Serie A 13/14 (23): Hellas Verona 2-2 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 09 lutego 2014, 17:00

Remus pisze:Jak w dotychczasowych meczach Conte zmieniał zawodników po 80 minucie, tak teraz przesadził w drugą stronę. Jaki był sens wprowadzania Peluso?
Wydaje mi sie, ze ten sposob chcial pomoc druzynie przy stalych fragmentach gry Hellas. Peluso ma duzo lepsze warunki fizyczne niz Asamoah.

Akurat jesli czepiac sie Conte po tym meczu to tylko dlatego, ze nie zmotywowal chlopakow, zeby byli uwazni i nie uznali, ze 3 punkty mamy juz w kieszeni.


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
yanquez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2004
Posty: 2130
Rejestracja: 09 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 09 lutego 2014, 17:00

Jakbyśmy trafili na innego sędziego, to jeszcze mogły być dwa karne za rączki Lichego i Vidala.

Zagraliśmy słabo - to jasne, ale trzeba też przyznać, że Hellas nieprzypadkowo są tak wysoko w tabeli...

Obrona to tragedia jakaś. Kielon dostał siatę w polu karnym, a przy dośrodkowaniach zakładamy pułapki opsajtowe. Caceres i Ogbonna są w ogóle nie ograni i dlatego tak kaleczą...


Bruce Badura

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 maja 2011
Posty: 740
Rejestracja: 24 maja 2011

Nieprzeczytany post 09 lutego 2014, 17:00

Ja nie moge ale obciach. Szczescie ze Roma stracila punkty, bo z tych osmiu i pewnego Scudetto zrobilyby sie 4. Trzeba sie ogarnac!


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 09 lutego 2014, 17:00

Osvaldo vs 100% okazja - 0:1

Naszym za tę drugą połowę należy się mokrą ścierą w łeb a potem jaja w imadło. Fiorentina nic ich nie nauczyła Obrazek 6-ty mecz z rzędu to samo, w każdym robimy pod siebie przy wszystkich stałych fragmentach rywali. Co jest grane? :x Kolejny wygrany mecz poszedł się rżnąć w krzaki, bravo ragazzi, grazie! Szkoda słów.

Rożne bite przez Pirlo mnie rozbrajają. Te wolno lecące balony są jedynie okazją na kontry dla rywali a nie szansą dla nas!

Krew mnie zalała, do zobaczyska jutro. Z Chievo też w połowie meczu rozpalmy ognisko i śpiewajmy piosenki harcerskie, może rywalom odechce się grać :x

JA PIERDZIELE!


Obrazek
Kubba

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2006
Posty: 1576
Rejestracja: 27 lipca 2006

Nieprzeczytany post 09 lutego 2014, 17:01

Niesamowity mecz! Już tak przyzwyczajony jestem do frajerstwa w tym sezonie, że ostatnie 25min oglądałem z uśmiechem od ucha do ucha. Cudny kabaret w wykonaniu Juve!

Rozumiem zremisować po zaciętym meczu, po walce... a dziś? Super remis na własne życzenie. :bravo:

:rotfl:


morfeuszrejowiec

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 maja 2005
Posty: 210
Rejestracja: 20 maja 2005

Nieprzeczytany post 09 lutego 2014, 17:01

Czy mi się wydaje czy Conte płakał? :shock:
Jeżeli tak, to absolutnie mu się nie dziwię.


Remus

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 września 2011
Posty: 52
Rejestracja: 10 września 2011

Nieprzeczytany post 09 lutego 2014, 17:01

Dodatkowo te rzuty rożne Pirlo... Dramat! Niechże je wykonuje ktoś inny (Tevez), bo w ten sposób zagrożenia nie spowodujemy...


squinter

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 grudnia 2011
Posty: 1267
Rejestracja: 12 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 09 lutego 2014, 17:03

czepianie sie Caceresa jest chyba troche nie na miejscu, dzisiaj akurat zagral najlepiej z naszego bloku obronnego. znowu przeraza mnie Bonucci :|


OskarG

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 2190
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 09 lutego 2014, 17:05

Tak jeden Peluso wszedł i przegrał nam mecz.

