Coppa Italia 13/14 (1/8): JUVENTUS 3-0 Avellino

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
dav3d

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2007
Posty: 483
Rejestracja: 30 maja 2007

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2013, 01:17

Czy tylko ja odniosłem wrażenie, że komentator nie wiedział nic o kontuzji Pirlo? Bo nie powiedział nic o niej w kontekście jego absencji i trochę dziwnie to brzmiało.


topboxing.pl zapraszam :)
Bruce Badura

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 maja 2011
Posty: 740
Rejestracja: 24 maja 2011

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2013, 01:39

Jak sie nazywal ten komentator? To nie byl ten co zazwyczaj komentuje Eredivisie?


Antek666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2012
Posty: 872
Rejestracja: 17 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2013, 05:31

Bruce Badura pisze:Jak sie nazywal ten komentator? To nie byl ten co zazwyczaj komentuje Eredivisie?
Ktoś w komentarzu pod pomeczowym newsem napisał,że był to Marcin Lepa.

No i zgadza się.Chwilę powęszyłem i bodajże pierwszy wynik w Google był do twittera a tam mimo braku konta to znalazłem nawet,że jakiś kibic Juve mu co najmniej pomógł w znalezieniu informacji bo pisał do niego " Slyszałem, że z kilku informacji się skorzystało. Bardzo fajnie. ..." . Ten fan Juve co tak pisał do tego komentatora to z Warszawy,ciekawe czy jest tu :lol:

Marcin Lepa to wielki fan calcio,jak to nawet i na twiterze ma napisane w czołówce :ok: Tak swoją drogą (nie żeby to było do Ciebie Bruce) to jak to możliwe,że nikt tutaj od razu nie skojarzył tego Pana? No jak to tak...tacy wielcy wszechobecni tu wszechwiedzący znawcy i specjaliści futbolowi ze specjalizacją we włoskiej piłce nie znają Lipińskiego bis? :roll:

Co do meczu to kurcze no,obejrzałem tylko pierwszą połowę bo tak wyszło. Całe szczęście,że żadnej bramki nie ominąłem,z drugiej strony szkoda,że nic w drugiej nie strzeliliśmy bo przydałby się dla morale itp totalny pogrom no ale można to zrozumieć bo to był mecz przyjaźni i na boisku kilku zawodników na poziomie Serie B w naszych barwach.Czytając wasze komentarze utwierdzam się w przekonaniu,że nasz DJ i motający się motta(nie zasługuje na duże "M" :prochno: ) po przerwie grali...swoje.

Tak przy okazji,dla mnie od dawna kolejnym kamyczkiem do ogródka Agnellego jest fakt,że piłkarz pokroju De Ceglie bezcześci koszulkę z 11,drugi sezon z rzędu żeby było śmieszniej :stop:

Najbardziej to żałuję,że nie widziałem występu Bouya. Tym bardziej,że czytając forumowe opinie to ciężko coś wywnioskować.Ale chyba najbardziej podoba mi się ta długa wypowiedź opisująca jego grę. Ogólnie nie oszukujmy się,przez 3-4 ostatnie lata jedynie Pogba dostał szansę jako młody i tyle(ok,ok,jeszcze Beltrame troszkę,wiem).To żałośnie mało ogólnie i młody Holender w tym sezonie sytuacji nie zmieni,ale za jakiś miesiąc klub to i owszem zmieni.

No nic coś tam jeszcze miałem skomentować,ale poza poniższym już wklejonym to nie chcę mi się więcej,spać idę :lol: Dobrej nocy,miłego dnia.
dav3d pisze:Czy tylko ja odniosłem wrażenie, że komentator nie wiedział nic o kontuzji Pirlo? Bo nie powiedział nic o niej w kontekście jego absencji i trochę dziwnie to brzmiało.
http://www.juvepoland.com/players.php?o ... =2013-2014 No a masz tutaj "krzyżyk" przy nazwisku Pirlo? Ano nie masz.No właśnie.
Może i dobrze,że nie ma tego krzyżyka bo stawianie krzyżyków to taki sobie pomysł,pasuje bardziej dla tych zmarłych niż kontuzjowanych :D


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2356
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2013, 06:38

Poszedłem spać po pierwszej połowię i tak jak myślałem - nic mnie nie ominęło.

Widzę, że wszedł Bouy, ktoś może mi powiedzieć jak się chłopak zaprezentował ? Ewentualnie prosiłbym o jakiś obszerniejszy skrót z drugiej połowy.


Brawo dla Giovinco za pierwszą połowę, choć mecz grany z amatorami.


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2013, 12:18

alina pisze:
pumex pisze:PS. Całkiem spoko komentarz z PSN
No nie? Po pierwszych 20 min pomyślałem 'oo, poczytał trochę facet przed meczem'. Potem się okazało, że zna się na rzeczy. Bardzo duża wiedza o Juve.

