Serie A 13/14 (18): JUVENTUS 3-0 Roma

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2360
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 05 stycznia 2014, 15:34

pumex pisze:Widzę, że panuje wszędobylski przedmeczowy optymizm. Ja jak zwykle mam pewne obawy.
Hmm chyba Pumciu Ci się coś pokiełbasiło.

Ostrożne wypowiedzi:
ewerthon pisze:Cudownie byłoby wygrać, ale z remisu również będę zadowolony.
Elo Vidal:) pisze: Nie że lekceważę Romę, ale liczę na wygraną. Gdzie nie wygrać z nimi jak u siebie. Jeśli to byłby wyjazd to remis nie jest zły. Jednak w sumie każdy wynik nie oznaczający dla nas porażki nam krzywdy nie zrobi. Jednak wygrana pozwoli nam na spokojniejsze granie.
Ardjan pisze:Osobiście uważam, że padnie mało bramek, bo jakby nie patrzeć zobaczymy na boisku( o ile wyjdzie Barzagli) najlepszych defensorów w całej Serie A. Z jednej strony BBC a z drugiej BC (Benatia Castan). Ciekawe też kogo zobaczymy w Romie z przodu bo pewniakami są Totti i Gervinho, a o miejsce w 11 rywalizują Ljajic, Florenzi i Destro. U nas pewnie bez niespodzianek. Mój typ to 2-1 dla Juve ;)
annihilator1988 pisze:Liczę na 1-0 dla Juve, a w najgorszym razie na remis. Najważniejsze, aby przewaga nie uległa zmniejszeniu.
Eric6666 pisze:Liczę na wielkie widowisko dwóch najlepszych drużyn włoskich w tym sezonie. Obawiam się szybkich skrzydeł Romy i liczę, na czteroosobową obronę.

Nadzieja:

squinter pisze:Nie mogę się doczekać tego meczu, mam nadzieję, że zmieciemy ich z powierzchni ziemi tak jak Napoli, wtedy chyba nikt we Włoszech już nie będzie miał odwagi kwestionować naszej siły w tym sezonie na włoskich boiskach.
Sila Spokoju pisze:Poczytałem sobie komentarze tych kibiców Romy i mam nadzieję, że Lichy zamiast 4 palców pokażę im jutro całą dłoń.

Osobiście typuję 2:1
Sorek21 pisze:Chciałbym aby tym spotkaniem Juve dało reszcie ligi jasny tytuł- Zapomnijcie o mistrzostwie.

I UWAGA, UWAGA 2, podkreślam DWIE wypowiedzi w zupełnie innym tonie.
Cabrini_idol pisze:Wciagniemy Romę, jak ja aktualnie wciagam zeberka z ziemniaczkami.

Kim oni maja nas straszyc ? Murzynkiem bez mozgu ? Tottitm? Prosze was, wydaje mi sie ze niektorzy chyba troszke przeceniaja Rome, ok sa 2 sa bez porazki, ale sa za ciency w pasie zeby podskoczyc nam w walce o Mistrza.


Juve - Roma 4 : 1
Zdun pisze:Mecz do wygrania bez większych problemów. Stawiam 2-0 3-0 dla Juve.
Z całym szacunkiem dla Romy i jej kibiców , ale 3 miejsce dla nich to byłby wielki sukces.


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
alina

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lipca 2009
Posty: 2695
Rejestracja: 25 lipca 2009

Nieprzeczytany post 05 stycznia 2014, 16:07

Dawno się tak nie jarałem przed meczem ligowym. Zmiatamy wszystko jak leci w ostatnich latach i to już nie to co kiedyś mistrzowski Milan z Ibrą i Silvą czy Inter Mourinho.

Jeżeli miałbym obstawiać, to byłoby to 1X.


Dybala 4ever

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2007
Posty: 1847
Rejestracja: 28 października 2007

Nieprzeczytany post 05 stycznia 2014, 16:34

W ramach podgrzania atmosfery przed meczem, dla tych co już chwalili Bońka, że się zmienił :
Zdarzało się również gdy ty grałeś w Turynie: przeszkadzało?
- Jeśli Juve było chronione, była także Roma. Nigdy nie miałem odczucia pomocy. Sędziowie się mylą, ale zawsze w dobrej wierze, nie licząc co było w połowie lat 90-tych i na początku XXI wieku.
źródło


juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 05 stycznia 2014, 16:44

Mecz ktore nie mozemy przegrac innaczej rywale znow zlapia wiatr pod zagle a nas dopadnie kryzys.
Fajnie byloby wygrac zeby przedluzyc ta dobra seria.


pitrek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2005
Posty: 410
Rejestracja: 11 maja 2005

Nieprzeczytany post 05 stycznia 2014, 17:24

Obyśmy tego meczu nie przegrali i będzie dobrze, przypominam że kryzys formy naszych zawodników przypada zazwyczaj na styczeń... FORZA JUVE !


