Serie A 14/15 (2): JUVENTUS 2-0 Udinese

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 13 września 2014, 21:39

Gra całkiem całkiem, akcje w wykonaniu naszych nawet ciekawe... i znowu komedia nieskuteczności pod bramką rywala. Kontrolujemy przebieg meczu, można by śmiało powiedzieć, że niszczymy Udinese jakością gry, a mimo tego ponownie balansujemy na krawędzi poprzez jedynie jednobramkową przewagę. No rany, tu powinno być już pozamiatane :doh:

Nasze kontry są na poziomie bejbiborn, a szkoda, bo moglibyśmy z nich wyczarować coś sensownego. Poza tym żałuję, że nasi wciąż nie potrafią grać szybkich, błyskotliwych piłek prostopadłych będąc te 25-30 metrów od bramki rywala, bo dziś luki pomiędzy obrońcami Udine momentami są olbrzymie.

Evra, gdy jest w posiadaniu futbolówki, przypomina mi Molinaro lub De Ceglie - robi absolutnie wszystko, byleby tylko dośrodkować piłkę. Zamyka się na jakiekolwiek inne rozwiązania, a szkoda.

Litości, nie dajmy tyłka w tym meczu :pray:


Obrazek
Smolwin

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 sierpnia 2006
Posty: 95
Rejestracja: 11 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 13 września 2014, 21:39

No cóż, muszę szczerze przyznać, że tak dobrze grającego Juve dawno nie miałem okazji oglądać.
Niemal przez cały czas gramy na bardzo wysokim tempie, nie tracąc prawie wcale piłki.
Akcje są ładnie wypracowane, widać, że są przemyślane i starannie przepracowane.
No i obrona gra bardzo pewnie. O dziwo Ogbonna wszystko czyści co jest w jego zasięgu.
Bardzo widoczny i aktywny jest Pogba, Lichy i Pereyra, oraz świetnie zastawiający się i odgrywający Llorente.
Nie pozostaje nam nic innego jak po przerwie wbić na 2-0 i kontrolować dalszy przebieg spotkania.


mateelv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2006
Posty: 1512
Rejestracja: 26 listopada 2006

Nieprzeczytany post 13 września 2014, 21:40

bendzamin pisze:natomiast Pereyra niczym mini Vidal.
haha, dokładnie! jeszcze ma prawie te same ruchy :smile:


jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 13 września 2014, 21:42

Bardzo fajna pierwsza polowka Ogbonny i Pereyry. Angelo prezentuje sie bardzo pewnie, jest skoncentrowany i nie wyglada w koncu jak przestraszone dziecko. Pereyra swietnie gra w defensywie, zaliczyl kilka wybornych przechwytow. Bardzo fajnie chlopak czyta gre i widzi, co sie moze wydarzyc na boisku. To bardzo rzadki dar. Wazne jest tez to, ze Argentynczyk potrafi fajnie zagrac do przodu - tutaj mam na mysli co najmniej dwa kluczowe podania w pierwszej polowie (przy bramce i w 44 minucie do Llorente).

Kompletnie nie podoba mi sie za to Evra. Moze jestem uprzedzony, albo po prostu przesadzam, ale za kazdym razem jak Francuz ma pilke na boku to wiem, ze bedzie ja wrzucal i bedzie to wrzutka niecelna.


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
Tom_my

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 stycznia 2004
Posty: 364
Rejestracja: 21 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 13 września 2014, 21:42

Kone faulował Pogbę w polu karnym, sędzia się pomylił, a on jeszcze domagał się żółtka dla Francuza :lol:

Evra momentami nie ogarnia, natomiast jak już podłączy się do akcji po lewej stronie to jest prawie 100% sytuacja. Widać, że to naturalny lewy obrońca, Asamoah przy mojej ogromnej sympatii dla niego niestety tego nie ma. Trzeba pochwalić też naszą trójkę obrońców - ludzie-kiksy grają dziś koncertowo.

