Serie A 13/14 (15): Bologna 0-2 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 04 grudnia 2013, 09:16

Obrazek Obrazek Obrazek

Mecz 15 kolejki SerieA 13/14: Bologna - JUVENTUS

Czas:

06.12.2013 (piątek), godzina 20:45

Pozostało:

Obrazek

Miejsce:

Bologna - Stadio Renato Dall’Ara

O przeciwniku:

Rok założenia: 1909
Barwy: Czerwono-niebieskie
Przydomek: Rossoblu
Prezes: Albano Guaraldi
Menedżer: Stefano Pioli
Oficjalna strona Bologna FC 1909

Ligowa forma u siebie:
Zwycięstw: 1
Remisów: 4
Przegranych: 2


Ligowa forma na wyjeździe:
Zwycięstw: 1
Remisów: 2
Przegranych: 4



Ostatnie mecze:
(30.11.2013) – Parma 1:1 Bologna (SerieA)
(24.11.2013) – Bologna 1:1 Inter (SerieA)
(10.11.2013) – Atalanta 2:1 Bologna (SerieA)
(04.11.2013) – Bologna 0:0 Chievo (SerieA)
(30.10.2013) – Chievo 0:3 Bologna (SerieA)


Najlepszy strzelec:
Panagiotis Kone (4 gole w SerieA), Alessandro Diamanti (3 gole w SerieA)
Obrazek Obrazek

Najlepszy asystent:
Alessandro Diamanti (2 asysty w SerieA)
Obrazek

Aktualna sytuacja w tabeli SerieA:

Obrazek


JUVENTUS:

Ligowa forma na wyjeździe:
Zwycięstw: 5
Remisów: 1
Przegranych: 1


Ligowa forma u siebie:
Zwycięstw: 7
Remisów: 0
Przegranych: 0



Ostatnie mecze:
(01.12.2013) – JUVENTUS 1:0 Udinese (SerieA)
(27.11.2013) – JUVENTUS 3:1 FC Kobenhavn (Champions League)
(24.11.2013) – Livorno 0:2 JUVENTUS (SerieA)
(10.11.2013) – JUVENTUS 3:0 Napoli (SerieA)
(05.11.2013) – JUVENTUS 2:2 Real Madryt (Champions League)


Najlepszy strzelec:
Carlos Tevez (7 goli w SerieA), Arturo Vidal (5 goli w SerieA, 5 goli w Champions League)
Obrazek Obrazek

Najlepszy asystent:
Arturo Vidal, Paul Pogba (4 asysty w SerieA)
Obrazek Obrazek



HISTORIA SPOTKAŃ Z BOLOGNĄ



Przewidywane składy

Wg LGDS:

JUVENTUS

Bologna

Wg Tuttosport:

[zostanie uzupełnione]



mecz na żywo w TV:

Obrazek

Al Jazeera Sport +7 / HD3
Arena Sport 4 (serbia)
Arena Sport 4 HD (cro)
beIN Sport Max 5
BT Sport 2 / HD
bTV Action / HD
C More Fotball (nor) / HD
C+ Fútbol (esp) / HD
Canal 8 Sport (den)
Digi Sport 1 (cze/svk)
Dolce Sport / HD
Fox Sports 2 HD (ned)
Futbol 1 (ukraine)
NTV Plus Futbol 2 / HD
OTE Sport 1 / HD
Setanta Sports Eurasia / HD
Sky Calcio 1 / HD
Sky Super Calcio / HD
Sport 1+ HD
Sport 2 (israel)
Sport TV2 / HD
Sport+ (france)
TV4 Sport Xtra HD (swe)
BEL: Sporting HD1
BUL: Voyo Sport [online]
MLT: GO Sports 1 / HD
NED: GO Fox Sports [online]


mecz w Internecie:

Kilknij, żeby dowiedzieć się więcej o transmisjach przez internet! (szczegóły, linki do spotkań, porady)



źródła: www.juvepoland.com , www.juventus.com, www.seriea.pl , www.liveonsat.com , www.wikipedia.pl , www.gazzetta.it , www.stadiony.net

Kibice w wielu miastach Polski spotykają się by razem oglądać ten mecz.
Dlatego zrób to i Ty, kliknij aby zajrzeć na forum, do pokoju KIBICE


Wszelkie błędy proszę kierować na PW - na pewno wprowadzę poprawki.


Obrazek
grande amore

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 października 2012
Posty: 615
Rejestracja: 05 października 2012

Nieprzeczytany post 04 grudnia 2013, 12:19

Dobry mecz na przelamanie... dla Bologny ;-)


Juve, storia di un grande amore :)
------
Jaka jest roznica miedzy zwyciezca a przegranym? Upasc moze kazdy, zwyciezca wstaje i idzie dalej.
------
Mowcie mi Magda
Kamex22

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2006
Posty: 1624
Rejestracja: 19 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 04 grudnia 2013, 12:43

Nie grali przypadjiem wczoraj w Coppa Italia?

