Serie A 13/14 (26): Milan 0-2 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 28 lutego 2014, 16:04

Obrazek Obrazek Obrazek

Mecz 26 kolejki SerieA 13/14: Milan - JUVENTUS

Czas:

02.03.2014 (niedziela), godzina 20:45

Pozostało:

Obrazek

Miejsce:

Mediolan - San Siro (80 000)

O przeciwniku:

Rok założenia: 1899
Barwy: Czerwono-czarne
Przydomek: Rossoneri, Diavolo
Prezes: Silvio Berlusconi
Dyrektor generalny: Adriano Galliani
Menedżer: Clarence Seedorf
Oficjalna strona AC Milan

Ligowa forma u siebie:
Zwycięstw: 6
Remisów: 4
Przegranych: 2


Ligowa forma na wyjeździe:
Zwycięstw: 3
Remisów: 4
Przegranych: 6



Ostatnie mecze:
(23.02.2014) – Sampdoria 0:2 Milan (SerieA)
(19.02.2014) – Milan 0:1 Atletico Madryt (Champions League)
(14.02.2014) – Milan 1:0 Bologna (SerieA)
(08.02.2014) – Napoli 3:1 Milan (SerieA)
(01.02.2014) – Milan 1:1 Torino (SerieA)


Najlepszy strzelec:
Mario Balotelli (10 goli w SerieA, 2 gole w Champions League)
Obrazek

Najlepszy asystent:
Riccardo Montolivo, Robinho (4 asysty w SerieA)
Obrazek Obrazek

Aktualna sytuacja w tabeli SerieA:

Obrazek


JUVENTUS:

Ligowa forma na wyjeździe:
Zwycięstw: 8
Remisów: 3
Przegranych: 1


Ligowa forma u siebie:
Zwycięstw: 13
Remisów: 0
Przegranych: 0



Ostatnie mecze:
(27.02.2014) – Trabzonspor 0:2 JUVENTUS (Europa League)
(23.02.2014) – JUVENTUS 1:0 Torino (SerieA)
(20.02.2014) – JUVENTUS 2:0 Trabzonspor (Europa League)
(16.02.2014) – JUVENTUS 3:1 Chievo (SerieA)
(09.02.2014) – Hellas Verona 2:2 JUVENTUS (SerieA)


Najlepszy strzelec:
Carlos Tevez (14 goli w SerieA), Arturo Vidal (11 goli w SerieA, 5 goli w Champions League), Fernando Llorente (10 goli w SerieA, 2 gole w Champions League)
Obrazek Obrazek Obrazek

Najlepszy asystent:
Paul Pogba (7 asyst w SerieA), Carlos Tevez (6 asyst w SerieA), Arturo Vidal, Stephan Lichtsteiner (5 asyst w SerieA)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek



HISTORIA SPOTKAŃ Z MILANEM



Przewidywane składy

Wg LGDS:

JUVENTUS

Milan

Wg Tuttosport:

Obrazek



mecz na żywo w TV:

Obrazek

[reszta kanałów zostanie uzupełniona]


mecz w Internecie:

Kilknij, żeby dowiedzieć się więcej o transmisjach przez internet! (szczegóły, linki do spotkań, porady)



źródła: www.juvepoland.com , www.juventus.com, www.seriea.pl , www.liveonsat.com , www.wikipedia.pl , www.gazzetta.it , www.stadiony.net

Kibice w wielu miastach Polski spotykają się by razem oglądać ten mecz.
Dlatego zrób to i Ty, kliknij aby zajrzeć na forum, do pokoju KIBICE


Wszelkie błędy proszę kierować na PW - na pewno wprowadzę poprawki.


Obrazek
Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2360
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 28 lutego 2014, 16:45

Graliśmy ostatnio rezerwami, Antonio oszczędzał skład więc liczę na 3 punkty.
Milan w tym sezonie to banda cieniasów i nie powinni nam jakoś mocno zagrozić. Szkoda Vidal, bo bez wątpienia będzie to spore osłabienie.

