LM 13/14 (gr. B) [6]: Galatasaray 1-0 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
mazi12

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 września 2009
Posty: 810
Rejestracja: 30 września 2009

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2013, 00:04

Słyszeliście, nasi muszą zmieniać hotel, bo ten na środe jest juz zarezerwowany :shock: Co za kabaret...


Włodar

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2003
Posty: 197
Rejestracja: 01 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2013, 00:07

Gianluca Di Marzio podał informację (rzekomo jest w kontakcie sms-owym z autokarem Juve), że obecnie autokar stoi w korku w sparaliżowanym Stambule...Mam nadzieję, że nasi się chociaż trochę prześpią przed meczem :/ Kwas też może być z lotniskiem w Stambule, no ale nie kraczmy, nie kraczmy.
Giovanni Guardalà natomiast podaje, że wg najnowszych wieści, mecz będzie o 15:00 czasu tureckiego (14:00 czasu włoskiego i polskiego)


charles

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lutego 2005
Posty: 1087
Rejestracja: 06 lutego 2005

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2013, 00:09

"Ważna informacja: przerwany mecz Galatasaray - Juventus na mocy oficjalnych decyzji będzie kontynuowany jutro od godz. 14:00 (od 31 minuty). Nasza transmisja na antenie nSport."

współczuć można kibicom którzy pojechali na mecz i pewnie w większości rano mają powroty..


DRUGHI ULTRA' CURVA SUD
bendzamin

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2009
Posty: 4225
Rejestracja: 18 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2013, 00:19

Włodar pisze:Gianluca Di Marzio podał informację (rzekomo jest w kontakcie sms-owym z autokarem Juve), że obecnie autokar stoi w korku w sparaliżowanym Stambule...
Z której to godziny? Ostatnie wieści na TJ są takie, że piłkarzom przeszkodził lód (nie korek), ale jakieś 30 minut temu dotarli do hotelu i jedzą posiłek.

UEFA oficjalnie - jutro o 14:00 naszego czasu.
Ciekawe, czy tym razem im się nie pozmienia :roll:


Obrazek
Włodar

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2003
Posty: 197
Rejestracja: 01 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2013, 00:35

bendzamin pisze:Z której to godziny? Ostatnie wieści na TJ są takie, że piłkarzom przeszkodził lód (nie korek), ale jakieś 30 minut temu dotarli do hotelu i jedzą posiłek.
To było info sprzed około 45 minut. W takim razie dobrze, że już dotarli. A korek był z powodu lodu i śniegu - ogólny paraliż miasta.


paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2013, 01:33

mrozzi pisze:
paku pisze:Jak kibice Juve gwiżdzą też Ci się to nie podoba?
Tak buczących kibiców Juve przy każdym kontakcie rywala z piłką sobie nie przypominam.
Jeżeli Ci sie to nie podoba to proponuje zacząć oglądać szachy ;)


Hoffman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2006
Posty: 945
Rejestracja: 05 października 2006

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2013, 02:54

Heh, cuda jednak się zdarzają, mam drugie zmiany od 18, także się załapie na mecz, a myślałem że już wszystko stracone ;-)


Asus3

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 listopada 2010
Posty: 209
Rejestracja: 02 listopada 2010

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2013, 03:02

Czyli 14 a nie 13?


Antek666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2012
Posty: 872
Rejestracja: 17 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2013, 03:25

Hoffman pisze:Heh, cuda jednak się zdarzają, mam drugie zmiany od 18, także się załapie na mecz, a myślałem że już wszystko stracone ;-)
Jeszcze się aż tak bardzo nie ciesz dopóki nie obejrzysz :P Całe to zajście,zamieszanie i ostateczna decyzja po jakichś 3-4 godzinach od przerwania meczu mogą sugerować,że coś tu jeszcze może się zmienić.
Asus3 pisze:Czyli 14 a nie 13?
14 14 14 14 14 14 14 14 14 14
Tak,14 a nie 13.

Jak już sobie siedzę i jak już post wysłałem z powyższym to pomyślę tu głośno to co sobie od pewnego czasu rozmyślam...
Bo mam dziwne wrażenie,że większość takich przełożonych meczów jest atutem dla gospodarzy. To oni są u siebie i najpewniej spędzili noce w swoich domach ze swoimi ukochanymi(ew. w domach publicznych z przypadkowo poznanymi paniami,lol),swoje wyrko i kibelek,no wiecie takie przyziemne sprawy pomagające odreagować stres.Podczas gdy nasi są skazani na niełaskę hotelową.

Ale powyższe to pikuś,bo bardziej chodzi mi o ogólnie pojętą odnowę biologiczną po meczu.Jasna sprawa,że na każdy mecz zabieramy sztab ludzi,sprejów,maści i innych "pierdół". Ale nie mamy tyle tego ze sobą,znaczy mam na myśli ludzi-masażystów/fizjoterapeutów. Nie mamy tu tego do czego dostęp mają Turcy.Poza obsadą ludzką dotyczy to wszelakich urządzeń potrzebnych do przeróżnych masaży,regeneracji mięśni czy nawet godnej sauny itp itd.

