JuveTour '14 Sparing (10.08.2014): A-League XI 2-3 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
quentin

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 lipca 2008
Posty: 80
Rejestracja: 28 lipca 2008

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2014, 12:11

Pięknie - genialna taktyka, genialny mecz... Nie ma to jak przegrywać z amatorami...


PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2014, 12:18

Co za kupa w ataku.. pierwszy celny strzał w 46 minucie..


Mehehehe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2013
Posty: 1680
Rejestracja: 09 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2014, 12:19

Spokojnie, w 2. połowie Del Piero zagra u nas.


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2014, 12:21

3-5-2 w naszym wydaniu ponownie jest tak ekstremalnie jałowe w ofensywie, że człowiek ma wrażenie, że każdy kolejny dzień poświęcony na to ćwiczenie tego ustawienia będzie dniem straconym dla Juventusu.

Po takim przedstawieniu niepojętym dla mniej jest, że kolejny już raz zaczynamy trwając przy starym. To jakby ciągle pić mleko zamiast herbaty mając nietolerancję laktozy :|


Obrazek
*Birdman*

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 stycznia 2008
Posty: 106
Rejestracja: 18 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2014, 12:22

Dramat.... JEDNA akcja, to jest jednak przesada, ja rozumiem, ze pre-season, że towarzyski, ale do ch... gramy pierwszym składem!! A ta gra wygląda po prostu tragicznie... Jestem daleki od wyciągania wniosków z meczów towarzyskich, ale gra nie napawa optymizmem.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2014, 12:25

Płacze i gorzkie żale. :smile: Przypomnijcie sobie, jaką kupę graliśmy w okresie przygotowawczym za Conte. Tamtym cholernie zależy na zwycięstwie, w końcu fajnie by było ograć wielki Juventus. Naszym brakuje motywacji i chęci gry, takie mam wrażenie. Większość grajków po mundialu nie jest jeszcze w formie i to widać gołym okiem. Dużo niedokładności u piłkarzy, którzy nie znają się od dzisiaj i zgrania nie wymagają - kwestia formy, braku koncentracji.

Jedyna akcja z naszej strony, którą warto odnotować, to bardzo ładna klepka w 45. minucie i strzał Teveza. Po przerwie wejdzie Coman i zacznie to wyglądać inaczej. :D

Czekam na efekt suszary w wykonaniu naszego nowego trenera - spoko Panowie, nie dostaliśmy drugiej bramki, więc nie jest źle, oby tak dalej! :prochno:


Gandalf8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2007
Posty: 1635
Rejestracja: 26 marca 2007

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2014, 12:26

Mehehehe pisze:Spokojnie, w 2. połowie Del Piero zagra u nas.
To chyba jedyna szansa na jakąś akcję w ataku, bo w pierwszej połowie wyglądało to mizernie w wykonaniu Juve (za to Alex kręci naszymi obrońcami jak chce :prochno: ).
Liczę, ze od początku drugiej połowy nastąpi zmiana taktyki na 4-3-3. Wejdą Coman, Pereyra, Pepe to i w ofensywie coś się ruszy.


Jeden, by wszystkimi rządzić, Jeden, by wszystkie odnaleźć,
Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać
W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie.
mateelv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2006
Posty: 1512
Rejestracja: 26 listopada 2006

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2014, 12:27

Myślę, że zawsze istnieją pewne granice dobrego smaku. Nasza gra to jej spore przekroczenie.


Krystek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 sierpnia 2009
Posty: 707
Rejestracja: 28 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2014, 12:27

Ten, jak i każdy inny mecz pokazuje, że należy skończyć z 3-5-2, nie da się po prostu oglądać takiej gry. Nowa lepsza, taktyka i jakiś nowy, kreatywny gracz, te rzeczy są nam potrzebne i to widać jak na dłoni w tym meczu.

BTW ma ktoś jakiegoś linka do streama w znośnej jakości? Nie wiem czemu na Juventus Channel jest sam komentarz, bo tam by była dobra jakość.


