Serie A 13/14 (24): JUVENTUS 3-1 Chievo

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Kiper69

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2010
Posty: 186
Rejestracja: 27 lipca 2010

Nieprzeczytany post 16 lutego 2014, 19:11

Nie kumam ludzi, ktorzy popieraja wygwizdywanie swojego wychowanka, bo slabo zagral... Przeciez to nie jego wina, ze go kupilismy z Parmy, dostal swoja szanse, nie wykorzystal jej, spoko, juz samo to, ze nie strzelil bramki w tym roku jest jakas kara, oraz to, ze nie moze sie przebic do pierwszego skladu. Takie gwizdy pokazuja tylko jakimi burakami czasami bywaja kibice.

Co do meczu, na plus na pewno Ogbonna, podoba mi sie jego gra, wiadomka, ze nie ogarnia jeszcze tak obrony jak Chielini czy Barza, oni graja ze soba juz od 2 sezonow, znaja sie itd, on dopiero co zaczyna sie przyzwyczajac do naszej taktyki i gry w 3 w obronie. Wydaje mi sie, ze Angelo jest o wiele szybszy i zwrotniejszy niz Bonucci, ktory dziala mi od jakiegos czasu na nerwy, chyba zbyt pewnie sie czuje, a popelnia kolejne bledy.

Asamoah rowniez fajnie dzisiaj zagral, o wiele wiecej pozytku z niego mieli bysmy, gdyby gral w srodku, widac, ze pewniej sie czuje na takiej pozycji.
Ofc nie obeszlo by sie bez krytyki w strone Llotente. Niektorzy na tym forum sa jacys zniewiesciali, jak nie mielismy napastnika, ktory strzelal brami i byl skuteczny, to byl placz, cale lato wszyscy spinali dupy, ze Llorente bedzie takim samym sredniakiem jak Quag, niektorzy juz spisywali go na straty i w zimie go chcieli sprzedawac, a jak gosc laduje bramke praktycznie w kazdym meczu, to nastawienie dalej sie nie zmienia, ja rozumiem, ze apetyt rosnie w miare jedzenia, ale jak szukacie maszyn do strzelania goli, to proponuje ogladac mecze Realu albo Barcelony, tam macie swoich herosow, ktorzy laduja po 3-4 bramki co mecz. Z reszta i tak potem bedzie wam malo.

Aha no i cieszy powrot do formy Marchisio, jak dla mnie powinien zajac miejsce Pogby na najblizsze kilka meczy, widac ze mu zalezy i ze jest glodny gry, Pogba gdy dostaje pilke, po prostu nie wie co z nia zrobic, dlatego nalezy mu sie dluzszy odpoczynek.


Obrazek
MCL

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 marca 2010
Posty: 418
Rejestracja: 08 marca 2010

Nieprzeczytany post 16 lutego 2014, 19:45

Nie oglądałem meczu, Seba zagrał aż tak tragicznie? Coś mi się wydaje, że po przyjściu nowej krwi w napadzie, nasi stali bywalce pierwszej 11 z zeszłych sezonów z kiepskiej formy wpadli w fatalną :prochno: ale co się dziwić, Vucinic już prawie był na wylocie, by wrócić do składu, w FaQ Conte nigdy nie wierzył, a w Sebe... nikt poza trenerem, on sam w siebie nie wierzy :prochno:


Problem Contego jest w tym, że jest on wręcz fanatykiem ciężkiej pracy, widząc, jak Seba, Peluso, Padoin inny typek zap** na treningu daje im szansę, mimo, że tak naprawdę nie wnoszą nic do drużyny... Niestety. Myślę, że Conte ma jeszcze swoją małoklubową mentalność, bo nie potrafi ogarnąć tych bardziej aroganckich graczy. Gdyby dostał dajmy na to posadę w Realu, Barcelonie i przyszło by mu pracować z gwiazdeczkami pokroju Pepe, Ibra, Messi, Dani Alves to sprowadziłby zespół do środka tabeli.

