Serie A 13/14 (16): JUVENTUS 4-0 Sassuolo

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2013, 16:43

Obrazek Obrazek Obrazek

Mecz 16 kolejki SerieA 13/14: JUVENTUS - Sassuolo

Czas:

15.12.2013 (niedziela), godzina 18:30

Pozostało:

Obrazek

Miejsce:

Turyn - Juventus Stadium (41 254)

O przeciwniku:

Rok założenia: 1920
Barwy: Czarno-zielone
Przydomek: Neroverdi
Właściciel: Giorgio Squinzi
Prezes: Carlo Rossi
Dyrektor sportowy: Nereo Bonato
Menedżer: Eusebio Di Francesco
Oficjalna strona US Sassuolo Calcio

Ligowa forma na wyjeździe:
Zwycięstw: 1
Remisów: 4
Przegranych: 3


Ligowa forma u siebie:
Zwycięstw: 2
Remisów: 1
Przegranych: 4



Ostatnie mecze:
(08.12.2013) – Sassuolo 0:1 Chievo (SerieA)
(01.12.2013) – Cagliari 2:2 Sassuolo (SerieA)
(24.11.2013) – Sassuolo 2:0 Atalanta (SerieA)
(10.11.2013) – Roma 1:1 Sassuolo (SerieA)
(03.11.2013) – Sampdoria 3:4 Sassuolo (SerieA)


Najlepszy strzelec:
Domenico Berardi (7 goli w SerieA), Simone Zaza (5 goli w SerieA)
Obrazek Obrazek

Najlepszy asystent:
Domenico Berardi (4 asysty w SerieA), Luca Marrone (3 asysty w SerieA)
Obrazek Obrazek

Aktualna sytuacja w tabeli SerieA:

Obrazek


JUVENTUS:

Ligowa forma u siebie:
Zwycięstw: 7
Remisów: 0
Przegranych: 0


Ligowa forma na wyjeździe:
Zwycięstw: 6
Remisów: 1
Przegranych: 1



Ostatnie mecze:
(10.12.2013) – Galatasaray 1:0 JUVENTUS (Champions League)
(06.12.2013) – Bologna 0:2 JUVENTUS (SerieA)
(01.12.2013) – JUVENTUS 1:0 Udinese (SerieA)
(27.11.2013) – JUVENTUS 3:1 FC Kobenhavn (Champions League)
(24.11.2013) – Livorno 0:2 JUVENTUS (SerieA)


Najlepszy strzelec:
Carlos Tevez (7 goli w SerieA), Arturo Vidal (6 goli w SerieA, 5 goli w Champions League)
Obrazek Obrazek

Najlepszy asystent:
Arturo Vidal, Paul Pogba (4 asysty w SerieA)
Obrazek Obrazek



HISTORIA SPOTKAŃ Z SASSUOLO



Przewidywane składy

Wg LGDS:

JUVENTUS

Sassuolo

Wg Tuttosport:

Obrazek



mecz na żywo w TV:

Al Jazeera Sport +3
Arena Sport 4 (serbia)
Arena Sport 4 HD (cro)
BT Sport 2 / HD
bTV Action / HD
C+ Fútbol (esp) / HD
Canal 8 Sport (den)
Canal 9 (norway)
Digi Sport 1 (cze/svk)
Digi Sport 2 (rom)
Foot+ 24/24
Fox Sports 2 HD (ned)
Futbol 2 (ukraine) / HD
NTV Plus Futbol 2 / HD
Sky Calcio 2 / HD
Sky Super Calcio / HD
Sport 2 (israel)
Sport TV3
SuperSport 6 (za) / HD
BEL: Sporting 3
BUL: Voyo Sport [online]
CYP: Cytavision Sports 3
CYP: Cytavision Sports HD
DEN: C SPORTS [online]
ITA: Premium Calcio
ITA: Premium Calcio HD
MLT: GO Sports 1 / HD
NOR: C SPORTS [online]
SLO: Sport TV1
SUI: TeleClub Sport PPV / HD
SWE: C SPORTS [online]
UKR: OLL TV [online]



mecz w Internecie:

