Serie A 13/14 (14): JUVENTUS 1-0 Udinese

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
MVP

Juventino
Juventino
Rejestracja: 18 listopada 2012
Posty: 237
Rejestracja: 18 listopada 2012

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2013, 02:35

Dydux666 pisze:Dla mnie Padoin jest ok i bawią mnie wypowiedzi typu "zagrałbym tak samo jak Padoin". To czemu nie grasz w Juventusie i nie zarabiasz kupy hajsu na tydzień tylko piszesz bzdury na tym forum?

De Ceglie miał jeden dobry mecz i jak zagra to może będzie miał kolejny a może nie. Ja tam bym chciał go zobaczyć :wink:
Castiel pisze:Aż człowieka serce boli widząc, że w Juve grają tacy zawodnicy jak De Ceglie czy Peluso. Ehhh żeby w takim klubie nie było skrzydłowych z prawdziwego zdarzenia to na prawdę wstyd. Mam nadzieje, że po sezonie coś się zmieni.
Trzeba ten mecz wygrać. Obojętnie jak i jakim wynikiem. Byleby wygrać.
Za to kocham Juvepoland. Jeden post pod drugim.

W mojej opinii Udine to trudny przeciwnik. Niezależnie od tego jaki mają sezon zawsze mogą sprawić niespodziankę. Nasze chłopaki chyba też cenią Udine bo jakoś zawsze się spinają na mecze z nimi
:think:
Dajcie spokój już temu Padoinowi. Taki Birindelli był na podobnym poziomie i nikt nie narzekał. Solidny zmiennik, rzemieślnik, ale nie zawodzi.


juventussek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 października 2005
Posty: 388
Rejestracja: 22 października 2005

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2013, 11:09

Myśle że Udinese to łatwy przeciwnik, od kilku sezonów idzie nam wygrywanie z nimi, nie to co kiedyś.


zbysioJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 września 2013
Posty: 1190
Rejestracja: 22 września 2013

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2013, 11:40

Według mnie,mimo,że Juve w Turynie miało przeważnie patent na Udine,to nie wykluczałbym niespodzianki w tym meczu.Co do poszczególnych zawodników to nie chciałbym się do kogoś w jakiś sposób czepiać.Odnośnie Lichtstainera,to raczej nie wpuszczałbym go od początku a i jak ktoś tu z poprzedników napisał wcześniej w pierwszym składzie mógłby wyjść któryś z rezerwowych napastników.


@D@$

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 kwietnia 2004
Posty: 2566
Rejestracja: 02 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2013, 14:15

SKAr7 pisze: Caceres też najwyraźniej nie jest rozpatrywany na tę pozycję- 5 spotkań, 3 razy na zastępstwo Barzy, 2 razy na prawym obrońcy w 4-3-3. Jeśli nie pomijam tutaj jakiejś końcówki, kiedy Conte go tam wrzucił bo mu zabrakło zmian, to Martin nie powąchał nawet tej pozycji.
Prawda, Caceres jeśli był brany pod uwagę na RWB to w pierwszym sezonie Conte, kiedy to nie mieliśmy innej alternatywy dla Lichtsteinera (Martin przyszedł zimą). Caceres był nawet próbowany na LWB, ale mam nadzieję, że już nigdy tam nie zagra. Jak już to półlewy stoper (jak już ma grac po tej stronie boiska), ale też na siłę a i tak przed nim w kolejce są Chiellini, Ogbonna i Peluso.
Teraz Urugwajczyk to zmiennik Barzagliego, ew. alternatywa do gry czwórką, ale też przed nim w kolejce jest Lichtsteiner, który jest przecież nominalnym prawym obrońcą. Trochę nie wykorzystujemy Martina, ale cóż, nie ma go też wciskać na siłę.
MVP pisze:Dajcie spokój już temu Padoinowi. Taki Birindelli był na podobnym poziomie i nikt nie narzekał. Solidny zmiennik, rzemieślnik, ale nie zawodzi.
Ja sam broniłem Padoina po pierwszym roku u nas. I w zeszłym sezonie wolałem go czasem od Isli, bo był pewniejszy. Teraz jednak trochę tych błędów robi, może nie z takimi konsekwencjami jak np. Caceres (niestety zdarza mu się głupia strata), ale też coś trzeba od niego wymagać, nawet jeśli to głęboka rezerwa. A Birindelli to przynajmniej strzelił bombę z Deportivo.