Forza Juve!
rad

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 kwietnia 2010
Posty: 883
Rejestracja: 07 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2014, 12:29

mrozzi pisze: Czekam na efekt suszary w wykonaniu naszego nowego trenera - spoko Panowie, nie dostaliśmy drugiej bramki, więc nie jest źle, oby tak dalej! :prochno:
Pewnie tak to będzie wyglądać. Nie oglądałem pierwszej połowy, ale to co tutaj przeczytałem brzmi obiecująco :angry:


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2014, 12:30

mrozzi pisze:Płacze i gorzkie żale. :smile: Przypomnijcie sobie, jaką kupę graliśmy w okresie przygotowawczym za Conte. Tamtym cholernie zależy na zwycięstwie, w końcu fajnie by było ograć wielki Juventus. Naszym brakuje motywacji i chęci gry, takie mam wrażenie. Większość grajków po mundialu nie jest jeszcze w formie i to widać gołym okiem. Dużo niedokładności u piłkarzy, którzy nie znają się od dzisiaj i zgrania nie wymagają - kwestia formy, braku koncentracji.
Brak formy i motywacji - trochę naiwna forma usprawiedliwienia całego, kompletnie jałowego systemu gry. Nie sądzisz, mrozzi?


Obrazek
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2014, 12:37

pumex pisze:Brak formy i motywacji - trochę naiwna forma usprawiedliwienia całego, kompletnie jałowego systemu gry. Nie sądzisz, mrozzi?
Ja po prostu staram się na to patrzeć nieco z boku, z dystansem. Cholernie o to trudno, ale od odejścia Conte wiemy doskonale, że może być różnie, więc póki co żadnych wniosków z gry nie wyciągam. Dzisiaj przeciwnik o wiele mocniejszy niż ostatnio, ale i nasi mam wrażenie podchodzą do gry inaczej. Swoją drogą nie jest przypadkiem to, że Allegri od zdaje się początku swojej trenerskiej kariery zalicza fatalne początki sezonów (Cagliari, potem Milan).


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2014, 12:45

mrozzi pisze:
pumex pisze:Brak formy i motywacji - trochę naiwna forma usprawiedliwienia całego, kompletnie jałowego systemu gry. Nie sądzisz, mrozzi?
Ja po prostu staram się na to patrzeć nieco z boku, z dystansem. Cholernie o to trudno, ale od odejścia Conte wiemy doskonale, że może być różnie, więc póki co żadnych wniosków z gry nie wyciągam. Dzisiaj przeciwnik o wiele mocniejszy niż ostatnio, ale i nasi mam wrażenie podchodzą do gry inaczej. Swoją drogą nie jest przypadkiem to, że Allegri od zdaje się początku swojej trenerskiej kariery zalicza fatalne początki sezonów (Cagliari, potem Milan).
Ale ja wcale nie mam pretensji do wyniku, bo ten może być właśnie efektem braku motywacji, słabej formy, kiepskiej murawy etc. Spowodowane tym mogą być również błędy indywidualne czy zgrzyty w funkcjonowaniu pojedynczych elementów gry, ale niech nikt nie wciska, że ogólny obraz schematów przypomina te rodem sprzed epoki tylko i wyłącznie przez słabą dyspozycję ogniw zespołu, a ja już mam serdecznie dość oglądania takiej skostniałej żenady. Jeszcze zamiast od początku II połowy zmienić ustawienie, to kolejne minuty czuję się katowany. Pierdziele, wyłączam ten syf i idę oglądać Kuchnia TV - dużo ciekawsze będzie oglądanie jak się kartofle gotują.


Obrazek
filipoj

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 czerwca 2005
Posty: 81
Rejestracja: 13 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2014, 12:47

Pojawił się gdzieś stream lepszej jakości np sopcast?


kuba2424

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2012
Posty: 1024
Rejestracja: 06 listopada 2012

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2014, 12:49

filipoj pisze:Pojawił się gdzieś stream lepszej jakości np sopcast?
Niestety nie, ale widzę że jest już remis.


Zablokowany