Serie A 13/14 (19): Cagliari 1-4 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
SKAr7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 maja 2009
Posty: 1876
Rejestracja: 26 maja 2009

Nieprzeczytany post 12 stycznia 2014, 17:04

jakku1 pisze: Najlepszy z defensywy zdecydowanie Chiellini.
Oj nie. To jemu urwał się Pinilla przy bramce, w dodatku robił przerzuty na auty. W drugiej połowie się ogarnął, ale w pierwszej Caligari znacznie więcej szło jego stroną, niż Martina. Który też zachował się jak junior przy strzale Contiego i... jak zwykle miał farta.

Fajna atmosfera w drużynie. Ogbonna i Quagliarella cieszą się jakby to oni strzelali bramki, Giovinco z Tevezem wymieniają uśmiechy przy zmianie, a Pirlo(bardzo słabo dziś, jeszcze nie wrócił z kontuzji) z Pepe robią sobie jaja z kolegów. No i nikt nie daje się sprowokować graczom przeciwnika, nawet to odkopnięcie piłki Teveza to mało jak na to co odwalał w przeszłości.


mibor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 października 2013
Posty: 551
Rejestracja: 23 października 2013

Nieprzeczytany post 12 stycznia 2014, 17:04

jarmel pisze: Za co właściwie Pinilla dostał czerwo?
Też przyłączam sie do pytania realizator nie kwapił się z powtórką


Juve, storia di un grande amore
pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 12 stycznia 2014, 17:06

Moyes + dobry mecz Marchisio = fala plotek transferowych.
Wynik nie odzwierciedla naszej gry. Nie zagraliśmy AŻ tak dobrze.
Pogba kompletnie bez formy. Od kilku meczów wygląda jak Giovinco. Coś tam zaczaruje, coś mu wyjdzie raz na jakiś czas, ale nie ma z tego pożytku.
Chociaż podobała mi się dziś jego chłodna głowa podczas przepychanki między nim a Contim. Nie jeden zawodnik po prostu odepchnąłby go, a Francuz po prostu odszedł, żeby nie robić bydła.
Llorente w końcu strzela więcej niż jedną bramkę na mecz.
Na końcu brawa dla Lichtsteinera. :bravo:


Obrazek
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 12 stycznia 2014, 17:07

pumex pisze:Fajnie, że ponownie błysnął Llorente. W następnej kolejce liczę, że podobnie będzie z Tevezem.
Fajnie jest mieć wreszcie dwóch napastników w zespole. Takich naprawdę napastników. Jak jednemu nie idzie, to drugi się odnajduje. Tevez dzisiaj bardzo słabo, dlatego też mam nadzieję, że w kolejnym meczu znowu zabłyśnie.

Kapitalna druga połowa Lichtsteinera, chociaż i po pierwszej źle nie było (mógł mieć dwie asysty gdyby Tevez lepiej wykończył bardzo dobre podanie Szwajcara, szkoda też tego jego strzału, do którego podszedł kompletnie bez przekonania). Wynik bardzo okazał, rekordy zdobyte, ale nie to mnie dzisiaj najbardziej cieszy. Cieszy mnie gol Marchisio, wszyscy tego potrzebowaliśmy w tym sezonie - przekonania, że Claudio potrafi ten zespół poderwać do walki i dać zwycięstwo. Piękna bramka przy okazji.

Forza Juve!


Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 12 stycznia 2014, 17:12

mibor pisze:
jarmel pisze: Za co właściwie Pinilla dostał czerwo?
Też przyłączam sie do pytania realizator nie kwapił się z powtórką
Wydaje mi się, że coś pyskował sędziemu. Nie wiem czy dobrze wychwyciłem. A mógłbyć bohaterem hah. U nas w dzisiejszym meczu, chyba tylko Asamoah irytował.