Ps No wlasnie tak sie pytalem bo wydawalo mi sie ze migneli mi na livescore, a w "ostatnie mecze" nie jest wpisane ;) trzeba sprawdzic czy pierwszym skladem, bo moze byc to jeden z nielicznych razy kiedy przeciwnik jest bardziej zmeczony od nas przed poczatkiem meczu.
Ostatnio zmieniony 04 grudnia 2013, 13:51 przez Kamex22, łącznie zmieniany 1 raz.


ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 04 grudnia 2013, 13:08

Grali i odpadli w meczu ze Sieną.


[quote=pumex latem 2019 o Lukaku]
Jestem przekonany, że Belg okaże się flopem, biorąc pod uwagę absurdalnie dużą kwotę, którą trzeba za niego zapłacić [...]Nawet za połowę tej kwoty niechętnie widziałbym tego drewniaka u nas.
marcos34

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 sierpnia 2005
Posty: 17
Rejestracja: 25 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 04 grudnia 2013, 13:43

Sorry za offtopa, ale wie ktoś może kiedy będzie podany terminarz dokładny na styczeń i luty? Na przełomie tych miesięcy planuje wyjazd na mecz i chciałbym bilety lotnicze kupić a nie ma jeszcze dokładnych godzin rozgrywania meczy..


mazi12

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 września 2009
Posty: 810
Rejestracja: 30 września 2009

Nieprzeczytany post 04 grudnia 2013, 16:19

W dodatku grali całą dogrywkę i stracili bramkę w 120. min :lol: Jednak skład nie był chyba najmocniejszy, ale przynajmniej połowa piłkarzy z podstawy grała. Muszą być trochę zmęczeni. My natomiast mamy CAŁY tydzień odpoczynku, co nie zdarza się często, więc nie wyobrażam sobie powrotu bez 3pkt. Z drugiej strony, klepiemy wszystkich i w końcu musi się zdarzyć ten mecz wpadki (czyt. remis) a w dodatku jesteśmy zmuszeni radzić sobie bez Maestro.


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 04 grudnia 2013, 18:27

marcos34 pisze:Sorry za offtopa, ale wie ktoś może kiedy będzie podany terminarz dokładny na styczeń i luty?
Jeszcze za wcześnie. Zapewne po ukazaniu pojawi się stosowny news na JP.

mazi12 pisze: Jednak skład nie był chyba najmocniejszy, ale przynajmniej połowa piłkarzy z podstawy grała. Muszą być trochę zmęczeni.
Nie masz racji, grała cała rezerwa, prócz Sorensena, który z nami i tak nie zagra za kartki.

Porażka nam raczej nie grozi, wygrali ledwo 2 mecze. Nastawią się na remis co dla nich jest jak zdobycie Scudetto. Typowy mecz do 1 bramki, czym szybciej ich napoczniemy tym lepiej się dla nas ułoży spotkanie. Mamy świetną passe, oby trwała jak najdłużej.
Ciekawie jaki skład wystawi Conte w perspektywie wtorkowego meczu o życie.


Obrazek
rad

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 kwietnia 2010
Posty: 883
Rejestracja: 07 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 04 grudnia 2013, 18:34

Mecz na przełamanie, ale dla Juve po stracie Pirlo. Jest okazja, żeby sprawdzić pewne warianty, nawet kosztem ewentualnej przegranej z drużyną Diamantiego (przynajmniej ja bym to zniósł, ale tylko i wyłącznie pod warunkiem korzystnego rezultatu w Turcji - jeżeli wolno trochę pogdybać).


Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 04 grudnia 2013, 20:25

Na przełamanie dla nas :?: Wygrywamy tyle meczów z rzędu, bez straty gola, więc co tu przełamywać. To, że brakuje Pirlo, nie oznacza, że mamy się bać jakiejś Bologny. Mamy wystarczającą ilość zawodników robiących różnicę, pomimo braku reżysera gra, oraz dobrych skrzydłowych. Możliwe, że się pomęczymy (zapewne Bologna postawi autobus) - ale powinno być dobrze. Stawiam na 2-1 dla naszych :ok:


SANCTI PER FIDEM VICERUNT REGNA OPERATI SUNT IUSTITIAM.
rad

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 kwietnia 2010
Posty: 883
Rejestracja: 07 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 04 grudnia 2013, 23:55

"Przełamanie" to może rzeczywiście nie jest adekwatne słowo w tym kontekście. Miałem na myśli tylko moje obawy o grę Juve bez Pirlo. Co i rusz pojawiają się komentarze o uzależnieniu gry całego zespołu od gry Maestro. Jest okazja i czas najwyższy to zweryfikować. Oby bez poważnych konsekwencji w postaci straty punktów, aczkolwiek tutaj (w przypadku piątkowego meczu) jestem optymistą co do końcowego rezultatu.
Wydaje mi się, że Juventus ogromnie się męczy w grze z drużynami z konieczności usposobionymi obronnie. Nie mamy chyba co liczyć na efektywną grę skrzydłami, a co mogłoby pozwolić na drobną rekompensatę straty rozgrywającego, który to zawsze jakąś prostopadłą piłkę pośle.

