Coppa Italia 13/14 (1/8): JUVENTUS 3-0 Avellino

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
alina

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lipca 2009
Posty: 2695
Rejestracja: 25 lipca 2009

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2013, 00:00

Adrian27th pisze:Hola,hola. Nikt tu nie mowi ze Bouy to gwiazda. Zaznaczam że widzisz tylko słabsze strony tego zawodnika, nie biorąc pod uwagę innych czynnikow. To że pochwalam go za występ nie oznacza ze traktuje go jako zawodnika ktory musi dostawać wiecej szans. Z 10 rzeczy które zrobił zapamiętałeś 2 złe, a nie 8 dobrych, z czego 2-3 swietne.
Nigdzie nie napisałem, że określasz go gwiazdą. Chodzi o to, że na forum (nie wrzucam Cię do tego worka) często chwali się nastolatka z urzędu, jeżeli tylko niczego nie spaprze (Beltrame raz oddał taki sobie strzał i pół roku było przeżywania). A jak już zepsuje, to się to tłumaczy wiekiem. Niczego nie przesądzam, ale ten wślizg przypomniał mi występ Giandonato z Chievo za czasów Del Neriego.

Fajne te zagrania, ale i tak w razie plagi kontuzji każdy trener wybrałby Padoina.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2013, 08:12

Adrian27th pisze:Z 10 rzeczy które zrobił zapamiętałeś 2 złe, a nie 8 dobrych, z czego 2-3 swietne.
a ja zapamiętałem z tych 10 ze 4-5 złych ;) i ogólnie żadnej interesującej, co najwyżej poprawnej ;]

co do Peluso to uważam, że warto go mieć bo jest zwyczajnie poprawny, tani i dość doświadczony, do tego może grać na dwóch pozycjach co także jest przydatne, nie jest to jak ktoś wspomniał rezerwowy za 20mln ale też nie przesadzajcie, po 1 u nas zawsze byli tacy jak Birindelli, a po 2 wymyślacie że nie wiem, niech mi ktoś pokaże drużynę która ma rezerwowego bocznego obrońce za 20mln ;] niech pokaże za 10... no na te 10 może łapie się kolarov i clichy, tylko który jest pierwszy a który rezerwowy nie wie nikt ;] w zasadzie jedynym jest coentrão, który jak wiadomo jest na sprzedaż i właśnie dlatego, że jest za drogi...

natomiast PDC jest pierwszy do wypchnięcia bo tak w zasadzie gra na takich samych zasadach jak Motta... żeby podnieść mu morale... jakby ich nie było byśmy tego kompletnie nie odczuli

a Isla? dla mnie nie różni się wiele o Lichego... robi mniej wiatru bo mniej biega, wiadomo - ma mniejsze płuca ale kto nie ma mniejszych?, ale jest mimo wszystko dobry, dużo młodszy i nie odbiega aż tak poziomem żeby go beszczać... niech ktoś mi powie jakiego gola ostatnio zawalił, gdzie się nie wrócił a powinien...


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2013, 08:17

Problem z Islą jest taki, że w czerwcu żeby go zatrzymać trzeba będzie dorzucić jeszcze kilka milionów do tych dziesięciu. Będziemy mieli za kilkanaście baniek zawodnika, który "nie jest taki znowu najgorszy" :prochno:


Kucharius1

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 listopada 2011
Posty: 1263
Rejestracja: 04 listopada 2011

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2013, 08:44

Maly pisze: a Isla? dla mnie nie różni się wiele o Lichego... robi mniej wiatru bo mniej biega, wiadomo - ma mniejsze płuca ale kto nie ma mniejszych?, ale jest mimo wszystko dobry, dużo młodszy i nie odbiega aż tak poziomem żeby go beszczać... niech ktoś mi powie jakiego gola ostatnio zawalił, gdzie się nie wrócił a powinien...
W pierwszym meczu z Galatą, a później miał dość długo kontuzję.

edit. Z przebiegu akcji to Kwadwo powinien wrócić w tej sytuacji. Poza tym drugi mecz się nie odbył, były tylko przepychanki w błocie ;)
Ostatnio zmieniony 20 grudnia 2013, 09:54 przez Kucharius1, łącznie zmieniany 1 raz.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2013, 08:55

masz rację, a Lichy nie wrócił w drugim...

@Ouh_yeah: także masz rację i tu pojawia się pytanie czy za 13-5mln nie można mieć kogoś ciekawszego.... ale czuję, że go wykupimy tak jak Gio i wielu innych


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Skibil

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 czerwca 2007
Posty: 1820
Rejestracja: 27 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2013, 11:16

Ouh_yeah pisze:Problem z Islą jest taki, że w czerwcu żeby go zatrzymać trzeba będzie dorzucić jeszcze kilka milionów do tych dziesięciu. Będziemy mieli za kilkanaście baniek zawodnika, który "nie jest taki znowu najgorszy" :prochno:
I tym samym spełnią się mokre sny forumowych ekspertów o rezerwowym za 20mln Euro :prochno:


Zablokowany