Serie A 14/15 (4): JUVENTUS 3-0 Cesena

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
kosciu88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2009
Posty: 1405
Rejestracja: 24 września 2009

Nieprzeczytany post 24 września 2014, 22:40

Pewne zwyciestwo i o to chodzi. Szkoda ze nie dal pograc Romulo ani Comanowi.


"Juve to wiara, którą noszę w sobie. Współczuję tym, którzy kibicują innym barwom, ponieważ wybrali cierpienie." - Giampiero Boniperti
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 24 września 2014, 22:40

Bardzo cieszy przekonująca wygrana, ale oglądanie wyczynów Konusa przez pełne 90 minut było istnym cierpieniem. Proszę, nichże on zniknie, przepadnie, wyparuje.

Obrazek

Według mnie, tytuł MOTM ponownie powinien powędrować do Marchisio - świetny występ Il Principino :bravo: Brawo dla Arturo za drugą bramkę i dla Ogbonny za profesorską postawę :ok:


Obrazek
Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 24 września 2014, 22:41

Jak nazwiemy napastnika, który cofa się, pokazuje się do gry rozgrywa, przy tym wypracowuje sobie kilka świetnych sytuacji, ale jest nieskuteczny?

Bezproduktywny. Slownik autorstwa Deszczowego, Pumeksa, Ewerthona i wielu innych :ok:


Nie przesadzajcie z tym hejtowaniem. Poza ostatnim wolnym Seba grał całkiem fajnie.

Morata średnio mi się podobał, ale wyrobi się.


Kurka, ależ Allegri ma wejscie. Może będzie naszym Kloppem? :prochno:


Ein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 grudnia 2004
Posty: 1352
Rejestracja: 11 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 24 września 2014, 22:41

Allegri widzę, że postawił na zawodników, którzy albo "potrzebują" albo "powinno im się chcieć"

Byłby gol, gdyby Morata podał do Lichego.

Gio z każdej pozycji.

Pepe i Padoin też widać, że szukali szczęścia.

Mecz do zapomnienia. Bez kontuzji, płynnie i z polotem.

Jak za pierwszym sezonem pod wodzą Antka :bravo:


Moggi: "People keep asking where Juve got the money to buy Vlahovic but they forget that the club is owned by the Elkanns. 2% of the Elkann assets are enough to buy Inter, this is not a joke, let's be clear, it's real data."
Zdun

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 grudnia 2003
Posty: 571
Rejestracja: 03 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 24 września 2014, 22:42

Mam nadzieję, że to co Morata zrobił pod bramką to było zamierzone :shock: :lol:


wloski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2005
Posty: 2327
Rejestracja: 30 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 24 września 2014, 22:42

Założmy, że remisujemy 0:0, a Giovinco miał tyle sytuacji ile dzisiaj widzieliście, dalej by zasłużył na pochwały? Nie sądzę, z 12 strzałów 1 musiało wpaść, nie ma bata. Zawodnik, który marnuje tyle okazji nadaje się do wchodzenia z ławki na 3 minuty.


fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2768
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 24 września 2014, 22:42

Uwielbiam Claudio na registrze. Mecz bez historii, taki jaki miał być. Szkoda, że Roma wyrównana.


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
Wicior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 sierpnia 2003
Posty: 1226
Rejestracja: 15 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 24 września 2014, 22:43

Dobry wynik, ale Giovinco jest tak samolubny, że naprawdę oczy bolą kiedy próbuje strzelać z każdej pozycji i nic to w ogóle nie wnosi do gry. Gdy wszedł na boisko Morata widać było, że potrafi współpracować( to samo co Llorente) - podał parę razy dobrą piłe. Giovinco za to wszędzie sam.

Marchisio jest w świetnej dyspozycji. Trzeba to wykorzystać w meczu z Atletico. Szkoda, że nie wszedł Coman.

Ogólnie standardowy mecz pod dyktando 3-5-2 dopiero w końcówce zaczęliśmy ostro cisnąć.

Roma przyfarciła jak zwykle, ale to początek sezonu - norma : )
Ostatnio zmieniony 24 września 2014, 22:44 przez Wicior, łącznie zmieniany 1 raz.


