Coppa Italia 13/14 (1/4): Roma 1-0 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
mateelv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2006
Posty: 1512
Rejestracja: 26 listopada 2006

Nieprzeczytany post 21 stycznia 2014, 21:36

To jest właśnie różnica między naszą podstawową parą napastników, a tymi dwoma cudakami, którzy w przypadku twardej gry dostają automatycznie <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> zamiast twarzy.

Chiellini dostał paraliżu kończyn dolnych, natomiast Isla nie zna nic innego niż wyjazd na ślepo do przodu. Marchisio daje się pukać jak chce, a Bonucci znowu zbytnio wierzy w siebie.

Zmiany. :whistle:


jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 21 stycznia 2014, 21:36

Dwudniowa saga transferowa z Guarinem w roli glownej byla ciekawsza, niz ten mecz. No koszmarne nudy. Byly jakies celne strzaly? Tempo moze i jest tak samo zreszta jak i intensywnosc, ale nie przeklada sie to na zadne sytuacje.

Jedyne, co moge napisac o grze naszych to to, ze Peluso nie radzi sobie z Maiconem, a Roma wyczula, ze nasz lewy wingback nie jest za szybki i od 30 minuty przeprowadzaja ataki wylacznie ta strona.

Giovinco lepiej od Quaga, chociaz zaden z nich nie stwarza zadnego wiekszego zagrozenia pod bramka Romy. Jednak trzeba oddac Sebie, ze pare kornerow i pare wolnych wywalczyl.


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
smigi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 lipca 2013
Posty: 73
Rejestracja: 06 lipca 2013

Nieprzeczytany post 21 stycznia 2014, 21:37

widać jakie Conte ma podejście do tego pucharu,chyba za swojego żywota srebrnej gwiazdki nie doczekam


koki90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 października 2004
Posty: 1045
Rejestracja: 15 października 2004

Nieprzeczytany post 21 stycznia 2014, 21:37

Roma niesiona dopingiem gra na prawdę dobrą piłkę. Gdybyśmy oddawali jakieś strzały na bramkę to powiedziałbym, że bardzo przyjemnie się taki mecz ogląda, bo tempo jest zabójcze. W tym właśnie upatruje naszej szansy, bo jak sobie pomyśle, że dotrwamy do 60-70 min. z takim wynikiem i uaktywnimy choć jedno skrzydło, wpuścimy Llorente lub Teveza to znając nasze słynne przygotowanie fizyczne w końcówce możemy boleśnie ukłuć Rzymian.


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 21 stycznia 2014, 21:37

Widziałem mecz do około 35 minuty, a potem przełączyłem na naszych piłkarzy ręcznych(co za mecz!)
Zdecydowanie nie podoba mi się Quagliarella. O ile Giovinco coś walczy i czasem wychodzą mu przydatne rzeczy, o tyle Fabio nadaje się z miejsca do zmiany. Nasza pomoc została zdominowana przez środek Rzymian. Pirlo bardzo cieniuje.
4-3-3 z Giovinciem na skrzydłach. Nasza dwójka orłów nie ma czego szukać w środku, bo tam czeka na nich Strootman, Nainggolan, czy Benatia.


Obrazek
bendzamin

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2009
Posty: 4225
Rejestracja: 18 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 21 stycznia 2014, 21:38

Cóż, widać z jakim nastawieniem wyszliśmy na pierwszą połowę, nie daliśmy sobie nic wbić, więc jakiś sukces jest :prochno: Koło 60. minuty pewnie Conte przeprowadzi jakieś zmiany i spróbuje ruszyć do przodu. Ze trzy razy piłka przeszła po ziemi przez całe nasze pole karne na wysokości 6-7 metrów od bramki Storariego... Szczęście, że nie miał tego kto wbić.

W teorii Benatia powinien dostać czerwoną kartkę za faul na Giovinco jako ostatni obrońca. Oglądam na Rai i mówili, że Barzagli ma (miał?) jakieś drobne problemy około 30. minuty i do rozgrzewki ruszył Ogbonna. Oby Andrea dotrwał do końca, bo trzeba zmian w innych rejonach.


Obrazek
mateo369

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2006
Posty: 1861
Rejestracja: 18 lutego 2006

Nieprzeczytany post 21 stycznia 2014, 21:38

alina pisze:Cud, że nie przegrywamy.
Gramy 11-sto osobowym autobusem we własnym polu karnym, nie nazywałbym tego cudem, ale przemyślaną taktyką też raczej nie. Stawiam na karne


"Freddy believes if a fridge falls in front of you, it's your job to get out of its way. I believe it's the fridge's job to get out of mine." - Frank Underwood
jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 21 stycznia 2014, 21:39

Już zdążyłem zapomieć jak to się gra bez napastników, po pierwszej połowie sobie przypomniałem. Chociaż ciężko winić tylko ich, cała drużyna nic nie gra.
Strasznie nużące spotkanie.