Edit:
RED CARD! Pinilla has been red carded, but it's unclear as to why! The referee reached for his pocket and sent the Chilean for an early bath, much to the distaste of the hosts' goalscorer. He remonstrates with the match official, but he's clearly said something he shouldn't have.

odnośnie kartki Pinilli. - realcja ze strony :
http://www.goal.com/en-india/match/1193 ... ay-by-play
Ostatnio zmieniony 12 stycznia 2014, 17:21 przez Lucas87, łącznie zmieniany 1 raz.


SANCTI PER FIDEM VICERUNT REGNA OPERATI SUNT IUSTITIAM.
Dybala 4ever

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2007
Posty: 1847
Rejestracja: 28 października 2007

Nieprzeczytany post 12 stycznia 2014, 17:19

Wynik lepszy niż gra. Do 73 minuty zanosiło się raczej na remis. Marchisio ładnie przełamał dłonie Adana tym strzałem z dystansu. Nareszcie przełamał niemoc i strzelił gola i to gol na wagę złota. Gola na 1:1 trafiliśmy tak ni z gruchy ni z pietruchy. Ale ładnie Nando 2 gole, ta główka to palce lizać. MVP meczu zdecydowanie Lichy: 2 asysty i gol. Udowodnił też, że potrafi celnie zacentrować piłkę. Asa dziś najgorszy. MVP dziś przeciętnie: jeden lepiej, drugi gorzej- właściwie wszyscy zagrali podobnie. Ja się stukałem w czoło czemu wchodzi Markiz za Pirlo. Jak zwykle Conte zamknął mi usta. Fajny moment meczu był jak realizator pokazał Pepe cieszącego się, a obok niego Pirlo pukał się w czoło :rotfl: . Moyes na trybunach, ale czytałem też, że przybył ze względu na Astoriego. Wczoraj ponoć był też na Atletico-Barca. Się nalatał Szkot, bo jeszcze United grało ze Swansea :P. Ale to tak nawiasem. 11 wiktoria pod rząd stała się faktem. Mamy 52 oczka na półmetku sezonu ligowego. Oby na wiosnę zdobyć tyle i przechodzimy na zawsze do historii. :pray:


mazi12

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 września 2009
Posty: 810
Rejestracja: 30 września 2009

Nieprzeczytany post 12 stycznia 2014, 17:30

MOTM zdecydowanie Rychu :bravo: Troszeczkę irytował w pierwszej połowie, ale zaliczył ładną asystę i na tym nie przestał. Druga połowa dużo lepsza, cudowna akcja z Vidalem i dogranie do Ll. Za to jego vis a vis Asamoah dawno mnie tak nie denerwował jak dzisiaj. kompletne zero w ofensywie, chociaż w obronie nie nawalił, dobre i to. Denerwował swoją nieporadnością dzisiaj także Tevez. Nie szło mu wybitnie, za to Lew dzisiaj dobry mecz, jak na napastnika przystało. Pogby nawet mi się nie chce komentować, powinien odpocząć, jest za mocno eksploatowany jak na swój wiek. Za to doczekaliśmy się w końcu naszego Księcia, ależ brama! :dance: Poderwał nas dzisiaj do walki. Warto podkreślić, że Conte po raz kolejny trafił ze zmianą, która miała wpływ na końcowy pozytywny wynik meczu. Liczę na występ Claudio kosztem Pogby za tydzień. Francuz musi ochłonąć. Vidal poprawnie, Buffon uratował nam tyłek w pierwszej połowie. Co do obrony, najlepszy według mnie Chiellini, Caceres udowodnił dzisiaj ze to nie ta sama klasa co Barzagli. Ogólnie dziwny mecz, wystarczył jeden zryw w 2. połowie, ale łatwo nie było do tej 2. bramki.
FORZA JUVE!!! i na Sampę sie szykować.


alina

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lipca 2009
Posty: 2695
Rejestracja: 25 lipca 2009

