LE 13/14 (1/2): Benfica 2-1 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Antek666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2012
Posty: 872
Rejestracja: 17 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2014, 11:57

pumex pisze:
Wojtek pisze:
Tymczasem La Gazzetta dello Sport donosi, iż głównym celem szkoleniowca Starej Damy w czwartkowym pojedynku będzie niedopuszczenie do utraty gola.
hmm :think: Zawsze myślałem, że grając na wyjeździe drużynie bardziej powinno zależeć na strzeleniu gola, a nie na nie straceniu go. Wiadomo, że lepiej ugrać 1:1 czy 2:2 niż 0:0, więc nie wiem co to za brednie wypisuje ta gazeta.
Ja Ci powiem, że znając Conte, nie zdziwię się, jeśli faktycznie ten postawi na totalną obronę. Ja też uważam, że wyjazdowy gol jest bardzo cenny, no ale wiadomo jak do tego typu tematów podchodzą Włosi... :roll:
Więc jak rozumiem londyńska Chelsea i portugalski Mourinho też są jednak Włochami...? :roll:

O samym meczu nie chcę mi się jakoś pisać... różne scenariusze są tu możliwe,no może poza dobrą grą żołnierzyków Conte...


Mehehehe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2013
Posty: 1680
Rejestracja: 09 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2014, 13:42

My nawet jak bronimy, jesteśmy groźni w ataku, więc spokojnie. To Mou jest taktycznym impotentem, skoro jest tylko Interistą. To, że na Wyspach jest uznawany za wielkiego taktyka, świadczy tylko o słabości tamtej ligi. Nie wiedzieliście?


A teraz na serio: Spokojnie, JUTRO wygramy :-D


Zugzwang

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 sierpnia 2012
Posty: 67
Rejestracja: 15 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2014, 15:06

Ponoć Conte od wczoraj miesza beton na ten mecz. Zarząd się zastanawia czy do jutra do 21:00 zdąży się dobrze związać.


Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2014, 15:31

pumex pisze:
Wojtek pisze:
Tymczasem La Gazzetta dello Sport donosi, iż głównym celem szkoleniowca Starej Damy w czwartkowym pojedynku będzie niedopuszczenie do utraty gola.
hmm :think: Zawsze myślałem, że grając na wyjeździe drużynie bardziej powinno zależeć na strzeleniu gola, a nie na nie straceniu go. Wiadomo, że lepiej ugrać 1:1 czy 2:2 niż 0:0, więc nie wiem co to za brednie wypisuje ta gazeta.
Ja Ci powiem, że znając Conte, nie zdziwię się, jeśli faktycznie ten postawi na totalną obronę. Ja też uważam, że wyjazdowy gol jest bardzo cenny, no ale wiadomo jak do tego typu tematów podchodzą Włosi... :roll:
Mourinho by tak zrobił :prochno: . Mam nadzieję, że my jednak zagramy po włosku, ale nie autobusem totalnym, a tak jak przeciwko Romie w Serie A albo Celticowi rok temu w LM. Albo z Ranieriego przeciwko Realowi. Taki styl mi odpowiada i dla mnie to jest piękno włoskiej piłki. Gra jak w wojsku, ale jednak korzysta się z umiejętności tych najlepszych.


bendzamin

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2009
Posty: 4225
Rejestracja: 18 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2014, 19:24

Conte: Vidal nie zagra, decyzja odnośnie Teveza jutro.


Obrazek
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2014, 19:48

bendzamin pisze:Conte: Vidal nie zagra, decyzja odnośnie Teveza jutro.
Coś czuję, że Tevez zagra na pewno. W perspektywie braku Vidala na boisku obejrzymy pewnie Marchisio, który ostatnio prezentował się bardzo dobrze.

Kompletnie nie mam pojęcia, czego się spodziewać po tej potyczce. :think: Z jednej strony argumenty na papierze są po naszej stronie - indywidualnie mamy piłkarzy o wiele lepszych, ale będziemy to musieli przeciwstawić znakomitemu kolektywowi Portugalczyków i przede wszystkim o wiele większemu ostatnio doświadczeniu w Europie jutrzejszego rywala.

Nie obawiam się samej Benfiki, raczej podejścia naszych do tego pojedynku. Jeśli zagramy z takim nastawieniem jak z Realem, Benfica nie będzie miała czego szukać. Na tym etapie rozgrywek nie ma oszczędzania się, jesteśmy o krok od pierwszego europejskiego trofeum od lat. Paradoksalnie, jak wiele osób na forum, podszedłbym do tego meczu na o wiele większym luzie, gdyby była to walka w LM. Wówczas postrzegałbym nas jako zdecydowanych faworytów. LE z kolei to w dalszym ciągu zagadka. Podzielam zdanie, że jeśli chcemy na stałe wrócić na europejskie salony, musimy takich rywali jak Benfica klepać bez problemu.

Bramkowy remis wziąłbym w ciemno - najlepiej 2-2.