#AllegriOut
zakiii

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2010
Posty: 454
Rejestracja: 14 września 2010

Nieprzeczytany post 21 stycznia 2014, 21:39

Tak nie powinien grać najlepszy zespół w Italii. Ja rozumiem, że nie mam szaleć jak postrzeleni, ale do cholery, żadnego zagrożenia, schowani za podwójną gardą. Jeszcze te krótkie rzuty rożne do Seby, myślałem, że oszaleje przy nich.


Judzio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 marca 2005
Posty: 745
Rejestracja: 20 marca 2005

Nieprzeczytany post 21 stycznia 2014, 21:40

Dokładnie, Vidal ogarnia całą prawą stronę za Islę, nie wiem gdzie ten chłopaczek biega a te jego pogadania Bóg wie komu... :angry:

Całe szczęście Arturo niszczy Naingolana, że aż mi go trochę szkoda :P Strootmana też ładnie ogarnął :bravo:

Trzeba wykorzystać nonszalancję Benatii z tyłu albo go wykartkować i będzie dobrze :)
Ostatnio zmieniony 21 stycznia 2014, 21:41 przez Judzio, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
SKAr7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 maja 2009
Posty: 1876
Rejestracja: 26 maja 2009

Nieprzeczytany post 21 stycznia 2014, 21:41

A ja jestem całkiem zadowolony, dramatu nie ma. Byłby, gdyby nie fakt, że my gramy na 3 biegu, Roma na 4. My możemy wskoczyć na 5 zmieniając atak i Islę (z tyłu liceum, z przodu... nie będę się znęcał), podczas gdy Roma nie ma na ławce potencjalnego skoku jakościowego, i nawet jak wprowadzą Pjanicia to będą też musieli kombinować ze zmęczonym Tottim.

Pirlo przydałoby się też zmienić, ale nie ma na to zmian :/ Chyba, że zostawimy Giovinco na boisku.

FQ i Gio nic nie robią i niestety muszą nadrabiać symulkami. Benatia nie faulował przy swojej kartce, dobrze, że potem sędzia go oszczędził, kiedy faktycznie przejechał się po nodze konusa.


annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 21 stycznia 2014, 21:41

zakiii pisze: schowani za podwójną gardą. Jeszcze te krótkie rzuty rożne do Seby, myślałem, że oszaleje przy nich.
Właśnie na tym polega taktyka Conte. Zmęczy rywala i wprowadzi zmiany. Niech tylko Peluso wytrzyma 20 kolejnych minut, bo to jego stroną co rusz coś się dzieje.
Judzio pisze:Dokładnie, Vidal ogarnia całą prawą stronę za Islę
Co ja czytam. Isla rozgrywa solidny mecz w defensywie. Poprawna asekuracja, która dwa razy uchroniła Juve od straty bramy.
Ostatnio zmieniony 21 stycznia 2014, 21:42 przez annihilator1988, łącznie zmieniany 1 raz.


ktośtam na forum p$g pisze:Odnoszę wrażenie, że Ibra nie jest związany z PSG
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 21 stycznia 2014, 21:42

Już widać że brakuje Vucinicia. Na miejscu Conte wpuściłbym Teveza i Stefana zaraz po przerwie.


johnnybgoode

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 lipca 2010
Posty: 406
Rejestracja: 04 lipca 2010

Nieprzeczytany post 21 stycznia 2014, 21:45

Czy Quag i Giovinco wygrali jakąkolwiek główkę z obrońcami Rzymian? Brakuje Llorente, jego główek i zgrywania piłek. Pirlo jest na boisku czy to jego przebrany syn?
Trudno zeby Giovinco wygral jakakolwiek glowke :prochno:
Tak, ale z tego co wiem - chociaż wszystko wskazuje że jest inaczej - na boisku znajduje się (w sumie dobre określenie) jeszcze Quag.
Ostatnio zmieniony 21 stycznia 2014, 21:47 przez johnnybgoode, łącznie zmieniany 1 raz.


Kiper69

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2010
Posty: 186
Rejestracja: 27 lipca 2010

Nieprzeczytany post 21 stycznia 2014, 21:46

johnnybgoode pisze:Czy Quag i Giovinco wygrali jakąkolwiek główkę z obrońcami Rzymian? Brakuje Llorente, jego główek i zgrywania piłek. Pirlo jest na boisku czy to jego przebrany syn?
Trudno zeby Giovinco wygral jakakolwiek glowke :prochno:


Obrazek
Zablokowany