Serie A 13/14 (35): Sassuolo 1-3 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Kamex22

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2006
Posty: 1624
Rejestracja: 19 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2014, 07:58

Kurde okradli trochę Teveza z bramki... Nawet jeśli nie szło w stronę bramki to minimalnie i ciężko stwierdzić jak by to poleciało dalej. Dla mnie najzklejszy w świecie rykoszet. Równie dobrze jak ktoś wcześniej stwierdził nasz Angelo do genialnego występu powinien mieć dodaną bramkę.


Edit:
pumex pisze:
Kamex22 pisze:Równie dobrze jak ktoś wcześniej stwierdził nasz Angelo do genialnego występu powinien mieć dodaną bramkę.
Właśnie a propos straconej bramki. Dla mnie poszła głównie na konto... Pirlo - to co on zrobił przy biegnącym Sansone przechodzi ludzkie pojęcie. Szacun za pięknego magic passa do Marchisio, ale patrząc przez pryzmat całego meczu występ Andrei to jakieś totalne nieporozumienie
Miałem na myśli, że Ogbo musnął piłkę czym zmylił lekko Buffona. Ale zgadzam się, że po drodze można to było zrobić lepiej. [/quote]
Ostatnio zmieniony 29 kwietnia 2014, 10:09 przez Kamex22, łącznie zmieniany 1 raz.


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2014, 08:26

Kamex22 pisze:Równie dobrze jak ktoś wcześniej stwierdził nasz Angelo do genialnego występu powinien mieć dodaną bramkę.
Właśnie a propos straconej bramki. Dla mnie poszła głównie na konto... Pirlo - to co on zrobił przy biegnącym Sansone przechodzi ludzkie pojęcie. Szacun za pięknego magic passa do Marchisio, ale patrząc przez pryzmat całego meczu występ Andrei to jakieś totalne nieporozumienie.

edit:
Ouh_yeah pisze:
pumex pisze:to co on zrobił przy biegnącym Sansone przechodzi ludzkie pojęcie
Przecież on tak zawsze robi :smile:
No to powodzenia z Benfiką, Andrea. Już w poprzednim meczu przed Portugalczykami mającymi piłkę momentami nasz środek pola zachowywał się jak Morze Czerwone przed Mojżeszem.
Ostatnio zmieniony 29 kwietnia 2014, 08:30 przez pumex, łącznie zmieniany 2 razy.


Obrazek
Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2014, 08:27

pumex pisze:to co on zrobił przy biegnącym Sansone przechodzi ludzkie pojęcie
Przecież on tak zawsze robi :smile:

Za każdym razem, kiedy ktoś mówi, że Isla nie jest dużo gorszy od Lichego, na świecie umiera mały kotek.


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2014, 08:46

pumex pisze:
Ouh_yeah pisze:
pumex pisze:to co on zrobił przy biegnącym Sansone przechodzi ludzkie pojęcie
Przecież on tak zawsze robi :smile:
No to powodzenia z Benfiką, Andrea. Już w poprzednim meczu przed Portugalczykami mającymi piłkę momentami nasz środek pola zachowywał się jak Morze Czerwone przed Mojżeszem.
Żydzi przeszli, Rzymianie jeszcze nie nadjechali, a morze się rozstąpiło...? You racist bastard! :smile:

Anyway - sądzicie, że Barza powinien wystąpić przeciwko Befice?


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2014, 08:53

deszczowy pisze: Anyway - sądzicie, że Barza powinien wystąpić przeciwko Befice?
to chyba nie ma znaczenia - Conte raczej tak sądzi, dlatego dał mu się rozbiegać z Sassuolo. I Barza chyba też miał swój wkład w bramkę, a także w kolejną okazję Zazy. Jego stroną to szło jakby nie patrzeć.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2014, 08:54

Wazna trudna wygrana w ciezkich warunkach.
Chlopaki musieli ostro walczyc az do 3 gola. Oby to nie spowodowalo kontuzje badz zmeczenie przed waznym spotkanie z Benfica.


