LE 13/14 (1/16): JUVENTUS 2-0 Trabzonspor

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 17 lutego 2014, 09:36

Obrazek Obrazek Obrazek

Mecz 1/16 finału Ligi Europy 13/14:
JUVENTUS - Trabzonspor


Czas:

20.02.2014 (czwartek), godzina 19:00

Pozostało:

Obrazek

Miejsce:

Turyn - Juventus Stadium (41 254)

O przeciwniku:

Rok założenia: 1967
Barwy: Bordowo-niebieskie
Przydomek: Sztorm na morzu czarnym
Prezes: Ibrahim Haciosmanoglu
Dyrektor generalny: Unal Karaman
Menedżer: Wakat (Mandirali Hami - trener tymczasowy)
Oficjalna strona Trabzonsporu

Ligowa forma na wyjeździe (Turkish Super Lig):
Zwycięstw: 1
Remisów: 3
Przegranych: 6


Ligowa forma u siebie (Turkish Super Lig):
Zwycięstw: 7
Remisów: 3
Przegranych: 1



Ostatnie mecze:
(15.02.2014) – Karabukspor 2:2 Trabzonspor (Turkish Super Lig)
(09.02.2014) – Trabzonspor 2:4 Akhisar Belediyespor (Turkish Super Lig)
(03.02.2014) – Rizespor 0:0 Tranzonspor (Turkish Super Lig)
(25.01.2014) – Trabzonspor 1:1 Besiktas (Turkish Super Lig)
(29.12.2013) – Trabzonspor 2:1 Antalyaspor (Turkish Super Lig)


Najlepszy strzelec:
Olcan Adin (7 goli w TSL, 5 goli w LE), Emre Gural (7 goli w TSL), Paulo Henrique (6 goli w TSL, 4 gole w EL)
Obrazek Obrazek Obrazek

Najlepszy asystent:
Olcan Adin (6 asyst w TSL, 3 asysty w LE), Florent Malouda, Adrian Mierzejewski (5 asyst w TSL, 4 asysty w LE)
Obrazek Obrazek Obrazek

Droga Trabzonsporu w europejskich pucharach:
(19.09.2013) - Apollon Limassol 1:2 Trabzonspor (Europa League)
(03.10.2013) - Trabzonspor 3:3 Lazio (Europa League)
(24.10.2013) - Trabzonspor 2:0 Legia Warszawa (Europa League)
(07.11.2013) - Legia Warszawa 0:2 Trabzonspor (Europa League)
(28.11.2013) - Trabzonspor 4:2 Apollon Limassol (Europa League)
(12.12.2013) - Lazio 0:0 Trabzonspor (Europa League)



JUVENTUS:

Ligowa forma u siebie (SerieA):
Zwycięstw: 12
Remisów: 0
Przegranych: 0


Ligowa forma na wyjeździe (SerieA):
Zwycięstw: 8
Remisów: 3
Przegranych: 1



Ostatnie mecze:
(16.02.2014) – JUVENTUS 3:1 Chievo (SerieA)
(09.02.2014) – Hellas Verona 2:2 JUVENTUS (SerieA)
(02.02.2014) – JUVENTUS 3:1 Inter (SerieA)
(25.01.2014) – Lazio 1:1 JUVENTUS (SerieA)
(21.01.2014) – Roma 1:0 JUVENTUS (Coppa Italia)


Najlepszy strzelec:
Carlos Tevez (13 goli w SerieA), Arturo Vidal (11 goli w SerieA, 5 goli w Champions League), Fernando Llorente (10 goli w SerieA, 2 gole w Champions League)
Obrazek Obrazek Obrazek

Najlepszy asystent:
Paul Pogba (7 asyst w SerieA), Carlos Tevez (6 asyst w SerieA), Arturo Vidal, Stephan Lichtsteiner (5 asyst w SerieA)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Droga Juventusu w europejskich pucharach:
(17.09.2013) - FC Kobenhavn 1:1 JUVENTUS (Champions League)
(02.10.2013) - JUVENTUS 2:2 Galatasaray (Champions League)
(23.10.2013) - Real Madryt 2:1 JUVENTUS (Champions League)
(05.11.2013) - JUVENTUS 2:2 Real Madryt (Champions League)
(27.11.2013) - JUVENTUS 3:1 FC Kobenhavn (Champions League)
(11.12.2013) - Galatasaray 1:0 JUVENTUS (Champions League)




