Serie A 13/14 (35): Sassuolo 1-3 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2014, 21:50

KOMENTUJ MECZ JUVE NA FANPAGE JUVEPOLAND!


#AllegriOut
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2014, 22:38

Trzy bramki i każda z nich świetna! Dawno czegoś takiego nie było ;)

Sassuolo siadło czego można było się spodziewać, więc majster praktycznie nasz!

Pirlo słabo, ale jak zwykle musiał coś dobrego zrobić, to się ceni :ok:

Conte i jego radość po trzecim golu! KOCHAM TO! <3

Ostanie 10 minut w środku Pogba-Vidal-Marchisio, mam nadzieję, że tak będzie od 1min w czwartek;)

Brawo dla Sassuolo! Życzę im utrzymania!

To co panowie, śpiewamy? SIAMO NOI, SIAMO NOI, IL CAMPIONE D'ITALIA SIAMO NOI!! :dance:


Kicek7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 sierpnia 2006
Posty: 357
Rejestracja: 09 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2014, 22:40

No to za tydzień otwieramy szampany!

Ale najpierw Benfa. Chciałbym, żeby skład kończący mecz z Sassuolo rozpoczał czwartkowy mecz.

Forza Juve!


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2345
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2014, 22:41

Wojtek pisze: To co panowie, śpiewamy? SIAMO NOI, SIAMO NOI, IL CAMPIONE D'ITALIA SIAMO NOI!! :dance:
Wole ,,Kto nie skacze ten Giallorossi" :C


Llorente genialna piętka :whistle:


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
rad

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 kwietnia 2010
Posty: 883
Rejestracja: 07 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2014, 22:43

Pięknie, aż chce się żyć i takie bramki oglądać.


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2014, 22:43

Wojtek pisze:Ostanie 10 minut w środku Pogba-Vidal-Marchisio, mam nadzieję, że tak będzie od 1min w czwartek;)
Właśnie nie będzie. Nie wiem, jak Wy, ale ja mam wrażenie, że Arturo nadal odczuwa ból, ale nie przyznaje się do tego. Ewidentnie to było widać w kilku momentach. Mam nadzieję, że odpuści sobie ryzykowanie własnego zdrowia.
Llorente to jest jednak napastnik z krwi i kości. Nawet jak nic nie gra, to i tak jakoś wpakuje tą piłkę do bramki. I to jak wpakuje. :bravo:
Atak za 10 baniek zdobył w tym sezonie już 37 bramek... :whistle: Ładnie.


Obrazek
Tengen

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lipca 2012
Posty: 289
Rejestracja: 29 lipca 2012

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2014, 22:43

Między Lichym a Fernando jest chemia :D Strasznie byłem wnerwiony po 20 minutach, ale wszystko dobre, co się dobrze kończy :prochno: Ogbonna mnie dzisiaj przerażał, ufff. Markiz jak za dawnych lat wszedł :ok:

Teraz czwartek i oby takie same nastroje :ok:


ironhider

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 maja 2012
Posty: 17
Rejestracja: 14 maja 2012

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2014, 22:45

Pięknie pięknie pięknie:-D pogbuś dla mnie najlepszy . Ale sporo nerwów miałem. Uf


Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3452
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2014, 22:47

Bardzo ładnie, ja poproszę taki sam przebieg meczu z Banficą, tylko, że tym razem gospodarze wygrywają 3:1.


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2014, 22:47

Wynik cieszy, ale nie rozumiem co się dzieje z naszą obroną. Ten mecz nie jest odosobnionym przypadkiem, taka gra to dość wyraźna przypadłość tego sezonu. Po co tam stoi trzech chłopa, indywidualnie prezentujących na naprawdę wysokim poziom, skoro nie stanowią oni działającego kolektywu? Grali razem przez dwa lata w klubie, są powoływani do reprezentacji, a chemia jakby wyparowała, a schematy przestały istnieć (właściwie tam, gdzie są one najważniejsze, bo im dalej od naszej bramki tym bardziej widać ich wpływ na grę).

