Serie A 13/14 (14): JUVENTUS 1-0 Udinese

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
mibor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 października 2013
Posty: 551
Rejestracja: 23 października 2013

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2013, 19:32

Dzium pisze:Nie ma to jak rozgrywać piłkę i grać klepe z Chiellinim. :|
Zgadzam sie w rozegraniu jest dzis tragiczny 3/4 pilkek do tylu.


Juve, storia di un grande amore
SKAr7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 maja 2009
Posty: 1876
Rejestracja: 26 maja 2009

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2013, 19:33

Padoin dziś dostaje za nazwisko. Najgroźniejsze okazje zaczynały się od niego. Dwa dośrodkowania i przechwyt robiący przewagę w polu karnym. No, jeszcze to miodne dogranie LL do Marchisio może konkurować.

Graliśmy świetnie, Udine grało nam na rękę, otwartą piłkę, ale potem- kontuzja :/ Mam nadzieję, że drużyna się obudzi i nauczy grać bez Andrei, bo ostatnie 20 minut graliśmy jakbyśmy obuchem dostali.

O babola Bonuca mi się ciężko czepiać- Toto wykonał tam fantastyczną robotę, nie wiem jak on zdążył doskoczyć do Leo.

Markiz nie gra lepiej niż ostatnio, on po prostu gra wyżej(nie licząc meczów na skrzydle)
Ostatnio zmieniony 01 grudnia 2013, 19:37 przez SKAr7, łącznie zmieniany 1 raz.


bajbek17

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2007
Posty: 1558
Rejestracja: 25 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2013, 19:36

HugoZDolinyPomaranczy na tym wózku daleko nie zajedziemy i trzeba szukać jakiś alternatyw. Drugiego Pirlo nie znajdziemy tak jak nie znaleźliśmy zastępcy Alexa czy Nedveda. Trzeba będzie coś pozmieniać Pirlo nie jest nieśmiertelny.


Remus

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 września 2011
Posty: 52
Rejestracja: 10 września 2011

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2013, 19:36

quentin pisze:Markizjo, Kutcher i paralityk Padoin - po prostu same hity... Już lepiej by było jakbyśmy grali w "ósemkę"...
Nie mogę się zgodzic z taką oceną. Claudio gra dziś bardzo dobrze, czego przykładem są choćby dwie kombinacyjne akcje z Tevezem i LLorente. De Ceglie też całkiem nieźle, a Padoin - stały poziom.


mateo369

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2006
Posty: 1861
Rejestracja: 18 lutego 2006

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2013, 19:37

Pirlo poszedł prosto do szatni zamiast na ławkę. Mam nadzieję że tłumaczenie z kontuzją przejdzie u Conte.


"Freddy believes if a fridge falls in front of you, it's your job to get out of its way. I believe it's the fridge's job to get out of mine." - Frank Underwood
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2013, 19:38

Grajmy bardziej niedokładnie, na pewno coś wpadnie.


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2013, 19:41

Cabrini_idol pisze:Kuczer akurat gra bardzo dobrze, zrobil wiecej wrzutet dobrych niz Asa przez caly sezon.
Wystarczy dobrze wrzucić, żeby grać bardzo dobrze?
Zawodnicy praktycznie pomijają go w ataku pozycyjnym i dostaje piłkę raczej z konieczności. Potem norma. Głowa w dół i kopnięcie piłki w pole karne. Chociaż trzeba przyznać, że czasem mu się udaje.
Asamoah -> De Ceglie
Lichtsteiner -> Padoin.
Skrzydła są w tej chwili bardzo istotne, bo napastnicy cofający się do głębi pola, rozciągają piłkę na skrzydła.
Zresztą w środku jest taki ścisk, że tam potrzeba więcej szczęścia niż umiejętności.


Obrazek
rad

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 kwietnia 2010
Posty: 883
Rejestracja: 07 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2013, 20:29

LL z Buffonem na czele dali radę. Udine zaskakująco (za)dobrze zagrało dzisiaj.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2013, 20:31

Dżorenteeeeeeeeeee!! :D

Ja już się pogodziłem z remisem i bym nie płakał gdyby się tak skończyło bo Udine postawiło trunde warunki. Co tu więcej pisać, mieliśmy mało okazji w meczu, dopiero gdy wszedł Quag.
btw. W jakim ustawnieniu graliśmy po wejsciu FQ? 4-3-3 czy 4-3-1-2?