Przewidywane składy

Obrazek


mecz na żywo w TV:

Obrazek

Obrazek

Arena Sport 3 HD (cro)
Arena Sport 4 (serbia)
AzTV (azerbaijan)
beIN Sport 2 (france) / HD
beIN Sports 4 (mena) / HD
BT Sport 1 / HD
bTV Action / HD
Canal 8 Sport (den)
Canal 9 (norway)
Digi Sport 1 (hun) / HD
Digi Sport 1 (rom)
Dolce Sport 2
ESPN+
Fox Sports 2 HD (ned)
Nova Sports 2 (hellas) / HD
Sky Calcio 1 / HD
Sky Sport 2 (germany) / HD2
Sport TV2 / HD
SportKlub 3 (slovenia)
Sports Union (russia)
Star (turkey) / HD
SuperSport 7 (za)
TeleClub Sport PPV / HD
TEN HD (india)
BEL: Sporting HD1
BUL: Voyo Sport [online]
CYP: Cytavision Sports 1
CYP: Cytavision Sports HD
DEN: C SPORTS [online]
DEN: ViaPlay / HD
ESP: GOL 2 Europa League
ESP: GOL Stadium
ITA: Premium Calcio
ITA: Premium Calcio HD
MLT: Melita Sports 1 / HD
NOR: C SPORTS [online]
SUI: TeleClub Sport 2 / HD
SWE: C SPORTS [online]
USA: ESPN Deportes
USA: Fox Soccer 2GO
USA: Fox Soccer Plus / HD


mecz w Internecie:

Kilknij, żeby dowiedzieć się więcej o transmisjach przez internet! (szczegóły, linki do spotkań, porady)



źródła: www.juvepoland.com , www.juventus.com, www.seriea.pl , www.liveonsat.com , www.wikipedia.pl , www.gazzetta.it , www.stadiony.net

Kibice w wielu miastach Polski spotykają się by razem oglądać ten mecz.
Dlatego zrób to i Ty, kliknij aby zajrzeć na forum, do pokoju KIBICE


Wszelkie błędy proszę kierować na PW - na pewno wprowadzę poprawki.
Ostatnio zmieniony 20 lutego 2014, 08:21 przez pumex, łącznie zmieniany 2 razy.


Obrazek
90loker90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2008
Posty: 12
Rejestracja: 19 września 2008

Nieprzeczytany post 17 lutego 2014, 11:05

Tvn Turbo... Lepszej informacji z rana nie mogłem przeczytać :) W końcu obejrzę sobie mecz w TV w normalnej jakości :)


Smok-u

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2008
Posty: 1724
Rejestracja: 31 maja 2008

Nieprzeczytany post 17 lutego 2014, 11:19

Jestem naiwny... liczę na zwycięstwo, pewne i przekonywujące. Kurna no, chcę wygrać ten puchar. Odkąd kibicuje Juventusowi ten nie wygrał żadnego pucharu na arenie międzynarodowej. Wiem ,że to tylko LE ale finał u Nas i punkty do rankingu niezbędne. Mają wygrać! Forza, liczę na 0 z tyłu i dwie, trzy brameczki w przodzie. Turcy są słabi i przechodzą kryzys, byle by nasi tego nie zlekceważyli.


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2356
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 17 lutego 2014, 11:20

Mam nadzieję, że machniemy im z 4 bramki, a do Turcji pojedziemy na totalnym luzie.

Nawet nie dopuszczam do siebie myśli, że możemy zostać wyeliminowani przez kebabów po raz drugi.


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
Zahir

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 stycznia 2010
Posty: 116
Rejestracja: 18 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 17 lutego 2014, 11:54

Wynik, jak i podejście Juventusu do tego meczu jest dla mnie totalną zagadką. Mam nadzieję, że będziemy walczyć o wygraną w tych rozgrywkach i powtórzymy wynik Chelsea z poprzedniego sezonu.


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 17 lutego 2014, 12:10

Oby bez kontuzji, to najważniejsze - tak wygląda mój stosunek do tego dwumeczu. Jeśli mamy kombinować, kalkulować etc i w rezultacie odpaść przed dotarciem do finału, to najlepiej już teraz.