Coraz bardziej zgadzam się ze słowami Cassano o "żołnierzach Conte". On traktuje futbol jak świętą wojnę, co może złe nie jest, ale na tle klubów bardziej elastycznych spoza Włoch wypadamy średnio. Obstawiam, że za góra 3 kolejki LE odpadniemy. Bo Scudetto to formalność, ale zaś, za słowami Capello, Juve nie ma z kim się o nie bić :prochno:


http://mclpl.blogspot.com <-- Opowiadania, recenzje i inne ciekawe teksty :)
krystiank

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 570
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 16 lutego 2014, 19:58

Prawda jest taka ze Seba nie gra na swojej naturalnej pozycji i to jest po czesci wina Conte że gra jak dziecko we mgle.


Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 16 lutego 2014, 20:02

MCL dawno nie czytalem takich glupot. Conte nie poradzilby sobie z charakternymi pilkarzami i ich unika? No tak, Tevez sie zachowuje beznadziejnie. Allegri wytrzymal ze Zlatanem, a Conte by nie potrafil? No i ten Alves... jesli on ma trudny charakter to taki Quag tym bardziej. Nie rozumiem nawet do konca co masz na mysli. Quag jest arogancki, a jednak przez 2,5 sezonu nie sprawial klopotu.
Co do Giovinco to ten nie dostaje wlasciwie szans. Przeciez w tym sezonie poza PW zagral chyba 10min. Teraz zagral, bo Conte chcial oszczedzic innych graczy, a Quag jest bardziej na wylocie. Padoin i Peluso nie dostaja szans z powodu treningow, a dlatego ze to solidni rezerwowi, tacy ktorzy zalataja kilka pozycji i plakac nie beda. Mowie oczywiscie o Padoinie sprzed tego sezonu, bo w tym niestety jest w beznadziejnej formie.
PS: wybaczcie wszwlkie bledy, ale pisze z komorki.


MCL

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 marca 2010
Posty: 418
Rejestracja: 08 marca 2010

Nieprzeczytany post 16 lutego 2014, 20:30

No tak, Tevez sie zachowuje beznadziejnie.
Z Tevezem nigdy nie było problemów, jeśli treneirio dobrze wiedział co chce od zawodnika i co mogą sobie nawzajem zaoferować. Conte postawił sprawę jasno, mają podobne charaktery i normalnym jest, że między nimi zatrybiło.
Nie rozumiem nawet do konca co masz na mysli. Quag jest arogancki, a jednak przez 2,5 sezonu nie sprawial klopotu.
to w końcu nie rozumiesz, czy piszę bzdury ? ;) Po prostu, uważam, że na tym świecie generalnie piłkarzy można podzielić na dwie grupy. Aroganckie bóstwa jak Ibra i pracowici żołnierze jak Vidal, oczywiście w bardzo szerokim zgeneralizowaniu. Nie chodzi mi tu broń boże o sprawianie kłopotu, tylko o preferencje trenera. Nie znosi tych arogantów, przecież musiał przez to odejść Del Piero, Krasic, teraz najprawdopodobniej odejdzie FaQ, a pracusie, czy raczej ci, którzy siedzą cicho i wykonują polecenia trenera, zostają. Mimo, że musimy oglądać cienkiego jak siki węża Sebka, który raczej powinien zostać w Parmie.

I szczerze chce żeby moja hipoteza była błędna, bo skorzysta na tym cały klub i wszyscy kibice, ale myślę, że Conte ma blokadę, która nie pozwoli mu wskoczyć na poziom mistrzowski.


http://mclpl.blogspot.com <-- Opowiadania, recenzje i inne ciekawe teksty :)
annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 16 lutego 2014, 20:35

