Serie A 13/14 (23): Hellas Verona 2-2 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
naros

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 sierpnia 2004
Posty: 1070
Rejestracja: 10 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 09 lutego 2014, 16:56

Stałe fragmenty gry to jest żenada.. wgl jeśli ktoś zostanie na skrzydle bez naszego obrońcy to już można robić w porty.. Nie jestem zły bo odpuściliśmy a Hellas walczyło. Znów z nas spadlo cisnienie w drugiej połowie. Mówi się trudno i zyję się dalej. Można było się umocnić na pozycji lidera a tak zostaje wszystko bez zmian.


Obrazek
Un capitano c'è solo un capitano!!!
Smolwin

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 sierpnia 2006
Posty: 95
Rejestracja: 11 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 09 lutego 2014, 16:56

Nosz kur.. mać i jak człowiek nie ma się wkur.... na początku tygodnia. Nie dość, że w banalny sposób mogliśmy jeszcze bardziej odskoczyć romie to teraz te prostaki będą się z nas śmiać. Bardziej frajersko chyba zagrać w drugiej połowie nie mogliśmy. Praktycznie zero gry z przodu, większość czasu rozpaczliwie się broniliśmy, co za wstyd...


MoreLL_FTL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 244
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 09 lutego 2014, 16:56

Kolejny mecz z chaosem w roli głównej. Szybko strzelić i odpuścić, bo co się męczyć. Vidal bardzo słabo, to samo Pogba. Pachniało tą bramką dla Hellasu. Koncert zagrań ręką w naszym polu karnym. Kubeł na łeb za zlekceważenie przeciwnika.


kosciu88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2009
Posty: 1405
Rejestracja: 24 września 2009

Nieprzeczytany post 09 lutego 2014, 16:56

Moglismy odskoczyc Romie to jak zwykle frajerska bramka w 94 po stalym fragmecie, ladnie pokazal sie Osvaldo przez te 30minut


"Juve to wiara, którą noszę w sobie. Współczuję tym, którzy kibicują innym barwom, ponieważ wybrali cierpienie." - Giampiero Boniperti
Hoffman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2006
Posty: 945
Rejestracja: 05 października 2006

Nieprzeczytany post 09 lutego 2014, 16:57

A więc tak, w drugiej połowie graliśmy jak beniaminek z mistrzem, a nie odwrotnie, wykopywanie poza linie piłki i gra na czas nie przystoi, co do rąk w polu karnym, od meczu z Bologna wiem, że w żadnym wypadku nie powinno się dyktować w tych sytuacjach karnego, także słuszne decyzje sędziego, no i jeszcze debiutant - jak dla mnie na plus.


koki90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 października 2004
Posty: 1045
Rejestracja: 15 października 2004

Nieprzeczytany post 09 lutego 2014, 16:57

Kalkulowanie nigdy nie wychodziło nam na dobre. Ile jeszcze nauczek musimy dostać? Właśnie takie podejście jakie zaprezentowaliśmy w drugiej połowie pokazuje dlaczego nie gramy już w lidze mistrzów.

Pierwsza połowa znakomita, druga wręcz koszmarna. Jakże dwa skrajne oblicza potrafi pokazać nasza drużyna w jednym meczu.


daroo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 marca 2010
Posty: 358
Rejestracja: 10 marca 2010

Nieprzeczytany post 09 lutego 2014, 16:57

Verona nic nie grała, a należały się im 3 punkty, bo któreś z zagrań ręką powinno zakończyć się karnym. Ciągle te same błędy przy stałych fragmentach na poziomie B-klasy... Oby to był zimny prysznic, którego właśnie potrzebujemy.


rufi8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 marca 2010
Posty: 636
Rejestracja: 29 marca 2010

Nieprzeczytany post 09 lutego 2014, 16:57

Czy tylko ja mam deja vu ? znów oddajemy inicjatywę i efekty są jakie są. Obawiałem się tego meczu i niestety stało się. Dobrze, że Roma też zremisowała.


Winner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 lipca 2004
Posty: 1173
Rejestracja: 30 lipca 2004

Nieprzeczytany post 09 lutego 2014, 16:57

Osvaldo mógł mieć wejście smoka, ale niestety słupek. Kolejne gole po stałych fragmentach gry, dramat. Przy 2 to że wina zmiany zawodników na boisku bo Asa zapewne nie poszedł by w pole karne jak Peluso miałby kto przykryć wrzucającego. Co do ręki jak mógł być karny skoro piłka spadła mu praktycznie pionowo na rękę a on był w wyskoku, miał skakać z rękami przy ciele.


