Serie A 13/14 (35): Sassuolo 1-3 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
hellspawn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 maja 2006
Posty: 461
Rejestracja: 15 maja 2006

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2014, 23:02

Nasi ogarnęli się w drugiej połowie.
Na plus:
+Buffon (pełna rehabilitacja za pierwszą bramkę)
+Chiellini - rządzi w obronie
+Marchisio - solidny jak zawsze
+Tevez - dwoił się i troił
+Lichtsteiner - dobra zmiana
Na minus:
-Ogbonna - niepewny, ciągle jakiś wystraszony
-Pirlo - masa chybionych rozwiązań i jedna piękna asysta
-Isla - nie pokazał nic godnego pierwszego składu Juve
-Pogba - irytował swoją...irytacją

Ciekawe co na to pan Garcia?
:D


Kruczenzo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 września 2011
Posty: 693
Rejestracja: 27 września 2011

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2014, 23:03

To jak beznadziejnie zagrał Ogbonna najlepiej poświadczy fakt, że nawet Conte nie wytrzymał i wpuścił Leo. Gdyby Zaza miał lepszych kolegów to mogłoby nie być za różowo.

Jak Vidal będzie gotowy na 100%, to chce widzieć taką jedenastkę jak kończyła mecz. MVP zdecydowanie Principino :dance:


Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2014, 23:04

szczypek pisze:
Arbuzini pisze:
szczypek pisze: Pogbuś najlepszy?! Wymieniłbym 8 lepszych od niego w tym meczu bez zastanowienia.
Sorry, nie pomylił Ci się z Chibsahem?
Mnie się nie pomylił na pewno, koledze wyżej jak najbardziej.
:ok:
deszczowy pisze:Chyba Arbuzini pytał co z Barzaglim i jak wygląda jego kondycja.

Po jakim czasie nieobecności on wszedł na boisko? Po miesiącu?
Ekhm... po 9 dniach?


Feeps

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lipca 2007
Posty: 321
Rejestracja: 06 lipca 2007

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2014, 23:05

Świetne zmiany Conte, chociaż zobaczyłbym chyba Gio za LL, no ale nie było już jak. Cieszą 3 punkty, w poniedziałek świętowanie; idealnie gdyby było połączone z awansem do finału, musi!

Bardzo podobały mi się te dwie ekstra akcje Lichego i Pogby; zgrali się w nich ładnie, oby częściej, oby w czwartek!


Nie ma nic piękniejszego niż Juve
hellspawn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 maja 2006
Posty: 461
Rejestracja: 15 maja 2006

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2014, 23:09

A czy mi się przypadkiem dobrze nie wydaje, że majstra możemy świętować już w niedzielę? :C


Mehehehe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2013
Posty: 1680
Rejestracja: 09 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2014, 23:11

hellspawn pisze:A czy mi się przypadkiem dobrze nie wydaje, że majstra możemy świętować już w niedzielę? :C
Natomiast laury zwycięzcy zbieramy w pierwszym następnym meczu u siebie - medale i puchar w starciu z Cagliari.


Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2014, 23:12

hellspawn pisze:Ciekawe co na to pan Garcia? :D
Ależ oczywiście Sassuolo stanęło na głowie żeby pozwolić złemu Juventusowi (w tej wersji na literę R) dziś wygrać. Zwłaszcza do momentu bramki wyrównującej. Zdaniem Pana Rudiego to z całą pewnością nieprawda, że w przez długi okres meczu, obrona naszych rywali - wyglądała jakby na lepiej poukładaną i spokojniejszą niż w którymkolwiek innym meczu. Ciekawe kto teraz będzie bardziej nerwowy hę? Najśmieszniejsze, że gdybyśmy mieli nieco więcej szczęścia to powinno być z sześć albo siedem goli dla nas, lecz wówczas również zawsze znalazł by się ktoś mówiący, że rywal nam się prawdopodobnie podłożył, lub kupiliśmy mecz i takie tam. Ale właściwie po dawnych popisach niejakiego Zdenka.Z - nic już nas nie powinno dziwić. :ok:


mateelv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2006
Posty: 1512
Rejestracja: 26 listopada 2006

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2014, 23:18

ewerthon pisze:
booyak pisze:
ewerthon pisze:Jak zobaczę narzekania jakiegoś malkontenta po tym meczu to nie wiem co zrobię. Zdobyliśmy już w tym sezonie 93 punkty, a marudy narzekają mniej więcej tak jak po sezonie w Ranierim.
Mówisz masz.
To świadczy tylko o tobie. Nie chcę wywoływać bezsensownych kłótni, ale osobiście jest dla mnie idiotyzmem ciągłe narzekanie po wygranych meczach. Wolę marną grę i Scudetto niż piękne klepanie piłki i drugie miejsce.
Myślę, że to bardziej niepokój spowodowany nadchodzącym, czwartkowym meczem z Benficą. Również jakoś specjalnie nie ekscytuję się tym zwycięstwem, bo nasza obrona oraz przez długi czas bezpłodność w ofensywie, nie wydają się być dobrym prognostykiem.

