Serie A 13/14 (28): Genoa 0-1 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 15 marca 2014, 10:44

Obrazek Obrazek Obrazek

Mecz 28 kolejki SerieA 13/14: Genoa - JUVENTUS

Czas:

16.03.2014 (niedziela), godzina 20:45

Pozostało:

Obrazek

Miejsce:

Genua - Stadio Luigi Ferraris (40 100)

O przeciwniku:

Rok założenia: 1893
Barwy: Czerwono-niebieskie
Przydomek: Grifone, Rossoblu
Prezes: Enrico Preziosi
Dyrektor generalny: Nicola Bignotti
Menedżer: Gian Piero Gasperini
Oficjalna strona Genoa CFC

Ligowa forma u siebie:
Zwycięstw: 6
Remisów: 4
Przegranych: 3


Ligowa forma na wyjeździe:
Zwycięstw: 3
Remisów: 4
Przegranych: 7



Ostatnie mecze:
(09.03.2014) – Chievo 2:1 Genoa (SerieA)
(02.03.2014) – Genoa 2:0 Catania (SerieA)
(24.02.2014) – Napoli 1:1 Genoa (SerieA)
(16.02.2014) – Genoa 3:3 Udinese (SerieA)
(09.02.2014) – Livorno 0:1 Genoa (SerieA)


Najlepszy strzelec:
Alberto Gilardino (12 goli w SerieA)
Obrazek

Najlepszy asystent:
Matuzalem, Ioannis Fetfatzidis (4 asysty w SerieA)
Obrazek Obrazek

Aktualna sytuacja w tabeli SerieA:

Obrazek


JUVENTUS:

Ligowa forma na wyjeździe:
Zwycięstw: 9
Remisów: 3
Przegranych: 1


Ligowa forma u siebie:
Zwycięstw: 14
Remisów: 0
Przegranych: 0



Ostatnie mecze:
(13.03.2014) – JUVENTUS 1:1 Fiorentina (Europa League)
(09.03.2014) – JUVENTUS 1:0 Fiorentina (SerieA)
(02.03.2014) – Milan 0:2 JUVENTUS (SerieA)
(27.02.2014) – Trabzonspor 0:2 JUVENTUS (Europa League)
(23.02.2014) – JUVENTUS 1:0 Torino (SerieA)


Najlepszy strzelec:
Carlos Tevez (15 goli w SerieA), Arturo Vidal, Fernando Llorente (11 goli w SerieA)
Obrazek Obrazek Obrazek

Najlepszy asystent:
Paul Pogba (7 asyst w SerieA), Carlos Tevez, Stephan Lichtsteiner (6 asyst w SerieA)
Obrazek Obrazek Obrazek



HISTORIA SPOTKAŃ Z GENOĄ



Przewidywane składy

Wg LGDS:

JUVENTUS

Genoa

Wg Tuttosport:

Obrazek



mecz na żywo w TV:

Obrazek

Arena Sport 4 (serbia)
Arena Sport 4 HD (cro)
beIN Sports FR 1 / HD
beIN Sports Mena 11 HD
beIN Sports Mena 14 HD
beIN Sports Mena 3 / HD
BT Sport 1 / HD
Canal 8 Sport (den)
Canal 9 (norway)
Digi Sport 1 (cze/svk)
Digi Sport 1 (hun) / HD
Fox Sports 2 HD (ned)
Futbol 2 (ukraine) / HD
Idman TV
NTV Plus Futbol / HD
Setanta Ireland
Sport 2 (israel)
Sport Plus (russia)
Sport TV2 / HD (portugal)
TeleClub Sport PPV / HD
ViaPlay / HD (denmark)


mecz w Internecie:

Kilknij, żeby dowiedzieć się więcej o transmisjach przez internet! (szczegóły, linki do spotkań, porady)



źródła: www.juvepoland.com , www.juventus.com, www.seriea.pl , www.liveonsat.com , www.wikipedia.pl , www.gazzetta.it , www.stadiony.net

Kibice w wielu miastach Polski spotykają się by razem oglądać ten mecz.
Dlatego zrób to i Ty, kliknij aby zajrzeć na forum, do pokoju KIBICE


Wszelkie błędy proszę kierować na PW - na pewno wprowadzę poprawki.


Obrazek
Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 15 marca 2014, 10:47

Tjaaa jak Conte na Genue wystawi najlepszy skład , a na Artemi pojedziemy z Peluso, Padoinem i Asą to jednak widać jak bardzo chce wygrać coś w LE i jak to ten finał LE był przeznaczony dla Juve.


