Serie A 13/14 (36): JUVENTUS 1-0 Atalanta

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
lukaszeq

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 września 2008
Posty: 58
Rejestracja: 03 września 2008

Nieprzeczytany post 06 maja 2014, 00:02

annihilator1988 pisze:
lukaszeq pisze:
Ein pisze:Zawisza by wygrała
:shock: :shock: :shock:
Nie dziw się, mają puchar świata :ok: Jak zagrał mój pupilek Padoin?
Raczej chodziło mi o to, że Zawisza to on, a nie ona. :o


annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 06 maja 2014, 00:26

lukaszeq pisze:
annihilator1988 pisze:
lukaszeq pisze: :shock: :shock: :shock:
Nie dziw się, mają puchar świata :ok: Jak zagrał mój pupilek Padoin?
Raczej chodziło mi o to, że Zawisza to on, a nie ona. :o
Widzisz, a ja się skoncentrowałem na Twoich wielkich oczach, które mogły sugerować, że Zawisza nie ma pucharu świata :prochno: To tak, jakby powiedzieć, że moja brodata babcia jest dziadkiem :|


ktośtam na forum p$g pisze:Odnoszę wrażenie, że Ibra nie jest związany z PSG
Feeps

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lipca 2007
Posty: 321
Rejestracja: 06 lipca 2007

Nieprzeczytany post 06 maja 2014, 00:57

bendzamin pisze:http://cricfree.tv/sky-sport-1-in-streaming.php

Jakby ktoś szukał, to na Sky Sport jest cały czas transmisja live, mają kamery w szatni i studio na stadionie. Przed chwilą pokazywali, jak ładnych parę lat temu Inter ustawił szpaler dla Milanu i zastanawiali się, czy na taki gest będzie stać za tydzień Romę. W dzień w podobnym tonie wypowiadał się jakiś dziennikarz LGDS.
Dzięki za link, załapałem się i oglądam od 20 minut jak przypominają nasze wcześniejsze tytuły mistrza, świetna sprawa! :)


Nie ma nic piękniejszego niż Juve
Mehehehe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2013
Posty: 1680
Rejestracja: 09 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 06 maja 2014, 07:11

Cieszy bramka Szymka. Teraz mamy wzrost wartosci PDN na gieldzie :lol:


Vanquish

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2008
Posty: 1984
Rejestracja: 05 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 06 maja 2014, 11:10

kuba2424 pisze:Brawo Padoin! Dziś zamknął wszystkim krytykom ustka. Oby tak dalej!
Czym? Tym, że miał przez 90 minut dwa kontakty z piłką z czego jeden skończył się żółtą kartką a drugi pierwszą w karierze bramką? Raz do roku to i garbaty się wyprostuje. :stop:

Ja z tego meczu zapamiętam raczej suchary pana komentatora, a m.in.:
Tak wygląda zdziwiony Angelo Ogbonna. - kiedy kamera zawiesiła się na naszym murzynku, który jakby nie wiedział co się dzieje.
Jedyną osobą w Turynie, która wciąż jest zainteresowana finałem Ligi Europy jest facet od strzyżenia trawy.
Oraz względnie długi monolog o wszystkim i o niczym zakończony puentą - ... aaaa, nie wiem.


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 06 maja 2014, 12:51

Oglądałem jedynie pierwszą połowę. Drugiej za bardzo nie mogłem, choć nawet jakbym mógł, to nie wiem czy bym się biczował kolejnymi 45. minutami. Nie mam większych pretensji o taki występ naszych, w końcu i tak jest już po wszystkim.

To, na co chciałem zwrócić uwagę, to pomeczowe słowa Conte, które niezmiernie martwią: "Moim zdaniem, nie da się poprawić gry tego zespołu w rozgrywkach krajowych". Fakt, o poprawę wyników punktowych byłoby ciężko, ale w naszej grze można zmienić na lepsze niemal wszystko. Co to w ogóle za tekst ze strony Conte? :doh:


Obrazek
Argonessar

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2009
Posty: 188
Rejestracja: 03 lipca 2009

Nieprzeczytany post 06 maja 2014, 13:27

Mecz raczej nie szczególnie ciekawy, ale oglądałem do końca aby popatrzeć jak się chłopaki cieszą z mistrzostwa Włoch. Padoin brama, brawo. Mam tylko nadzieję, że ten stratowany przeciwnik nie ucierpiał zbyt mocno bo wyglądało to groźnie.


