Serie A 13/14 (35): Sassuolo 1-3 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Mehehehe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2013
Posty: 1680
Rejestracja: 09 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2014, 21:36

'Dzadza' nam strzelił bramkę, w Sassuolo jest 3 'łysych w seledynowych butach', a komentatorzy nie zauważają, jak często sięmylą przy naszych murzynkach.

Co do meczu - gramy na 50%, Apacz da nam 3 pkt, bez odbioru.


Molek big fun juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2003
Posty: 584
Rejestracja: 30 maja 2003

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2014, 21:36

Czemu mam wrażenie , że gramy w 9 ? Na grę Pirlo nie da się w ogóle patrzeć. To jest maestro? Marchisio prócz asysty też gra padakę rodem z polskiej okręgówki :angry: Obudzić się Panowie ! Jak nie to oboje na ławkę i zmieniamy ustawienie.


Czy wygrywasz czy nie i tak kocham Cię , Juve w mym sercu na dobre i złe
Obrazek
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2014, 21:36

Już wiemy jak pokonać Juve...nie stawiać autobusu! Tak zagrała Benfica które wygrała i tak gra Sassuolo, które mogło prowadzić...być może to dlatego, że nasi są przezwyczajeni do gry pozycyjnego ataku :P

Już wiemy dlaczego gra Tevez! Musi podgonić Immobile :smile:

Sassuolo wysiednie kondycyjnie, wygramy.

Tevez :ok:
Gigi :bravo:


hellspawn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 maja 2006
Posty: 461
Rejestracja: 15 maja 2006

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2014, 21:36

Dwie sprawy:
- nie widać aby mistrz grał z beniaminkiem
- dlaczego oni chcą wejść z piłką do bramki, kiedy aż prosi się o strzały z dystansu przy takiej pogodzie
...a i jeszcze Zaza - pokazuje się z dobrej strony i zobaczyłbym go w Juve - tym bardziej że nie cieszył się po strzelonej bramce.


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2014, 21:36

Czy ten czarnuszek, który napedza atak Sassuolo- Chisbah nadal jest nasz? bo ogolnie jest szansa na pogodnienie go za fajny hajs, podobnie jak Zaza - na nim zarobimy Very Happy, kurcze czujemy ze jak rzucimy Berardiego Zaze i Marrone do Udine to bedziemy mogli wybierac od nich to co chcemy.
Tak jak mowi Czachowski - komentator OS - gramy na 3 biegu albo i na 2, wiec skonczy sie jakies 2:1 lub 3:1 bez stresu, choc wkur... na Pyrlo był bo grał nonszalancko. No i nasz Ogobonna spozniony o 0,3 sek... ach no cóz 12 mln....


Julek997

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lutego 2008
Posty: 422
Rejestracja: 10 lutego 2008

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2014, 21:36

i moze dobrze, że taki mecz sie nam zdarzył przed Benficą, może Conte zrozumie, że te przewidywalne do bólu 3-5-2 rozgryzło nawet Sassuolo !

od paru tygodni nasza gra to tragedia !!


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2014, 21:36

Nie mogę już patrzeć na Pyrlo :x Liczę, że z Benfiką zagra tercet Pogba-Marchisio-Vidal, choć patrząc na grę całej drużyny nie można mieć dobrych przeczuć.

Krótko i treściwie: Pirlo, Llorente i Isla są dziś daremni a Barzaglim kręcą jakieś kołki pokroju Zazy. Nie jest dobrze.


Obrazek
Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2014, 21:37

Tylko Tevez był realnym zagrożeniem dla zespołu walczącego o utrzymanie, więc nie brzmi to najlepiej. Nie wiem czy jest to próba rozsądnego gospodarowania siłami przed czwartkiem, czy brak formy. Jednak celność naszych podań, pozostawia bardzo wiele do życzenia. Pytam się również co najlepszego zrobiła obrona przy golu Zazy, jak również w sytuacji, którą Gigi świetnie obronił.


Nedved1983

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 lutego 2012
Posty: 640
Rejestracja: 26 lutego 2012

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2014, 21:37

Vanitas vanitatum et omnia vanitas. 1 celny strzał w 25 minucie. 1 ( i jedyny) róg w 27 minucie ( rywal ma ich 6). Nasza defensywa( trzon włoskiej kadry!) daję się kiwać jak dzieci. Llorente niewidoczny, Pirlo nadal bez formy, Marchisio zalicza asystę, ale powinien dostać zakaz uderzania na bramkę.
Jedynie Tevez robi swoje. Oj brakuje nam Vidala w formie.
Teraz ciężkie 45 minut i oby po wyjściu na oprowadzenie nie zacząć tradycyjnego pikniku, rywal może walnąć na 2:2 i po meczu.


Mati1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2004
Posty: 1766
Rejestracja: 17 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2014, 21:38

Wiele brzydkich słów ciśnie się z ust, ale lepiej to przemilczeć. Póki co Sassuolo zasługuje na choćby punkt, niestety tak to jest jak się frajerzy, to więcej wysiłku będzie trzeba włożyć...
Ogbonna to jedna wielka porażka, starałem się go bronić, ale dziś udowadnia, że Thuramem to on nigdy nie będzie.


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2357
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2014, 21:38

Nie wiem czy każdy zwrócił uwagę jak padła ta bramka.

Pierwszy raz od dawien dawna zrobiliśmy prawdziwą kontrę. Pirlo szybko podbiegł do środka pola, podał Marchisio przed pole karne, a ten do Teveza, który strzelił swojego 19 gola.
Pierwszy raz od długiego czasu zamiast grać statyczny futbol, do skrzydła --> do środka --> znowu do skrzydła --> do obrony --> długa laga na Llorente --> znowu do skrzydła --> itd... zagraliśmy na 3 szybkie ruchy i od razu padła z tego bramka.

Tego za Conte mi niestety brakuje.


Btw to co dzisiaj gra nasza obrona to jakaś jedna wielka makabra. Mogę zrozumieć, że warunki nie są sprzyjające, ale nasza defensywa to dzisiaj jakieś dno.


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
squinter

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 grudnia 2011
Posty: 1267
Rejestracja: 12 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2014, 21:40

Ogbonna jest cienki jak naleśnik.


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2014, 21:41

Sędzia gwiżdże każdy kontakt między zawodnikami, dosłownie każdy.
Uważałem i nadal uważam, że Ogbonna ma to coś, żeby stać się klasowym obrońcą i nadal w niego wierzę, ale to co dziś gra, to przechodzi ludzkie pojęcie.
Llorente bardzo bezproduktywny, ale tak będzie cały czas dopóki nie będziemy grali 4-3-3, albo nie będzie miał swojego dnia. Zresztą zastanawia mnie dlaczego Conte zrezygnował z grania na ścianę przy pomocy Hiszpana. Przecież ten element był najlepszy w jego wykonaniu na początku sezonu.
Pirlo... :stop:


Obrazek
Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2014, 21:43

Chibsah i Zaza mecz życia przeciwko Juve. Chcą się pokazać chłopaki ;). (Murzyna już chyba odstrzeliliśmy?)

Ogbonna lepiej w ataku niż w obronie. Cudaczny z niego defensor.
Ostatnio zmieniony 28 kwietnia 2014, 21:44 przez Arbuzini, łącznie zmieniany 1 raz.


kuba2424

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2012
Posty: 1024
Rejestracja: 06 listopada 2012

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2014, 21:44

Po tych komentarzach nie wiem czy opłaca się włączać TV. Ło matko, żeby z Suasolo czy jakoś tam tak się męczyć...Brawo chłopaki! Zasłona dymna przed czwartkiem :)


Zablokowany