3 pkt przewagi, brawa dla Udine :bravo:

FORZA JUVE!!
GRAZIE LL!!


HugoZDolinyPomaranczy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 listopada 2013
Posty: 31
Rejestracja: 21 listopada 2013

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2013, 20:31

bajbek17 pisze:HugoZDolinyPomaranczy na tym wózku daleko nie zajedziemy i trzeba szukać jakiś alternatyw. Drugiego Pirlo nie znajdziemy tak jak nie znaleźliśmy zastępcy Alexa czy Nedveda. Trzeba będzie coś pozmieniać Pirlo nie jest nieśmiertelny.
Zgadzam się z Tobą w 100%.

Przebiliśmy dzisiaj głową mur... Brawo za wiarę i walkę do końca. Llorente i Buffon na duży plus dzisiaj. Podobało mi się cofnięcie Teveza do obrony, całe boisko przebiegł jak piłkę stracił. Poza tym sporo niedokładnych podań. Udinese zagrało dzisiaj bardzo dobry mecz. Nie pozwalało nam na wiele w ataku i wyprowadziło kilka groźnych kontrataków. Najważniejsze 3 punkty :)
Ostatnio zmieniony 01 grudnia 2013, 20:32 przez HugoZDolinyPomaranczy, łącznie zmieniany 1 raz.


"Poglądy są jak du­pa, każdy ja­kieś ma, ale po co od ra­zu po­kazy­wać..."
Smolwin

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 sierpnia 2006
Posty: 95
Rejestracja: 11 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2013, 20:31

Kolejny już raz Fernando zostaje prawdziwym bohaterem spotkania. Do spółki z Buffonem wyraźnie najlepsi na boisku.
Zawiedli natomiast Vidal i Pogba, zresztą Udine skutecznie zneutralizowało całą naszą pomoc.
Najbardziej cieszą jednak 3 punkty, dzięki którym możemy uciec od Romy.


jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2013, 20:31

Mielismy kupe szczescia w tym meczu. Mielismy sytuacje, to prawda, ale Udinese tez mialo i spokojnie mogli cos strzelic. Szczerze, to dopiero kiedy przeszlismy na 433 to sie cos ruszylo w naszej grze z przodu. Pogba zagral slabo, Vidal takze, najlepszy z naszych pomocnikow byl Marchisio, ktory i tak nie gral nie wiadomo jak dobrze.

Tak jak wspominalem w przerwie, Guidolin nas rozpracowal i wlasnie na takie mecze powinnismy miec w zanadrzu jakas inna takyke, niz 352. Tutaj nalezalo ciagnac gre skrzydlami, wdawac sie w pojedynki 1 na 1 na bokach, Lichtsteiner, ktory gra w przodzie zdecydowanie lepiej niz Padoin, bardzo duzo wniosl do naszej gry.

Llorente to ostatnio nasz zdecydowanie najlepszy zawodnik. Zdaje sie, ze Marotta znow mial nosa do pilkarza, ktorego wzial za darmo.


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
rad

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 kwietnia 2010
Posty: 883
Rejestracja: 07 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2013, 20:33

Z tego co LL dzisiaj przyjął z obrońcami na plecach powstałaby niezła kompilacja. Nie wiem czy jest w Europie ktoś, kto robi to obecnie lepiej.


jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2013, 20:34

Kurde ten Llorente jest niesamowity, na początku jego dobrej passy bałem się, że to tylko takie krótkotrwałe przebłyski, ale widać, że chyba nie, oby! :bravo:
Tylko mnie irytował dzisiaj Pogba? Truchtał sobie po stratach piłek jakby mu się zupełnie nie chciało, a i z przodu nic ciekawego nie pokazał.


#AllegriOut
koki90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 października 2004
Posty: 1045
Rejestracja: 15 października 2004

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2013, 20:35

Sam nie wiem czy Lichtsteiner dogrywał czy strzelał. Zdaje się nieco szczęśliwa akcja, ale ta radość dzieciaków na stadionie to coś pięknego. Buffon cudowne interwencje, Brkic natomiast wcale mu w tym szczególnie nie ustępował. Po wejściu Quagliarelli było widać jak bardzo zmieniło się nastawienie naszego zespołu. Nie było kalkulacji tylko gra o pełną pulę. Teraz do pełni szczęścia brakuje pozytywnych doniesień o stanie zdrowia Pirlo.


Zablokowany