Mam nadzieję, że kolejnemu wielkiemu klubowi utrzemy nosa i wygramy 3:0 / 3;1 jak z Romą, Napoli czy Interem.


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
Bobby X

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 maja 2009
Posty: 951
Rejestracja: 18 maja 2009

Nieprzeczytany post 28 lutego 2014, 16:56

Widzę Peluso... oczy mi mgłą zachodzą.
Taki Milan trzeba pokonać inaczej tego sobie nie wyobrażam.


:allegri: na śmietnik
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 28 lutego 2014, 16:59

PELUSO ?!. Nie wytrzymam jego widoku na boisku, wolę już kogoś z Primki albo nawet Giovinco tam.


Obrazek
mazi12

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 września 2009
Posty: 810
Rejestracja: 30 września 2009

Nieprzeczytany post 28 lutego 2014, 17:18

Asamoah wracaj szybko do zdrowia :pray: Peluso znowu ma czarować na lewej flance? :płaczę:
Ogólnie mecz, w którym po raz kolejny nie można się potknąć, Juve u siebie gra perfekcyjnie, a Milan na wyjazdach gra tragicznie. Nie widzę innej możliwości niż 3 pkt.


Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 28 lutego 2014, 17:24

Już chyba lepiej żeby zamiast Peluso zagrał Caceres, ale o ile Conte widzi go w roli bocznego obrońcy to jako wahadłowy w ogóle mu nie leży.


naros

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 sierpnia 2004
Posty: 1070
Rejestracja: 10 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 28 lutego 2014, 17:29

Kiedyś mecz z Milanem był największym wydarzeniem sezonu jak w 04/05 na San Siro i słynnej bramce Treze a jeszcze słynniejszej asyście Alexa. Teraz to mecz ważny ale na pewno mniej niż chociażby z Napoli. Nie czuje się tego napięcia nie tylko ze względu pozycji ligowej Milanu ale głównie dlatego że jest po prostu cieniutki. Liczę na zaangażowanie takie jak w Turcji. Wypracujmy sobie chociaż połowę z tych sytuacji co w Turcji a na pewno wygramy. FORZA JUVE!


Obrazek
Un capitano c'è solo un capitano!!!
jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 28 lutego 2014, 17:36

Peluso... nie wiem co jeszcze wczoraj musiałby zrobić żeby bardziej udowodnić, że nie nadaje się do drużyny. Już lepiej spróbować postawić tam kogoś nie grającego na tej pozycji, Caceresa na przykład.
W grę wchodzi tylko wygrana, liczę na podobne zaangażowanie jakie dane było nam oglądać wczoraj.


#AllegriOut
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 28 lutego 2014, 17:37

mazi12 pisze:Asamoah wracaj szybko do zdrowia :pray: Peluso znowu ma czarować na lewej flance? :płaczę:
Ogólnie mecz, w którym po raz kolejny nie można się potknąć, Juve u siebie gra perfekcyjnie, a Milan na wyjazdach gra tragicznie. Nie widzę innej możliwości niż 3 pkt.
Tylko ze gramy na wyjezdzie.
Tak czy siak, 1:0 mnie zadowoli.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
mazi12

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 września 2009
Posty: 810
Rejestracja: 30 września 2009

Nieprzeczytany post 28 lutego 2014, 17:40

Adrian27th pisze:
mazi12 pisze:Asamoah wracaj szybko do zdrowia :pray: Peluso znowu ma czarować na lewej flance? :płaczę:
Ogólnie mecz, w którym po raz kolejny nie można się potknąć, Juve u siebie gra perfekcyjnie, a Milan na wyjazdach gra tragicznie. Nie widzę innej możliwości niż 3 pkt.
Tylko ze gramy na wyjezdzie.
Tak czy siak, 1:0 mnie zadowoli.
O jaaaa :shock: Rzeczywiście, cały czas byłem przekonany, że gramy u siebie, a przecież Milan już był w tym sezonie na JS :doh: Co nie zmienia faktu, że musimy wygrać. Milan nie ma argumentów. Chyba, że nasi ich zleją...