Barzagli po rajdzie przez całe boisko wyglądał jakby zaraz musiał jechać do szpitala. Aż tak kiepsko z jego kondycją? Jak on ma w takiej formie grać przeciwko Ronaldo, Messiemu, czy Ribieriemu?

Llorente cały mecz kopie się po czole, nie potrafi przyjąć, ani nawet dojść do najprostszej piłki (nikt mi nie wmówi, że to wina taktyki), ale jak już może strzelić gola to robi to tak, że ręce same składają się do oklasków. Po prostu perfekcyjnie. Marchisio na szczęście nie usłyszał, że juvepoland wydało dekret zabraniający mu strzelać na bramkę i zdobył gola dającego nam 3 punkty. Asysta Pirlo przy tym trafieniu cud-miód, pomyślałby jeszcze kto, że grał dobry mecz ;) :P .

Tevez dzisiaj bardzo dobry mecz. Szkoda tej poprzeczki, bo Immobile zrobiłoby się ciepło. Rysiu chyba nam wraca do siebie. Oby! Bez jego dobrej gry będzie nam cholernie ciężko przejść Benfikę.

Generalnie pozytywne spotkanie. Było parę razy gorąco pod naszą bramką, co może denerwować przy tej klasie rywala, ale przynajmniej nie można narzekać na nudne widowisko.

Roma pozbawiona złudzeń. Życie jest okrutne. Niech tę złość przekują na dobre wyniki w przyszłorocznej LM. Jak skupią się tylko na lidze żeby "udowodnić Rube, gdzie ich miejsce" to wyjdzie z nich najgorsza cebula.


ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2014, 22:47

Jak zobaczę narzekania jakiegoś malkontenta po tym meczu to nie wiem co zrobię. Zdobyliśmy już w tym sezonie 93 punkty, a marudy narzekają mniej więcej tak jak po sezonie w Ranierim.


[quote=pumex latem 2019 o Lukaku]
Jestem przekonany, że Belg okaże się flopem, biorąc pod uwagę absurdalnie dużą kwotę, którą trzeba za niego zapłacić [...]Nawet za połowę tej kwoty niechętnie widziałbym tego drewniaka u nas.
Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2014, 22:48

Tevez mógł na dobrą sprawę na luzach ustrzelić hat-tricka. Jiorentę sobie pochodził przez cały mecz, ale swoje zrobił. Marchisio przy bramce niczym rasowy napastnik, raz świetną petardę posłał po ziemi z dystansu. Tylko teraz powtórzyć ten wynik w czwartek. Mam nadzieję, że odpoczną przez te niespełna trzy dni. I ten tego no...kto nie skacze ten Giallorossi :D


kosciu88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2009
Posty: 1405
Rejestracja: 24 września 2009

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2014, 22:48

Rysiu wszedl i zrobil to co mial zrobic. Po Vidalu bylo widac ze boi sie o kolano i nie gral na 100%. Biorac pod uwage ze wszystkie mecze u siebie w lidze wygrywamy to mysle ze juz mamy mistrza :bravo:


"Juve to wiara, którą noszę w sobie. Współczuję tym, którzy kibicują innym barwom, ponieważ wybrali cierpienie." - Giampiero Boniperti
Aleexxx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lutego 2006
Posty: 476
Rejestracja: 06 lutego 2006

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2014, 22:48

Historia lubi się powtarzać:
w 2012 roku świętowaliśmy tytuł u siebie z Atalantą:


W tym roku na 99% również nas to czeka!


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6201
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2014, 22:49

ironhider pisze:Pięknie pięknie pięknie:-D pogbuś dla mnie najlepszy . Ale sporo nerwów miałem. Uf
Pogbuś najlepszy?! Wymieniłbym 8 lepszych od niego w tym meczu bez zastanowienia.


Zablokowany