Nieśmiało pojawiają się pierwsze doniesienia odnośnie wyjściowego składu Juve, jednak pochodzą one ze średnio wiarygodnych źródeł. Według nich obronę znowu stworzą Caceres, Bonucci i Ogbonna, prawe skrzydło będzie puste za sprawą Isli, na ławce zasiądzie Pirlo (w roli registy Marchisio, po jego bokach Vidal i Pogba), zaś na lewej flance Asamoah lub Peluso. Duet napastników według wstępnych spekulacji stworzą Tevez i Osvaldo.

Do tej pory naprawdę rzadko krytykowałem wybory personalne Conte, ale jak na dłuższą metę Osvaldo zajmie pozycję Llorente, mimo, iż Włoch nie będzie grał wyraźnie lepiej od Hiszpana, to będę mega zły. Oczywiście spotkanie z Trabzonem nie będzie przesądzać w tej kwestii, ale jakoś mam nieodparte wrażenie, że zamiast dać ciągłość sprawdzonemu i niezłemu Llorente, co już przyniosło nam wymierną korzyść (10 goli w lidze mimo grzania ławy na początku sezonu) Antonio będzie bezsensownie rotował.
Ostatnio zmieniony 17 lutego 2014, 12:13 przez pumex, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
gawron

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2008
Posty: 748
Rejestracja: 01 marca 2008

Nieprzeczytany post 17 lutego 2014, 12:11

Mam nadzieję, że wjadą tam w nich jak w ostry z wołowiną, a nie będą się bawić w łagodny z baraninką i jeszcze z odbiorem osobistym w Turcji.

Obrazek


Zahir

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 stycznia 2010
Posty: 116
Rejestracja: 18 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 17 lutego 2014, 12:31

pumex pisze:
Do tej pory naprawdę rzadko krytykowałem wybory personalne Conte, ale jak na dłuższą metę Osvaldo zajmie pozycję Llorente, mimo, iż Włoch nie będzie grał wyraźnie lepiej od Hiszpana, to będę mega zły. Oczywiście spotkanie z Trabzonem nie będzie przesądzać w tej kwestii, ale jakoś mam nieodparte wrażenie, że zamiast dać ciągłość sprawdzonemu i niezłemu Llorente, co już przyniosło nam wymierną korzyść (10 goli w lidze mimo grzania ławy na początku sezonu) Antonio będzie bezsensownie rotował.
Jakaś rotacja być musi. Ten sam duet napastników nie da grać wszystkich meczy do końca sezonu. Po drugie na 100% dojdą jeszcze jakieś urazy. Miejmy nadzieję że tylko mniejsze. Pytanie tylko, którymi napastnikami będzie rotował. Vucinic na razie odpada, więc pewnie między trójką: Tevez, Llorente, Osvaldo. Jak dla mnie Giovinco i Quag są bezużyteczni.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 17 lutego 2014, 16:02

Wszystko zależy od tego jak podejdziemy do tych rozgrywek. Jeśli wyjdziemy pełnym składem to pewnie z 3:0 ich pynkniemy ale jeśli Antek będzie LE traktował tak samo jak CI i wystawi połowe składu rezerwowego n to można spodziewać sie remisu lub innego słabego wyniku typu 3:2 dla nas.

Mam jednak nadzieje że Conte potraktuje to poważnie, bo wiem że nas stać na wygranie LE i obrone scudetto. Nie zawsze ma się okazje grać finał na własnym stadionie lecz w tym roku się tak złożyło i licze że to wykorzystamy.

No cóż, wszystkiego dowiemy sie w czwartek;)


PrzemasJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2005
Posty: 1169
Rejestracja: 13 marca 2005

Nieprzeczytany post 17 lutego 2014, 17:20

pumex pisze:prawe skrzydło będzie puste za sprawą Isli
:D

ja zamiast rotować składem zarotowałbym..taktyką, zagrać jak z Realem i tyle, na Trabzonspor..no musi starczyć i tyle, ano i 0 z tyłu obowiazkowe, ale jak będzie podejście i babole jak z Chievo to będę się obawiał


Magica Juve resiste il mio cuore lontano da te soltanto se penso alla figa!!
Dybala 4ever

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2007
Posty: 1847
Rejestracja: 28 października 2007

