Serie A 13/14 (19): Cagliari 1-4 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Ein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 grudnia 2004
Posty: 1352
Rejestracja: 11 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 12 stycznia 2014, 23:39

Bazyliszek pisze:
juventini22 pisze:Te smiechy Pirlo i pepe fajnie rozladowaly atmosfere, Conte wie, ze to pomaga. Bardzo podoba mi sie nasze podejscie, gramy o 3 pkt zawsze i wszedzie, i tylko na tjm sie skupiamy
nei bylbym tego taki pewien patrząc po minie Conte cos mi sie jednak wydaje ze w było gorąco w szatni potem i wyjaśnili sobie te sprawy w trojke :P Pirlo mogl go malpowac tez w geście frustracji, wszyscy wiemy jak nasz il maestro reaguje na zejscia z boiska. Nie pamiętacie jak ostatnio Pirlo schodząc z boiska poszedl prosto do szatni zamiast na lawke rezerwowych? ;) Conte to czlowiek z charakterem, ogromna charyzma mysle ze nie pozwoli na to by ktos go przedrzeźniał, nie on ;) Antek po wejsciu do szatni zapewne pierwsze co zrobil to podszedl do Pirlo i spytal go "co to mialo znaczyć" :P
Ktoś tu chyba dwóch ostatnich fet ze zdobytych mistrzostw nie oglądał oraz biografii Conte nie czytał :wink:

Pomijając już sam fakt, że piłkarze sami wypowiadali się o atmosferze w szatni (zwłaszcza roli Pepe), tak na prawdę nie sądzę, aby Conte z dość dobrego żartu swoich piłkarzy robił problem.


Moggi: "People keep asking where Juve got the money to buy Vlahovic but they forget that the club is owned by the Elkanns. 2% of the Elkann assets are enough to buy Inter, this is not a joke, let's be clear, it's real data."
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 13 stycznia 2014, 00:26

Oglądaliście sportową niedzielę na Rai 2 o 22:40 ? Co miał napisane na specjalnie przygotowanym dresie jeden z ekspertòw w studio ? Zdanie zaczynało się od Conte


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2359
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 13 stycznia 2014, 08:19

zahor pisze:
Sila Spokoju pisze: Mam nadzieję, że od tego meczu Marchisio zacznie budować formę z sezonu 11/12, bo naprawdę brakuję mi go, a i Pogba ostatnio nie zachwyca i przydałoby się, aby młody francuz posmakował ławki na 2-3 spotkania.
Coraz mocniej zastanawiam się o co w tym wszystkim chodzi. Teoretycznie przy takiej kadrze Conte powinien stawiać na tego gracza, który aktualnie jest w najlepszej formie. W praktyce zaś cały czas gra ten Pogba, na którego bezproduktywność od pewnego czasu nie da się już patrzeć. Czyżby trener poczuł się do tego zobowiązany po przeczytaniu na JP setek hejtów za "nie dawanie szans młodzieży"? :think:
Ale każdy z nas chyba zna Conte. Jak się Antonio uprze, to nawet zawodnik w lepszej formie nie powącha murawy. W ubiegłym sezonie było tak z Vucinicem, który, mimo że grał kaszanę to i tak ciągle biegał w pierwszym składzie. Teraz ta sytuacja ma miejsce z Pogbą, który przebojem wlazł do podstawowej jedenastki.

Trzeba jednak trzymać kciuki, aby Marchisio złapał tak wysoką formę, żeby nasz trejero będzie miał ból głowy przed każdym meczem.



btw jest gdzieś w necie ta wymiana z pierwszej piłki pod bramką Cagliari ? O ile się nie mylę było to ok 17 minuty.