Don Paolo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 kwietnia 2013
Posty: 613
Rejestracja: 27 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2014, 00:48

Kod: Zaznacz cały

http://www.slbenfica.pt/noticias/detalhedenoticia/tabid/2788/ArticleId/35998/language/pt-PT/SL-Benfica-com-18-convocados-para-Operacao-Juventus.aspx
Czy ja dobrze widzę? Gaitan nie zagra? :shock:


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2014, 01:19

Don Paolo pisze:

Kod: Zaznacz cały

http://www.slbenfica.pt/noticias/detalhedenoticia/tabid/2788/ArticleId/35998/language/pt-PT/SL-Benfica-com-18-convocados-para-Operacao-Juventus.aspx
Czy ja dobrze widzę? Gaitan nie zagra? :shock:
Dokładnie - nie został powołany. To ogromna strata klubu z Lizbony.


Marian.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2009
Posty: 1598
Rejestracja: 25 lutego 2009

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2014, 01:38

mrozzi pisze:
Don Paolo pisze:

Kod: Zaznacz cały

http://www.slbenfica.pt/noticias/detalhedenoticia/tabid/2788/ArticleId/35998/language/pt-PT/SL-Benfica-com-18-convocados-para-Operacao-Juventus.aspx
Czy ja dobrze widzę? Gaitan nie zagra? :shock:
Dokładnie - nie został powołany. To ogromna strata klubu z Lizbony.
To już drugi skrzydłowy Benfiki po Eduardo Salvio, który jutro z nami nie zagra. Salvio nie został powołany przez kontuzje. A Gaitan ?


Obrazek
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2014, 08:30

Gaitan jest praktycznie na wszystkich przedmeczowych grafikach, również tych z dzisiejszych gazet, więc nie kumam... :doh:

Jest lepsze info - wiele z tych gazet awizuje do gry od pierwszej minuty Vucinicia, a nie Llorente Obrazek


Obrazek
MoreLL_FTL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 244
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2014, 08:48

To chyba faktycznie zagramy defensywnie, Mirko zadba o czyste konto po naszej stronie.


Andryk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 lipca 2003
Posty: 1360
Rejestracja: 08 lipca 2003

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2014, 08:54

MoreLL_FTL pisze:To chyba faktycznie zagramy defensywnie, Mirko zadba o czyste konto po naszej stronie.
Mimo, że Vucinic to bardzo chimeryczny gracz to w sytuacji gdy jest rezerwowym, a raczej piłkarzem walczącym o pozycje nr 3 w ataku, postara się pokazać z jak najlepszej strony i tego bym się trzymał. Co więcej, wolę duet szwagier-tevez, aniżeli giovinco tevez...


Gotti

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 1529
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2014, 09:40

Osobiście czuję, że tego meczu nie wygramy. Obstawiam 1:0, albo 2:0 dla Benfici. To, tak obiektywnie patrząc na sytuację, oczywiście liczę na wygraną Juve, ale zawsze wolę zostać mile zaskoczonym niż gorzko rozczarowanym jak po jazie grupowej LM. Benfica u siebie nie przegrała i po prostu nie sądzę, aby nagle to zrobiła z Juventusem, który w Europie dostaje baty od Galaty i nie może wygrać z Kopehnagą.


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2014, 09:46

Dajta spokój ze Szwagrem. Obiecałem sobie, że nie będę oglądał jego występów w pierwszym składzie, żeby pożyć trochę dłużej. Teraz tak: wydałem cenne 8zł na tygodniowy pakiet premium na weebie, kupiłem porządne piwo a nie jakiegoś tam sikacza, zainwestowałem w laysy zamias top chipsów i co....? mam to wszystko konsumować patrząc się na nieudolność Szwagra? Jak żyć, Panie Premierze, jak żyć?


Obrazek
Andryk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 lipca 2003
Posty: 1360
Rejestracja: 08 lipca 2003

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2014, 09:51

Gotti pisze:Osobiście czuję, że tego meczu nie wygramy. Obstawiam 1:0, albo 2:0 dla Benfici. To, tak obiektywnie patrząc na sytuację, oczywiście liczę na wygraną Juve, ale zawsze wolę zostać mile zaskoczonym niż gorzko rozczarowanym jak po jazie grupowej LM. Benfica u siebie nie przegrała i po prostu nie sądzę, aby nagle to zrobiła z Juventusem, który w Europie dostaje baty od Galaty i nie może wygrać z Kopehnagą.
Jeśli wyjdą w odpowiednim nastawieniu to nie wierzę w porażkę, natomiast jak zobaczę, że znów chcą wygrać lub zremisować, a się nie zmęczyć to przeczuwam powyżej przedstawiony scenariusz.
pumex pisze:Dajta spokój ze Szwagrem. Obiecałem sobie, że nie będę oglądał jego występów w pierwszym składzie, żeby pożyć trochę dłużej. Teraz tak: wydałem cenne 8zł na tygodniowy pakiet premium na weebie, kupiłem porządne piwo a nie jakiegoś tam sikacza, zainwestowałem w laysy zamias top chipsów i co....? mam to wszystko konsumować patrząc się na nieudolność Szwagra? Jak żyć, Panie Premierze, jak żyć?
dokupić jeszcze kilka piw :prochno: :smile:


Zablokowany