" Vincere non è importante è l'unica cosa che conta " :juveflag:
annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 05 stycznia 2014, 17:58

Lichy i Vidal kontra Dodo :D Mam nadzieję, że doprowadzą Brazylijczyka do kompleksów. Przydałby się Pepe w formie. Swoją drogą zastanawiam się czy nie warto byłoby wykorzystać obecność żółtodzioba w składzie przyjezdnych i postawić na 4-3-3


ktośtam na forum p$g pisze:Odnoszę wrażenie, że Ibra nie jest związany z PSG
Mehehehe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2013
Posty: 1680
Rejestracja: 09 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 05 stycznia 2014, 18:07

Zapewne wyjdzie najlepszym możliwym składem, w najlepszym możliwym ustawieniu, ale po cichu liczę, że Antek i tak nas zaskoczy. I myślę, że piłkarze Juve zaskoczą pozytywnie swoich kibiców. Jest również szansa, że ciśnienie w główce Tottiego będzie tak wysokie, że opuści boisko przed czasem. Byleby nie kosztem żadnego z naszych piłkarzy. Fajnie, gdyby Llorente zagrał przyzwoicie więcej, niż jedną połowę, oraz żeby w końcu trafił dublet. Lichy dzisiaj będzie miażdżyć. Pokaże 5 palców. W stronę Tottiego. Po meczu :wink:


M.R.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 stycznia 2009
Posty: 406
Rejestracja: 18 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 05 stycznia 2014, 19:24

Oficjalne składy (Corriere Dello Sport):

JUVE (3-5-2): 1 Buffon, 15 Barzagli, 19 Bonucci, 3 Chiellini, 26 Lichtsteiner, 23 Vidal, 21 Pirlo, 6 Pogba, 22 Asamoah, 10 Tevez, 14 Llorente.

ROMA (4-3-3): 26 De Sanctis, 13 Maicon, 17 Benatia, 5 Castan, 3 Dodò, 15 Pjanic, 16 De Rossi, 6 Strootman, 8 Ljajic, 10 Totti, 7 Gervinho.

Informacja z bloga Calciobar. Ciekawe na ile gotów do gry jest Pirlo? Wątpię żeby rozegrał dziś cały mecz. Ale jego obecność jest świetną wiadomością :D


"Miarą człowieka jest umiejętność zacentrowania. Zbudować dom, zasadzić drzewo czy spłodzić syna potrafi dziś każdy, ale tylko prawdziwy mężczyzna precyzyjnie dośrodkuje w pełnym biegu." Trener Piechniczek
bendzamin

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2009
Posty: 4225
Rejestracja: 18 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 05 stycznia 2014, 19:40

To raczej nie są oficjalne składy, tylko przewidywane przez CdS, bo informacja pojawiła się na włoskiej stronie już o 18:50. Co nie zmienia faktu, że byłbym zadowolony, gdybyśmy tak wyszli.

Szczerze mówiąc, trochę się przed tym meczem denerwuję. To nie jest radosna Roma sympatycznego czeskiego wizjonera futbolu, tylko zespół, który przy odpowiednim układzie okoliczności, jest w stanie napytać nam biedy. Liczę na 3 punkty, które mogą zamknąć rywalizację w lidze, ale remis na pewno nie powinien być traktowany jako wpadka. Oby drużyna została nastawiona inaczej.


Obrazek
Mehehehe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2013
Posty: 1680
Rejestracja: 09 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 05 stycznia 2014, 19:51

Oficjalny profil Juve na FB potwierdza.

https://scontent-a-lhr.xx.fbcdn.net/hph ... 7487_n.png


mazi12

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 września 2009
Posty: 810
Rejestracja: 30 września 2009

Nieprzeczytany post 05 stycznia 2014, 19:56

Conte niczym nie zaskoczył, emocje rosną :twisted:


bendzamin

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2009
Posty: 4225
Rejestracja: 18 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 05 stycznia 2014, 20:04

Treze z rundką honorową po JS.
http://www.liveflash.tv/jkhvkhlvjkbvk


Obrazek
Bruce Badura

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 maja 2011
Posty: 740
Rejestracja: 24 maja 2011

Nieprzeczytany post 05 stycznia 2014, 20:09

Wydaje mi sie ze w tym meczu nie padnie wiele bramek. Zaden z trenerow nie postawi wszystkiego na jedna karte. Nam wystarczy remis by utrzymac przewage, a Roma nie zaryzykuje bo ma w perspektywie mecz z nami u siebie w przedostatniej kolejce takze bedzie remis.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 05 stycznia 2014, 20:29

Bardzo fajnie ze Roma się tak mocno spina i że Totti wypowiada się tak a nie inaczej ;) To tylko i wyłącznie podrażni naszych by pokazać im gdzie ich miejsce :)
Nie obawiam się tego meczu, jestem spokony, wygramy to. Będzie łatwiej niż sobie wyobrażacie, zobaczycie.

Dobra, pora kończyć ten dzień dziecka dla Romy! Dziś będzie w Rzymie już -8, brr!

FORZA JUVE!


Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 2146
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 05 stycznia 2014, 20:43

Liczę na ciekawe widowisko, które po końcowym gwizdku da nam 3 punkty. Obstawiam 2:0 dla nas. :)


The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
Zablokowany