Serie A 14/15 (5): Atalanta 0-3 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Gandalf8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2007
Posty: 1635
Rejestracja: 26 marca 2007

Nieprzeczytany post 27 września 2014, 21:44

Znowu Tevez daje prowadzenie a Lichtsteiner przytomnie podniósł tę piłkę, bo gdyby podawał po ziemi to nic by z tego nie wyszło. Llorente odbiera piłkę, przyjmuje, zastawia się, utrzymuje, oddaje, ale strzelić gola jak nie mógł tak nie może. Jest jednak cierpliwy, nie próbuje na siłę sam strzelić gola, ale gra zespołowo. I oby Ogbonna mógł grać, bo jak się przewrócił pod koniec to wyglądało jakby doznał kontuzji.


Jeden, by wszystkimi rządzić, Jeden, by wszystkie odnaleźć,
Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać
W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie.
Smok-u

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2008
Posty: 1724
Rejestracja: 31 maja 2008

Nieprzeczytany post 27 września 2014, 21:46

Kamex22 pisze:Propsy dla Llorente za podanie do Lichego przy bramce, ale bura za kilka szans niewykorzystanych.
Oprócz główki po "strzale" Pogby jakie szanse miał Bask? Podoba mi się gra Lichego, przy bramce ładnie, z głową odegrał i w obronie bardzo pewnie. Ale mimo wszystko musimy poprawić grę w drugiej połowie :).


zbysioJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 września 2013
Posty: 1190
Rejestracja: 22 września 2013

Nieprzeczytany post 27 września 2014, 21:47

Jacky pisze:Mysle, ze Max daje Llorente do gry, zeby ten w koncu cos strzelil i poczul sie lepiej psychicznie przed potyczka z Atletico und Romą. Gorzej, jak zaś nic nie ustrzeli.
Podobnie myślałem dając go na strzelca pierwszej bramki, a tu klops. Nawet tej główki nie potrafił wykorzystać. Jak na razie wszystko zgodnie z planem. Juve atakuje, Atalanta jakoś tak nieporanie próbuje się odgryzać. Tevez - przecinak!


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 27 września 2014, 22:40

Brawo Tevez,Brawo Gigi i dzien dobry Morata!


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 27 września 2014, 22:41

Ja mam tylko nadzieje, że Kielona i Evrę grających razem będziemy oglądać od święta. Jeden zwrotny jak wóz z węglem, drugi pokazuje, że się wypalił. Pereyra, Morata :oops:
Ostatnio zmieniony 27 września 2014, 22:42 przez annihilator1988, łącznie zmieniany 1 raz.


ktośtam na forum p$g pisze:Odnoszę wrażenie, że Ibra nie jest związany z PSG
PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 27 września 2014, 22:41

Raziła dzisiaj ilość niedokładnych podań i jakby niechęć pogrania piłką.. Znowu strzelamy 3 bramki także kończę narzekać ;) Cieszy pierwsza bramka Alvaro;) Fajna akcja dwóch rezerwowych.


Mehehehe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2013
Posty: 1680
Rejestracja: 09 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 27 września 2014, 22:41

Gdy Denis podchodził do tego karnego, czułem już, że nie przerwie naszej passy bez straty bramki. Brawo Gigi :bravo:

Dobrze, że chwilę później Tevez dołożył drugą :bravo:

No i najważniejsze - debiutancki gol Alvaro. Bardzo mnie to cieszy.

Natomiast co do Ferdka - czuję, że będzie jak w zeszłym sezonie - w lidze posucha, w LM w meczach z drużyną z Madrytu 2 gole w 2 meczach.

Łysy z Bergamo próbował sprowokować Stefcia, ale ten się nie dał :P Szkoda tylko, że zagrał pełne 96 minut.
Ostatnio zmieniony 27 września 2014, 22:43 przez Mehehehe, łącznie zmieniany 1 raz.


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 27 września 2014, 22:42

Piąty ligowy mecz bez straty gola, debiutanckie ukłucie Moraty i bilans bramkowy 10-0. Nice, nice.