Nieprzeczytany post 12 stycznia 2014, 17:52

Robaku pisze:Jakie rekordy dzisiaj pobilismy oprócz 11 zwyciestwa z rzedu? cos jeszcze?
Wyrównanie rekordu punktów w rundzie jesiennej.
mibor pisze:
jarmel pisze: Za co właściwie Pinilla dostał czerwo?
Też przyłączam sie do pytania realizator nie kwapił się z powtórką
Zbluzganie sędziego, nic więcej.


karosznurek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2009
Posty: 371
Rejestracja: 19 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 12 stycznia 2014, 18:12

Cieszy w końcu odblokowanie Marchisio, naprawdę dobrze zagrał, co uhonorował przepiękną bramką. Świetny mecz Lichtsteinera, szczególnie druga połowa. Ogólnie wynik lepszy niż gra naszych. Forza Juve


"Vincere non importante l'unica cosa che conta."
Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 12 stycznia 2014, 18:23

karosznurek pisze:Ogólnie wynik lepszy niż gra naszych
Nie widziałem dzisiejszego spotkania, ale generalnie ostatnio często tak jest. Mnie to tam akurat w ogóle nie martwi, bo ile było takich spotkań, że graliśmy naprawdę fajnie, a nic nie potrafiło wpaść? Oj, sporo... To już zdecydowanie wolę obecny stan rzeczy.


Vanquish

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2008
Posty: 1984
Rejestracja: 05 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 12 stycznia 2014, 18:26

Znowu pytanie o kartkę, ale tym razem o żółtą Desseny. Zaraz po golu Stefana realizator pokazał, że koleś dostał, ale nie wiem za co.


Nedved1983

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 lutego 2012
Posty: 640
Rejestracja: 26 lutego 2012

Nieprzeczytany post 12 stycznia 2014, 18:30

Kimi pisze:Znowu pytanie o kartkę, ale tym razem o żółtą Desseny. Zaraz po golu Stefana realizator pokazał, że koleś dostał, ale nie wiem za co.
Prawdopodobnie za protesty. Rywale sugerowali faul na ich bramkarzu i niesłuszne uznanie bramki.


charles

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lutego 2005
Posty: 1087
Rejestracja: 06 lutego 2005

Nieprzeczytany post 12 stycznia 2014, 18:31

Loża Szyderców :wink: http://www.youtube.com/watch?v=Au8R042kkGE
Pirlo :rotfl:

3pkt :!: świetny Llorente, Lichtsteiner. dobra zmiana Marchiso :bravo:
52pkt po pierwszej rundzie :!: :D
Ostatnio zmieniony 12 stycznia 2014, 18:33 przez charles, łącznie zmieniany 1 raz.


DRUGHI ULTRA' CURVA SUD
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 12 stycznia 2014, 18:32

Kimi pisze:Znowu pytanie o kartkę, ale tym razem o żółtą Desseny. Zaraz po golu Stefana realizator pokazał, że koleś dostał, ale nie wiem za co.
Za jakieś mocne protesty.

Co za mecz. Czy my tak musimy czy chcemy? Lepszego przełamania Marchisio nie mógł sobie wymarzyć :ok:
Szkoda, że Pirlo został w szatni. Cieszą 2 gole Fernando, najlepszy oczywiście Lichy! Mimo wszystko było groźnie, w 1 połowie mogli spokojnie 2 strzelić. Bardzo ważne zwycięstwo w kontekście gładkich wygranych naszych rywali.

Rekord pkt. na półmetku wyrównany a zwycięstw z rzędu pobity :ok: Teraz Sampa i zaczynamy prawdziwy maraton...
Ostatnio zmieniony 12 stycznia 2014, 18:34 przez Dragon, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
delarudii

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 października 2008
Posty: 1071
Rejestracja: 18 października 2008

Nieprzeczytany post 12 stycznia 2014, 18:32

Kimi pisze:Znowu pytanie o kartkę, ale tym razem o żółtą Desseny. Zaraz po golu Stefana realizator pokazał, że koleś dostał, ale nie wiem za co.
Pewnie też za pyskowanie. Zawodnicy Cagliari "sugerowali", że Lichy faulował ich bramkarza.


Zablokowany