Kilknij, żeby dowiedzieć się więcej o transmisjach przez internet! (szczegóły, linki do spotkań, porady)



źródła: www.juvepoland.com , www.juventus.com, www.seriea.pl , www.liveonsat.com , www.wikipedia.pl , www.gazzetta.it , www.stadiony.net

Kibice w wielu miastach Polski spotykają się by razem oglądać ten mecz.
Dlatego zrób to i Ty, kliknij aby zajrzeć na forum, do pokoju KIBICE


Wszelkie błędy proszę kierować na PW - na pewno wprowadzę poprawki.
Ostatnio zmieniony 13 grudnia 2013, 16:54 przez pumex, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2013, 16:47

W końcu żeś się zlitował Pumi i zrobił temat. Może w końcu skończy się to narzekania na Galate i przejdzie na inny temat. Najbliższy tydzień to 3 mecze i trzeba wszystkie wygrać. Przeciwnicy nie są wymagajacy, ale bez odpowoedniego zaangażowania może skończyć się różnie.
Conte będzie przez tydzień eksperymentowal ze składem i czuję, że w każdym meczu do końca roku wyjdzimy inaczej.
Z jednej strony fajnie, ze nie gra Berardi, ale z drugiej chetnie by się go zobaczyło.
Liczę na atak bez Teveza, który jakoś mnei ostatnio drażni, bez względu czy zastąpi go Faqu czy Gio.


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2013, 17:01

Robaku pisze:W końcu żeś się zlitował Pumi i zrobił temat.
Taka fajna dyskusja się toczyła, że nie chciałem się śpieszyć z kolejnym tematem :wink:

Dla "poprawy" nastrojów:

Obrazek



Liczę na jedno - mianowicie, że mimo Pogby na pozycji registy [swoją drogą, on jest tam gorszy niż Marrone] wygramy, a jeśli Francuz zastępując Pirlo zawiedzie po raz kolejny, to Conte na następne mecze wymyśli coś innego, ponieważ stanie z założonymi rękami i patrzenie, jak Pogba się męczy nie ma sensu.


Obrazek
ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2013, 17:04

pumex pisze:
Najlepszy strzelec:
Domenico Berardi (7 goli w SerieA), Simone Zaza (5 goli w SerieA)
Obrazek Obrazek
Te miniaturki w przyszłym roku po stronie Juventusu, tylko z dwukrotnie większym dorobkiem bramkowym 8)

Zgadzam się z Robakiem, o meczu z Galatą powiedziano już wystarczająco dużo.


[quote=pumex latem 2019 o Lukaku]
Jestem przekonany, że Belg okaże się flopem, biorąc pod uwagę absurdalnie dużą kwotę, którą trzeba za niego zapłacić [...]Nawet za połowę tej kwoty niechętnie widziałbym tego drewniaka u nas.
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2013, 17:08

Ciekawe jestem jak ten mecz będzie wyglądał i jak do niego podejdą nasi po tak bolesnej porażce. Morale naszych napewno nie są za dobre.

Nasi muszą wygrać i jak najszybciej zapomnieć o Galacie, a będzie dobrze :D

Stawiam skromne 2:0.

FORZA JUVE!


Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2473
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2013, 17:12

Chciałbym zobaczyć Asamoaha w środku. Bo jak nie teraz, to kiedy? Przeciwnik słaby, mecz domowy. Fajnie byłoby zobaczyć Berardiego, ale może lepiej, że nie gra, bo jeszcze by coś ustrzelił. Albo wręcz odwrotnie, zagrałby słabo i połowa forum uznałaby, że nie ma co go ściągać latem, bo jest cienki jak sik pająka. :smile:


alina

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lipca 2009
Posty: 2695
Rejestracja: 25 lipca 2009

