LE 13/14 (1/2): JUVENTUS 0-0 Benfica

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
lukasza310

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 kwietnia 2012
Posty: 33
Rejestracja: 14 kwietnia 2012

Nieprzeczytany post 04 maja 2014, 14:43

Będzie 3 scudetto z rzędu z rekordem punktowym i jeszcze narzekacie, że co ono warte. Ciekawe co byście powiedzieli gdyby Juventus grał tak jak w zeszłym roku lub 2 lata temu? Wtedy skończylibyśmy w 1/4 ligi mistrzów i pewnie na drugim miejscu za romą i nie wygralibyśmy nic.
Serie a z jednej strony osłabło za sprawa interu i milanu, ale z drugiej strony jest roma i napoli które grało jak rowny z równym z borussia i arsenalem. Liczy się 30 oficjalne scudetto i tyle. Gdyby rozpatrywać ile one warte to pewnie poło naszych mistrzostw byłaby mniej warta.
Co do Conte, pozbyć się go bo z nim nie osiągniemy nic w europie?
To prędzej on nas się pozbędzie i pojdzie trenować za 2 razy wiekszą kase niż my go. Kto na jego miejsce ? Na kogo lepszego Juventus stać?
A tak pozatym mamy 1/4 ligi mistrzów i 1/2 ligi europy wzmacniamy się idziemy do przodu.
A co wy byście chcieli odrazu CL wygrać. Ile razu w historii Juve wygrało? Zaledwie 2. Nawet wielki real który ma 9 tytułow ostatnio wygrał 16 lat temu.
A jakie gwiazdy tam grają każdy wie i co oni mają powiedzieć?
Specyfika Juve i reprezentacji Włoch jest taka, że meczą badź lekceważa słabe drużyny i ledwie wychodzą z grupy badź też nie, a jak trafiają na real czy hiszpanie to grają jak rowny z równym/


juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 04 maja 2014, 14:55

lukasza310 pisze:Będzie 3 scudetto z rzędu z rekordem punktowym i jeszcze narzekacie, że co ono warte. Ciekawe co byście powiedzieli gdyby Juventus grał tak jak w zeszłym roku lub 2 lata temu? Wtedy skończylibyśmy w 1/4 ligi mistrzów i pewnie na drugim miejscu za romą i nie wygralibyśmy nic.
Serie a z jednej strony osłabło za sprawa interu i milanu, ale z drugiej strony jest roma i napoli które grało jak rowny z równym z borussia i arsenalem. Liczy się 30 oficjalne scudetto i tyle. Gdyby rozpatrywać ile one warte to pewnie poło naszych mistrzostw byłaby mniej warta.
Co do Conte, pozbyć się go bo z nim nie osiągniemy nic w europie?
To prędzej on nas się pozbędzie i pojdzie trenować za 2 razy wiekszą kase niż my go. Kto na jego miejsce ? Na kogo lepszego Juventus stać?
A tak pozatym mamy 1/4 ligi mistrzów i 1/2 ligi europy wzmacniamy się idziemy do przodu.
A co wy byście chcieli odrazu CL wygrać. Ile razu w historii Juve wygrało? Zaledwie 2. Nawet wielki real który ma 9 tytułow ostatnio wygrał 16 lat temu.
A jakie gwiazdy tam grają każdy wie i co oni mają powiedzieć?
Specyfika Juve i reprezentacji Włoch jest taka, że meczą badź lekceważa słabe drużyny i ledwie wychodzą z grupy badź też nie, a jak trafiajpą na real czy hiszpanie to grają jak rowny z równym/
:ok:

Ja osobiscie jestem zadodolony z tego scudetto i uwazam ze Conte bedzie mial kolejna szansa zeby zaistniec w lidze mistrzow.
To czy Conte moze sobie poradzic w tych rozgrywkach to sie okaze niedlugo.
Oby Conte nie okazal sie dobrym trenerem tylko na serii A


Vanquish

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2008
Posty: 1984
Rejestracja: 05 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 04 maja 2014, 17:16

Tom_my pisze:Liczę, że teraz Conte trochę odmieni pomysł na tę drużynę...
Przyznam szczerze, że swego czasu przemknęła mi przez głowę myśl, dlaczego dzieje się jak dzieje i jak będzie za rok. Conte i spółka przez cały ten sezon pieprzyli o 3 scudetto z rzędu - jakby to był faktycznie jakiś wyczyn, z tego co wiem, to Juve ma w swym dorobku 5 scudetti z rzędu, ale co ja tam wiem. Skoro zatem Antonio osiągnął to co chciał, może w końcu skupi się na Europie. Może faktycznie posucha w LM/LE była spowodowana ekstremalnym spinaniem pośladów na to scudetto i być może na +100 pkt w lidze.


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 04 maja 2014, 20:10

Bobeknaklo pisze:Nie miałem wrażenia, że ci zawodnicy pragną tego pucharu tak jak ja, więc czuję się oszukany. A po tym wszystkim wychodzi Conte szukający winy wszędzie tylko nie u siebie.
Ja Ci nie powiem z czego wynika to, że nie awansowaliśmy do finału, ale wiem, że w piłce nożnej zdarzają się takie mecze, że nawet jeśli się bardzo chce, to nie wychodzi, czasami też wtedy kiedy chce się za bardzo. Nie uważam, że chcieliśmy za bardzo, ale uważam, że Juventus chciał zagrać w tym finale. Po prostu nie wyszło. Sędzia nie tylko nie ułatwił nam zadania (bo na to nikt nie liczył i nie powinien liczyć nigdy), ale dla Benfiki ten mecz układał się, także ze względu na jego postawę, idealnie, więc to bardzo dobrze wykorzystywali. Patrząc na to wszystko po prostu stwierdzam (ale to jest moje zdanie), że nie możemy czuć się zespołem gorszym po tym dwumeczu. Były emocje, była gra do końca, ja za to naszym chłopakom dziękuję. Pewnie mnóstwo rzeczy można było zrobić lepiej, ale to nie ma teraz znaczenia. Conte jest osobą, która do takich spraw podchodzi emocjonalnie (można jego zachowanie różnie odbierać) i właśnie na takich konferencjach widać jego poświęcenie dla tego zespołu, widać było też jak pocieszał naszych po końcowym gwizdku.

Z mojej strony koniec tematu, od samego początku zdawałem sobie sprawę, że nikogo nie przekonam, bo rozumiem Twoje/Wasze racje. Oby wszystkich nas przekonał Juventus z Conte w przyszłym sezonie w Europie.


Zablokowany