Serie A 13/14 (27): JUVENTUS 1-0 Fiorentina

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 06 marca 2014, 08:53

Obrazek Obrazek Obrazek

Mecz 27 kolejki SerieA 13/14: JUVENTUS - Fiorentina

Czas:

09.03.2014 (niedziela), godzina 12:30

Pozostało:

Obrazek

Miejsce:

Turyn - Juventus Stadium (41 254)

O przeciwniku:

Rok założenia: 1926
Barwy: Fioletowo-białe
Przydomek: Viola
Właściciel: Diego & Andrea Della Valle
Prezes: Mario Cognigni
Dyrektor sportowy: Daniele Prade
Menedżer: Vicenzo Montella
Oficjalna strona ACF Fiorentina

Ligowa forma na wyjeździe:
Zwycięstw: 6
Remisów: 3
Przegranych: 4


Ligowa forma u siebie:
Zwycięstw: 7
Remisów: 3
Przegranych: 3



Ostatnie mecze:
(02.03.2014) – Fiorentina 0:1 Lazio (SerieA)
(27.02.2014) – Fiorentina 1:1 Esbjerg (Europa League)
(24.02.2014) – Parma 2:2 Fiorentina (SerieA)
(20.02.2014) – Esbjerg 1:3 Fiorentina (SerieA)
(15.02.2014) – Fiorentina 1:2 Inter (SerieA)


Najlepszy strzelec:
Giuseppe Rossi (14 goli w SerieA)
Obrazek

Najlepszy asystent:
Borja Valero (7 asyst w SerieA)
Obrazek

Aktualna sytuacja w tabeli SerieA:

Obrazek


JUVENTUS:

Ligowa forma u siebie:
Zwycięstw: 13
Remisów: 0
Przegranych: 0


Ligowa forma na wyjeździe:
Zwycięstw: 9
Remisów: 3
Przegranych: 1



Ostatnie mecze:
(02.03.2014) – Milan 0:2 JUVENTUS (SerieA)
(27.02.2014) – Trabzonspor 0:2 JUVENTUS (Europa League)
(23.02.2014) – JUVENTUS 1:0 Torino (SerieA)
(20.02.2014) – JUVENTUS 2:0 Trabzonspor (Europa League)
(16.02.2014) – JUVENTUS 3:1 Chievo (SerieA)


Najlepszy strzelec:
Carlos Tevez (15 goli w SerieA), Arturo Vidal, Fernando Llorente (11 goli w SerieA)
Obrazek Obrazek Obrazek

Najlepszy asystent:
Paul Pogba (7 asyst w SerieA), Carlos Tevez, Stephan Lichtsteiner (6 asyst w SerieA)
Obrazek Obrazek Obrazek



HISTORIA SPOTKAŃ Z FIORENTINĄ



Przewidywane składy

Wg LGDS:

JUVENTUS

Fiorentina

Wg Tuttosport:

[zostaną uzupełnione]



mecz na żywo w TV:

Obrazek

Obrazek

Arena Sport 4 (serbia)
Arena Sport 4 HD (cro)
Be Sport 1 / HD (belgium)
beIN Sports FR 2 / HD
beIN Sports Mena 12 HD
beIN Sports Mena 14 HD
beIN Sports Mena 3 / HD
BT Sport 2 / HD
bTV Action / HD
C More Fotball (nor) / HD
C SPORTS DK [online]
C SPORTS NO [online]
C SPORTS SE [online]
C+ Family (poland) / HD
C+ Fútbol (esp) / HD
Canal 9 (den) / HD
Digi Sport 1 (cze/svk)
Digi Sport 1 (hun) / HD
Digi Sport 1 (rom)
Dolce Sport / HD
Fox Sports 2 HD (ned)
Futbol 2 (ukraine) / HD
NTV Plus Futbol / HD
Premium Calcio
Premium Calcio HD
Setanta Sports Eurasia / HD
Sky Calcio 1 / HD
Sky Super Calcio / HD
Sport TV1 / HD (portugal)
Sport+ (france)
TeleClub Sport PPV / HD
Telenet Sporting HD1
Voyo Sport (BG) [online]


mecz w Internecie:

Kilknij, żeby dowiedzieć się więcej o transmisjach przez internet! (szczegóły, linki do spotkań, porady)




źródła: www.juvepoland.com , www.juventus.com, www.seriea.pl , www.liveonsat.com , www.wikipedia.pl , www.gazzetta.it , www.stadiony.net

Kibice w wielu miastach Polski spotykają się by razem oglądać ten mecz.
Dlatego zrób to i Ty, kliknij aby zajrzeć na forum, do pokoju KIBICE


Wszelkie błędy proszę kierować na PW - na pewno wprowadzę poprawki.


