Serie A 14/15 (2): JUVENTUS 2-0 Udinese

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8612
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 13 września 2014, 22:48

Spokojny mecz, w pełni kontrolowany ale bardzo rozczarował mnie Evra...coś ale kuczer...Pereyra na plus i to duży co bardzo mnie cieszy bo wiele sobie obiecywałem po tym zawodniku...widać, że szczyt formy daleko ale gra wyglądała bardzo dobrze więc nie będę narzekał.


Obrazek
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 13 września 2014, 22:49

Nie wypada robić nic innego, jak tylko się cieszyć. Była niezła gra, były co najmniej solidne występy nowych zawodników, Giovinco nie wszedł na boisko ( :prochno: ) - brawo!


Obrazek
Kucharius1

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 listopada 2011
Posty: 1263
Rejestracja: 04 listopada 2011

Nieprzeczytany post 13 września 2014, 22:59

Jak się patrzy na takich młodych graczy jak Coman,czy Morata to aż serce rośnie, że to My możemy się nimi cieszyć.


annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 13 września 2014, 22:59

Ein pisze:Hejt na Evrę gdzie z Tevezem rozpracowali bramkę na 2-0 :prochno:
I chwała mu za to, ale to jego praca i za te (3 mln?) można czegoś wymagać. Faktem jest, że Evra ograniczał się przez większą część czasu do wrzutek. Mnie podirytował, gdy biernie patrzył się z 4 metrów, jak piłkarz Udine dośrodkowuje pod bramkę Buffona. Nawet ruszyć mu się nie chciało, by temu zapobiec :shock: Marchisio :ok: :ok: :ok: :bravo:


ktośtam na forum p$g pisze:Odnoszę wrażenie, że Ibra nie jest związany z PSG
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 13 września 2014, 23:00

JAk wyglądała gra naszych nowych nabytków? Evra? Coman? Pereyra? Miałem takiego kaca, że zapomniałem o tym meczu, najzwyczajniej w świecie i zmarnowałem czas oglądając "Noego" :/


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Kiss

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 marca 2004
Posty: 325
Rejestracja: 09 marca 2004

Nieprzeczytany post 13 września 2014, 23:00

Evra lekkie rozczarowanie. Niby aktywny, niby z pasja ale większość jego dosrodkowan była godna klasy De Ceglie.
Pareyra taki trochę jeździec bez glowy. Pobiegal, poszarpal, cos tam stworzyl i zdechl. Imo slaba postawa naszych przez 1sza czesc 2giej polowy to glownie jego "zasluga"
Allegri moglby wplynac na Pogbe: mniej show, więcej efektywności (swoja droga to imo był karny na nim)
Na Lorente niby komentatorzy narzekali ale ja tam widziałem jak swoim blokiem i podaniem stworzyl kolegom ze 3 setki.
Reszta mniej lub bardziej in plus.
Allegriego z każdym meczem lubie co raz bardziej i mam nadzieje, ze się to nie zmieni.


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 13 września 2014, 23:09

Stefan chyba ogląda Premier League bo dziś garnął się do przodu jak Bronek z Chelsea. Szkoda że zabrakło skuteczności.

Morata w kilka minut pokazał że będą z niego ludzie.

Czemu wszedł Padoin a nie Pepe/Romulo za Stefana ?


AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 13 września 2014, 23:44

Sorek21 pisze:Stefan chyba ogląda Premier League bo dziś garnął się do przodu jak Bronek z Chelsea. Szkoda że zabrakło skuteczności.

Morata w kilka minut pokazał że będą z niego ludzie.

Czemu wszedł Padoin a nie Pepe/Romulo za Stefana ?
Akurat Lichy do przodu to biegał od zawsze:)Dzisiaj nawet trochę mało tego było, 2-3 wejścia z piłką, asysta i tyle.
Markiz super na pozycji Pirlo, dzielił piłkami, kilka odbiorów, chyba bez strat no i bramka:)


Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2935
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 13 września 2014, 23:54

Bardzo podobal mi sie Evra, technika, opanowanie i doświadczenie. Fajnie tam z nim klepali i wypuszczali go na lewej. Ogółem widać, że teraz mają więcej swobody i próbują coś ciekawego grać, plus zdziwiło mnie zaangażowanie i zawziętość. Myślę że będzie coraz lepiej, szkoda akcji Moraty, miałby wejście. Troszke martwi mnie Pogba, bo zapadł trochę jakby w letarg i oprócz strat i sztuczek nie jest zbyt produktywny.


Kiss

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 marca 2004
Posty: 325
Rejestracja: 09 marca 2004

Nieprzeczytany post 14 września 2014, 05:59

W sumie to trochę mnie martwi powrot Pirlo. Glowna roznice in plus jaka widze dzięki Allegriemu to brak gry typu: dluga od Pirlo/Bonusa i może cos się urodzi (w sumie przez 180min sezonu długiej od Bonusa nie kojarze zadnej (dosłownie zadnej)) Jak to będzie gdy wroci Andrea? Znowu to granie, taktycznie jak 2 liga Polska? Fear of the October.
Jakby zle wyniki przyszly w październiku to mnie tu nie było:)


jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 14 września 2014, 09:28

deszczowy pisze:JAk wyglądała gra naszych nowych nabytków? Evra? Coman? Pereyra? Miałem takiego kaca, że zapomniałem o tym meczu, najzwyczajniej w świecie i zmarnowałem czas oglądając "Noego" :/
Coman zagral krotko, ale bardzo ladnie utrzymywal sie przy pilce na boku i wyraznie mu ona nie przeszkadza. Ciezko powiedziec cos wiecej, bo jednak gral tylko 10 minut. Morata to samo - mial jedna sytuacje, gdzie ladnie sie obrocil z pilka i oddal strzal, ale bramkarz obronil. Generalnie to ta dwojka zostawila po sobie dobre wrazenie.

