LE 13/14 (1/16): JUVENTUS 2-0 Trabzonspor

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Kubba

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2006
Posty: 1576
Rejestracja: 27 lipca 2006

Nieprzeczytany post 19 lutego 2014, 13:46

Coś czuję, że wyjdzie połowa podstawowego i druga połowa rezerw... Gra będzie kichowata i pewnie frajersko zremisujemy, tracąc przy tym bramkę.

Mam nadzieję, że to błędne przeczucia. Bo ile można się kompromitować na arenie europejskiej w tym sezonie...?!


zahor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2009
Posty: 4585
Rejestracja: 23 listopada 2009

Nieprzeczytany post 19 lutego 2014, 13:47

squinter pisze:Nam brakuje ogrania w Europie, starć z inną niż włoska piłką
:ok:

Potem wychodza takie kwiatki, ze Chiellini macha lapami jak wiatrak albo wiesza sie na rywalach bo jest przywyczajony, ze we Wloszech tak wolno. A sedziowanie to tylko jeden przyklad z wielu.


mazi12

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 września 2009
Posty: 810
Rejestracja: 30 września 2009

Nieprzeczytany post 19 lutego 2014, 15:15

Dlatego też warto byłoby spiąć się na LE i zagrać jak najwięcej meczy, poznać trochę realia innych europejskich drużyn, sposoby sędziowania, wylecieć poza granicę Włoch i obyć się z tym wszystkim. Może zaprocentuje w przyszłym roku w LM.


Lugi997

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 czerwca 2003
Posty: 110
Rejestracja: 04 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 19 lutego 2014, 15:32

Ja również mam nadzieję, że wygramy ten puchar. Jeśli w przyszłym roku chcemy powalczyć na poważnie w LM to mamy najlepszą okazję żeby zebrać doświadczenie z europejskimi średniakami, czyli z takimi jak Szachtar i Galatasaray oraz słabszymi jak Kopenhaga, Nordsjælland. Nie można więcej tracić tak frajersko punktów w grupie jak ostatnio. Po części również odbilibyśmy sobie stratę $ za LM.
Mimo tych absencji i prawdopodobnej rotacji na skrzydłach, powinniśmy ich roznieść w środku i najlepiej wygrać tak z 3:1. Bo strata bramki moim zdaniem jest nieunikniona :/


naros

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 sierpnia 2004
Posty: 1070
Rejestracja: 10 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 19 lutego 2014, 15:40

Liga Europejska to podstawa. Z taką kadra jaka posiadamy możemy spokojnie rywalizować na dwóch frontach. Musimy się przypomnieć w Europie a zdobywając trofeum "pocieszenia" zrobimy to w najlepszy możliwy sposób. Liczę na mądrą rotację w składzie również jeśli chodzi o zmiany w trakcie meczu. Ufam Antkowi i wierzę że sobie poradzi.
Co do meczu to jestem bardzo ciekaw postawy Osvaldo i jeśli to prawda że na skrzydłach zobaczymy duet Peluso - Isla to będzie trochę nerwówki z mojej strony. Tak jak do Peluso nic nie mam i według mnie to solidny zmiennik tak Idli mam bardzo dużo do zarzucenia. Już to kilka razy powtarzałem i powtórzę jeszcze raz że dla mnie Padoin > Isla. Jestem spokojniejszy kiedy widzę Simone przede wszystkim jeśli chodzi o grę obronną.


Obrazek
Un capitano c'è solo un capitano!!!
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 19 lutego 2014, 22:56

Wiele można o tym meczu napisać. Zdania co do tych rozgrywek są mocno podzielone. Niestety liczby są oczywiste. Ostatni sukces w Europie miał miejsce ...18 lat temu...to dla zobrazowania (od urodzenia do wieku pełnoletności :whistle: ). Chyba nikt nie wyskoczyz pucharem Intertotto... W CI mineło już 19 lat.... jak widać nie jesteśmy drużyną turniejową.
Naprawdę czas najwyższy przypomnieć się Europie jakimś sukcesem a nie kilkoma epizodami. Naprawdę ten puchar ma spore znaczenie. Kasy nie ma ale same pkt. w rankingu. Chcemy być może być losowani z 4 koszyka bo 3 to nie wyzwanie? Prosta droga. Będziemy mieli Bayern, PSG i Szachtar to ciekawe co pokażemy :?

Widać Conte leje na puchar, słowa to słowa ale wystawianie Isli i Peluso na raz to samobójstwo. Nie tędy droga :/ Naprawdę jak mamy odpaść to lepiej teraz niż z violą.
Mimo to jutro musimy wygrać. Nieważne jakim składem zagramy. Pytanie ile musimy strzelić goli, bo na pewno stracimy 1/2. Chciałbym abyśmy do Turcji jechali na wycieczkę bo wracamy w piątek a w ndz. gramy z milanem na San Siro.
Turasy bez Maloudy.

