Serie A 13/14 (21): Lazio 1-1 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2014, 22:44

Piekne gol Llorenty, duzo lepsza druga polowa, dobry refleks Storariego i 2 razy sporo szczescia pozwolilo nam uniknac porazka.
Szkoda tej czerwonej kartki bo widac bylo w drugiej polowie ze moglismy dzis zanotowac 13 wygrana z rzedu.
Brak zmian w drugiej polowie potwierdza fakt ze tak naprawde to w Juve mamy 12 badz 13 zawodnikow. Reszta po prostu jest duzo slabsza.
Poki tego nie zmienimy to nie mamy szanse walczyc na kilku frontach.


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2359
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2014, 22:44

Echh szkoda, że sędzia nie pozwolił dokończyć tej akcji, ja tam już widziałem gola, a tu gwizdek :angry:

Buffon się nie popisał, brawo dla Storariego za wyjęcie strzału Klose :ok:

Piękne dośrodkowanie Lichtsteinera i przepiękny gol Llorente :bravo:. Szkoda, że już później nikt nie potrafił tak dośrodkować, bo Hiszpan tylko czekał na dogodną sytuację.

Strasznie irytował mnie Tevez. Masa głupich i niepotrzebnych strzałów, podań, kiwek z jego strony.


Mimo wszystko brawo za to, że udało nam się wywieźć ten 1 punkt, bo równie dobrze mogliśmy zostać z niczym.

To już kolejny rok jak mamy zniżkę formy na przełomie stycznia/lutego. Mam nadzieję, że szybko się ona zakończy, a nasz najbliższy rywal dostanie srogie lańsko.

Forza Juve !


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
johnnybgoode

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 lipca 2010
Posty: 406
Rejestracja: 04 lipca 2010

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2014, 22:45

Wszyscy którzy winią sędziego za przesadę z czerwoną kartką powinni zastanowić się nad zmianą dyscypliny :lol: Klose wyszedłby praktycznie sam na sam z bramką, Buffon go podciął, czy umyślnie, czy nie - nie ma znaczenia. Co jest w tej sytuacji niejasnego? Jedyną rzeczą którą mogę zarzucić w tym meczu sędziemu to idiotyczne przerwanie dobrze zapowiadającej się akcji w 92 minucie... kto tak robi?

Co do straconej bramki: winicie Buffona, a gdzie był Bonuc i Ogbonna? Mają przecinać takie podania, w szczególności że ono nie było cudownie wymierzone ani zagrane. Po to grają trójką żeby się asekurować, a tego zabrakło.
dawid91 pisze: Czerwoną kartkę koleś wziął z kosmosu, to działo się na granicy pola bramkowego gdzie bramkarz jest święty
:doh: W sumie po dłuższym przemyśleniu 'wypowiedzi'... zadzwoń do jakiegoś klubu i zacznij doradzać że bramkarz może kasować wszystkich w polu bramkowym. Masz pewny posłuch u nich :ok:
Ostatnio zmieniony 25 stycznia 2014, 22:50 przez johnnybgoode, łącznie zmieniany 2 razy.


ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2014, 22:45

Wcale nie dziwi mnie, że Storari wyciągnął tę piłkę, akurat jeśli chodzi o refleks to od paru ładnych lat jest w czołówce Serie A. Marotta przedłużaj z nim kontrakt, bo odejdzie latem...


[quote=pumex latem 2019 o Lukaku]
Jestem przekonany, że Belg okaże się flopem, biorąc pod uwagę absurdalnie dużą kwotę, którą trzeba za niego zapłacić [...]Nawet za połowę tej kwoty niechętnie widziałbym tego drewniaka u nas.
zahor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2009
Posty: 4585
Rejestracja: 23 listopada 2009

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2014, 22:45

dawid91 pisze:Ograbił nas pajac jeden, czerwonej dla Buffona być nie powinno. Karny owszem, ale nie każdy sędzia by go odgwizdał. Czerwoną kartkę koleś wziął z kosmosu, to działo się na granicy pola bramkowego gdzie bramkarz jest święty.
:shock:
Zanim zaczniesz wyzywać kogoś od pajaców, upewnij się że masz chociaż mgliste pojęcie na temat, na który zabierasz głos. Inaczej sam możesz wyjść na pajaca, tak jak teraz.

Obrońcy Juventusu są jacy są, ale akurat walka w powietrzu zawsze wychodziła im nieźle, a dzisiaj jakiś dramat - co wrzutka w pole karne, zaraz robiło się groźnie.


strong return

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2008
Posty: 1510
Rejestracja: 14 lipca 2008

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2014, 22:45

Ale mówcie co chcecie, działo się. Przez tą otwartość gry i nasze popylanie w "10". Główka "z fałsza" Llorente słupek Keity, nasi niestety szli do jednej fajnej piłki we 2, Vidal blisko przejęcia piłki meczowej, no i wybronienie pilki, ktora była w bramce przez Storariego. Ktoś narzekał na brak wrażeń, to tam w tej 2 połowie się działo. Sędzia jednak za Lazio, faul na Tevezie 0 reakcji, faul Bonuca - od razu żółta. Nie wiem czy coś tam było w polu karnym z Pogbą w samej końcówce?
Ostatnio zmieniony 25 stycznia 2014, 22:48 przez strong return, łącznie zmieniany 1 raz.