Podoba mi się to, ze Allegri nie wariuje przy linii jak sami-wiecie-kto. Jest nieźle.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Smolwin

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 sierpnia 2006
Posty: 95
Rejestracja: 11 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 27 września 2014, 22:42

Pewne zwycięstwo, cieszy, że Buffon nadal trzyma fason i potrafi uratować nas w trudnych momentach.
Na plus po raz kolejny Ogbonna, Tevez, który ciągnie cały zespół, LLorente dobrze wywiązujący się z zadań taktycznych i Morata potrafiący zrobić nieco szumu, niestety momentami jeszcze chaotyczny.


grejt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2006
Posty: 129
Rejestracja: 28 września 2006

Nieprzeczytany post 27 września 2014, 22:44

Mecz nudny ... Słaby występ Vidala , Buffon mistrzunio , Tevez skuteczny , podoba mi sie Pereyra ,szybki dobry przegląd pola ,technicznie lepszy od Vidala chyba ... Morata widać u niego hiszpańska technike ale jeszcze trochę musi pograć we Włoszech żeby wykminić o co kaman. Dzięki Juve kupon wszedł i to się liczy :) Pozdrawiam


Gandalf8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2007
Posty: 1635
Rejestracja: 26 marca 2007

Nieprzeczytany post 27 września 2014, 22:45

Brawo Buffon za obronę karnego, brawo Tevez za 2 gole i wypracowanie trzeciego, brawo Morata za strzelenie na 3:0 (też na uwagę przy tej akcji zasługuje Pereyra, który dobrze dograł do Moraty).
Wielkie minusy dla Chielliniego i Evry.
Plan na pierwsze kolejki w Serie A wykonany, teraz czas na LM.


Jeden, by wszystkimi rządzić, Jeden, by wszystkie odnaleźć,
Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać
W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie.
zahor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2009
Posty: 4585
Rejestracja: 23 listopada 2009

Nieprzeczytany post 27 września 2014, 22:45

Lichtsteiner w tym sezonie będzie najczęściej asystującym piłkarzem Juventusu. Potwierdzone info. Fajnie że w tym momencie w gazie jest Tevez, fajnie że wysoką formę ma Buffon, w najbliższych dniach będzie to bardzo przydatne. Drżeć natomiast będę o lewą stronę. Evra póki co zaskakuje mnie na minus, co jest w jego przypadku sztuką niebagatelną, bo nie spodziewałem się po nim wiele. No i Chiellini. Temat-rzeka. Spóźnić się, minąć z piłką, wykosić bezpardonowo rywala a na koniec machać rękami jak szympans i robić głupie miny - powiedziałbym że specjalność zakładu.


cerb

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lutego 2005
Posty: 307
Rejestracja: 22 lutego 2005

Nieprzeczytany post 27 września 2014, 22:45

Smolwin pisze: Morata potrafiący zrobić nieco szumu, niestety momentami jeszcze chaotyczny.
Chaotyczny, bo jak dla mnie troche sie stresuje, w koncu nie zna do konca jezyka, niezgrany jest z reszta druzyny, no i musi przekonac do siebie trenera. Mysle ze sie przelamie jak wejdzie w jakims meczu juz od pierwszej minuty.
Dzisiaj zdobyl bramke ale zaraz po wejsciu na boisko tez mógł zdobyć bramkę i się troche speszył. Bedzie dobrze. Trzymam kciuki.

Buffon ratuje nam tyłek.


Kamex22

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2006
Posty: 1624
Rejestracja: 19 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 27 września 2014, 22:46

Karny perfekcyjny :D Zanim German strzelił w naszym polu karnym było już z 5 zawodników :D Dobrze, że nie kazali powtórzyć.

Brawa dla Gigiego za obronę karnego.

Brawa dla Moraty za pierwszego z wielu (mam nadzieję) goli w naszych barwach.

Brawa dla Teveza za kolejne brameczki. Oby w kolejnych dwóch meczach też zaliczał dublety.

Brawa dla całej reszty za mniejszy lub większy wkład w zwycięstwo. Oby tak dalej.


Zdun

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 grudnia 2003
Posty: 571
Rejestracja: 03 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 27 września 2014, 22:47

Juventus gra kapitalnie, nie spodziewałem się że Allegri tak pouklada druzyne. Kolejny mecz, który oglądałem na pelnym luzie. Niedlugo mecz prawdy z Atletico i Romą jak wygramy i nie stracimy gola to chyba mamy geniusza na ławce trenerskiej.

:dance: Allegri niczym Antiga spokojny i kazdego po kolei oddprawia z kwitkiem :prochno:


Zablokowany