Mnie Bouy zawiódł. Zaliczył prostą stratę, a ten wślizg na żółtą pokazał chęci (z drugiej strony dziwnie, żeby w debiucie człapać), a nie umiejętności. Może w Serie wymiatał, ale aktualnie do kariery w Juve bardzo daleko.
Człowieku, chłopak grał 1 raz od roku po kontuzji wiązadeł, od razu na JS.

Gdzie ta strata niby? Bo jak dla mnie to chlopak swietnie przydryblowal w naszym polu karnym w celu odzyskania piłki, 4-5 razy swietnie zagrywal do De Ceglie czy przerzucał na druga strone. Zaliczyl kluczowe podanie do Giovinco ktory byl na min. spalonym.
To cenniejsze informacje niz spozniony wslizg czy JEDNA strata.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Buffalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 sierpnia 2012
Posty: 393
Rejestracja: 22 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2013, 12:53

Mogę wrzucic kamyczek do ogrodka komentatora, Giovinco to nie Sebastiano.


Nie patrz na to ile mam postów, bo i tak wiem wiecej od Ciebie.
Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2935
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2013, 19:40

Chłopaki jak radził sobie Asa na środku w dwóch ostatnich meczach bo nie miałem możliwości obejrzeć ?


zahor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2009
Posty: 4585
Rejestracja: 23 listopada 2009

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2013, 19:46

Alexinhio-10 pisze:Chłopaki jak radził sobie Asa na środku w dwóch ostatnich meczach bo nie miałem możliwości obejrzeć ?
Swoją wypowiedź oprę głównie na meczu ligowym, bo oglądałem go w znacznie większym skupieniu, a i rywal nieco poważniejszy więc więcej wniosków można wyciągnąć. Całkiem nieźle w odbiorze, parę razy był tam gdzie trzeba żeby przejąć piłkę. Jeżeli chodzi o konstruowanie akcji, dość często schodził do boku, widać że ciągnie go na to lewe skrzydło. Największy mój zarzut to taki, że za często próbował wykorzystać swoje przyspieszenie. Na boku jest ono wielkim atutem, ale tam gdzie gęsto - już niekoniecznie. Kilka razy udało mu się tym sposobem zgubić jednego rywala, ale stracić piłkę na rzecz drugiego, który stał niedaleko. Będąc b2b częściej też niż zwykle pojawiał się pod bramką rywala, ale jego skuteczność była tragiczna.


alina

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lipca 2009
Posty: 2695
Rejestracja: 25 lipca 2009

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2013, 19:50

Adrian27th pisze:Człowieku, chłopak [Bouy] grał 1 raz od roku po kontuzji wiązadeł, od razu na JS.

Gdzie ta strata niby? Bo jak dla mnie to chlopak swietnie przydryblowal w naszym polu karnym w celu odzyskania piłki, 4-5 razy swietnie zagrywal do De Ceglie czy przerzucał na druga strone. Zaliczyl kluczowe podanie do Giovinco ktory byl na min. spalonym.
To cenniejsze informacje niz spozniony wslizg czy JEDNA strata.
Co to znaczy "dryblował w celu odzyskania piłki'? :think: Może mam za duże wymagania, ale mam wrażenie, że forum zawsze pochwali każdego nastoletniego kolesia, byle tylko umiał prosto kopnąć. Mało trochę mamy danych, żeby o czymkolwiek przesądzać, ale dla mnie tamten wślizg - gdyby był udany - znaczyłby więcej, niż 5 świetnych przerzutów. Łatwo robi się dobre wrażenie eleganckim stylem i dobrą techniką - np chwalony tego lata Buchel, czy Giandonato (ten od bramki z MU), ale już trudniej przekuć to w realny wpływ na środek pola. Jak mówię, nie chcę się tu za bardzo sprzeczać, bo 20 min to trochę mało i może rzeczywiście Bouy się rozwinie.
zahor pisze:
Alexinhio-10 pisze:Chłopaki jak radził sobie Asa na środku w dwóch ostatnich meczach bo nie miałem możliwości obejrzeć ?
Swoją wypowiedź oprę głównie na meczu ligowym, bo oglądałem go w znacznie większym skupieniu, a i rywal nieco poważniejszy więc więcej wniosków można wyciągnąć. Całkiem nieźle w odbiorze, parę razy był tam gdzie trzeba żeby przejąć piłkę. Jeżeli chodzi o konstruowanie akcji, dość często schodził do boku, widać że ciągnie go na to lewe skrzydło. Największy mój zarzut to taki, że za często próbował wykorzystać swoje przyspieszenie. Na boku jest ono wielkim atutem, ale tam gdzie gęsto - już niekoniecznie. Kilka razy udało mu się tym sposobem zgubić jednego rywala, ale stracić piłkę na rzecz drugiego, który stał niedaleko. Będąc b2b częściej też niż zwykle pojawiał się pod bramką rywala, ale jego skuteczność była tragiczna.
Zgodzę się. Asa trochę sprawia wrażenie, jakby grał w środku pomocy Udiniese, a nie Juventusu.
Ostatnio zmieniony 19 grudnia 2013, 19:53 przez alina, łącznie zmieniany 1 raz.


ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2013, 19:50

Żal patrzeć na rezerwowe skrzydła. Padoin, De Ceglie, Motta, Isla, Peluso - wątpię, czy którykolwiek z nich miałby szansę na siedzenie na ławce w Bayernie, Realu, Chelsea, czy Barcelonie (nawet zaliczając tych piłkarzy do bocznych obrońców). To jest jeden z dużych problemów Juventusu. Aspirować do bycia w czołówce nie mając żadnego porządnego rezerwowego skrzydłowego? Szkoda gadać.


[quote=pumex latem 2019 o Lukaku]
Jestem przekonany, że Belg okaże się flopem, biorąc pod uwagę absurdalnie dużą kwotę, którą trzeba za niego zapłacić [...]Nawet za połowę tej kwoty niechętnie widziałbym tego drewniaka u nas.
Eric6666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 listopada 2006
Posty: 2129
Rejestracja: 13 listopada 2006

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2013, 20:19

ewerthon pisze:Żal patrzeć na rezerwowe skrzydła. Padoin, De Ceglie, Motta, Isla, Peluso - wątpię, czy którykolwiek z nich miałby szansę na siedzenie na ławce w Bayernie, Realu, Chelsea, czy Barcelonie (nawet zaliczając tych piłkarzy do bocznych obrońców). To jest jeden z dużych problemów Juventusu. Aspirować do bycia w czołówce nie mając żadnego porządnego rezerwowego skrzydłowego? Szkoda gadać.

fajnie pięknie, ale dla mnie Peluso powinien zostać, ponieważ z tych rezerwowych jest najlepszy. Czasami spróbuje, gra twardo, ogólnie jego gra nie kole w oczy jak pozostałych "osobników". Może grać i na skrzydle i za Chielliniego. Dla mnie obrona+rezerwowi są na wielki plus!


"The two most important days in your life are the day you are born and the day you find out why."
Mark Twain
zahor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2009
Posty: 4585
Rejestracja: 23 listopada 2009

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2013, 20:30

Eric6666 pisze: fajnie pięknie, ale dla mnie Peluso powinien zostać, ponieważ z tych rezerwowych jest najlepszy
No i to jest właśnie idealne podsumowanie tej nędzy, o której pisał ewerthon. Znajdź liczący się klub w Europie, w którym najlepszym rezerwowym skrzydłowym/bocznym obrońcą jest gość na poziomie i w wieku Peluso.


Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2013, 20:40

Kluby przytoczone przez ewerthona mają na ławce piłkarzy kosztujących po 20-30 i zarabiających po 3-4 miliony ojro. Juventus dopiero idzie w tym kierunku, więc ma Szwagra czy Ogbonne - rezerwowych wręcz luksusowych jak na włoskie realia, na skrzydłowych przyjdzie czas :prochno:


bajbek17

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2007
Posty: 1558
Rejestracja: 25 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2013, 22:34

Buffalo pisze:Mogę wrzucic kamyczek do ogrodka komentatora, Giovinco to nie Sebastiano.
Widać, że do meczu się przygotował, ale niestety widać też, że tylko na tym opierała się jego wiedza na temat Juve. Sebastiano mnie irytował i było też pare drobnych błędów jak np. De Ceglie przy piłce, a był to Padoin na prawej stronie. Ogólnie mylił piłkarzy. Nie zmienia to fakt, że takiego Grzegorza Milko to zjada na śniadanie.


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2013, 23:18

alina pisze: Co to znaczy "dryblował w celu odzyskania piłki'? :think: Może mam za duże wymagania, ale mam wrażenie, że forum zawsze pochwali każdego nastoletniego kolesia, byle tylko umiał prosto kopnąć. Mało trochę mamy danych, żeby o czymkolwiek przesądzać, ale dla mnie tamten wślizg - gdyby był udany - znaczyłby więcej, niż 5 świetnych przerzutów. Łatwo robi się dobre wrażenie eleganckim stylem i dobrą techniką - np chwalony tego lata Buchel, czy Giandonato (ten od bramki z MU), ale już trudniej przekuć to w realny wpływ na środek pola. Jak mówię, nie chcę się tu za bardzo sprzeczać, bo 20 min to trochę mało i może rzeczywiście Bouy się rozwinie.
To znaczy że odebrał piłke od razu stosując drybling by wyjsc z pod presji 2 zawodników Av.

Hola,hola. Nikt tu nie mowi ze Bouy to gwiazda. Zaznaczam że widzisz tylko słabsze strony tego zawodnika, nie biorąc pod uwagę innych czynnikow. To że pochwalam go za występ nie oznacza ze traktuje go jako zawodnika ktory musi dostawać wiecej szans. Z 10 rzeczy które zrobił zapamiętałeś 2 złe, a nie 8 dobrych, z czego 2-3 swietne.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Zablokowany