma niewątpliwie charakter, co nie było tak oczywiste po przyjściu Allegrego. Roma, zdaje się, była pogodzona z remisem, nasi wciąż dążyli do trzeciej bramki. :ok:

Obawiam się rewanżu w Rzymie, ale nie mam tu na uwadze sportowej siły rywala. Po tym, co przedwczoraj zobaczyliśmy i po tym, jak na decyzje sędziego zareagowało środowisko rzymian, spodziewam się w stolicy chamstwa, jakiego dawno liga włoska nie uświadczyła... Obym się mylił.


AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 07 października 2014, 08:10

Ja się spodziewam,że sędzia w Rzymie konkretnie wydrukuje mecz dla Romy a wtedy wszyscy będą piali z zachwytu.Teraz specjalnie rozdmuchali te sytuacje, choć takie błędy to w mojej ocenie nie błędy.Sami gracze sędziemu utrudniali, miał ciężkie decyzje, ale się z każdej wybroni.To jest po to by wpłynąć na sędziego,żeby nie mylił się na korzyść Juve. Pamiętacie pierwszy sezon Conte? chyba 2 karne przez cały sezon, teraz sędziowie mogą nagle przestać gwizdać ewidentne sytuacje dla Juve przez tą nagonkę.


TottiGol

Romanista
Romanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2003
Posty: 136
Rejestracja: 25 września 2003

Nieprzeczytany post 07 października 2014, 09:19

Ale jak może się wybronić z sytuacji, w której dyktuje karnego, choć powtórki pokazują, że Maicon ręką zagrał przed linią? Powie, że nie widział dobrze, bo źle się ustawił? Że myślał, że to w polu było? Powtórki go obnażają i nie ma się z czego bronić.
O czym Wy mówicie? Że Caceresa opatrywano przez 30 sekund? OK, a le to się działo w 44 minucie. A techniczny pokazał 1 minutę w 45 minucie, czyli już po wszystkim związanym z Caceresem.
Po obejrzeniu powtórki starcia Moraty z Manolasem zwróciłem uwagę na jeden szczegół, który umknął, jak się wydaje, wszystkim. Mianowicie Morata przed przepychanką z Manolasem podnosząc się po wślizgu z ziemi uderzył Greka w twarz. Przyjrzyjcie się i poprawcie, jeśli się mylę.
Rocchi odsunięty na dwie kolejki od prowadzenia spotkań Serie A. Ciekawe dlaczego, skoro wszystko było ok. Macie jakiś pomysł?


Forza Roma
sebatiaen

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 kwietnia 2010
Posty: 1617
Rejestracja: 03 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 07 października 2014, 09:42

Totti jest wtorek a ty jeszcze u nas na forum siedzisz.
Co chcesz udowodnić?
Nie kumam, Bez sensu, więcej zainteresowania w swój własny klub a nie szukanie sensacji i wpajania ludziom swojego zdania, strasznie natrętny jesteś.
:rotfl:


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 07 października 2014, 09:43

TottiGol pisze:Ale jak może się wybronić z sytuacji, w której dyktuje karnego, choć powtórki pokazują, że Maicon ręką zagrał przed linią?
Pewnie dlatego że płaczecie jak dzieci bo sedzia pomylił sie na waszą korzyść i niekorzyść. W meczu praktycznie nie istnieliście, a zachowujecie sie jak byscie byli o klase lepsi.
Jak dla mnie obie interwencje działy się na lini pola karnego, a o ile sie nie myle to nadal pole karne.

Rocchi nie pokazał karnego dopóki nie skonsultował tego z asystentami wiec nie możesz go naiwnie obwiniać o wasz biedny los i lata posuchy.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
sebatiaen

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 kwietnia 2010
Posty: 1617
Rejestracja: 03 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 07 października 2014, 09:56

Kibice na As Roma piszą o tym jak to Figc jest popdporządkowane Juve;)
Dziennikarze, prezydent, premier i itp;)
Parodia.
Sami z siebie robią frajerów.
Figc ma swoją siedzibę w Rzymie i oni niby pomagają nam;)
cyrk :C


Gotti

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 1529
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 07 października 2014, 09:57

Biedny ten Maicon i Roma. Wybiegł metr za narysowaną linie co nie powinno mieć miejsca. Machał ręką i oni narzekają na arbitra - no cyrk jakiś. Miał jeszcze kogoś skosić, żeby karny był ewidentny w 100% a nie w 99?
OK, a le to się działo w 44 minucie. A techniczny pokazał 1 minutę w 45 minucie, czyli już po wszystkim związanym z Caceresem.
Każdy rzut z autu, wolny czy cokolwiek ma prawo arbitrowi na przedłużenie meczu i tyle o ile uważa za stosowne. Doliczona minuta technicznie nie jest wyznacznikiem końca połowy/meczu.