No i właśnie, Llorente... :oops:


FelekJUVE

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lutego 2007
Posty: 1000
Rejestracja: 03 lutego 2007

Nieprzeczytany post 13 września 2014, 21:43

jakku1 pisze:Bardzo fajna pierwsza polowka Ogbonny i Pereyry. Angelo prezentuje sie bardzo pewnie, jest skoncentrowany i nie wyglada w koncu jak przestraszone dziecko. Pereyra swietnie gra w defensywie, zaliczyl kilka wybornych przechwytow. Bardzo fajnie chlopak czyta gre i widzi, co sie moze wydarzyc na boisku. To bardzo rzadki dar. Wazne jest tez to, ze Argentynczyk potrafi fajnie zagrac do przodu - tutaj mam na mysli co najmniej dwa kluczowe podania w pierwszej polowie (przy bramce i w 44 minucie do Llorente).

Kompletnie nie podoba mi sie za to Evra. Moze jestem uprzedzony, albo po prostu przesadzam, ale za kazdym razem jak Francuz ma pilke na boku to wiem, ze bedzie ja wrzucal i bedzie to wrzutka niecelna.
Jesteś uprzedzony;p bo to jak z Pogbą rozmontowują prawą stronę Udine to poezja;]


Obrazek
jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 13 września 2014, 21:47

KOMENTUJ MECZ JUVE NA FANPAGE JUVEPOLAND!


#AllegriOut
Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 13 września 2014, 22:39

No Udinese, nie było dzisiaj jakimś szalenie trudnym przeciwnikiem, ale cieszą gra na zero z tyłu, brama Teveza, fajny strzał Księciunia i 3 pkt. Forza Juve :ok:


Mehehehe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2013
Posty: 1680
Rejestracja: 09 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 13 września 2014, 22:41

Szkoda tej ostatniej akcji Coman-Padoin-Morata, gdyby wpadło, byłby świetny debiut Moraty w naszych barwach.


Ein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 grudnia 2004
Posty: 1352
Rejestracja: 11 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 13 września 2014, 22:41

Hejt na Evrę gdzie z Tevezem rozpracowali bramkę na 2-0 :prochno:


Moggi: "People keep asking where Juve got the money to buy Vlahovic but they forget that the club is owned by the Elkanns. 2% of the Elkann assets are enough to buy Inter, this is not a joke, let's be clear, it's real data."
FelekJUVE

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lutego 2007
Posty: 1000
Rejestracja: 03 lutego 2007

Nieprzeczytany post 13 września 2014, 22:41

Mehehehe pisze:Szkoda tej ostatniej akcji Coman-Padoin-Morata, gdyby wpadło, byłby świetny debiut Moraty w naszych barwach.
Prawda;] Ale i tak przez tą chwilę bardzo mi się podobał duet Morata Coman ;p


Obrazek
Ein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 grudnia 2004
Posty: 1352
Rejestracja: 11 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 13 września 2014, 22:42

W ogóle jak rzadki musi być Giovinco, że go Coman wygryzł ze składu ... chociaż, wolę nie wiedzieć :prochno:


Moggi: "People keep asking where Juve got the money to buy Vlahovic but they forget that the club is owned by the Elkanns. 2% of the Elkann assets are enough to buy Inter, this is not a joke, let's be clear, it's real data."
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 13 września 2014, 22:43

Druga połowa w naszym wykonaniu chyba trochę słabsza niż pierwsza, jednak najważniejsze są 3pkt. Ależ Morata miałby debiut, gdyby to weszło. :bravo:


Gandalf8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2007
Posty: 1635
Rejestracja: 26 marca 2007

Nieprzeczytany post 13 września 2014, 22:45

3 punkty zdobyte (świetna akcja Teveza i strzał Marchisio na 2:0), chociaż mogło być różnie, gdyby ten gol z minimalnego spalonego został uznany - trochę zawodnicy Juve stracili koncentrację od początku drugiej połowy i dobrze, że nie skończyło się to utratą prowadzenia. Jest też debiut Moraty, który mógł być zakończony golem na 3:0, chociaż brawa dla hiszpańskiego napastnika za obrócenie się z piłką i oddanie strzału. Ogólnie przewaga Juventusu nie podlegała dyskusji, ale skuteczność pozostawia wiele do życzenia.


Jeden, by wszystkimi rządzić, Jeden, by wszystkie odnaleźć,
Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać
W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie.
rad

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 kwietnia 2010
Posty: 883
Rejestracja: 07 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 13 września 2014, 22:47

Morata ładnie się pokazał, przez te kilka minut, nawet bramkę by strzelił :o
Markiz najlepszy dzisiaj.


Zablokowany