Obrazek
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 06 marca 2014, 09:27

Najlepszy strzelec i najlepszy asystent Fiorentiny nie zagrają w tym meczu. W dodatku Gomez dopiero wraca do gry i jeszcze nie zdobył gola po kontuzji. W obronie będziemy mieć naszą podstawową trójkę, więc moim zdaniem trzy punkty bez problemu powinny pozostać w Turynie.


Obrazek
Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2359
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 06 marca 2014, 10:59

Izi łin, zdziwi mnie bardzo mocno brak 3 punktów w tym meczu.


Luty się skończył, więc mam nadzieje, że nasi chłopcy znowu dadzą popis i zaczną lać wszystkich jak leci ;)


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
wloski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2005
Posty: 2327
Rejestracja: 30 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 06 marca 2014, 11:04

Gramy na swoim stadionie, wszystko inne niż 3 punkty będzie dla mnie dziwne. Wygrać z nimi, tak żeby w LE mieli strach w oczach.


Skibil

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 czerwca 2007
Posty: 1820
Rejestracja: 27 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 06 marca 2014, 11:05

Ja jestem za to ciekaw co zrobi Montella ze składem - podłoży się teraz i wystawi rezerwy, żeby podstawa zagrała w LE, czy jednak świta mu pomysł gonienia Napoli w lidze. Wydaje mi się jednak, że Fiora bardziej skupi siły na rozgrywki międzynarodowe. Mam ogromną nadzieję, że dostaną 3 razy pod rząd w papę i Della Valle skończy pajacować przy dziennikarzach.


Bobby X

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 maja 2009
Posty: 951
Rejestracja: 18 maja 2009

Nieprzeczytany post 06 marca 2014, 11:06

Jedyna opcja to słodka zemsta za pierwszy mecz. Solidne zwycięstwo może też pokazać Violi, że w LE będzie powtórka razy dwa.
Do tego cudowna pora na mecz bo akurat będę po nocy :)

Forza Juve!


:allegri: na śmietnik
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 06 marca 2014, 11:35

Prade coś bredzi o kolejnym zwycięstwie nad Juve... Nie trawię dziada, podobnie jako braci D.V. Komiczne zestawienie. Do dzisiaj nie mogę zrozumieć, jak nasi nagle mogli stanąć w miejscu i w spotkaniu, w którym prowadzili pewnie 2-0, dominowali i mieli szanse na kolejne bramki, stracili punkty.. Dziś oba zespoły są na przeciwległych biegunach, a my u siebie lejemy wszystkich. Jak leci. Obyśmy to podtrzymali, bo czysto piłkarsko Viola nie ma u nas czego szukać.

Całe szczęście kończymy ten cholernie ciężki maraton i z bardzo trudnych meczów zostały nam właściwie 3 - ten z Fiołkami, Napoli i Romą na wyjeździe (ostatni mecz, na co wiele wskazuje, może być pojedynkiem o pietruchę). Liczę na to, że nasi zrewanżują się Fioletowym za tę nieprzyjemną porażkę i zleją im cztery litery, zarówno w lidze, jak i Europie. W końcu 2 z 3 spotkań gramy u siebie, a to zobowiązuje. Przy tak dobrej przewadze w lidze grzechem byłoby odpuszczenie LE, którą przecież możemy wygrać. Kwestia podejścia.

Dobrze, że do składu wraca Vidal (jedynie skurcze w pojedynku z Niemcami). Zabraknie co prawda Pirlo, ale w coraz wyższej formie jest Marchisio, na którego, nie ukrywam, liczę także w kolejnym pojedynku. Niech dobrą formą potwierdzi para Tevez-Llorente. Do obrony wraca najprawdopodobniej Chiellini, a u rywala brakuje Rossiego i Valero. Powinno się udać.

Tylko 3 punkty.

:pray:


Julek997

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lutego 2008
Posty: 422
Rejestracja: 10 lutego 2008

Nieprzeczytany post 06 marca 2014, 15:29

Nie wiem dlaczego, ale czuje, że z Viola w niedziele zagramy dobrze, wygramy, na zero z tyłu, a w LE już będzie jakaś klapa z naszej strony i bramkowy remis.

Ciekawe jak do tego podejdą trenerzy, ze składem, taktyką itp. rzadko się zdarza w ciągu 5 dni grać z tym samym przeciwnikiem i to dodatkowo 2 razy u siebie.

Bardziej zależy mi na wygranej w czwartek niż na meczu z niedzieli, Roma prawie na pewno zgubi pkt z Napoli, więc załóżmy przy naszym remisie z Fiorentiną sytuacja w tabeli była by w dalszym ciągu zadowalająca. A na LE wyszli byśmy na pełnej ...... , zdeterminowani tym, że nie udało nam sie pokonać Violi w SerieA. A przy naszym zwycięstwie w SerieA z Violą, nie wiem czy byśmy umieli znowu zagrać na 100% i wygrać mecz, zachowując czyste konto.