MCL pisze:Z Tevezem nigdy nie było problemów, jeśli treneirio dobrze wiedział co chce od zawodnika i co mogą sobie nawzajem zaoferować.
Ta dawka przemyśleń poszła mi tak w nogi, że zrobiło mi się słabo. Nie pamiętam, by Tevez czy to w MU czy MC nie miał problemów emocjonalnych. Stąd też te "złote myśli" traktuje, jako baje usera.
mazi12 pisze: Chyba, że nie umiem czytać ze zrozumieniem? :think:
Przecież Ty w ogóle nie umiesz czytać :D :prochno:
Ostatnio zmieniony 16 lutego 2014, 20:39 przez annihilator1988, łącznie zmieniany 2 razy.


ktośtam na forum p$g pisze:Odnoszę wrażenie, że Ibra nie jest związany z PSG
mazi12

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 września 2009
Posty: 810
Rejestracja: 30 września 2009

Nieprzeczytany post 16 lutego 2014, 20:36

MCL pisze:Nie znosi tych arogantów, przecież musiał przez to odejść Del Piero, Krasic, teraz najprawdopodobniej odejdzie FaQ, a pracusie, czy raczej ci, którzy siedzą cicho i wykonują polecenia trenera, zostają.
Kolego co Ty tutaj sugerujesz? :shock: Że Alex sprawiał jakieś kłopoty, strzelał fochy? A Krasic odszedł bo był najzwyczajniej w świecie słaby i nie ogarniał żadnych schematów taktycznych. Hmmm chyba, że nie umiem czytać ze zrozumieniem? :think:


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 16 lutego 2014, 20:42

pumex pisze:
deszczowy pisze:Zieeeeeeew.
I co tam, wygraliśmy?
Takiego to ciężko zadowolić.
No patrz, a moja kobieta daje radę :prochno:


A tak poza wszystkim, to ten mecz był po prostu w ciul nudny. Trzy punkty są ale pięknego futbolu i emocji to było tyle, co u gekona słoniny na wacku.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
filippo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 listopada 2004
Posty: 1028
Rejestracja: 29 listopada 2004

Nieprzeczytany post 16 lutego 2014, 21:08

deszczowy pisze:
pumex pisze:
deszczowy pisze:Zieeeeeeew.
I co tam, wygraliśmy?
Takiego to ciężko zadowolić.
No patrz, a moja kobieta daje radę :prochno:
To co ty deszczu, tylko leżysz i nic? takim to dobrze

Wreszcie Marchisio, tylko szkoda ze w grudniu nie odpalił.

Lepiej późno niż później


forumowy ujadacz
alina

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lipca 2009
Posty: 2695
Rejestracja: 25 lipca 2009

Nieprzeczytany post 16 lutego 2014, 22:17

krystiank pisze:Prawda jest taka ze Seba nie gra na swojej naturalnej pozycji i to jest po czesci wina Conte że gra jak dziecko we mgle.
Ciekawe, że w Parmie prawie cały czas grał na "nie swojej naturalne pozycji" i imponował. Prandelli też wystawiał Gio w ataku. Wychodzi na to, że obaj z Conte są ślepi.


krystiank

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 570
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 16 lutego 2014, 22:24

alina pisze:
krystiank pisze:Prawda jest taka ze Seba nie gra na swojej naturalnej pozycji i to jest po czesci wina Conte że gra jak dziecko we mgle.
Ciekawe, że w Parmie prawie cały czas grał na "nie swojej naturalne pozycji" i imponował. Prandelli też wystawiał Gio w ataku. Wychodzi na to, że obaj z Conte są ślepi.
W Parmie to grał na prawym skrzydle tam gdzie czuje sie najlepiej .... Sezon 2011/2012 jak grał przeciwko nam to byl najlepszy z Parmy.