Donnie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 września 2006
Posty: 688
Rejestracja: 17 września 2006

Nieprzeczytany post 24 września 2014, 22:43

Giovinco strzelał tyle razy, że aż straciłem rachubę. Mimo braku gola, zapisałbym jednak jego występ na plus.
Morata :prochno: Ale widać, że jednak sporo potrafi.
Marchisio PRO-FE-SOR. W takiej formie daje zespołowi znacznie więcej, niż dreptający Pirlo, wkurzę się nieźle, jeśli Allegri postawi na Andreę, gdy ten wyleczy kontuzję.
Przyjemny mecz, choć drugi gol mógłby wpaść trochę wcześniej.
Acha, Padoin takze na plus :-D


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2357
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 24 września 2014, 22:43

Król Artur powrócił :bravo:


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
sebatiaen

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 kwietnia 2010
Posty: 1617
Rejestracja: 03 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 24 września 2014, 22:43

Giovinco znowu zaczyna grać jak buc.
W dzisiejszej piłce liczy się spokój opanowanie nerwów gra zespołowa!!!
On gra jak kiedyś się grało, jak chłopak z boiska szkolnego, indywidualne akcje które nic nie dają.
Cały zespół gra inteligentną taktyką a on swoje, musi się popisać.
Może Morata pokazałby więcej gdyby miał za partnera pozostałych napastników Juve, jak go pod koniec sezonu chwaliłem tak teraz już przestałem w niego wierzyć, indywidualista, nigdy się nie zmieni.


FelekJUVE

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lutego 2007
Posty: 1000
Rejestracja: 03 lutego 2007

Nieprzeczytany post 24 września 2014, 22:43

Krzychu89 pisze:Pewnie wielu będzie mimo wszystko hejtować Gio, ale zagrał świetnie - brakło tylko bramy. Bardzo aktywny, kilka razy ładnie uderzył (aż Tevez musiał łapać się za głowę przy strzale w słupek). Pewnie dostałby wyższe noty od kibiców Juve gdyby miał nr 10 na plecach lub gdyby podobne zawody rozegrał młody Coman ;) wszyscy zagrali ładnie, Marchisio pokazuje że bez Pirlo też można... najwięcej do zarzucenia chyba miałbym Llorente i Evrze.
Zgadzam się w 100% Gio musi się przełąmać! Cisnienie zejdzie i będzie spoko:) Tak czy siak ładne zawody. King Arturo Come Back:) Martwi mnie troche frekwencja w ostatnich meczach;/ Już się tifosim stadion znudził? Coś dużo tych wolnych krzesełek w tym sezonie...


Obrazek
Ein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 grudnia 2004
Posty: 1352
Rejestracja: 11 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 24 września 2014, 22:44

Roma przyfarciła :prochno:

De Ceglie bramkę wcisnął. Wniosek ?

Cegła > Evra, Asamoah


Moggi: "People keep asking where Juve got the money to buy Vlahovic but they forget that the club is owned by the Elkanns. 2% of the Elkann assets are enough to buy Inter, this is not a joke, let's be clear, it's real data."
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 24 września 2014, 22:44

Seba dziś miał trochę pecha, Morata i to kopnięcie w powietrze zamiast piłki :rotfl: Szkoda mi Coman, bo nawet taki Padoin dostaje pograć a on nie ;/ Jak tak dalej będzie to za rok go z nami nie będzie. Vidal wraca i odrazu strzela :bravo:

Kiedy trybuny wybuchły radością to od razu pomyślałem, że Parma trafiła na 1:1 i tak też było. Natychmiast mi się przypomniało scudetto w Trieście ;)

LIDER! FORZA JUVE!!


Gandalf8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2007
Posty: 1635
Rejestracja: 26 marca 2007

Nieprzeczytany post 24 września 2014, 22:45

3 gole, 3 punkty, plan wykonany (szkoda tylko, że Parma nie utrzymała remisu z Romą, zabrakło 2 minut).
Vidal nadrabia zaległości w strzelaniu - dwie brameczki na koncie :bravo: .
Lichy pokazał Giovinco i Moracie jak się strzela gole :C . Masakra, żeby na tyle strzałów (w tym ładny z wolnego) Gio nie zdobył ani jednej bramki - nawet Tevez był zszokowany :P . Kiks Moraty z 75 minuty chyba nadaje się na dobry gif :D .

P.S. Co kibice Juve śpiewali między 72 a 74 minutą? Może Morata się zasłuchał i dlatego w 75 minucie wykonał taki piękny piruecik niczym baletnica :rotfl: .


Jeden, by wszystkimi rządzić, Jeden, by wszystkie odnaleźć,
Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać
W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie.
Zablokowany