Więc wniosek: Lepiej będzie jak Juve nie wygra w niedziele, a odegra się w czwartek ;)


mazi12

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 września 2009
Posty: 810
Rejestracja: 30 września 2009

Nieprzeczytany post 06 marca 2014, 16:20

30Juventus30 pisze:Więc wniosek: Lepiej będzie jak Juve nie wygra w niedziele, a odegra się w czwartek ;)
A nie lepiej wygrać i w niedzielę, i w czwartek? :D Przecież Obydwa mecze gramy u siebie, a Viola ostatnio nie zachwyca. Ten mecz z ostatniej rundy to jakiś wypadek przy pracy i do teraz nie mogę tego pojąć, jak mogliśmy tak odpuścić drugą połowę. Mecze zarówno w Serie A, jak i w LE są do wygrania. Na miękko. Tylko nie lekceważyć, nie odpuszczać i wyjść na pełnej. To wystarczy. Jestem bardzo ciekawy tego maratonu :dance:


Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 06 marca 2014, 19:22

Chciałbym zaznaczyć, że ten maraton nie dotyczy tylko nas, a także Viole. Sporo można zarzucić naszej ławce, ale jednak jest lepsza od tej, którą dysponuje nasz przeciwnik. Martwię się jedynie o nasze skrzydła. Na szczęście Asamoah zagrał w reprezentacji tylko kilkanaście minut. Gorzej z Ryśkiem, ale mam nadzieję, że da radę zagrać na wysokim poziomie w dwóch spotkaniach. Powinno wystarczyć żeby zagwarantować sobie 3 punkty w lidze i przybliżyć się do awansu w LE. Mam nadzieję, że nie odpuścimy, bo to będzie siara.


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 06 marca 2014, 22:50

Arbuzini pisze:Chciałbym zaznaczyć, że ten maraton nie dotyczy tylko nas, a także Viole. Sporo można zarzucić naszej ławce, ale jednak jest lepsza od tej, którą dysponuje nasz przeciwnik. Martwię się jedynie o nasze skrzydła. Na szczęście Asamoah zagrał w reprezentacji tylko kilkanaście minut. Gorzej z Ryśkiem, ale mam nadzieję, że da radę zagrać na wysokim poziomie w dwóch spotkaniach. Powinno wystarczyć żeby zagwarantować sobie 3 punkty w lidze i przybliżyć się do awansu w LE. Mam nadzieję, że nie odpuścimy, bo to będzie siara.
Isla zagral naprawde swietnie z hiszpanami, wiec i w LE moze pocykac.

Viola nie wytrzyma 3 meczy z nami.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Castiel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 maja 2010
Posty: 3182
Rejestracja: 24 maja 2010

Nieprzeczytany post 06 marca 2014, 23:18

Napoli wcale nie musi z nimi wygrać. W tym sezonie są całkowicie nieprzewidywalni. Głupio byłoby stracić przewagę wypracowaną raptem tydzień temu. Nasi będą chcieli wygrać w niedziele za wszelką cenę, a w czwartek jak się uda to ok, a jak nie to trudno. Ligę nasi potraktują bardziej serio.


Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 07 marca 2014, 00:15

Adrian27th pisze:Isla zagral naprawde swietnie z hiszpanami, wiec i w LE moze pocykac.
A nie z Niemcami? :think: Spotkania nie oglądałem, ale Isla w kadrze to jednak inny zawodnik niż w Juventusie. Niemniej nie miałby nic przeciwko jego powrotowi do dobrej gry. W Udinese grał naprawdę zacnie...


Alex96

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2014
Posty: 823
Rejestracja: 14 lutego 2014

Nieprzeczytany post 07 marca 2014, 00:32

Wygrac i zamazac plame z Florencji...


bendzamin

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2009
Posty: 4225
Rejestracja: 18 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 07 marca 2014, 01:20

Pamięta ktoś, kiedy (czy w ogóle?) graliśmy kiedyś z jakimś zespołem trzy razy w ciągu 11 dni? :D Interesujący maraton, zwłaszcza jeśli spojrzeć na niego pod kątem pojedynku dwóch obiecujących szkoleniowców - czy przygotują jakieś niespodzianki i w którym spotkaniu ewentualnie je pokażą? Kadrowo na pewno jesteśmy mocniejsi, do tego Conte w tym natłoku spotkań przed reprezentacjami świetnie poradził sobie z rotacją składem i liczę na to, że na tym polu pokona Montellę.

Szkoda tylko, że spotkanie o takiej kacowej porze :doh: Jakby zagrali o tej 15:00, nikomu nic by się nie stało.


Obrazek
Zablokowany