@D@$

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 kwietnia 2004
Posty: 2566
Rejestracja: 02 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2014, 09:11

Nie wiem o co jazda na Pirlo za ten mecz. Najbardziej błysnął w drugiej połowie, ale i w miał kilka otwierających podań. Marchisio widzę też krytykowany a także nie zawiódł, powiedziałbym nawet, że się rozkręca ostatnio.
Kibice Romy pewnie mieli gorąco po pół godzinie gry :D Sassuolo to dziwny zespół, nieprzewidywalny, ale i niepoukładany. A z drugiej strony to oni na początku sensowniej dostosowali się do warunków gry.
Niby wracaliśmy z dalekiej podróży, ale bramki wpadały nam lekko i przyjemnie.
Jak w bardzo słabiej formie musi być Peluso, skoro nie dostaje szansy nawet w takich meczach? Miał kontuzję, ale już normalnie jest powoływany od 3-4 spotkań więc już chyba wszystko dobrze? Chciałem żeby został jako głęboka rezerwa, ale chyba już nawet Conte kładzie krechę na nim, a może po prostu nie chce ryzykować, skoro z Kwadwo wygląda to dobrze. Tyle, że Asa gra co 3 dni od miesiąca :roll:
Najważniejsza teraz Benfica, ale miło byłoby z Rzymu przywieźć choć punkt i dobić do tych 100 pkt :dance:
Ostatnio zmieniony 29 kwietnia 2014, 13:08 przez @D@$, łącznie zmieniany 1 raz.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2014, 09:34

@D@$ pisze:Sassuolo to dziwny zespół, nieprzewidywalny, ale i niepoukładany (...) bramki wpadały nam lekko i przyjemnie.
dokładnie, dawno nie widziałem aby rywal w obronie grał z nami na takim luzie albo właśnie tak jak napisałeś - niepoukładany, praktycznie przy większej dokładności podań mogło być i 6

ciekawi mnie natomiast co Conte chciał osiągnąć dając Ogbonę od 1 minuty... pewnie chciał dać mu także pograć w czwartek i sprawdzić czy rzeczywiście jest w dobrej formie tylko nie wziął jednej rzeczy pod uwagę, czyli tego co się stało - że zagra byle jak... tylko co teraz? Bonucci nie otrzymał od niego zaufania w postaci meczu w wyjściowym składzie po słabym występie, nie dostał też całego spotkania żeby wrócić do rytmu meczowego i w zasadzie na czwartek wyjdzie (bo zakładam, że wyjdzie skoro zdjął Ogbonę) znów mając nad głową znak zapytania i będziemy się bali o gola przy każdej akcji ;] zaiste nie mam pojęcia o czym on myślał ustalając skład...

a Pirlo słaby kolejny raz, no nie da się całego meczu zamarkować jedną asystą, żeby nie wiem jak była piękna i liczę, że w czwartek siądzie na ławce a już najbardziej w tym miejscu widać bezsens podpisywania z nim nowego kontraktu


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
blana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 marca 2004
Posty: 7
Rejestracja: 04 marca 2004

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2014, 09:37

@D@$ pisze:Nie wiem o co jazda na Pirlo za ten mecz. Najbardziej błysnął w drugiej połowie, ale i w miał kilka otwierających podań. Marchisio widzę też krytykowany a także nie zawiódł, powiedziałbym nawet, że się rozkręca ostatnio.
Kibice Romy pewnie mieli gorąco po pół godzinie gry :D Sassuolo to dziwny zespół, nieprzewidywalny, ale i niepoukładany. A z drugiej strony to oni na początku sensowniej dostosowali się do warunków gry.
Niby wracaliśmy z dalekiej podróży, ale bramki wpadały nam lekko i przyjemnie.
Jak w bardzo słabiej formie musi być Peluso, skoro nie dostaje szansy nawet w takich meczach? Miał kontuzję, ale już normalnie jest powoływany od 3-4 spotkań więc już chyba wszystko dobrze? Chciałem żeby został jako głęboka rezerwa, ale chyba już nawet Conte kładzie krechę na nim, a może po prostu nie chce ryzykować, skoro z Kwadwo wygląda to dobrze. Tyle, że Asa gra co 3 dni od miesiąca :roll:
Najważniejsza teraz Benfica, ale miło byłoby z Rzymu przywieść choć punkt i dobić do tych 100 pkt :dance:
Dokaldnie tak samo mysle, FORZA JUVE !!!!
Dzis Bayern - Real
Z przyjemnoscia obejrze sobie ten meczyk
Piekny poranek z swiadomoscia ze mamy Majstra za tydzien, mecz z pewnoscia bedzie transmitowany na "cyferce"

pozdro juventini!


