Serie A 13/14 (16): JUVENTUS 4-0 Sassuolo

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 15 grudnia 2013, 19:29

jarmel pisze:Peluso >> Padoin.
To wiadomo nie od dziś. To samo tyczy się Isli.
Peluso nie jest wybitnym grajkiem. Ba, nawet nie można powiedzieć, że jest on dobry. Ot, przeciętny ligowiec. Tyle, że facet nie gra na alibi i zostawia serce na boisku. Jedyne co mogę mu zarzucić, to zbyt dużo żółtych kartek. I jeszcze granie na pół-lewym stoperze. Wtedy jest tragiczny.
W końcu jakiś spokojny mecz, w którym nie martwimy się, czy strzelimy, lecz ile strzelimy. Tevez w końcu strzela więcej niż jedną bramkę. :bravo:
Piękna akcja na 1:0.
Zadziwia mnie Asamoah. Zastanawiam się co mu przeszkadza tak grać na lewej pomocy. :think: Drybling? ma. Szybkość? również ma. Tutaj wchodzi w pole karne, jak w masło, a na skrzydle ma problem(nie zawsze rzecz jasna) z przejściem jednego obrońcy. Może to kwestia pewności siebie? Nie wiem.


Obrazek
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 15 grudnia 2013, 19:29

Jest dobrze, powinno być jeszcze lepiej bo okazje ku temu były, ale nie ma się co czepiać. Jeśli miałbym na kogoś narzekać to na Islę, ponieważ mimo niezłej jak na niego gry ciągle jest najsłabszy z naszych, oraz na Llorente, bo dziś gra według mnie zbyt statycznie.

Ciekawe jakie kary po tym meczu posypią się za "merdy" z ust dzieci :lol:


Obrazek
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 15 grudnia 2013, 19:29

cerb pisze:3:0 z ogórkami z Serie A... kolejne potwierdzenie tego że Conte zawalił taktycznie mecz Galatasaray, to co na Serie A działa bez zarzutu zgubiło go w LM
Gdzie tu związek i jakakolwiek logika?
jakku1 pisze:Kwadwo mial takze pare glupich strat (i nie trafil do pustej bramki po akcji Isli).
Mówisz o tej akcji, w której "skleszczył się" z bramkarzem czy o czymś z początku meczu (bo pierwszy kwadrans przegapiłem)?

Fajnie, że Tevez ogarnia stałe pod nieobecność Pirlo. Podanie Ll zewnętrzniakiem (pierwsza bramka) do Vidala świetne. Peluso da się lubić. W przeciwieństwie do Padoina - jest jakiś, ma serducho. Stąd też jego kartki.
;)

Asa ma niesamowite przyspieszenie.
Ostatnio zmieniony 15 grudnia 2013, 19:30 przez Łukasz, łącznie zmieniany 1 raz.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
LordRahl

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 czerwca 2010
Posty: 692
Rejestracja: 10 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 15 grudnia 2013, 19:30

jarmel pisze:
ahojekk pisze:
jarmel pisze:Peluso >> Padoin. I wcale nie chodzi mi tu o gola.
Szkoda trochę Asy, że nie udało mu się nic strzelić, bo sobie zasługuje, swoją drogą widać przywyczajenia z gry, bo ciągle schodzi na lewą.
Najlepsi na boisku Vidal i Tevez. A Isla to frajer, on chyba nigdy nie będzie potrafił umieścić piłki w bramce.
Czyli Asamoaha to szkoda mimo ze mial latwiej, a Isla to "frajer" bo nie strzelil, ciekawa logika
Asamoaha szkoda, bo stara się całą połowę i zrobił dużo dobrego. Isla natomiast znowu gra jak drugi Padoin na dodatek po raz kolejny marnuje dobrą sytuację. A takich w tym sezonie już miał kilka mimo to zawsze stanie mu na drodze jakiś zawodnik, jego własne nogi czy Bóg wie co jeszcze. Rozumisz?
Tak Isla szczególnie zły, gdzie od niego zaczęła się akcja na 1-0, wrzucił Kwadwo na pustą bramke i cudem jego strzał wyciągnął bramkarz, faktycznie trzeba na kogoś narzekać :)


annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 15 grudnia 2013, 19:34

Łukasz pisze:Peluso da się lubić. W przeciwieństwie do Padoina - jest jakiś, ma serducho. Stąd też jego kartki.Asa ma niesamowite przyspieszenie.
Zawsze to powtarzałem, Włoch to taki cwaniaczek, a najbardziej podoba mi się ten jego uśmieszek, kiedy odchodzi od skopanego przeciwnika :prochno: Solidny rezerwowy na rozgrywki ligowe


ktośtam na forum p$g pisze:Odnoszę wrażenie, że Ibra nie jest związany z PSG
Kiper69

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2010
Posty: 186
Rejestracja: 27 lipca 2010

Nieprzeczytany post 15 grudnia 2013, 19:34

To co Asa gra na srodku :shock: Widac, ze ta pozycja o wiele bardziej mu pasuje. Aktualnie o wiele lepszy wybor na srodek niz Marchisio, chociaz nie wiadomo jeszcze, czy ta forma sie utrzyma. Oby... Licze na 5 goli i 0 z tylu, fajnie jakby wlasnie Asa cos ustrzelil i Tevez.