Z resztą chyba większość z nas podziela podobne obawy.


strong return

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2008
Posty: 1510
Rejestracja: 14 lipca 2008

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2013, 11:42

Nie ma jakiegoś dobrego wyjścia z obecnej sytuacji. Grając bez Pirlo mamy, zdaje się tyle samo remisów co zwycięstw.(poprawka jednak 5W 3D, jak twierdzi główna strona) Jak mam być szczery to Pogba ogółem nie przekonuje mnie w roli registy, może tylko jeden mecz, w którym tak grał zapamiętałem jako niezły. Tak naprawdę poziom Francuza na pozycji registy, to jest level baardzo średnio dysponowanego Andrei. Słowem, nie podoba mi się. O wpływie jaki Andrea ma na naszą grę, świadczy też fakt, iż wraz ze wzrostem jego formy, zespół także zanotował progres i te spotkania "postViolowe" dało się już oglądać. Możemy przesunąć Vidala, aby grał jako cofnięty rozgrywający, ale asekuracja na tym ucierpi, nie da się też ukryć, że to Pirlo przebiegł dobrze ponad 12 km z Kopenhagą. Jeżeli przesuniemy Asę z LWB do środka to z kolei, wahadło będzie kuleć, w końcu nigdy niewiadomo co PDC odwali. Wprowadzenie Bonuca na rozegranie, to byłby za duży eksperyment, poza tym jakby się miał znowu uczyć grać "od początku" jak ma grać w obronie, to może lepiej nie.:wink: Także nie sądzę, żeby przez ten miesiąc było jakoś szczególnie łatwo, na szczęście sprzyja nam kalendarz, a w Galacie zjawił się Mancini. Jednak zagadką pozostaje, ile czasu Pirlo będzie dochodził do pełni formy po tym urazie.


Dzięki Beppe za Teveza!
I believe in Fernando GoLLente!
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2013, 18:34

Właśnie gazzetta aktualizowała skład. Boki Padoin, Peluso.... Obonna za Bonucciego i w ataku Fabio z Mirko.
Odechciało mi się...czy można mieć kogoś gorszego na bokach niż my obecnie?


Obrazek
dav3d

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2007
Posty: 483
Rejestracja: 30 maja 2007

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2013, 18:50

Dragon pisze:Właśnie gazzetta aktualizowała skład. Boki Padoin, Peluso.... Obonna za Bonucciego i w ataku Fabio z Mirko.
Odechciało mi się...czy można mieć kogoś gorszego na bokach niż my obecnie?
Można, wystarczy zadać sobie trudu i męki i pooglądać 'ekstra'klasę.

Atak również szałowy, nie ma co...


topboxing.pl zapraszam :)
Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9967
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2013, 19:56

dav3d pisze:
Dragon pisze:Właśnie gazzetta aktualizowała skład. Boki Padoin, Peluso.... Obonna za Bonucciego i w ataku Fabio z Mirko.
Odechciało mi się...czy można mieć kogoś gorszego na bokach niż my obecnie?
Można, wystarczy zadać sobie trudu i męki i pooglądać 'ekstra'klasę.

Atak również szałowy, nie ma co...
Czego się spodziewaliście w meczu z outsiderem tabeli, mając 4 dni później arcy ważne spotkanie z Galatą? Na takie okazje właśnie mamy tych zawodników. Brałbym w ciemno mecz juniorami i porażkę 0-5, w zamian za remis w Turcji.


Eric6666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 listopada 2006
Posty: 2129
Rejestracja: 13 listopada 2006

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2013, 20:00

Dragon pisze:Właśnie gazzetta aktualizowała skład. Boki Padoin, Peluso.... Obonna za Bonucciego i w ataku Fabio z Mirko.
Odechciało mi się...czy można mieć kogoś gorszego na bokach niż my obecnie?
Miras z Quagem w ataku sprawiają, że dośrodkowania nie są już tak kluczowe, więc Padoin z Peluso nie powinni jakoś mega irytować, szczególnie, że pewnie na 30 minut wejdzie i Lichy i Asamoa, by zrobić grę.

Ciężki mecz, ale niestety przez bigos w LM teraz musimy tak grać. Najważniejsza jest Galata i mówienie Conte, że skupia się tylko na najbliższym meczu tego nie zmienia. Nie można ryzykować zdrowia Lichego, bo będzie nas czekało więcej Padoina.

A sprawa: kto pozwolił im grać w Juventusie? uważam za równie tajemniczą jak istnienie obcych.

Siewier nie po to odskoczyliśmy Romie, by tracić punkty na własne życzenie.


"The two most important days in your life are the day you are born and the day you find out why."
Mark Twain
Zablokowany