LM 13/14 (gr. B) [6]: Galatasaray 1-0 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Bruce Badura

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 maja 2011
Posty: 740
Rejestracja: 24 maja 2011

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2013, 00:27

Nie wiem. Stwierdzeniem ze to bedzie arcytrudny mecz koła pewnie nie wynajde. Druzyna musi pokazac teraz swoja dojrzalosc. Ja bym ustawil zespol typowo pod kontry. Byc moze Conte zdecyduje sie nic nie zmieniac i sprobujemy zagrac swoja pilke. Gorzej jak pierwsi stracimy bramke, a ustawieniem 3/5/2 bedziemy pchali sie srodkiem.


MaNieK_JuVe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 maja 2003
Posty: 187
Rejestracja: 27 maja 2003

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2013, 01:54

Ja mam przed tym meczem jeden apel do naszych zawodników. Maksymalna koncentracja w obronie, żeby nie popełnić głupiego błędu zakończonego stratą bramki. Kończymy spotkanie z czystym kontem i jest awans.
Ważne też będzie by nie oddać zbyt dużo pola Galacie i po prostu grać swoje, szanować piłkę i starać się przy niej jak najdłużej utrzymać.
Ogólnie skład mamy lepszy, możemy awans zaprzepaścić tylko głupimi błędami bądź gapiostwem.
Do boju Juventini po fazę pucharową!


Forza Juventus, Forza Azzurri
Moja jedyna milosc Juventus FC !!!
Zagraj w Lola: http://signup.leagueoflegends.com/?ref= ... 3963740312
zbysioJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 września 2013
Posty: 1190
Rejestracja: 22 września 2013

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2013, 06:47

Co do mnie,to jestem zdecydowanym optymistą.Nie wyobrażam sobie innej możliwości jak awans Juve.Nieważne w jakim stylu i jakim kosztem liczy się tylko awans.Zgodziłbym się z poprzednikiem,aby tylko nie popełnili jakiegoś głupiego błędu zakończonego utratą bramki.Tak naprawdę to Galata nie powinna nas czymś nadzwyczajnym zaskoczyć. Forza Juve i do przodu!!!


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2013, 10:53

Bile mnie swędzą na trudny mecz albo na kąpiel. A będzie tak:

Tunel na boisko, trzy minuty do rozpoczęcia spotkania w Stambule. Jacek Laskowski zaprasza widzów na mecz, nieświadom dramatu, jaki rozgrywa się dwa piętra niżej. A w tunelu dantejskie sceny. Drogba przekonuje Bonucciego, by ten krył go "na radar" obiecując cuda i siedem żon. Tymczasem obok, Tevez zaczepia Manciniego mówiąc mu, że Galatasaray "to je neni tim, je to pozoranty!" Krewki Włoch rzuca się na małego Argentyńczyka. Dochodzi do szamotaniny. Obu dżentelmenów rozdzielają zawodnicy. Zwieracze sympatycznego Włocha nie wytrzymują, w powietrzu unosi się niemiłosierny fetor. Skacowany Vucinić wymiotuje leniwie w kącie. Piłkarze w szoku. To nie będzie spokojny wieczór w Stambule, oj nie...


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
filippo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 listopada 2004
Posty: 1028
Rejestracja: 29 listopada 2004

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2013, 11:40

Czuje, że wtopio Jutro z tym Galatasarayem, piszę, żeby mieć satysfakcję po meczu na wypadek gdyby przerżneli. Co z tego, że Galata słabo gra w lidze? O ile pamiętam Kopenhaga była bisko strefy spadkowej jak z nią graliśmy. Mecz z Szachtarem rok temu, a dziś z Galatą to dwie odmienne historie

Jeszcze bez Pirlo

Wtopio :|


forumowy ujadacz
Dybala 4ever

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2007
Posty: 1847
Rejestracja: 28 października 2007

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2013, 11:44

Wszystko w zasadzie zostało już powiedzane na temat tego spotkania. Sami sobie narobiliśmy takiej biedy. W tym meczu musimy oddać serce, duszę, bo na stojąco nie wygramy. Trzeba zagrać na maksa, bo w Serie A zawsze można odrobić/odskoczyć, a w Europie praktycznie 1 mecz 1 głupi błąd może pozbawić nas wszystkiego. Wyjść bez strachu, ale też bez zbytniej pewności siebie. Obrona musi być zwarta i skonsolidowana. Turcy z pewnością rzucą się na nas ostro od 1 minuty, bo dla nich zwycięstwo albo śmierć.


czarny93

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 sierpnia 2009
Posty: 146
Rejestracja: 25 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2013, 12:26

Ja jestem dziwnie spokojny o ten mecz. Piłkarsko jesteśmy dużo lepsi. W Turcji nie gra się łatwo ale bądź co bądź nasz zespół nie jest jakimś nowicjuszem. Po doświadczeniu jakie zebrali w tamtym sezonie w CL myślę, że spokojnie wygraną różnicą 2 bramek.