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2359
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 15 marca 2014, 11:12

Jezu Pirlo... Od dłuższego czasu nie mogę na niego patrzeć. Mam nadzieję, że w czwartek z Violą to Marchisio zagra na regiscie.


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 15 marca 2014, 11:24

To jest prawda. Nie wiem dlaczego Conte traktuje LE w taki sposób. Prawdę mówiąc musiałaby stać się katastrofa, żebyśmy nie zdobyli Scudetto. Poza tym nie pojmuje analogii Conte, który mówi z jednej strony, że nie odpuszczamy LE, później wystawia Caceresa i Ogbonne w jednym zestawieniu. Wpuszcza Padoina w momencie kiedy Isla gaśnie i prosi się o Lichego, mecz u siebie w dwumeczu jest bardzo istony...

No, ale jest Genoa, arcytrudny i arcyważny mecz. BBC w obronie, Lichy na boku....


Obrazek
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 15 marca 2014, 11:38

Beznadzieja...
Conte mnie coraz bardziej zawodzi.

Jak wygrać dwa mecze z taką samą rotacją? Wystarczyłoby dać najsilniejszy skład na Viole w LE a ten skład który grał z Violą dać na Genoa i oba mecze byłby wygrane po 2:0 ...

Conte chyba sobie nie zdaje sprawy jak kibice chcą wygrania LE, w lidze o lepszą sytuacje byłoby trudno, bardzo trudno. Jak w niedziele zagra podstawowa 11 a w czwartek wpuści Ogbonny i inne Pelusa to możemy pomarzyć o awansie.

Co do meczu z Genoą to co tu dużo pisać, chciałbym zobaczyć po lewej stronie boiska walke Peluso vs Motta a po drugiej Padoin vs De Ceglie, z pewnością nie zapomniałbym tego końca życia :prochno:
Mecz do odbębnienia bo zarówno my jak i piłkarze już jesteśmy myślami przy rewanżu LE.

FORZA JUVE!!


Juve4ever10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2004
Posty: 59
Rejestracja: 27 października 2004

Nieprzeczytany post 15 marca 2014, 11:41

Sila Spokoju pisze:Jezu Pirlo... Od dłuższego czasu nie mogę na niego patrzeć. Mam nadzieję, że w czwartek z Violą to Marchisio zagra na regiscie.
Marchisio chyba wrocic dopiero po 30 kolejce Serie A. Nie znam wloskiego ale chyba tak wynika z informacji podanej w przewidywanych skladach na La gazzetta.


Mehehehe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2013
Posty: 1680
Rejestracja: 09 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 15 marca 2014, 12:00

Jeśli teraz się nie rzucamy na LE, to nie wiem czy kiedyś rzucimy się na LM.


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2359
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 15 marca 2014, 12:15

Juve4ever10 pisze:
Sila Spokoju pisze:Jezu Pirlo... Od dłuższego czasu nie mogę na niego patrzeć. Mam nadzieję, że w czwartek z Violą to Marchisio zagra na regiscie.
Marchisio chyba wrocic dopiero po 30 kolejce Serie A. Nie znam wloskiego ale chyba tak wynika z informacji podanej w przewidywanych skladach na La gazzetta.
Masz rację, z głowy mi wypadło, że Claudio w ubiegły czwartek utykał pod koniec meczu ...


EDIT:
Pojawił się news na stronie głównej odnośnie Marchisio.
Pomocnik napisał przed kilkoma chwilami na Twitterze: "Na szczęście to nic poważnego. Teraz kilka dni przerwy i powrót do zespołu".


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 15 marca 2014, 12:38

Popatrzyłem na nasz skład i po raz kolejny okazało się że Conte nie ma jaj.

Dlaczego przeciwko Genoi nie zagra Peluso ? Przecież u nich na prawym skrzydle gra stan umyslu Marco Motta. Conte boi się Motty że cgce zajechać biednego Asę ?

Storari
Barzagli Bonucci Caceres
Stefan Padoin Pirlo Pogba Peluso
Giovinco Qagliarella


Coraz bardzie nabieram przekonania że Juve jest potrzeba zmiana,taka jaką dokonał swego czasu Inter. Wygrywali Serie A 3 sezony ale w Lidze Mistrzów byli jak impotenci za sprawą Manciniego,który umiał grać tylko na swoim podwórku.Przyszedł Mourinho i osiągnęli upragniony sukces. Potrzebny nam zagraniczny trener z doświadczeniem w Europie- np Klopp, Benitez,Wenger a z Włochów to tylko Ancelotti.