Kucharius1

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 listopada 2011
Posty: 1263
Rejestracja: 04 listopada 2011

Nieprzeczytany post 16 lutego 2014, 22:47

krystiank pisze:
alina pisze:
krystiank pisze:Prawda jest taka ze Seba nie gra na swojej naturalnej pozycji i to jest po czesci wina Conte że gra jak dziecko we mgle.
Ciekawe, że w Parmie prawie cały czas grał na "nie swojej naturalne pozycji" i imponował. Prandelli też wystawiał Gio w ataku. Wychodzi na to, że obaj z Conte są ślepi.
W Parmie to grał na prawym skrzydle tam gdzie czuje sie najlepiej .... Sezon 2011/2012 jak grał przeciwko nam to byl najlepszy z Parmy.
Przykro mi kolego ale 90% występów Gio w Parmie to środek napadu :) Na skrzydle miał epizody jak i u nas. W Empoli też środek napadu i w młodzieżowej kadrze, nie wspominając już o primce.


alina

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lipca 2009
Posty: 2695
Rejestracja: 25 lipca 2009

Nieprzeczytany post 16 lutego 2014, 22:55

krystiank pisze:W Parmie to grał na prawym skrzydle tam gdzie czuje sie najlepiej .... Sezon 2011/2012 jak grał przeciwko nam to byl najlepszy z Parmy.
Nie znam się, to się wypowiem.

W sezonie 2011/12 w pierwszym meczu z Juve (jeszcze za trenera Colomby) Giovinco był cofniętym napastnikiem w systemie 4-4-2. W drugim meczu - już za Donadoniego - Gio grał napastnika w parze z Floccarim w systemie 3-5-2.

Colomba w tamtym sezonie do czasu zwolnienia grał wyłącznie 4-4-2 (czy też nazwiemy to 4-4-1-1) i Gio grał zawsze SS, najczęściej w parze z Floccarim. W styczniu przyszedł Donadoni, który 3 (słownie: trzy) mecze zagrał z Gio na skrzydle. Potem Parma do końca sezonu grała 3-5-2, z Gio w ataku. Gio grał w Parmie na skrzydle w pierwszym sezonie - do czasu zwolnienia Pasquale Marino na początku kwietnia 2011. Dziękuję, dobranoc.


Molek big fun juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2003
Posty: 584
Rejestracja: 30 maja 2003

Nieprzeczytany post 17 lutego 2014, 00:38

deszczowy pisze:
pumex pisze:
deszczowy pisze:Zieeeeeeew.
I co tam, wygraliśmy?
Takiego to ciężko zadowolić.
No patrz, a moja kobieta daje radę :prochno:


A tak poza wszystkim, to ten mecz był po prostu w ciul nudny. Trzy punkty są ale pięknego futbolu i emocji to było tyle, co u gekona słoniny na wacku.[/quote
]
Dziwne żeby Renata nie podołała wyzwaniu ;) Chcesz oglądać radosny football to przejdź na Romę, Real czy Napoli. Wolę nudne zwycięstwa (Matko strzelamy średnio ponad 2 bramki na mecz, a i tak się znajdą niezadowoleni) , niż grać radosny football jak Napoli i dostawać cęgi 3-0 od Atalanty. Jeszcze 3 lata temu ludzie się modlili o zwycięstwa chociaż 1-0 i niezależnie od stylu gry, od 3 lat wygrywany aż miło , a wam wciąż mało. Ciekaw jestem czy Drughi i inni podzielają Wasze zdanie czy to tylko taka polska mentalność, aby ponarzekać bo mi w życiu nie wyszło.


Czy wygrywasz czy nie i tak kocham Cię , Juve w mym sercu na dobre i złe
Obrazek
wloski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2005
Posty: 2327
Rejestracja: 30 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 17 lutego 2014, 00:43

Giovinco jest przeeeee słaby, a niektórzy mają jeszcze czelność go bronić :lol: . Już samo to, że był porównywany i typowany na następce Alexa powinno dać niektórym do myślenia. Giovinco to typowy SS tylko, że jako piłkarz beznadziejny. Insigne to go zjada dupą, a mówimy tu o gościu, który jest podobnego wzrostu (1 cm niższy) i ma bardzo podobną charakterystykę i style gry. Przykro mi, ale Seba latem out.


Zablokowany