Jaki wy macie honor, że płaczecie nawet o te 40 sekund więcej w pierwszej połowie?


zahor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2009
Posty: 4585
Rejestracja: 23 listopada 2009

Nieprzeczytany post 07 października 2014, 10:26

Gotti pisze: Jaki wy macie honor, że płaczecie nawet o te 40 sekund więcej w pierwszej połowie?
Ano wlasnie od tego nalezaloby zaczac cala ta dyskusje pt. "czy sedzia byl po prostu slaby, czy tez celowo chcial okrasc Rome z punktow?". Rozumialbym takie dociekania gdyby sytuacja miala miejsce przy stanie 1:2 w drugiej polowie, Roma nerwowo odliczala czas do ostatniego gwizdka, a w interesie Juventusu lezalo zeby arbiter dla jeszcze szanse na zdobycie wyrownujacego gola, potem jeszcze jedna i jeszcze jedna. Ale szukanie przekretu i zale o to, ze sedzia (slusznie zreszta) doliczyl czas przed przerwa, w ktorym to rownie dobrze i Roma mogla podwyzszyc na 3:1, to juz wyzszy poziom macierewiczostwa.
TottiGol pisze: Ciekawe dlaczego, skoro wszystko było ok. Macie jakiś pomysł?
Ja mam pomysl zebys przeczytal watek jeszcze raz i znalazl chociaz jednego forumowicza, ktory twierdzi ze arbiter sedziowal dobrze, mial mecz caly czas pod kontrola, nie uginal sie pod presja, panowal nad wydarzeniami na boisku i zasadniczo oby wiecej takich sedziow w szlagierowych meczach.


mateelv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2006
Posty: 1512
Rejestracja: 26 listopada 2006

Nieprzeczytany post 07 października 2014, 10:46

TottiGol pisze: Rocchi odsunięty na dwie kolejki od prowadzenia spotkań Serie A. Ciekawe dlaczego, skoro wszystko było ok. Macie jakiś pomysł?
Bo podyktował rzut karny za faul na Tottim, kiedy oboje ściągali się rękoma, a piłka leciała w inny sektor pola? Chociażby :wink:
TottiGol pisze: Po obejrzeniu powtórki starcia Moraty z Manolasem zwróciłem uwagę na jeden szczegół, który umknął, jak się wydaje, wszystkim. Mianowicie Morata przed przepychanką z Manolasem podnosząc się po wślizgu z ziemi uderzył Greka w twarz. Przyjrzyjcie się i poprawcie, jeśli się mylę.
:smile:


TottiGol

Romanista
Romanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2003
Posty: 136
Rejestracja: 25 września 2003

Nieprzeczytany post 07 października 2014, 11:05

mateelv pisze:
TottiGol pisze: Rocchi odsunięty na dwie kolejki od prowadzenia spotkań Serie A. Ciekawe dlaczego, skoro wszystko było ok. Macie jakiś pomysł?
Bo podyktował rzut karny za faul na Tottim, kiedy oboje ściągali się rękoma, a piłka leciała w inny sektor pola? Chociażby :wink:
Chociażby właśnie tak. Ja bym dodał jeszcze szereg innych błędnych decyzji. Ja rozumiem Was. Coś w stylu "uderz w stół...". Ktoś zarzuca sędziemu podejmowanie kontrowersyjnych decyzji w jedną stronę, a Wam się od razu włącza lampka pt: Atakują nasz klub, bij, zabij! Zrozumcie, tu nie chodzi o zarzucanie działaczom ustawiania sędziów (vide Moggi), czy szprycowaniu zawodników(vide Agricola). Szczerze wierzę, że te czasy już minęły. Tu się rozchodzi o to, żebyście przyznali (chociaż ten jeden raz): Tak, sędzia nam pomógł, słaby był, ale co zrobić? To nie nasza wina. End of story
Krew mnie zalewa, jak w 80% tutejsi forumowicze wypisują bzdury, że sędzia się wybroni z każdej decyzji, a tak w ogóle, to my płaczemy jak baby. Gdybyście nie zachowywali się tak, jak się zachowujecie (bronicie beznadziejnego sędziego i wyśmiewacie się z nas - przez sedziego orżniętych) trochę inaczej patrzyłoby się na środowisko kibiców Juventusu w Polsce. Chociażby tak, jak ja postrzegam Milanistów - klasa.