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
Basiek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lipca 2003
Posty: 308
Rejestracja: 09 lipca 2003

Nieprzeczytany post 13 stycznia 2014, 10:18

Największe brawa należą się dzisiaj Lichtsteinerowi. Pokazał tym meczem, jak powinien grać wahadłowy w naszym systemie. Nie przypominam sobie, aby stracił wczoraj piłkę. Niemal wszystkie jego dośrodkowania były groźne dla przeciwnika. A przede wszystkim pokazał dużą różnorodność-górne piłki przeplatał z niskimi, po ziemi. Za każdym razem obrona gubiła się i nie wiedziała jak reagować. Szkoda jedynie zmarnowanej przez niego sytuacji, po podaniu Kwadwo. Zrekompensował się jednak w pełni zdobywając naszą ostatnią bramkę. Cieszy też przełamanie Marchisio. Oby odzyskał formę z ubiegłego sezonu, bo do tej pory był cieniem samego siebie. Llorente znowu pokazał, jak powinien grać klasyczny napastnik. Nawet kiedy jest niewidoczny, potrafi zdobyć 2 ważne bramki. Bardzo cieszy mnie jak Fernando wkomponował się w tą drużynę, zawsze powtarzałem, że jeśli on się nie sprawdzi, to żaden Hiszpan nie ma w tej lidze czego szukać. Gra najbardziej po angielsku ze wszystkich swoich reprezentacyjnych kolegów i dla każdej czołowej drużyny europejskiej byłby dużym wzmocnieniem. Gorsze mecze zanotowali Tevez(bardzo niedokładny) i Pogba. Podobała mi się natomiast reakcja po straconym golu. Szybka odpowiedź i przejęcie inicjatywy. Takimi spotkaniami wygrywa się ligę. Nawet kiedy nie idzie, potrafimy zdobyć kilka bramek i wywieźć 3 punkty.


BEZPŁATNE PRZELEWY DO PL I UK! -> http://www.england.pl/
Dominxon

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 44
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 13 stycznia 2014, 14:06

Wybiegane zwycięstwo , Liecht załatwił sprawę no i kapitalne uderzenie Claudio M
Grazie ragazzi !!!
zmykamy pozostałym


Castiel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 maja 2010
Posty: 3182
Rejestracja: 24 maja 2010

Nieprzeczytany post 13 stycznia 2014, 14:47

Czemu za każdym razem jak ktoś nam strzeli gola to cieszy się jakby to był gol na wagę tytułu mistrza świata?


Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 13 stycznia 2014, 14:58

To chyba nie tylko nam, bo często w każdej lidze obowiązuje zasada "bij Mistrza". Zawsze jest podwójna mobilizacja, i podwójna radość, gdy uda sie zdobyć chociażby jedną bramkę w pojedynku z aktualnym Mistrzem ligi, bądź liderem. No w meczu wczorajszym, tak gdzieś do 70 minuty, Cagliari, miało prawo czuć się wniebowzięte. Gdyby nie wyszedł ten strzał życia Marchisio, to różnie mogłoby się zakończyć.


SANCTI PER FIDEM VICERUNT REGNA OPERATI SUNT IUSTITIAM.
pogba

Juventino
Juventino
Rejestracja: 31 grudnia 2013
Posty: 6
Rejestracja: 31 grudnia 2013

Nieprzeczytany post 13 stycznia 2014, 20:37

stawiałem na 3:0 dla juventusu , a wygrał 4:1 byłem blisko - juventus do boju !!!!


Mehehehe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2013
Posty: 1680
Rejestracja: 09 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 13 stycznia 2014, 20:47

pogba pisze:stawiałem na 3:0 dla juventusu , a wygrał 4:1 byłem blisko - juventus do boju !!!!
Ufff, bałem się, że naprawdę kupiliśmy ten mecz.


Alfa i Omega

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2006
Posty: 1148
Rejestracja: 24 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 13 stycznia 2014, 21:22

Lucas87 pisze: Gdyby nie wyszedł ten strzał życia Marchisio, to różnie mogłoby się zakończyć.
Oj, w wypadku Claudio na pewno nie tę bramkę nazwałbym "strzałem życia". Miał przynajmniej kilka ładniejszych, nic nie ujmując temu uderzeniu.


Zablokowany