LM 14/15 (gr. A) [1]: JUVENTUS 2-0 Malmo

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Mate.G

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 września 2011
Posty: 1252
Rejestracja: 10 września 2011

Nieprzeczytany post 16 września 2014, 23:11

Dzium pisze:Tevez :bravo:

Btw. jak można się tak ustawić do wolnego :rotfl:
Teraz to śmieszne, ale my z takimi drużynami remisujemy zazwyczaj ...


mateelv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2006
Posty: 1512
Rejestracja: 26 listopada 2006

Nieprzeczytany post 16 września 2014, 23:12

Szikit pisze:Wchodze na forum, a tu komentarze po pierwszej polowie wieszczace koniec swiata, a po tym mateelv wciska llorente na trzecie miejsce w hierarchii napastnikow, bo wymagamy bramek i asyst, a dzis ich nie strzelil :prochno: koniec wchodzenia na asroma.pl, tutaj jest zdecydowanie wiekszy ubaw.
:cry:
Oj, grał kupkę, no!


Spycham go na 3 miejsce, bo strasznie interesuje mnie Morata i twierdzę, że obecnie jest w stanie dać więcej (dał nam znać o tym dzisiaj). Chyba mam do tego prawo? ;-) Naprawdę wolicie oglądać ten topór zamiast zobaczyć jak śmiga ten młodzieniaszek z 9 na plecach? Jak nie idzie to się rotuje, o to mi chodzi!


Kiss

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 marca 2004
Posty: 325
Rejestracja: 09 marca 2004

Nieprzeczytany post 16 września 2014, 23:14

Pewnie większość się zgodzi, ze nasze najsłabsze 2 ogniwa w tym meczu to Evra i Lichy. Wiec jak mamy dobrze grac 352? Nie da się, Allegri musi zmienić system jak najszybciej, nawet kosztem paru punktów w tej ogórkowej lidze.
Jak tu się nie cieszyc, ze Atletico traci punkty? Chcecie wyjść z 2 miejsca i trafic na dzień dobry Bayern czy inna Barcelone? Imo po dzisiejszych meczeach powinnismy grac z prostym nastawieniem: 1 miejsce albo nic.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 16 września 2014, 23:28

Ciężko i z ogromnym niepokojem oglądało się ten mecz...musimy zawsze męczyć się okrutnie z ogórkami ? Wiedziałem, że lekko nie będzie ale nie spodziewałem się aż takiej kaszany - Lichy i Evra fatalnie, czy to Lichy chce 3 mln za przedłużenie kontraktu ? To w takim razie nie wiem czy nie lepszą opcją byłby Romulo bo wiele sobie po nim obiecuję...no nic - najważniejsze te wymordowane 3 pkt...


Obrazek
juventussek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 października 2005
Posty: 388
Rejestracja: 22 października 2005

Nieprzeczytany post 16 września 2014, 23:43

Co prawda Lichy może często zawodził w dzisiejszym meczu, ale on był cały czas pod grą, bardzo aktywny gracz, co do Evry... wydaje mi się że zagrał dużo gorzej niż lichy. Cofając się do pierwszej połowy to pamiętam sytuacje gdzie poszła groźna kontra po stronie Evry, a ten truchtem wracał na swoja połowę, kiedy realnie miał szanse dogonić gościa, odpuścił sobie.

Odnoszę wrażenie że Allegri nie ma jaj, jest bezpłciowy, trzyma się systemu który stworzył Conte, boi się zaryzykować czy w drążyć swój plan taktyczny.
W końcu za Conte wyniki w lidze były to czemu ryzykować, może Allegri poprawi swoją reputacje, ale my kibice chyba oczekujemy czegoś innego, zmiany systemu gry, trochę więcej efektywności. Te zmiany zawodników myślę że każdego trochę poirytowały, fajnie byłoby zobaczyć Moratę przez dłuższy okres czasu, Romulo wszedł też ładny rajd tam pokazał ale za mało czasu na grę, taktyczne zmiany w 90 minucie, nikt z nich sobie nie pograł.


Ein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 grudnia 2004
Posty: 1352
Rejestracja: 11 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 16 września 2014, 23:47

Nikt nie pomyślał, że te zmiany wynikały z tego, że Allegri był zesrany, aby te nuby nie zawaliły gola na 1-1 CO BYŁO MOŻLIWE :prochno:

Pierwszej połowy nie widziałem. Druga spoko. Evra ma dobre wrzutki, a lichy pod grą.