Forza Roma
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 07 października 2014, 11:11

słuchaj TottiGol to wasze towarzystwo płacze, że sędzia nam pomógł (a mylił się w 2 strony - dwa pierwsze karne) a dodatkowo wypłakujesz jakieś wyimaginowane uderzenie Manolasa przez Moratę, także proponuję zacząć od siebie to kreowanie pozytywnego wizerunku wśród fanów innych drużyn 8)
EDIT:
TottiGol pisze:Ja wypłakuję uderzenie Manolasa? Umiesz czytać?
ja tak, ty najwyraźniej nie
Ostatnio zmieniony 07 października 2014, 12:10 przez Maly, łącznie zmieniany 1 raz.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
TottiGol

Romanista
Romanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2003
Posty: 136
Rejestracja: 25 września 2003

Nieprzeczytany post 07 października 2014, 11:18

Maly pisze:słuchaj TottiGol to wasze towarzystwo płacze, że sędzia nam pomógł (a mylił się w 2 strony - dwa pierwsze karne) a dodatkowo wypłakujesz jakieś wyimaginowane uderzenie Manolasa przez Moratę, także proponuję zacząć od siebie to kreowanie pozytywnego wizerunku wśród fanów innych drużyn 8)
Ja wypłakuję uderzenie Manolasa? Umiesz czytać? Próbuję zrozumieć, za co ta czerwona dla Moraty, bo tego nikt nie wie. Wydaje mi się, że jest tam uderzenie w twarz jeszcze przed pierwszym "barkiem" Greka. Zamiast pluć - myśl. Pomaga!

słaba jakość, ale lepszej z tego ujęcia nie mogę znaleźć. Na SKY w HD było to dużo lepiej widoczne i to w zwolnionym tempie


Forza Roma
mateelv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2006
Posty: 1512
Rejestracja: 26 listopada 2006

Nieprzeczytany post 07 października 2014, 11:21

@Totti ja uważam, że w każdej z sytuacji z karnym wszystko było lekko na styku, ale podstawy jednak istniały. Łapa Maicona gdzieś na linii, Pogba na linii, ściąganie chłopaków - podobnie było w meczu Juve z Realem, kiedy Chiellini tak potraktował Ramosa i też podniosło się wielkie oburzenie, bo we Włoszech się tego nie gwiżdże. Jak widać, w ligowym szlagierze jednak sędzia dyktuje wapno za coś takiego... Dla mnie równie dobrze mogło nie być żadnego karnego, jak i wszystkie można było podyktować. Na upartego.
Mnie też nie zadowalają gole po karniaczkach, nie są często zbyt współmierne z realną grą drużyny. Jedyne czego nie potrafię zaakceptować i zrozumieć to czerwo dla Moraty. Może żółta to byłby max, ale jak widać wtedy sędzia już kompletnie nie poradził sobie z presją.

Koniec końców nie przyznam, że sędzia nam pomógł, bo to przesada. Nieraz Juve traciło gole po wątpliwych karnych, to się dzieje. Z tym, że tutaj jak pokazują powtórki i jeśli ma się chociaż trochę rozumu, to można zrozumieć sędziego.
Ostatnio zmieniony 07 października 2014, 11:23 przez mateelv, łącznie zmieniany 1 raz.


Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 07 października 2014, 11:23

Ja miałbym lepsze zdanie o kibicach Milanu, gdyby przestali wracac wspomnieniami do bramki Muntariego :prochno:

Ciężko, żeby Romaniści poprawili swój wizerunek, bo patrząc na tę całą dzieciarnie w komentarzach to trzeba poczekać kilka lat. Z drugiej strony jak widzę na serwisach typu transfery.info pod newsem o Lazio komentarz: 'Koooochać Lazio, tylko Rooooma! Mocno ich kochać!!!!111', a autorem jest na oko 28 latek to płaczę ze śmiechu :)

TottiGol skoro twierdzisz, że nie uważacie, że czasy Moggiego wróciły to jak tłumaczyć te wszystkie komentarze?
Ok, sędzia był beznadziejny, jego decyzje były niepewne, co w połączeniu z kilkoma trudnymi do oceny sytuacjami spowodowało bardzo nerwowy mecz.
Minimalnie gorzej mogła wyjść na tym Roma, ok. Na moje oko, żeby decyzje były przyjęte pozytywnie, musiałby rzucać wolnymi zamiast karnych i nie gwizdnąć faulu na Tottim. Co nie oznacza, że byłby to lepsze decyzje, po prostu mniej kontrowersyjne.

Powiedz mi teraz jak mam odbierać kibiców Romy, skoro na największym serwisie tytuł newsa mówi o powrocie Calciopoli?


Zablokowany