Pereyra mial bardzo dobra pierwsza polowie, gdzie nie tylko odebral wiele pilek, ale tez pare razy swietnie podal do kolegow. W drugiej juz byl troche "spokojniejszy", niemniej ja bylem bardzo zadowolony z tego, co widzialem. To waleczny pilkarz, obdarzony dobra technika, swietnym podaniem i przede wszystkim inteligencja boiskowa. Wie gdzie sie ustawic, jaki ruch moze wykonac przeciwnik, zeby przechwycic pilke.

Evra pierwsza polowe W MOIM ODCZUCIU mial kiepska, w drugiej gral juz znosnie. Sadze, ze to kwestia pewnosci siebie i przyzwczajen. W pierwszej czesci Francuz bardzo czesto staral sie wrzucac pilke w pole karne, w drugiej wiecej bylo kombinacyjnych akcji z Pogba i Tevezem i wygladalo to lepiej.

Aha, bardzo dobry mecz Ogbonny. Chyba bez jednego bledu.

Allegri wprowadzil jedna rzecz, ktorej nie bylo u Conte - a mianowicie wybieganie na pozycje i gra z klepki. Kiedy Pogba zagrywal do przodu, do Teveza lub Llorente, to od razu szykowal sie do odegrania mu tej pilki przez partnerow, u Conte nie widzialem takiego schematu, bo napastnicy najczesciej zagrywali do boku.


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
sebatiaen

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 kwietnia 2010
Posty: 1617
Rejestracja: 03 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 14 września 2014, 09:59

Prawdziwy test za tydzień z Milanem.
Liczę na to że Allegri będzie chciał pokazać wszystkim że to nie on ponosił winy za ich komiczną grę ostatnimi laty.
Czasami Juve jeszcze ma problemy z kontrami przeciwnika.
O to się boję.
Może to brak Chelliniego i Barzy?
może to minimalna korekta i wprowadzenie elementu zaskoczenia, troche bardziej ofensywna gra to 3-5-2 trochę psuję w obronie?
Zobaczymy, na ten moment Allegri jest bardzo rozważny, to dopiero początek ale wbrew temu co wielu myślało o tym że on zmieni nagle takse na 4-3-3 wszystko ogarnia z głową.
Narazie gramy to co za Conte z jakimiś tam korektami i wychodzi to nieźle.

Kontuzje martwią, kibice Milanu sporo na ten temat pisali, że maks niby zajeżdżał milanistów i potem praktycznie połowa składu nie na boisku tylko w klinice siedziała ale czy Milan nie miał słabej ławki?, do tego kilku wypalonych dziadków a w napadzie lenia Balotellego?
do tego gry na wszystkich frontach?

Z jednej strony człowiek martwi się że tych kontuzji za dużo a z drugiej strony patrząc na osiągnięcia Maksa w Milanie musi wziąść wszystko to co wcześniej napisałem pod uwagę.
Zobaczymy jak to się potoczy...[/code]


annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 14 września 2014, 10:25

sebatiaen pisze:Czasami Juve jeszcze ma problemy z kontrami przeciwnika.O to się boję.Może to brak Chelliniego i Barzy?
może to minimalna korekta i wprowadzenie elementu zaskoczenia, troche bardziej ofensywna gra to 3-5-2 trochę psuję w obronie?
A kiedy Juventus nie miał problemów z kontrami? :smile: Choć prawdą jest, że "Stara Dama" wygląda na trochę bardziej spanikowaną, gdy przychodzi jej bronić.
jakku1 pisze:Coman zagral krotko, ale bardzo ladnie utrzymywal sie przy pilce na boku i wyraznie mu ona nie przeszkadza. .
Podoba mi się właśnie ten zryw do piłki młodego Francuza. Nie traci szybkości z futbolówką, jest zwrotny i ma wysoko podniesione czoło :ok:


ktośtam na forum p$g pisze:Odnoszę wrażenie, że Ibra nie jest związany z PSG
BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2522
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 14 września 2014, 12:28

deszczowy pisze:JAk wyglądała gra naszych nowych nabytków? Evra?
Z mocniejszymi rywalami z jego strony zainkasujemy niejedna bramke.


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
squinter

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 grudnia 2011
Posty: 1267
Rejestracja: 12 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 14 września 2014, 12:40

Jacky pisze:
deszczowy pisze:JAk wyglądała gra naszych nowych nabytków? Evra?
Z mocniejszymi rywalami z jego strony zainkasujemy niejedna bramke.
w 3:5:2 zdecydowanie na LWB powinien grać Kwadwo, rozumiem, że wczoraj odpoczywał ale w tygodniu z Malmoe powinien już wyjść w podstawie.
Podoba mi się nasza gra. Wygląda to zupełnie inaczej, niż 3:5:2 Antka. Gramy dynamiczniej, szybciej operujemy piłką, wydaje mi się też, że piłkarze mają z przodu dużo więcej swobody. A, no i bardzo ładnie pokazał się wczoraj Pereyra, będziemy mieć z niego pociechę.


Zablokowany