Serie A 13/14 (14): JUVENTUS 1-0 Udinese

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
rad

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 kwietnia 2010
Posty: 883
Rejestracja: 07 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2013, 19:25

Trochę irytujące są te próby wejścia z piłką do bramki. Ale, jeżeli będą konsekwentni w grze, to powinno coś dla Juve wpaść.


ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2013, 19:25

Nie od Vidala, nie od Teveza, a od Pirlo zależy w największej mierze gra Juventusu. Widać to właśnie w takich meczach. Ciężko będzie o zwycięstwo, ale może ta bramka jakoś wpadnie.


[quote=pumex latem 2019 o Lukaku]
Jestem przekonany, że Belg okaże się flopem, biorąc pod uwagę absurdalnie dużą kwotę, którą trzeba za niego zapłacić [...]Nawet za połowę tej kwoty niechętnie widziałbym tego drewniaka u nas.
jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2013, 19:26

Guidolin nas rozpracowal. Zagescil srodek, delikatnie odpuscil obrone skrzydlami zostawiajac czesto sytacje, gdzie jest 1 na 1 i dobry skrzydlowy moglby sie pokusic o drybling. My niestety takiego nie mamy, dlatego musimy pchac sie srodkiem. Momentami wyglada to nawet dobrze, ale jednak brak jest roznorodnosci w tym ataku.

Niezle nawet napastnicy - Llorente i Tevez. Pomoc gra dzisiaj bardzo slabo, bez wyjatku, od prawa do lewa.

Blad Bonucciego jak za najlepszych lat :prochno:


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
grande amore

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 października 2012
Posty: 615
Rejestracja: 05 października 2012

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2013, 19:26

Mam nadzieje, ze u Pirlo to tylko zwykle stluczenie. Zszedl z boiska o wlasnych nogach.

Bez niego nie gramy zbyt kapitalnie :doh: Trzeba wzmocnic skrzydla.


Juve, storia di un grande amore :)
------
Jaka jest roznica miedzy zwyciezca a przegranym? Upasc moze kazdy, zwyciezca wstaje i idzie dalej.
------
Mowcie mi Magda
mibor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 października 2013
Posty: 551
Rejestracja: 23 października 2013

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2013, 19:26

Poki co wyglada to b srednio, dochodzimy do pola karnego i brak pomyslu,dogrania dokladnej pilki,a co gorsze wycofywanie do tylu.Bonu podobny blad jak z Galata na szczescie dobrze sie dla nas skonczylo.Widoczny brak podan Pirlo oby nic powaznego.


Juve, storia di un grande amore
strong return

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2008
Posty: 1510
Rejestracja: 14 lipca 2008

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2013, 19:27

Dokładnie tak, zależymy najbardziej od Pirlo, od tej 15 min były jakieś lepsze momenty, ale niezbyt dużo, a Pogba - no cóż mało widoczny. Mogliśmy za AP kupić jakiegoś dublera, ech mam nadzieję, że to nie na długo.
Ostatnio zmieniony 01 grudnia 2013, 19:31 przez strong return, łącznie zmieniany 2 razy.


Dzięki Beppe za Teveza!
I believe in Fernando GoLLente!
pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2013, 19:28

Myślałem, że dziś będzie panowała cisza na stadionie, a tu proszę. Dzieci dają radę :-D
I ten hymn zaśpiewany tysiącami piskliwych głosów. Fajne, fajne 8)
I to byłby na tyle, jeśli chodzi o pozytywy. Generalnie nie mam większych zastrzeżeń, ale czy Conte zabronił im dziś strzelać? Na silę szukają partnera, który niekoniecznie jest lepiej wystawiony niż oni sami. Momentami bardziej kombinujemy, niż Barcelona za najlepszych lat.
Vidal dziś tak sobie z przodu, więc przesunąłbym go na pozycję registy.