Dybala 4ever

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2007
Posty: 1847
Rejestracja: 28 października 2007

Nieprzeczytany post 28 lutego 2014, 17:49

Ja wiem, że nasi trochę podróżowali z Trabzonu, ale to nie wymówki. Większość składu nie grała lub Pirlo z Barzą zagrali chwileńke tak aby nabrać świeżości. Jedynie Markiz, Buffon, Bonucci grali cały mecz. Ale oni sobie poradzą. Reszta składu sobie wypoczęła. Tak więc liczę na zwycięstwo. Nawet pomimo faktu, że Milan ostatnio trybi. No cóż skoro Asa nie może zagrać to jesteśmy skazani na Peluso :doh: . Kurka mam nadzieję,że po tym sezonie Conte, Marota spółka z o.o. otworzą oczy i pozyskają jakiegoś dobrego zastępcę dla Asy, albo kogoś kto będzie nominalnym LWB. Ale to tak tylko pobocznie. Buffon-Caceres( bo Chiellini chyba nie zagra) Bonucci Barzagli- Peluso Marchisio Pirlo Pogba Lichsteiner - Tevez Llorente i jedziemy z nimi! Pokażmy Romie, żeby sobie nie robili zbytnich nadziei, że LE nas rozproszy.


grande amore

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 października 2012
Posty: 615
Rejestracja: 05 października 2012

Nieprzeczytany post 28 lutego 2014, 21:25

Co sie dzieje z Honda, ze nie jest brany pod uwage przy ustalaniu (hipotetycznego) skladu? Zawieszenie? Kontuzja? :whistle:


Juve, storia di un grande amore :)
------
Jaka jest roznica miedzy zwyciezca a przegranym? Upasc moze kazdy, zwyciezca wstaje i idzie dalej.
------
Mowcie mi Magda
Bruce Badura

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 maja 2011
Posty: 740
Rejestracja: 24 maja 2011

Nieprzeczytany post 28 lutego 2014, 21:29

Ze średniakami ligowymi wygrywać musimy. Lepiej, żeby Peluso nie wytykał nosa za połowę, bo w ataku to pożytku z niego żadnego. Jeśli tylko nic nie zawali, samobója nie strzeli, to jego występ będzie można uznać za udany. A Ogbonna lub Kielon nie mogą tam zagrać? :angry:


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 28 lutego 2014, 22:00

Ja to bym chciał, aby Antonio zafundował Seedorfowi (i nam wszystkim) mindfucka w postaci 4-3-3 z Chiellinim/Caceresem/Ogbonną na lewej i trio Llorente, Tevez, Osvaldo.

Milan po zobaczeniu składu narobiłby w gacie (jeśli wyjdzie Peluso to też pewnie narobią - ze śmiechu). Wyjść na pełnej, strzelić szybkie 2 gole i do widzenia - 3 pkt na San Siro nasze.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 28 lutego 2014, 22:21

Nasi wypoczęci, pewni swego jadą po 3 punkty. Nie zmienia to faktu, że obawiam się tego pojedynku - Milan mimo kiepskiej gry (także, nie ukrywajmy, za Seedorfa) i niewielu dobrych graczy w składzie na pewno się na nas zepnie. Przekonaliśmy się o tym choćby w pierwszym meczu na JS, gdy co prawda wygraliśmy, ale jednocześnie straciliśmy 2 bramki.

Sky podaje, że prawdopodobnie Asamoah wystąpi ( :pray: ). W dalszym ciągu nie wiadomo, czy na murawie pojawi się Chiellini, ale mając na uwadze charakter naszego obrońcy - raczej tak.

Do boju!!!


Zablokowany