DejW
mibor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 października 2013
Posty: 551
Rejestracja: 23 października 2013

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2013, 14:05

Ja uważam, że łatwo nie będzie w Ulu nigdy nie jest łatwo.
Jezeli strzelimy szybko bramkę, będzie dobrze Galata jest słaba mentalnie po stracie 1 czy 2 bramek ciężko im się podnieść. Boje się Drogby boo on niestety ma patent na strzelanie nam bramek.
Mecz może być brzydki nudny, najważniejsze byśmy awansowali.


Juve, storia di un grande amore
dav3d

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2007
Posty: 483
Rejestracja: 30 maja 2007

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2013, 14:09

Śnił mi się wynik jutrzejszego meczu :D

Skończył się on wynikiem 1-1

strzelcy:
-Trezeguet 48 minuta ( :shock:)
- Drogba 68 minuta

Obydwie drużyny kończyły w 10 :D


topboxing.pl zapraszam :)
zahor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2009
Posty: 4585
Rejestracja: 23 listopada 2009

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2013, 15:41

dav3d pisze:Śnił mi się wynik jutrzejszego meczu :D

Skończył się on wynikiem 1-1
Mi się śniło 2:0 w plecy - do przerwy sędzia nas orżnął na jednego gola, po przerwie Galatasaray dołożyło jeszcze jednego. Pocieszający jest fakt, że jeżeli śni mi się jakiś mecz, to w rzeczywistości przebiega on dokładnie na odwrót, także ten, tego... będzie dobrze.


Mate.G

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 września 2011
Posty: 1252
Rejestracja: 10 września 2011

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2013, 16:21

A mi się śniło 1-4 :prochno:


Wygramy na lajcie :C


grande amore

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 października 2012
Posty: 615
Rejestracja: 05 października 2012

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2013, 16:52

Nie pekajta ludziska (a zwlaszcza filippo), bedzie dobrze (mam nadzieje) :prochno:


Juve, storia di un grande amore :)
------
Jaka jest roznica miedzy zwyciezca a przegranym? Upasc moze kazdy, zwyciezca wstaje i idzie dalej.
------
Mowcie mi Magda
preclix

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 grudnia 2004
Posty: 756
Rejestracja: 14 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2013, 16:56

Mnie się śniła dziś wygrana 7-2.... z Romą :o Kto wie, może będzie z tego jakieś przełożenie na rzeczywistość. Wszakże, barwy te same.

A tak na serio to czuję mecz walki, jakiego w tym sezonie jeszcze nie dane było na widzieć z udziałem Starej Damy.


Fabrizio Ravanelli

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 października 2013
Posty: 7
Rejestracja: 02 października 2013

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2013, 17:02

Melo Hat-Trick


Juve, historia wielkiej miłości, biel, która obejmuje czerń. Chór, który się wznosi naprawdę dla Ciebie.
frequenweiche

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 lipca 2013
Posty: 32
Rejestracja: 27 lipca 2013

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2013, 17:29

Drogba to kocur pierwszej klasy dlatego zagranie 4-3-1-2 byłoby bardzo dobre. Wykluczyłoby to z gry bonucciego, który, nie oszukujmy się, popełnia dużo indywidualnych błędów. Asamoach w meczu z realem pokazał, ze bardzo dobrze prezentuje się na lewej stronie obrony. Środek Barzagli-Chiellini też zapewniłby nam z tyłu spokój. Po prawej stronie oczywiście Lichtsteiner. W środku pola nie mamy za dużo możliwości, także Vidal-Pogba-Marchisio (kolejność nie przypadkowa). Tevez grając na cofniętym napastniku brałby ciężar gry na siebie, a on to bardzo lubi. Przed nim Llorente i Quag, oboje są w dobrej formie. Liczę na zwycięstwo a w ostatecznej z ostatecznych ostateczności na remis. Musimy w końcu złapać formę w lm bo 1/8 tuż tuż a my w grupie nie pokazaliśmy nic.


Zablokowany