Fajnie byłoby zobaczyć w końcu Peluso. Choć chyba formą nie powala, skoro ostatnio wolał od niego De Ceglie a do obrony Vidala, nawet jeśli to przez by Chiellini nie pasuje do roli libero.


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2357
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2013, 14:22

Coś mi się wydaje, że już po pierwszej połowie będziemy prowadzić 1, bądź 2;0 ;)

Obym się nie mylił i liczę na ładny mecz z naszej strony.


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
malygol

Juventino
Juventino
Rejestracja: 22 kwietnia 2008
Posty: 3
Rejestracja: 22 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2013, 16:28

Ja na miejscu Conte dałbym odpocząć Tevezowi i Pogbie nawet 2 mecze zeby na Galate byli wypoczeci..Ogólnie mógłby dawać więcej szans Giovinco szkoda chłopaka
Pogba też moim zdaniem zasługuje na odpoczynek..Gra wszystkie mecze od pocztaku sezonu..
Co do meczu nic innego jak tylko zwyciestwo Juve w dzisiejszym meczu nie przewiduje ;)
Forzaa Juve !!


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2013, 16:32

Skład na Udine ( podaje na tt Zuliani): Gigio, Roccia Bonnie Chiello,Padoin Arturo Mozart il principino Paolino, Geronimo il Re Leone


No zobaczymy jak to będzie. Padoin i DeCeglie na bokach :) może być zabawnie. Pogba odpoczywa dobrze.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2013, 18:05

Dziś gramy bez skrzydeł ;) DeCeglie&Padoin :roll: Reszta składu okej. Nasi napewno wiedzą że Roma strraciła punkty więc tym bardziej będą chcieli odskoczyć im.
Wygramy bez stresu dzis;)

FORZA JUVE!


koki90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 października 2004
Posty: 1045
Rejestracja: 15 października 2004

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2013, 18:22

Jeśli chodzi o skrzydła to akurat De Ceglie ostatnio całkiem nieźle się pokazał. Zdarzyło mu się nawet nieźle dośrodkowywać i to także prawą nogą. W karierze nieraz w obronie zdarzało mu się walnąć klopsa, ale zaangażowania nigdy u niego nie brakowało. Mam nadzieję, że na Udinese to wystarczy.


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2013, 18:29

Jak ktoś będzie miał hymn Juve spiewany przez te "dzieciece" trybuny to wrzućci:) Super to brzmi:)


Kubba

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2006
Posty: 1576
Rejestracja: 27 lipca 2006

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2013, 19:24

Standardowa sytuacja... brak Pirlo = brak konkretnego pomysłu na grę. Tevez niby się głębiej cofa, ale mając takie tuzy na skrzydle jak De Ceglie i Padoin sam nie da rady nic zrobić.

Oby z Pirlo było wszystko ok.


bajbek17

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2007
Posty: 1558
Rejestracja: 25 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2013, 19:24

Mamy pecha i brakuje wykończenia, a nasi jakby się ugadali w szatni kto będzie miał więcej asyst. Pogba w miejsce Pirlo dalej mi nie pasuje zamieniłbym go z Vidalem miejscami.


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2013, 19:24

Zaraz po przerwie Caceres za Padoina. Prawa strona nie istnieje. Nawet DC lepiej od niego.


Pilekww

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 774
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2013, 19:24

W pierwszej połowie całkiem bezmyslna gra w okolicach pola karnego Udine, bawia sie w barcelone bez sensu, duzo klepania i mało strzałów. Jak by było wiecej zdecydowania i graliby po swojemu to spokojnie cos by wpadło.
Szkoda Pirlo:/
Udine w sumie nie zagraża ale trzeba cos strzelić!


"... Mamy 42 kluby w Serie A i B. Wszyscy rozmawiają, jedyny głuchoniemy klub to Inter." - Luciano Moggi
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2013, 19:25

Udine robi dokładnie to co mówił Guidolin przed meczem i chwała im za to ;) Może to jest sposób by nas ograc ? :D Lecz uważam że Udine opadnie sił w II połowie a my to wykorzystamy;)

Bonucci :doh:


Zablokowany