SKAr7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 maja 2009
Posty: 1876
Rejestracja: 26 maja 2009

Nieprzeczytany post 06 maja 2014, 14:09

Kimi pisze:pierwszą w karierze bramką?
Padzio świętował jubileusz, to była jego 20 bramka w karierze :P i druga dla Juventusu :wink:


Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 06 maja 2014, 14:27

SKAr7 pisze:Padzio świętował jubileusz, to była jego 20 bramka w karierze:
Realy? Też byłem pewien, że to jego pierwszy gol w całej karierze. :prochno: Szkoda, tej ostatniej sytuacji - niewykorzystanej przez Teveza. Chwilami Atalanta cisnęła gorzej niż Real, ale można odmeldować wykonanie zadania Panu Prezesowi.


kuba2424

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2012
Posty: 1024
Rejestracja: 06 listopada 2012

Nieprzeczytany post 06 maja 2014, 14:55

Kimi pisze:
kuba2424 pisze:Brawo Padoin! Dziś zamknął wszystkim krytykom ustka. Oby tak dalej!
Czym? Tym, że miał przez 90 minut dwa kontakty z piłką z czego jeden skończył się żółtą kartką a drugi pierwszą w karierze bramką? Raz do roku to i garbaty się wyprostuje. :stop:
Miał więcej niż dwa kontakty z piłką i nie była to jego pierwsza bramka. Dał nam trzy punkty (będzie miał co wnukom opowiadać :) ), więc trzeba i jego pochwalić. Zrozumiałeś zbyt dosłownie moją małą ironię.


Vanquish

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2008
Posty: 1984
Rejestracja: 05 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 06 maja 2014, 20:48

kuba2424 pisze:
Kimi pisze:
kuba2424 pisze:Brawo Padoin! Dziś zamknął wszystkim krytykom ustka. Oby tak dalej!
Czym? Tym, że miał przez 90 minut dwa kontakty z piłką z czego jeden skończył się żółtą kartką a drugi pierwszą w karierze bramką? Raz do roku to i garbaty się wyprostuje. :stop:
Miał więcej niż dwa kontakty z piłką i nie była to jego pierwsza bramka. Dał nam trzy punkty (będzie miał co wnukom opowiadać :) ), więc trzeba i jego pochwalić. Zrozumiałeś zbyt dosłownie moją małą ironię.
Poulsen też kiedyś dał nam trzy punkty :smile:


SKAr7 pisze:
Kimi pisze:pierwszą w karierze bramką?
Padzio świętował jubileusz, to była jego 20 bramka w karierze :P i druga dla Juventusu :wink:
To kiedy strzelił pierwszą? :shock:


SKAr7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 maja 2009
Posty: 1876
Rejestracja: 26 maja 2009

Nieprzeczytany post 06 maja 2014, 20:53

Kimi pisze: To kiedy strzelił pierwszą? :shock:
Wtedy:
http://www.frequency.com/video/juventus ... l/37713474


Brutalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2006
Posty: 2663
Rejestracja: 19 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 07 maja 2014, 00:07

Jedno pytanie. Być może Januszowe. W tym roku był/jest/będzie przejazd busem po Turynie z pucharem ? Po meczu z Cagliari ?
Jak już napisałem posta, to wspomnę jeszcze o jednej rzeczy. Jedni na tej stronie kibicują Juve 20 lat, inni 10, inni 5, inni 3, 2, 1. Do czego zmierzam -> deprecjonowanie zdobycia Scudetto, trzeciego z rzędu, mając w perspektywie możliwość zdobycia 100 punktów w Serie A jest moim zdaniem nie na miejscu. Przy całej antypatii do romy w tym sezonie grali dziarsko, byli oddechem na plecach. Mediolan jest w dupie, ale naplety mogły kiwnąć Porto. Mniejsza.
Cieszmy się i bądźmy dumni, jak będziemy mogli powiedzieć swoim dzieciom (też za Juve ;) ) , że pamiętamy czasy Conte i trzech Scudetto z rzędu. Piłka strasznie się szmaci. Calcio nie długo pewnie też. To mnie smuci, ale to temat na inną dyskusję. Mam budzik o 6:45 tak więc kimono. Dziękuję, dobranoc.


Obrazek
WWW.PAJACYK.PL <-- KLIKNIJ
Nedved1983

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 lutego 2012
Posty: 640
Rejestracja: 26 lutego 2012

Nieprzeczytany post 07 maja 2014, 00:16

Nasz zarząd wystąpił o wcześniejszą porę meczu z Cagliari właśnie z powodu planowanego przejazdu z pucharem. Niezapomniane przeżycie, jeśli ktoś może być wtedy w Turynie to szczerze polecam.

3 scudetto z rzędu, historyczny sukces. Pozostaje jeszcze walka o przekroczenie 100 punktów. Nie ma co narzekać, każdemu zdarza się czasem wtopa w Europie.


Zablokowany