Oby problem leżał w graniu na 50%. Oby. :wink:


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2014, 23:22

Juventus praktycznie mistrzem! :bravo: Brakuje nam 2 punktów, ale nie ma co - w meczu z Atalantą u siebie nasi powinni to rozstrzygnąć i to bez problemu - świętowanie kibiców, naładowanie piłkarzy.

Początek fatalny, zresztą ogólnie graliśmy dzisiaj bardzo przeciętnie, żeby nie napisać słabo, ale liczą się 3 punkty. Dobrze, że ten 1 gol gospodarzy nie wpłynął negatywnie na końcowy wynik - bramka na konto Buffona, ogólnie był dzisiaj bardzo niepewny i jakoś sztywny. Podobało mi się zachowanie Zazy, który po bramce strzelonej najprawdopodobniej swojemu przyszłemu klubowi zbytnio się nie radował (przynajmniej tego nie okazywał). :smile:

3 bardzo ładne brameczki, szkoda tej poprzeczki Teveza. 8)

Teraz w pełni koncentrujemy się na Benfice i oby był to najlepszy mecz w naszym wykonaniu w sezonie.

"Chi non salta giallorosso" i skaczący kibice Sassuolo.
:bravo:

Garcia, wierzysz? :smile:


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2014, 23:37

Zaza swietnie zaprezentował sie na tle Swojego pracodawcy.

Ogbonna.. straciłem nadzieje. Ałt.


A najbardziej to chciałbym podreślić, do kończącego się sezonu, że naszemu duetowi Llorente-Tevez brakuje 3 bramek do przekroczenia 40 na sezon.

To wiecej niz wszyscy nasi napastnicy w zeszłym sezonie razem wzięci.

A to wszystko kosztem połowy Giovinco, 2/3 Matriego/Vucinica.

Gratulacje Marotta. Gratulacje.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Buffalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 sierpnia 2012
Posty: 393
Rejestracja: 22 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2014, 00:25

Poprosiłbym o jakies video po ostatnim gwizdku. Głownie chodzi mi o trybuny


Nie patrz na to ile mam postów, bo i tak wiem wiecej od Ciebie.
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2014, 00:39

Warto zwrócić uwagę na fakt, że tym razem możemy świętować mistrza... 5 maja. 8) Piękne by to było. 8) Roma swój mecz rozgrywa jednak dzień wcześniej w niedzielę i jakakolwiek strata punktów klubu z Rzymu oznacza automatycznie, że mistrzem stalibyśmy się właśnie tego dnia. Teraz skupiamy się rzecz jasna na LE (oby ten czwartek był dla nas szczęśliwy), a potem najpierw będziemy chcieli pobić rekord wszech czasów jeśli chodzi o ilość zdobytych punktów (inter - 97) i rzecz jasna pobić magiczną granicę 100 oczek..

Scudetto + LE :pray:


vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1761
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2014, 01:47

Adrian27th pisze:A najbardziej to chciałbym podreślić, do kończącego się sezonu, że naszemu duetowi Llorente-Tevez brakuje 3 bramek do przekroczenia 40 na sezon.
https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/ ... 3722_n.jpg
Na jakiej podstawie bramkę Teveza zaliczono jako samobója? Nie wydawało mi się, żeby ten rykoszet był aż tak istotny. Kolejny spisek :prochno:


wojokamil

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 grudnia 2009
Posty: 121
Rejestracja: 10 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2014, 02:21

Jeśli brama Teveza to swojak, to Zazy brama powinna być na koncie Ogbonny.


Tobor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 kwietnia 2013
Posty: 298
Rejestracja: 02 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2014, 03:08

vitoo pisze:
Adrian27th pisze:A najbardziej to chciałbym podreślić, do kończącego się sezonu, że naszemu duetowi Llorente-Tevez brakuje 3 bramek do przekroczenia 40 na sezon.
https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/ ... 3722_n.jpg
Na jakiej podstawie bramkę Teveza zaliczono jako samobója? Nie wydawało mi się, żeby ten rykoszet był aż tak istotny. Kolejny spisek :prochno:
Też mnie to zdziwiło, ale na oficjalnej stronie Serie A jest, że brama Teveza to samobój.

Nie wiem, czy dobrze myślę, ale jako samobój określany jest strzał, który bez pomocy nie leciałby w światło bramki. A jak przyjrzeć się powtórkom widać, że strzał Carlitosa mógł być chybiony, gdyby nie stopa obrońcy.


Zablokowany