Jakby się zagłebić w drabinkę to widać, że silne zespoły na siebie trafią i nawzajem się wyeliminują. Liczę na ten puchar, finał w Turynie jest wystarczającą motywacją a frajerskie odpadnięcie z LM wystarczającą karą i lekcją do odrobienia.


Obrazek
artur07

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 sierpnia 2010
Posty: 170
Rejestracja: 25 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 19 lutego 2014, 23:32

Ja też czekam na ten mecz. Chciałbym aby Juve zaprezentował się naprawdę dobrze w tych rozgrywkach a najlepiej je wygrał.
Cieszyłbym się ze swego rodzaju demonstracji siły i pewnego zwycięstwa, ale znając życie jutro zobaczymy Conte w czapeczce z daszkiem i ortalioniku jakby to był tradycyjny sparing w Villar Perosa :prochno:
W każdym razie już nie mogę się meczu doczekać i cieszę się że TVN Turbo pokaże bo będzie można wreszcie sobie po ludzku oglądnąć przed TV.


Hoffman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2006
Posty: 945
Rejestracja: 05 października 2006

Nieprzeczytany post 19 lutego 2014, 23:46

Trzeba grać w tym pucharze jak najdłużej, zbierać pkt i doświadczenie, tego teraz brakuje, mam wrażenie ze granie w tym pucharze wyjdzie naszym tylko na dobre, z punktu psychologicznego najbardziej, jakieś pewności siebie nabiorą. Jutro chce zobaczyć drużyne która wie czego chce i z pewnością zmierza po swoje. Na mecz się niestety nie załapie, ale nsport uraczy mnie retransmisją 2h po skończeniu ;-)


Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 20 lutego 2014, 01:51

Dragon pisze:Naprawdę czas najwyższy przypomnieć się Europie jakimś sukcesem a nie kilkoma epizodami. Naprawdę ten puchar ma spore znaczenie. Kasy nie ma ale same pkt. w rankingu.
Wbrew pozorom za dojście do finału pieniądze są już sensowne, a ten odbywa się na naszym nowym stadionie. To jest naprawdę świetna okazja do wypromowania, czy umocnienia marki Juventus. Także naprawdę ciężko mówić, że dobry występ w LE nam się nie opłaca. Zresztą to już smutne jak inter, że na każdym kroku tylko liczy się euro, a sportowej rywalizacji w tym wszystkim jak na lekarstwo...

Nasze skrzydła to tragedia... jednak z taką pomocą i atakiem wstydem będzie nie odprawić Turków z kwitkiem.


delarudii

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 października 2008
Posty: 1071
Rejestracja: 18 października 2008

Nieprzeczytany post 20 lutego 2014, 10:10

Oficjalne składy

Juventus (3-5-2)
Buffon - Caceres, Bonucci, Ogbonna - Lichtsteiner, Vidal, Pirlo, Pogba, Asamoah - Osvaldo, Tevez

Trabzonspor (4-5-1)
Kivrak - Bosingwa, Demir, Yumlu, Keles - Zokora, Colman, Adin, Erdogan, Bourceanu - Gural


jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 20 lutego 2014, 10:18

Tak szybko oficjalne składy? Lichy i Asa :pray:
Po zobaczeniu skrzydeł Isla-Peluso żałowałem, że w ogóle tam gramy, oby te podane przez Ciebie były prawdziwe.


#AllegriOut
krystiank

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 570
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 20 lutego 2014, 10:32

delarudii pisze:Oficjalne składy

Juventus (3-5-2)
Buffon - Caceres, Bonucci, Ogbonna - Lichtsteiner, Vidal, Pirlo, Pogba, Asamoah - Osvaldo, Tevez
Oby tak było


yanquez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2004
Posty: 2130
Rejestracja: 09 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 20 lutego 2014, 10:48

NO!
Takie ustawienie oznacza, że nie lejemy na LE ciepłym moczem. Cieszy mnie to. Oczywiście mam w pompie ten pucharek pocieszenia, ale samo ogrywanie się w Europie jest bardzo ważne...


Kamex22

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2006
Posty: 1624
Rejestracja: 19 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 20 lutego 2014, 12:01

Dziwne, że już są oficjalne składy? Jakiś link można prosić?

Btw czemu nie możemy grać po LE meczów w poniedziałek. W tym sezonie Roma kilka razy tak grała, a puchary ich nie dotyczą.


Zahir

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 stycznia 2010
Posty: 116
Rejestracja: 18 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 20 lutego 2014, 12:04

delarudii pisze:Oficjalne składy

Juventus (3-5-2)
Buffon - Caceres, Bonucci, Ogbonna - Lichtsteiner, Vidal, Pirlo, Pogba, Asamoah - Osvaldo, Tevez

Trabzonspor (4-5-1)
Kivrak - Bosingwa, Demir, Yumlu, Keles - Zokora, Colman, Adin, Erdogan, Bourceanu - Gural
tchnąłeś we mnie nadzieję, że nie olejemy tego pucharu :prochno:


Zablokowany