Obrazek
quentin

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 lipca 2008
Posty: 80
Rejestracja: 28 lipca 2008

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2013, 19:28

Markizjo, Kutcher i paralityk Padoin - po prostu same hity... Już lepiej by było jakbyśmy grali w "ósemkę"...


koki90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 października 2004
Posty: 1045
Rejestracja: 15 października 2004

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2013, 19:29

Chwilami brakuje mi zdecydowania. Czasem potrafiliśmy klepać na małej przestrzeni niemal na linii pola karnego. Dlaczego nie ma prób strzału z takiej odległości, skoro prostopadłe piłki nie przechodzą, a obrona przeciwnika jest głęboko cofnięta i dobrze zorganizowana? Nawet jeśli strzały nie skończą się bramką to po kilku takich próbach obrona przeciwnika pomalutku zwykle się zaczyna rozrywać, bo przecież ktoś te strzały blokować musi - i wtedy można znów próbować prostopadłych podań.

Trochę więcej jaj i zdecydowania oraz zróżnicowania w atakach - tego nam brakuje.


albertcamus

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2013, 19:29

"M.e.r.d.a" w wykonaniu dzieciaków po wznowieniach gry przez bramkarza brzmi bardzo słodko :)
Ostatnio zmieniony 01 grudnia 2013, 19:29 przez albertcamus, łącznie zmieniany 1 raz.


Dzium

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 sierpnia 2010
Posty: 631
Rejestracja: 22 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2013, 19:29

Nie ma to jak rozgrywać piłkę i grać klepe z Chiellinim. :|


HugoZDolinyPomaranczy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 listopada 2013
Posty: 31
Rejestracja: 21 listopada 2013

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2013, 19:29

bajbek17 pisze:Mamy pecha i brakuje wykończenia, a nasi jakby się ugadali w szatni kto będzie miał więcej asyst. Pogba w miejsce Pirlo dalej mi nie pasuje zamieniłbym go z Vidalem miejscami.
Mi za Pirlo nikt nie pasuje. Nie da się go zastąpić żadnym zawodnikiem z naszego składu. Trza z nim kontrakt podpisać na następny rok i szukć jego następcy lub zmienić styl gry. Niestety, ale bez Pirlo idzie nam ciężko. Brakuje ostatniego podania. Z drugiej strony w polu karnym Udinese jest chyba ze 13 zawodników drużyny przeciwnej...


"Poglądy są jak du­pa, każdy ja­kieś ma, ale po co od ra­zu po­kazy­wać..."
Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2013, 19:30

quentin pisze:Markizjo, Kutcher i paralityk Padoin - po prostu same hity... Już lepiej by było jakbyśmy grali w "ósemkę"...
Akurat markiz robi dzisiaj gre i jak dla mnie najlepszy z całej linii pomocy. Zdecydowanie dzisiaj wszyscy grają za mało egoistycznie. Niepotrzebnie tylko podań na 20 czy 16 metrze, walnąć coś sie ustrzeli.
Poratuje ktos jakims linkiem cz polskim komentarzem.


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2013, 19:30

Kuczer akurat gra bardzo dobrze, zrobil wiecej wrzutet dobrych niz Asa przez caly sezon.


Obrazek
juventussek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 października 2005
Posty: 388
Rejestracja: 22 października 2005

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2013, 19:30

Vidal z Pogba powinni się miejscami zamienić, arutor dzisiaj klapa w ofensywie.

Ja akurat nie lubię pozycji Pirlo i zadań jakie musi wykonywać na tej pozycji, wstrzymywanie gry, przetrzymywanie piłki, z lepszymi rywalami Pirlo będzie tracił piłki które zagrażają utratą bramki bo zaraz podbiegnie do niego dwóch dzikusów a Pyrlo będzie kręcił bączki aż straci :D. Dlatego ludzie mówią że włoska liga nudna, jak się patrzy na najlepszy w lidze Juventus, a tu Pyrlo stoi na środku i kręci bączki, zamiast robić kontrę to trzeba uspokoić grę, trochę mnie dzisiaj rozśmieszył Kielon jesteśmy przed 16 Udinese a on nie wie co zrobić i podaje do Barza albo Bonucciego na naszej połowie :D

Llorente na +

Nie gramy źle ale sytuacji brakuje.


Zablokowany