Julek997

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lutego 2008
Posty: 422
Rejestracja: 10 lutego 2008

Nieprzeczytany post 15 marca 2014, 12:43

niemożliwe, że taki skład bedzie, spokojnie.

Asamoah nie zagra 3 meczu pod rząd w 1 składzie. Nie wierze, że to napisze, ale ma zagrać Peluso !!

CONTE po co na Genoą BBC w obronie, przecież oni nawet nie zatakują ?? Caceres, Ogbonna niech graja w tym meczu !! kuuuurde Antek co ty odwalasz, przez Ciebie odpadniemy z LE, a Viola pewnie rezerwy da w lidze i nasz poćiśnie w czwartek :(:( i pewnie za rok 3 koszyk w LM :((


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 15 marca 2014, 13:05

Sorek21 pisze:Potrzebny nam zagraniczny trener z doświadczeniem w Europie- np (...)Benitez,Wenger
Yhy, a potem drżyjcie ludu, czy Juventus w ogóle znajdzie się w LM za sprawą ligowego miejsca. Już bez przesadyzmu. Conte po prostu musi sobie poukładać w głowie pewne sprawy. Myślę, że jemu nie brakuje wiele, żeby zatrybić w Europie, jedynie musi zaprzestać postawy "ja wam wszystkim pokaże, że zawojuję Stary Kontynent po mojemu", bo takie myślenie przez wiele lat miał choćby właśnie Wenger w PL i wszyscy wiemy, do czego to doprowadziło... do niczego :lol:

Choć bardzo mnie irytują nasze wyniki w Europie, na razie nawet przez myśl mi nie przeszła możliwość wywalenia Conte. Ligowy spokój cenię ponad miarę, chyba dlatego, że dobrze pamiętam klaunów w postaci Siwego, Alojza etc.

Odnośnie meczu - spodziewam się minimalizmu z naszej strony, choć chciałbym się mylić.


Obrazek
January

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 marca 2006
Posty: 670
Rejestracja: 14 marca 2006

Nieprzeczytany post 15 marca 2014, 13:22

Sorek21 pisze:Coraz bardzie nabieram przekonania że Juve jest potrzeba zmiana,taka jaką dokonał swego czasu Inter. Wygrywali Serie A 3 sezony ale w Lidze Mistrzów byli jak impotenci za sprawą Manciniego,który umiał grać tylko na swoim podwórku.Przyszedł Mourinho i osiągnęli upragniony sukces. Potrzebny nam zagraniczny trener z doświadczeniem w Europie- np Klopp, Benitez,Wenger a z Włochów to tylko Ancelotti.

Broń Boże do Juve trenera "wieczna porażka"!!! :naughty:


Podane składy są przewidywaniami, chyba żaden z dziennikarzy do głowy Conte nie wejdzie przecież, także skład może i powinien być rezerwowy.


jakiś geniusz z fcinter.pl pisze: co do Taidera to zagrał super - w swojej strefie czyścił praktycznie wszystko i te piły kilkudziesięciometrowe grane co do milimetry majstersztyk - powiedziałbym, że był nawet lepszy od tego vidala
:rotfl:
Alfa i Omega

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2006
Posty: 1148
Rejestracja: 24 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 15 marca 2014, 13:36

pumex pisze:dobrze pamiętam klaunów w postaci Siwego
Łapy precz od Ranieriego. Akurat w Juve szło mu do pewnego momentu naprawdę nieźle.


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 15 marca 2014, 14:00

Siwy ogrywał Real dwukrotnie, grupe LM wygral i o maly wlos ograł finaliste Chelsea. :prochno:


Obrazek
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 15 marca 2014, 15:06

Alfa i Omega pisze:
pumex pisze:dobrze pamiętam klaunów w postaci Siwego
Łapy precz od Ranieriego. Akurat w Juve szło mu do pewnego momentu naprawdę nieźle.
No proszę Cię, przestań. Wyniki może i przez jakiś czas były [zresztą, jakie to były wyniki - wiecznie drugi bądź trzeci] , ale ten rozciapciany, wiecznie zadowolony dziadzia, jego wesołe pieprzenie na konferencjach i schemat gry typu dośrodkuj z każdej pozycji... o nie, nawet nie chcę myśleć o tej bezpłciowej erze.

Ranieri po włosku powinno znaczyć loser. Zresztą, jego twarz zawszę mówiła prawdę
Obrazek


Obrazek
Zablokowany