Zły Conte nie robi zmian
Zły Conte robi zmiany
Zły Chielini bo uraz i Claudio nie wszedł...


Obrazek
mateelv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2006
Posty: 1512
Rejestracja: 26 listopada 2006

Nieprzeczytany post 09 lutego 2014, 17:05

squinter pisze:czepianie sie Caceresa jest chyba troche nie na miejscu, dzisiaj akurat zagral najlepiej z naszego bloku obronnego. znowu przeraza mnie Bonucci :|
Caceres #wywalićpiłkę #głowawziemię #gdziemojagrzywka?
Błagam, to jest Juventus, a nie Lechia Gdańsk [*]


Hoffman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2006
Posty: 945
Rejestracja: 05 października 2006

Nieprzeczytany post 09 lutego 2014, 17:06

pumex pisze:Osvaldo vs 100% okazja - 0:1
Mam nadzieję, że nie mówisz o tej sytuacji w której trafił w słupek.


fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2767
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 09 lutego 2014, 17:06

OskarG pisze:Tak jeden Peluso wszedł i przegrał nam mecz.

Zły Conte nie robi zmian
Zły Conte robi zmiany
Zły Chielini bo uraz i Claudio nie wszedł...
:D

A po pierwszej połowie wydawało się, że spacerek będzie :prochno:
Ostatnio zmieniony 09 lutego 2014, 17:08 przez fazzi, łącznie zmieniany 2 razy.


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 09 lutego 2014, 17:06

morfeuszrejowiec pisze:Czy mi się wydaje czy Conte płakał? :shock:
Jeżeli tak, to absolutnie mu się nie dziwię.
Nie wiem czy płakał, czy nie, ale ja akurat bym mu się dziwił. Dlaczego? Ano dlatego, że to już niepierwszy ani niedrugi raz jego chłopcy w momencie pełnej kontroli zaczynają otwierać przysłowiowe piwo i olewają resztę pozostałych minut. On tego nie widzi? Nie wierzę w to. Patrząc na taką mentalność absolutnie nie dziwię się, że brakuje nas wśród 16 najlepszych drużyn LM. Conte też się dziwić nie powinien, bo właśnie taką mentalnością wyfrunęliśmy do LE. Nie zmieniajmy tego dalej, a w kolejnym sezonie buńczuczne zapowiedzi skończą się tak, jak w tym.


Obrazek
squinter

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 grudnia 2011
Posty: 1267
Rejestracja: 12 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 09 lutego 2014, 17:07

mateelv pisze:
squinter pisze:czepianie sie Caceresa jest chyba troche nie na miejscu, dzisiaj akurat zagral najlepiej z naszego bloku obronnego. znowu przeraza mnie Bonucci :|
Caceres #wywalićpiłkę #głowawziemię #gdziemojagrzywka?
Błagam, to jest Juventus, a nie Lechia Gdańsk [*]
Przesadzasz, przy obydwu bramkach zawalil Bonucci (przy pierwszej do spolki z Chiellinim, przy drugiej z Ogbonna), Martin nie zagral zle, mial kilka waznych interwencji, m.in. te po stratach Vidala.

@edit: nie zapominajmy o swietnej paradzie Buffona, bez tego wracalibysmy do domu bez zadnego punktu.

Forza!
Ostatnio zmieniony 09 lutego 2014, 17:09 przez squinter, łącznie zmieniany 2 razy.


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 09 lutego 2014, 17:08

Ok, ochlonąłem, dobrze, że Roma remisuje. Jesteśmy za pewni siebie, ja wiem że to jest ważne i trzeba mieć poczucie wartości jako mistrz Wloch, ale druga połowa to było maksymalne zlekceważenie przeciwnika.

Jeśli nie poprawimy ustawienia obronnej gry przy stałych fragmentach mam dziwne przeczucie, że możemy przez to stracic tytul.


Obrazek
Zablokowany