Od kołyski aż po grób zapatrzony w jeden klub.
Remus

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 września 2011
Posty: 52
Rejestracja: 10 września 2011

Nieprzeczytany post 09 lutego 2014, 16:57

Jak w dotychczasowych meczach Conte zmieniał zawodników po 80 minucie, tak teraz przesadził w drugą stronę. Jaki był sens wprowadzania Peluso?


Smok-u

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2008
Posty: 1724
Rejestracja: 31 maja 2008

Nieprzeczytany post 09 lutego 2014, 16:58

Wiedziałem, modliłem się by dociągnąć te 2-1. Beznadziejny mecz Vidala, Pirlo, Pogba, Lichy, Asa bardzo słabo. Można pochwalić tylko Martina i Teveza. Kolejny raz nasi odpuszczają gdy mają przewagę, nie wiem czy to Conte im nakazuje oszczędzać siły? Tylko kurna na co? Dobrze ,że Roma 0-0 ale jak tak dalej bd tracić punkty to zrobi się nerwówka. Jestem zażenowany tym co zobaczyłem.


booyak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 czerwca 2003
Posty: 1109
Rejestracja: 08 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 09 lutego 2014, 16:58

Gandalf8 pisze:Brawo, idealny przykład utrzymywania koncentracji do ostatniej minuty :angry: . I z pewnego zwycięstwa zrobił się remis - wstyd tracić punkty w taki sposób...
Nie chodzi o ostatnią minutę ale o całą drugą połowę. Vidal dziś zagrał jedną z większych kaszan w biało-czarnej koszulce, wszystko nie tak a na koniec zepsuł świetną okazję by przypieczętować zwycięstwo. Pokaz frajerstwa po raz kolejny w tym sezonie. Dobrze że mamy wypracowaną niezłą przewagę z pierwszej części sezonu bo mogło by się zrobić gorąco.


★ ★ ★
Nedved1983

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 lutego 2012
Posty: 640
Rejestracja: 26 lutego 2012

Nieprzeczytany post 09 lutego 2014, 16:59

:angry: :angry: :angry: To jest szczyt frajerstwa!! Tracimy 2 bramki ze stałych fragmentów, kolejne już w tym sezonie!! Emeryt Toni kryty przez 2 obrońców kadry Włoch strzela bramkę :rotfl: PPV w tym meczu dało ciała nawet w większym stopniu niż defensywa. 2:0 po 1 połowie, więc nasi tradycyjnie postanowili poleniuchować, żenada!!
Kiedy wreszcie Conte weźmie kija do ręki i pogoni leniuchów do roboty?! Na razie pokazują, że nie wyciągnęli żadnych wniosków z LM czy meczu z Fiorentiną!! Mogło być 8 punktów przewagi, nadal jest 6 ( wolę doliczać Romie te 3 punkty zaległe).
Wszyscy obawiali się Caceresa, a bramki zawalił Bonucci, 1 na spółkę z Chiellinim, 2 z Ogbonną.


mateelv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2006
Posty: 1512
Rejestracja: 26 listopada 2006

Nieprzeczytany post 09 lutego 2014, 17:00

Najbardziej irytującą sprawą w tym meczu, oprócz Llorente, Vidala, Caceresa i Pogby, był sędzia, który doprowadzał mnie do szewskiej pasji. Gwizdał każdy pieprzony dotyk, zabijał jakiekolwiek piękno futbolu, które mogło istnieć w tym meczu. Po prostu żenująco słabe decyzje, które z możliwej płynnej gry, robiły jeden wielki przestój. DNO.

A wrzutki w nasze pole to druga sprawa. Bonucci powraca do beznadziejności.


*** Ktoś wie o co tak złościł się Chiellini? O kontuzję?


Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 09 lutego 2014, 17:00

Kubeł zimnej wody jak po meczu z Violą. Powinno to dobrze zrobić zarówno kibicom, którzy poczuli się bardzo pewnie jak i piłkarzom. Porządny <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> w szatni mile widziany.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
Zablokowany