Nieprzeczytany post 17 lutego 2014, 17:33

Mam obawy co do tego spotkania, zresztą jak chyba każdy. Kluczowe będzie podejście mentalne do tych rozgrywek. Jednak przecieki co do składu jakie przedstawił nam pumex nie napawają optymizmem. Caceres, Ogbonna, Isla, Peluso, Osvaldo . Kurka pół rezerwowy skład. Naprawdę nie rozumiem olewania tych rozgrywek. Sami sobie naważyli biedy. Trzeba było przyłożyć się należycie w LM to byśmy teraz nie rozmawiali o meczu z Trabzonem a na przykład z Borussią Dortmund. Nasze odpadnięcie zrozumiem tylko wtedy gdy odpadniemy po dobrej walce i będzie widać, że nasi robili wszystko, a nie tworzyli pozory walki. Takiej postawy nie wybaczę :!: Nie chcę słyszeć mniejszy prestiż, mniejsza kasa, bo to LE. Gramy finał u siebie, więc spinać poślady. Poradzimy sobie w Serie A i LE. Wystarczy tylko CHCIEĆ. Jak chcemy awansować, to wygrajmy do zero różnicą 3 goli tak aby w rewanżu mieć pod kontrolą wydarzenia boiskowe i nie zatracić uwagi jak to mamy ostatnio w zwyczaju.


Vojtimar

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 października 2004
Posty: 807
Rejestracja: 14 października 2004

Nieprzeczytany post 17 lutego 2014, 17:35

Mi zależy na zwycięstwie w LE. Może i prestiż mniejszy ale nie jest to jakiś puchar podwórkowy jak niektórzy myślą. Jest tu trochę dobrych drużyn. Kiedyś Juve wygrywało Puchar Uefa to dlaczegoby nie spróbować wygrać LE teraz? Dodatkowo, przyda się nam przetarcie z takimi średniakami europejskimi jak Trabzonspor bo właśnie z nimi mamy problemy jak widać do tej pory po wynikach w LM. To może zaowocować w przyszłej edycji LM.
Poza tym punkty do rankingu, jak tak sobie będą Włosi olewać to ich liga będzie jeszcze w gorszym położeniu. Natomiast Juve może spojrzeć na to "samolubnie" - rozstawienie w koszykach w następnej edycji LM. Chyba lepiej uniknąć 3 koszyka skoro można temu zapobiec prawda? Tylko trzeba chcieć.

Może mały OT ale chciałem w jednym poście wszystko zawrzeć :)

Liczę na przynajmniej 2:0. Ważne żeby nie stracić gola u siebie. Przede wszystkim jednak liczę na normalne nastawienie, czyli wola zwycięstwa tego meczu.

Jeśli jednak nasi oleją ten puchar, co nie powinno mieć miejsca, to i tak nie mogą odpaść drugi raz z turkami w jednym sezonie z różnych rozgrywek europejskich. To by była kpina z kibiców a i siebie wystawiliby na śmieszność.

Także jedziemy z tym Trabzonem, ma być przekonywujące zwycięstwo bez względu na skład.


Z Juve na dobre i złe!
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 17 lutego 2014, 17:38

Elo Vidal:) pisze:Sami sobie naważyli biedy. Trzeba było przyłożyć się należycie w LM to byśmy teraz nie rozmawiali o meczu z Trabzonem a na przykład z Borussią Dortmund.
Rozmawialibyśmy o meczu z Chelsea :D

Conte nie olej tego!


Castiel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 maja 2010
Posty: 3182
Rejestracja: 24 maja 2010

Nieprzeczytany post 17 lutego 2014, 17:43

Conte zleje ten puchar i wystawi po części rezerwowych. Jak wygrają to ok, a jak nie to nie ma tragedii.
Wszyscy to wiemy. Priorytet to Serie A, a przy braku gry w LM wszystko inne schodzi na dalszy plan.


Sebkovič

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 października 2008
Posty: 285
Rejestracja: 23 października 2008

Nieprzeczytany post 17 lutego 2014, 17:53

Castiel pisze:Conte zleje ten puchar
Dzwoniłeś do Antonio? I tak Ci powiedział ? :think:


JUVE STORIA DI UN GRANDE AMORE!
Seba :roll:🏆🏆🏆🏆🏆
Zablokowany