Jakby nie patrzeć to jednak 1/3 meczu nasi mają już za sobą.Boję się,że przez to przełożenie meczu na dziś Galata może wyglądać teraz lepiej kondycyjnie od nas,mogą być po prostu świeżsi. Niekoniecznie w kroku(w znaczeniu dosłownym),choć może nasi nie wzięli wystarczającej ilości świeżej bielizny i Turasy będą ich kryć "na radar" :D

Może ktoś wie czy w tej sytuacji Galata ma obowiązek zapewnić naszym pełen dostęp do swojego zaplecza medycznego? :think:
Historia w ten sposób przełożonych meczów też raczej przemawia przeciwko Juve,jako gościa po prostu. Chyba jedynie dzisiejsza mniejsza ilość kibiców Galaty działa na naszą korzyść.


bajbek17

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2007
Posty: 1558
Rejestracja: 25 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2013, 06:26

Przypomniał mi się od razu mecz w Poznaniu, który też powinien zostać przerwany. Szkoda sytuacji Llorente bo mogło być już spokojniej.


wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2013, 06:55

Antek666 pisze:Jak już sobie siedzę i jak już post wysłałem z powyższym to pomyślę tu głośno to co sobie od pewnego czasu rozmyślam...
Bo mam dziwne wrażenie,że większość takich przełożonych meczów jest atutem dla gospodarzy. To oni są u siebie i najpewniej spędzili noce w swoich domach ze swoimi ukochanymi(ew. w domach publicznych z przypadkowo poznanymi paniami,lol),swoje wyrko i kibelek,no wiecie takie przyziemne sprawy pomagające odreagować stres.Podczas gdy nasi są skazani na niełaskę hotelową.

Ale powyższe to pikuś,bo bardziej chodzi mi o ogólnie pojętą odnowę biologiczną po meczu.Jasna sprawa,że na każdy mecz zabieramy sztab ludzi,sprejów,maści i innych "pierdół". Ale nie mamy tyle tego ze sobą,znaczy mam na myśli ludzi-masażystów/fizjoterapeutów. Nie mamy tu tego do czego dostęp mają Turcy.Poza obsadą ludzką dotyczy to wszelakich urządzeń potrzebnych do przeróżnych masaży,regeneracji mięśni czy nawet godnej sauny itp itd.

Jakby nie patrzeć to jednak 1/3 meczu nasi mają już za sobą.Boję się,że przez to przełożenie meczu na dziś Galata może wyglądać teraz lepiej kondycyjnie od nas,mogą być po prostu świeżsi. Niekoniecznie w kroku(w znaczeniu dosłownym),choć może nasi nie wzięli wystarczającej ilości świeżej bielizny i Turasy będą ich kryć "na radar" :D

Może ktoś wie czy w tej sytuacji Galata ma obowiązek zapewnić naszym pełen dostęp do swojego zaplecza medycznego? :think:
Historia w ten sposób przełożonych meczów też raczej przemawia przeciwko Juve,jako gościa po prostu. Chyba jedynie dzisiejsza mniejsza ilość kibiców Galaty działa na naszą korzyść.
Stary, Ty faktycznie wygrałeś internet. Pobiegali 30 minut i będą jakąś wielką odnowę biologiczną przechodzić? Bez przesady.

Argument "własnej pościeli" już trochę lepszy, aczkolwiek Ci ludzie nocują w hotelach prawie tyle samo, co w domach, bez obaw.

Trzeba ogolić Turasów i tyle.

---

Swoją drogą - skoro i tak pora z pupy, bo człowiek w pracy, to wolałbym, żeby grali o tej 12:00. Było by szybciej z głowy...


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
Castiel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 maja 2010
Posty: 3182
Rejestracja: 24 maja 2010

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2013, 07:20

Dobrze, że większość ludzi będzie w pracy to przynajmniej nie będzie problemu ze streamami.


MoreLL_FTL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 244
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2013, 07:23

Czyli trzeba wcześniej zmyć się z pracy, FORZA JUVE!


Brutalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2006
Posty: 2663
Rejestracja: 19 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2013, 08:48

Antek666 pisze:
Asus3 pisze:Czyli 14 a nie 13?
14 14 14 14 14 14 14 14 14 14
Tak,14 a nie 13.
:dance:
Na 13 bym się nie wyrobił, ale na 14 będę. Skandal, że wczoraj odwołali. Turasy powinni grubą kasę bulić za nie przygotowanie :!: Dobra, lecę do roboty, papapapapap


Obrazek
WWW.PAJACYK.PL <-- KLIKNIJ
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2013, 09:29

To w końcu jest już ta decyzja, czy jej nie ma, bo na włoskich stronach dalej jest jeden wielki burdel informacyjny. Definitywnie 14:00, czy kolejne pertraktacje zaczęły się dziś o 9:00?

Jak po tym latającym cyrku, tfu, tfu, nie awansujemy, to współczuję moim urządzeniom elektronicznym, które będę miał pod ręką.


Obrazek
Zablokowany