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2013, 17:37

pumex pisze:Liczę na jedno - mianowicie, że mimo Pogby na pozycji registy [swoją drogą, on jest tam gorszy niż Marrone] wygramy, a jeśli Francuz zastępując Pirlo zawiedzie po raz kolejny, to Conte na następne mecze wymyśli coś innego, ponieważ stanie z założonymi rękami i patrzenie, jak Pogba się męczy nie ma sensu.
Mnie najbardziej dziwi degresja Pogby na tej pozycji. Przecież w zeszłym sezonie w tych 2-3 meczach wyglądał tam całkiem fajnie i chyba wszyscy myśleli, że z czasem będzie nie tyle dawał radę, co brylował.


zahor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2009
Posty: 4585
Rejestracja: 23 listopada 2009

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2013, 17:43

alina pisze: Mnie najbardziej dziwi degresja Pogby na tej pozycji. Przecież w zeszłym sezonie w tych 2-3 meczach wyglądał tam całkiem fajnie i chyba wszyscy myśleli, że z czasem będzie nie tyle dawał radę, co brylował.
Można się zastanawiać na ile kaszaniasta gra Francuza jest spowodowana nietypową dla niego pozycją, a na ile obniżką formy. Należy pamiętać, że tuż przed kontuzją Pirlo Pogba występując w swojej normalnej roli też nie robił szału.

@pumex
Twój wykrzyknik zasłania nazwisko trzeciego idola tłumów, przez co efekt nie jest tak piorunujący jak mógłby być.


alina

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lipca 2009
Posty: 2695
Rejestracja: 25 lipca 2009

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2013, 17:47

zahor pisze:
alina pisze: Mnie najbardziej dziwi degresja Pogby na tej pozycji. Przecież w zeszłym sezonie w tych 2-3 meczach wyglądał tam całkiem fajnie i chyba wszyscy myśleli, że z czasem będzie nie tyle dawał radę, co brylował.
Można się zastanawiać na ile kaszaniasta gra Francuza jest spowodowana nietypową dla niego pozycją, a na ile obniżką formy. Należy pamiętać, że tuż przed kontuzją Pirlo Pogba występując w swojej normalnej roli też nie robił szału.
Biorę to pod uwagę. Dziwi mnie po prostu jak szybko przeszliśmy od "idealny vice-Pirlo" (dużo, dużo osób chwaliło go za grę tam i za dobre piłki za linię obrony), przez "radzi sobie" do "tylko w wyjątkowych przypadkach". Jak na regiście gra Vidal to mnie oczy bolą.

E:
Marat87 pisze:Nie wiem jak dużo osób go chwaliło, ale co najmniej tyle samo forumowiczów ( albo i więcej ) nie widziało go na pozycji Pirlo.
Ja go za długie piłki co prawda nie chwaliłem, bo były dużo bardziej oczywiste i łatwiejsze do przeczytania od tych Pirlo (Pogba grywa takie, że zdążysz przed tv się zorientować gdzie ona pójdzie; za Pirlo czasem kamerzysta nie nadążał). Natomiast widziałem go na rozegraniu. Pirlo to nigdy nie będzie, ale Gundogan by z niego wyrósł.
Ostatnio zmieniony 13 grudnia 2013, 17:58 przez alina, łącznie zmieniany 1 raz.


Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2473
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2013, 17:51

Nie wiem jak dużo osób go chwaliło, ale co najmniej tyle samo forumowiczów ( albo i więcej ) nie widziało go na pozycji Pirlo.


Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2013, 18:02

Jezus, to ustawienie to jakiś żart :?:
Padoin, Peluso, Isla - razem w wyjściowej jedenastce :shock:
Nie wiem, czy nie wolałbym kolesi z Primki na ich miejscu...
Ciekaw jestem, co mają do powiedzenia wszyscy krzykacze, którzy protestowali latem - przeciwko transferowi Chilijczyka do Interu :rotfl: :?:
Conte, nie dał szansy chociażby powąchania murawy - Zieglerowi, natomiast w Isli - widział nie wiadomo kogo. Do tej pory były tłumaczenia: Długa kontuzja, nie dostał dużo szans etc. W chwili obecnej gołym okiem widać, że to był jednak błąd naszego trenera. Ja wiem, że kadra nie może liczyć 20 Vidalów, Tevezów itp, ale uważam, iż jeśli następuje jakaś szansa na sprzedaż co niektórych (jak było w tamtym przypadku), należy ją wykorzystywać. Później dopiero, są narzekania jak ciężko się pozbyć takiego Motty, Padoina, De Ceglie, Vucinicia czy wcześniej Amauriego itd.

Cóż, w wyżej wymienionym ustawieniu - wygrana z Sassuolo nie może przyjść łatwo. Wiemy również, że po meczu z Kebabami - morale zespołu, spadło niemalże do zera. Jeśli Tevez będzie miał więcej szczęścia niż w tegorocznej edycji L.M - wówczas damy radę
:pray:

@alina
Po pierwsze primo.
Jak zwykle, cokolwiek by nie napisać - wszystkim nie dogodzi.
Zapodać myśl np.: Aaa dałbym jeszcze kilkanaście szans temu Isli i Padoinowi. A wówczas na forum przeczytałbym coś w stylu: Co Ty wygadujesz człowieku, brałeś coś dzisiaj :?: - oni się kopią po czole non stop, nie potrafią ani razu dośrodkować itp.
Napisać, że się nie nadają, zaproponować pewne transfery lub zmiane ustawienia: To znowu, ten za słaby, ten za drogi, tamten za tani, jeszcze inny nie zainteresowany przejściem do nas, albo nie pasuje do koncepcji Conte itp itd. Tak już niestety jest.

Po drugie primo.
Ja nie napisałem, że Conte - powinien, dać szanse Zieglerowi, lecz uznałem, iż w tej jednej kwestii (dotyczącej Isli) nie był do końca - konsekwentny w swoich działaniach. Obaj wymienieni gracze, pokazali się z bardzo dobrej strony na MŚ 2010 - przyszli do naszego klubu. Oboje, zostali potraktowani w odmienny sposób. Czas pokazał, iż Chilijczyk powinien zostać sprzedany latem, takie jest moje skromne zdanie.

A teraz osobno dla użytkownika (reszta forum może nie czytać) o nicku Antoś666 plepleple vel pogromca 5 latków w koszulce Interu.
A może nam się pochwalisz znowu, kogo strolowałeś w swoim alternatywnym świecie :prochno:
Jeszcze jedno: Odniosłem się do naszego ustawienia na mecz z Sassuolo, a również nie przypominam sobie - żebym chciał Bale czy Messiego, więc nie to nie ja mam życzenia transferowe niczym z FM... :think:
Ostatnio zmieniony 14 grudnia 2013, 10:09 przez Lucas87, łącznie zmieniany 3 razy.


SANCTI PER FIDEM VICERUNT REGNA OPERATI SUNT IUSTITIAM.
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2013, 18:07

zahor pisze:@pumex Twój wykrzyknik zasłania nazwisko trzeciego idola tłumów, przez co efekt nie jest tak piorunujący jak mógłby być.
Ajajaj, faktycznie!
alina o Pogbie pisze:Pirlo to nigdy nie będzie, ale Gundogan by z niego wyrósł.
Pytanie, czy przy naszej liczbie zawodników kumatych w rozegraniu i schematach takich a nie innych ktoś 'tylko' a'la Gundogan by wystarczył :think: Ja twierdzę, że nie. Albo Pirlo/Verratti, albo ktoś mniej błyskotliwy + zmiana organizacji gry.