Dzięki Beppe za Teveza!
I believe in Fernando GoLLente!
annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2014, 22:46

A za tydzień inter, i niech nikt się nie łudzi, że zespół z Mediolanu przejdzie obok tego spotkania. Są gorsi kadrowo, mają słabszego trenera, ale determinacji im nie zabraknie. Mam nadzieje, że kolejne spotkanie będzie sędziował bardziej doświadczony arbiter, bo dziś było kilka dyskusyjnych sytuacji.
Sila Spokoju pisze: Strasznie irytował mnie Tevez. Masa głupich i niepotrzebnych strzałów, podań, kiwek z jego strony.
Facet dosłownie robił za dwóch. Oby ustrzelił coś z interem.
Ostatnio zmieniony 25 stycznia 2014, 22:48 przez annihilator1988, łącznie zmieniany 1 raz.


ktośtam na forum p$g pisze:Odnoszę wrażenie, że Ibra nie jest związany z PSG
Dybala 4ever

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2007
Posty: 1847
Rejestracja: 28 października 2007

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2014, 22:47

Tak jak pisałem remis to i tak dobry zważając na okoliczności meczu. Ale obudzić się do cholery. Tak nie można grać! Za tydzień wygrana z interem, bo to bardzo ważne spotkanie dla każdego kibica Juve!


Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2014, 22:48

ewerthon pisze:Wcale nie dziwi mnie, że Storari wyciągnął tę piłkę, akurat jeśli chodzi o refleks to od paru ładnych lat jest w czołówce Serie A.
Pomijając fakt, że od ponad 3 lat praktycznie w ogóle nie gra... :prochno:
no ale brawa dla niego, co wyciągnął to wyciągnął. Właściwie gdybym miał kogoś pochwalić, to Storariego i Llorente. Może Ogbonne, bo też miał dziś sporo werwy.


Piti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2012
Posty: 2017
Rejestracja: 02 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2014, 22:48

ktos tam sapał przed meczem ze brakuje mu dawnych emocji ktore towarzyszyly mu podczas meczow Juve, chyba cie gosciu posluchali bo dzisiaj ladny horrorek był zwlaszcza w ostatnich 15 minutach. Akcja za akcje, czułem sie jakbym oglądal BPL.

Llorente i Storari ratują mecz,


Dydux666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 czerwca 2013
Posty: 136
Rejestracja: 27 czerwca 2013

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2014, 22:49

Ogbonna mi się bardzo podobał. Pięknie Llorente, Lichtsteiner. Dla mnie Tevez zagrał OK - jak zawsze bardzo ruchliwy. Marchisio i sędzia - totalna porażka. Po końcowym gwizdku byłem gotów rzucać przypadkowymi przedmiotami. :angry:
Ostatnio zmieniony 25 stycznia 2014, 23:01 przez Dydux666, łącznie zmieniany 1 raz.


bendzamin

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2009
Posty: 4225
Rejestracja: 18 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2014, 22:51

dawid91 pisze:Ograbił nas pajac jeden, czerwonej dla Buffona być nie powinno. Karny owszem, ale nie każdy sędzia by go odgwizdał. Czerwoną kartkę koleś wziął z kosmosu, to działo się na granicy pola bramkowego gdzie bramkarz jest święty.
Bramkarz, który fauluje będąc sam na sam z napastnikiem nie jest święty nigdzie. Dura lex, sed lex.

Dzisiaj dwóch rannych, żadnego zabitego. Biorąc pod uwagę słupek i poprzeczkę Lazio, możemy być chyba z takiego obrotu spraw w miarę zadowoleni. Uciekać z tego Rzymu i w maju wrócić tam już z zapewnionym tytułem.

Trzy sprawy:
1. Conte zapomniał o zmianach? Aż się prosiło, by na ostatnie 15-20 minut wpuścić Peluso za naszego ekskluzywnego rezerwowego.
2. Szkoda, że sędzia skończył spotkanie jak piłka była w okolicach pola karnego Lazio.
3. Marco najdroższy drugi bramkarz w lidze, ale udowadnia, że mu się należy. Llorente krUl przez duże U :bravo:


Obrazek
ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2014, 22:51

Ouh_yeah pisze:
ewerthon pisze:Wcale nie dziwi mnie, że Storari wyciągnął tę piłkę, akurat jeśli chodzi o refleks to od paru ładnych lat jest w czołówce Serie A.
Pomijając fakt, że od ponad 3 lat praktycznie w ogóle nie gra... :prochno:
Chodzi mi ogólnie o tę cechę w jego grze, nie oceniam pozostałych. Jak widać nawet siedzenie na ławie tego nie zmieniło. A i nie martw się o jego pensję, następna pewnie będzie niższa :D


[quote=pumex latem 2019 o Lukaku]
Jestem przekonany, że Belg okaże się flopem, biorąc pod uwagę absurdalnie dużą kwotę, którą trzeba za niego zapłacić [...]Nawet za połowę tej kwoty niechętnie widziałbym tego drewniaka u nas.
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2014, 22:52

Bazyliszek pisze:ktos tam sapał przed meczem ze brakuje mu dawnych emocji ktore towarzyszyly mu podczas meczow Juve, chyba cie gosciu posluchali bo dzisiaj ladny horrorek był zwlaszcza w ostatnich 15 minutach. Akcja za akcje, czułem sie jakbym oglądal BPL.

Llorente i Storari ratują mecz,

sapał, nic nie sapałem, po prostu czułem, że potrzebuję czegos ekstra , no i dostałem :prochno:


Obrazek
pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2014, 22:53

Czytam, czytam i przecieram oczy.
Czerwona kartka zgodna z przepisami! Nie można było odpuścić ze względu na nazwisko... :stop:
Nie mam pojęcia, jak to Llorente wpakował. Brawa dla tego pana.
Storari :bravo:
Ogbonna mi się podobał. Bardzo pewny siebie, nie bał się iść do przodu. Był jednym z winowajców przy pierwszej bramce, ale późniejszy występ na +.
Chciałbym go częściej widywać w wyjściowym składzie.
Remis w tym przypadku, jak zwycięstwo.


Obrazek
Zablokowany