Ogólnie kiedyś bez Pirlo i Vidala byśmy uwno zrobili :prochno:


Moggi: "People keep asking where Juve got the money to buy Vlahovic but they forget that the club is owned by the Elkanns. 2% of the Elkann assets are enough to buy Inter, this is not a joke, let's be clear, it's real data."
Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 16 września 2014, 23:50

Kiss pisze:Jak tu się nie cieszyc, ze Atletico traci punkty? Chcecie wyjść z 2 miejsca i trafic na dzień dobry Bayern czy inna Barcelone? Imo po dzisiejszych meczeach powinnismy grac z prostym nastawieniem: 1 miejsce albo nic.
Ta kolejka niewiele nam mówi. Tylko tyle, że Olympiakos (jak przestrzegałem) faktycznie nie jest ogórem. Atletico (z tego co widziałem w skrótach) miało zdecydowaną przewagę na niewygodnym terenie. Olympiakos bardzo szczęśliwie zgarnął te 3 punkty. Nam też nie będzie tam łatwo. Przez większą część spotkania graliśmy dziś po prostu słabo lub przeciętnie w najłatwiejszym meczu w naszej grupie. Druga kolejka powie nam już bardzo wiele, bo będziemy po teoretycznie najłatwiejszym i najtrudniejszym meczu grupowym.


wloski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2005
Posty: 2327
Rejestracja: 30 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 16 września 2014, 23:51

Sracie na Allegriego, ale nikt nie zauważy, że Juventus nie gra już tak drętwo jak w ostatnim sezonie Conte. No i co z tego, że wykorzystuje schematy? Conte po pierwszych spotkaniach Serie A i LM miał remis z jakimiś ogórkami z krainy Reniferów. Allegri niech korzysta nawet z mądrości Trappa byle będzie wygrywać jego drużyna spotkania (czyt. Juventus). Staty ma dobre 3 spotkania, 3 zwycięstwa.


AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 17 września 2014, 00:08

Na razie nasza gra w defensywie to praktycznie majstersztyk, w tych 3 meczach co były to Gigi ze 2x musiał się wykazać, ale w końcu najlepszy bramkarz 25-lecia musi wspomagać drużynę od czasu do czasu:)
W ataku też widać więcej swobody.Narzekacie na Markiza,ale dzięki jego bieganiu Pogba i Asa mieli więcej swobody bo Claudio zawsze był w asekuracji.Lichy dzisiaj niezniszczalny, ciągle pod grą, ale czasem brakuje mu wsparcia,Pogba nie zawsze zejdzie na bok.Llorente robił swoje, brakło tylko bramki, ale zastawiał się i odgrywał bez zarzutu :)


stf

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2009
Posty: 215
Rejestracja: 02 lutego 2009

Nieprzeczytany post 17 września 2014, 00:29

Sorry ale niektóre posty nie nadają się do czytania...


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 17 września 2014, 00:29

Kiss pisze:Imo po dzisiejszych meczeach powinnismy grac z prostym nastawieniem: 1 miejsce albo nic.
Ogólnie rozumiem Twoją koncepcję, ale 2 miejsce też będzie dobre, bo nie wiemy jak będzie wyglądała sytuacja w innych grupach Tu liczy się tylko awans, a ten mają dwie drużyny.

Obowiązkowe trzy punkty, które wreszcie udało się zdobyć bez problemów. Mi się to podoba, nie znajduję najmniejszego powodu, aby w tej fazie rozgrywek, po wszystkich do wydarzyło się w wakacje, narzekać. #rozsądnyszczypuś


Monte Cristo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 września 2006
Posty: 1592
Rejestracja: 15 września 2006

Nieprzeczytany post 17 września 2014, 00:35

Ogladalem mecz w Szwedzkiej telewizjii. W studiu wszyscy eksperci byli zgodni ze Tevez i Stefan najlepiej z calego naszego zespolu. No, ale "eksperci" z JP wiedza lepiej i Lichy gral najgorzej ze wszystkich naszych.. :rotfl:


Ogolnie to ogladalem nasze spotkanie na telewizorze a Borussia - Arsenal lecialo na komputerze. Najbardziej przeraza mnie to, ze roznica jakosciowa byla bardziej widoczna miedzy Borussia i Arsenalem, niz nasza z Malmö...


Rezultat na plus, bramki Teveza na plus, czyste konto na plus, zmiany Allegriego na minus. Smierdzi mi tutaj Ranierim.


Od ponad 20 lat nie mieszkam w Polsce i z jezykiem mam malo kontaktu, wiec w razie bledu ortograficznego daruj sobie poprawianie mnie.
Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 17 września 2014, 01:09

Gra może nie powalała, ale dawno nie widziałem żeby nasze gole wyglądały na wypracowane, a co by nie mówić o dzisiejszych bramkach to obie padły po bardzo dobrych akcjach. Do tego wreszcie widziałem dobrą kontrę, którą fatalnie zmarnował Llorente.


Ein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 grudnia 2004
Posty: 1352
Rejestracja: 11 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 17 września 2014, 01:27

A i jeszcze jedna rzecz ...


czujecie to ?


tak smakuje zwycięstwo w Lidze Mistrzów. Rok czekania :roll:


Moggi: "People keep asking where Juve got the money to buy Vlahovic but they forget that the club is owned by the Elkanns. 2% of the Elkann assets are enough to buy Inter, this is not a joke, let's be clear, it's real data."
PrzemasJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2005
Posty: 1169
Rejestracja: 13 marca 2005

Nieprzeczytany post 17 września 2014, 01:30

Ci co piszą, że Stefan był pod grą i był jednym z najsłabszych stanowczo meczu nie ogladali


Magica Juve resiste il mio cuore lontano da te soltanto se penso alla figa!!
Zablokowany