.......::: JUVE PONAD WSZYSTKO:BLANA:::.......
Antek666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2012
Posty: 872
Rejestracja: 17 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2014, 09:43

No poranek fajny,mecz trudny ale wygrany z pięknymi bramkami,słonko do tego świeci i zielono i przyjemnie jest :wink:

Tylko,że ja za godzinkę już będę maglowany w niemieckim urzędzie pracy.Przekonanie ich,że ja wcale nie chcę pierwszej lepszej roboty od teraz a chcę robić sobie zawód od sierpnia-to nie będzie łatwe zadanieale jestem przygotowany bojowo i zrobię im Blitzkrieg jak będzie trzeba :twisted: Trzymajcie kciuki,jak za Juve :P


Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2014, 10:05

deszczowy pisze:Anyway - sądzicie, że Barza powinien wystąpić przeciwko Befice?
Czy tylko mi się wydaje, czy jednak forum JP, skreśliło już do samego końca Barzę, chcąc na stałe zastąpić go Caceresem :shock:
Antek666 pisze:Trzymajcie kciuki,jak za Juve
Jeśli to nie robota w Hamburgu, to oczywiście, że trzymam kciuki :ok:
maly pisze:ciekawi mnie natomiast co Conte chciał osiągnąć dając Ogbonę od 1 minuty...
Wiadomo niby już, że 15 baniek poszło w błoto, lecz za te pieniądze niech jeszcze chociaż zagra parę razy.
Kamex22 pisze:Kurde okradli trochę Teveza z bramki...
To się nazywa sprawiedliwość z piłce nożnej. Facet zasłużył na trzy gole, a odebrali mu nawet jedno trafienie. Długo się dziwiłem czemu ma nadal 18 trafień na transfermarkt... :(


jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2014, 10:18

Nie przyznali gola Tevezowi? Jak dla mnie głupota, na samobója to na pewno nie wyglądało. Może napiszmy na JP jakiś artykuł o spisku :lol:
Lucas87 pisze:
deszczowy pisze:Anyway - sądzicie, że Barza powinien wystąpić przeciwko Befice?
Czy tylko mi się wydaje, czy jednak forum JP, skreśliło już do samego końca Barzę, chcąc na stałe zastąpić go Caceresem :shock:
Tylko nie wiem dlaczego. Na mecz jak ten z Benficą życzyłbym sobie najmocniejszy skład, a to taki, w którym znajduje się Barzagli. Fajnie, że Martin zagrał kilka dobrych spotkań, ale to Andrea jest filarem naszej defensywy.


#AllegriOut
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2014, 10:24

Nikt go chyba nie przekreśla, bo to świetny piłkarz. Tylko przez kontuzje ma pewien problem z utrzymaniem rytmu meczowego. I jeśli są jakieś obawy o jego postawę, to właśnie z tego powodu.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Skibil

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 czerwca 2007
Posty: 1820
Rejestracja: 27 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2014, 10:34

To był jeden z tych meczów, kiedy nawet strata bramki na początku spotkania nie wyprowadziła mnie z równowagi - byłem w 100% przekonany, że ten mecz wygramy. Może podpadnę paru osobom na forum, ale moim zdaniem zamiast Pirlo, w środku powinien grać jakiś defensywny pomocnik. Vidal i Marchisio marnują się tylko, gdy muszą skupiać się na odbiorze piłki i łataniu dziur. Zaza chyba mocno chce do tego Udinese, na mnie zrobił wczoraj bardzo dobre wrażenie.

Kocówkę sezonu wyobrażam sobie tak: w czwartek wygrywamy w Benfiką 1:0. Objeżdżamy Atalantę, a na Romę wychodzimy rezerwami "żeby piłkarze odpoczęli przed finałem LE :prochno:". Wywozimy remis najbrzydszym możliwym sposobem, potem wygrywamy ten puchar pocieszenia, ciśniemy Cagliari. Mamy podwójną koronę, 100 pkt na koniec sezonu i wygrane wszystkie domowe spotkania. Ładnie? ;)


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2014, 13:04

Lucas87 pisze:
deszczowy pisze:Anyway - sądzicie, że Barza powinien wystąpić przeciwko Befice?
Czy tylko mi się wydaje, czy jednak forum JP, skreśliło już do samego końca Barzę, chcąc na stałe zastąpić go Caceresem :shock:
Broń cię boże! Martin to fajny chłop, fajnego ma koka, samuraj. Tylko, że zastąpienie nim Barzy na stałe to jak rypanie jeżozwierza - da się, ale to koncepcja poroniona w chwili poczęcia.

Zastanawia mnie tylko, czy po tak długiej przerwie od gry Barzagli sobie poradzi.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Zablokowany