Obrazek
pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 15 grudnia 2013, 19:35

Jeszcze jedno. Pogba.
Facet nie chce na silę udowadniać, jakim to on nie jest królem rozgrywania i każde podanie ma przemyślane. Jak trzeba rozrzucić, to to robi. Trzeba podać do najbliższego - również.
Gdyby nie to, że zastępuje on samego Pirlo, to mógłbym powiedzieć, że gra fenomenalne zawody, ale Andrea pokazał nam, jak wygląda rozgrywania z najwyższej półki i póki co Pogba tego nie robi, ale mimo wszystko bardzo podoba mi sie jego. Ani jednej straty i praktycznie każdym przyjęciem piłki zmyla rywala.


Obrazek
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 15 grudnia 2013, 19:56

pablo1503 pisze:Jeszcze jedno. Pogba.
Facet nie chce na silę udowadniać, jakim to on nie jest królem rozgrywania i każde podanie ma przemyślane. Jak trzeba rozrzucić, to to robi. Trzeba podać do najbliższego - również.
Gdyby nie to, że zastępuje on samego Pirlo, to mógłbym powiedzieć, że gra fenomenalne zawody, ale Andrea pokazał nam, jak wygląda rozgrywania z najwyższej półki i póki co Pogba tego nie robi, ale mimo wszystko bardzo podoba mi sie jego. Ani jednej straty i praktycznie każdym przyjęciem piłki zmyla rywala.
Ale z jednym ma moim zdaniem lekki problem - z wychodzeniem do piłki. Czasem się chowa przed podaniem. Z resztą - to tylko Sassuolo, więc z tymi fenomenalnymi zawodami nie przesadzaj.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 2146
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 15 grudnia 2013, 20:03

Niby gramy tylko z beniaminkiem Serie A, ale dobrze, że nasi się rozstrzelali w tym meczu. Fajnie też, że Tevez ustrzelił hattricka. Może powalczyć z Rossim o koronę króla strzelców w tym sezonie. :)


The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 15 grudnia 2013, 20:13

Łukasz pisze: Mówisz o tej akcji, w której "skleszczył się" z bramkarzem czy o czymś z początku meczu (bo pierwszy kwadrans przegapiłem)?
Mowie o sytuacji gdzie Asamoah mial pilke na glowie i pusta bramke przed soba ; ) Wrzucal Isla. A jesli chodzi o straty, to kilka z nich bylo po prostu wypadkiem przy pracy (np. na poczatku meczu zupelnie zle przyjal pilke i ta uciekla za linie), ale pare razy Asa wdal sie tez w zupelnie niepotrzebny drybling i przez to tracilismy futbolowke.

Druga polowa juz dobra w wykonaniu Kwadwo.


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2356
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 15 grudnia 2013, 20:22

No i jest wyczekiwane przeze mnie 4:0 :)

Czy was też tak denerwował Isla ?


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 15 grudnia 2013, 20:22

Gratulacje dla Teveza - oby to był zaledwie pierwszy hat-trick w naszych barwach :)
Czy was też tak denerwował Isla ?
Swoje chyba zrobił, gorzej z Padoinem.
Ostatnio zmieniony 15 grudnia 2013, 20:23 przez mnowo, łącznie zmieniany 1 raz.


Ein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 grudnia 2004
Posty: 1352
Rejestracja: 11 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 15 grudnia 2013, 20:23

Tak bardzo mi szkoda Asy. Na prawdę chłopak ma pecha, bo ta bramka należy mu się jak psu buda.

Kupmy kogoś na prawą i lewą stronę. Sprzedajmy Cegłę/Padoina i przesuńmy Asę na środek. Pogba, Asa, Marchisio, Pirlo, Vidal :pray: to jedna z najlepszych pomocy na świecie.

i nie kupujmy tego żółtka co pod belga się podszywa za 16 mln, tylko jakiegoś kozaka co może pohulać w tej LE i będzie pięknie.


Moggi: "People keep asking where Juve got the money to buy Vlahovic but they forget that the club is owned by the Elkanns. 2% of the Elkann assets are enough to buy Inter, this is not a joke, let's be clear, it's real data."
annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 15 grudnia 2013, 20:24

Sila Spokoju pisze:Czy was też tak denerwował Isla ?
Tak, szczególnie jak zaliczył asystę. Padoin udowodnił, jak bezpłciowym jest zawodnikiem


ktośtam na forum p$g pisze:Odnoszę wrażenie, że Ibra nie jest związany z PSG
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 15 grudnia 2013, 20:24

Pierwszy hat-trick Tevez w Juve! Tym samym w tym momencie ma 10 goli na koncie i może powalczyć z Rossim o króla;) Llorente dziś słabo.

Mecz bez większej historii, cieszy skuteczność Carlosa.

FORZA JUVE!


Zablokowany