Obrazek
alina

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lipca 2009
Posty: 2695
Rejestracja: 25 lipca 2009

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2013, 18:12

Lucas87 pisze:Nie wiem, czy nie wolałbym kolesi z Primki na ich miejscu...
Czy to się kiedyś skończy? :angry:
Lucas87 pisze: Conte, nie dał szansy chociażby powąchania murawy - Zieglerowi, natomiast w Isli - widział nie wiadomo kogo.
Z tym "nie dał sznsy zawodnikowi X" też jest neverending story. Chłopie, widziałeś co Ziegler aktualnie sobą prezentuje? Sezon zaczął od zawalenia 5 bramek. Teraz grzeje ławę. W Sassuolo. O ile zawsze pisano "jak on może być słabszy od De Ceglie", to teraz juz chyba nie ma żadnych wątpliwości, kto jest lepszy (czy tam mniej słaby). Conte pooglądał go na treningach i od razu odpalił bez żalu.

E:
Lucas87 pisze: Jak zwykle, cokolwiek by nie napisać - wszystkim nie dogodzi. Zapodać myśl np.: Aaa dałbym jeszcze kilkanaście szans temu Isli i Padoinowi. A wówczas na forum przeczytałbym coś w stylu: Co Ty wygadujesz człowieku, brałeś coś dzisiaj :?: - oni się kopią po czole non stop, nie potrafią ani razu dośrodkować itp.
Napisać, że się nie nadają, zaproponować pewne transfery lub zmiane ustawienia: To znowu, ten za słaby, ten za drogi, tamten za tani, jeszcze inny nie zainteresowany przejściem do nas, albo nie pasuje do koncepcji Conte itp itd. Tak już niestety jest.
Ja jestem po prostu uczulony na stwierdzenia "juz lepiej, żeby zagrał ktoś z Primavery". Tyle.

Nigdy nie byłem przeciw dawaniu pograć padoinom, pelusom i de cegliom od czasu do czasu. Ale tu zgodzę się z większością - trochę tego dużo tak na raz.
Lucas87 pisze:Po drugie primo.
Ja nie napisałem, że Conte - powinien, dać szanse Zieglerowi, lecz uznałem, iż w tej jednej kwestii (dotyczącej Isli) nie był do końca - konsekwentny w swoich działaniach. Obaj wymienieni gracze, pokazali się z bardzo dobrej strony na MŚ 2010 - przyszli do naszego klubu. Oboje, zostali potraktowani w odmienny sposób. Czas pokazał, iż Chilijczyk powinien zostać sprzedany latem, takie jest moje skromne zdanie.
Gdyby był Zuniga, to Isla by poleciał. Chilijczyk został nie dlatego, że uznano, że nagle się ogarnie. Został, bo zarząd nie ma nikogo na oku na jego miejsce, a z Padoinem jako pierwszym rezerwowym nie mogli zostać. Jak masz kombinować z nie wiadomo jakim transferem (który za rok znów byłby do wymiany), to już chyba lepiej zostać przy tym co się ma, szkoda zachodu.
Ostatnio zmieniony 13 grudnia 2013, 19:07 przez alina, łącznie zmieniany 1 raz.


18danek97

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 lutego 2008
Posty: 194
Rejestracja: 27 lutego 2008

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2013, 18:26

Ten mecz powinien być takim w stronę kibiców aby ich nieco przeprosić. Co do składu jeśli rzeczywiście Isla i Padoin zagrają obok siebie to może zepsuc najlepszy mecz. W ataku Quagliarella już lekko zatęskiniłem za nim w pierwszym składzie a tu drugi mecz w Serie A z rzędu, a jest chyba moim ulubionym napastnikiem w obecnej kadrze. Myślę że wygramy po ciekawym spotkaniu. Przekornie trochę typuję 4-2 strzeli ktoś z dwójki Zaza Berardi oraz u nas Fabio Quagliarella


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2013, 19:46

Nie rozumiem czemu Caceres został zaszufladkowany na pozycję vice Barzagli i mało gra podczas gdy nie ma Lichsteinera to grają Isla lub Padoin od których Urugwajczyk jest o klasę lepszy.


Zablokowany