Serie A 13/14 (14): JUVENTUS 1-0 Udinese

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Dydux666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 czerwca 2013
Posty: 136
Rejestracja: 27 czerwca 2013

Nieprzeczytany post 30 listopada 2013, 15:09

Dla mnie Padoin jest ok i bawią mnie wypowiedzi typu "zagrałbym tak samo jak Padoin". To czemu nie grasz w Juventusie i nie zarabiasz kupy hajsu na tydzień tylko piszesz bzdury na tym forum?

De Ceglie miał jeden dobry mecz i jak zagra to może będzie miał kolejny a może nie. Ja tam bym chciał go zobaczyć :wink:


Castiel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 maja 2010
Posty: 3182
Rejestracja: 24 maja 2010

Nieprzeczytany post 30 listopada 2013, 15:55

Aż człowieka serce boli widząc, że w Juve grają tacy zawodnicy jak De Ceglie czy Peluso. Ehhh żeby w takim klubie nie było skrzydłowych z prawdziwego zdarzenia to na prawdę wstyd. Mam nadzieje, że po sezonie coś się zmieni.
Trzeba ten mecz wygrać. Obojętnie jak i jakim wynikiem. Byleby wygrać.


annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 30 listopada 2013, 17:47

alina pisze:Zawsze się czegoś nowego dowiem. Dotychczas myślałem, że każdy hejer ma swojego stałego 'ulubionego' zawodnika i ewentualnie przeczekuje tylko okresy jego dobrej gry, by potem znów uderzyć (np matleev i Marchisio). Teraz widzę, że łaska hejtera również wozi się na pstrym koniu i De Ceglie po jednym dobrym meczu może zostać bohaterem.
Wiem, że teraz w modzie jest podszywanie się pod "naukę", "racjonalne myślenie", dlatego podpieranie się przez Ciebie suchymi cyferkami (bez analizy wszystkich danych) budzi u mnie szczery uśmiech. Przyjrzyj się grafice, jesteś wstanie ogarnąć, że podania Padoina w nie wnosiły w większości przypadków jakiegokolwiek zagrożenia? Bo odegranie koledze piłki na 35 metrze trudno za takie uznać. Pragnę zauważyć, że Buffon powinien mieć wysoką skuteczność podań. Może by tak Conte zrobił z niego playmakera? Bo cyferki mówią, że... Btw, postaram się przyjrzeć raportom pozostałych spotkań, w których zagrał pomocnik Juve. Chociaż wiem, że mam rację co do jego jałowości.
Po spotkaniu z Fiorentiną - 70% z Was, zwalniała już Conte kolejny matematyk :P :wink:
Ostatnio zmieniony 30 listopada 2013, 18:18 przez annihilator1988, łącznie zmieniany 1 raz.


ktośtam na forum p$g pisze:Odnoszę wrażenie, że Ibra nie jest związany z PSG
Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 30 listopada 2013, 18:15

Jutro, czeka nas podobne spotkanie do ostatniego meczu z Duńczykami.
Spodziewam się kolejnego niełatwego zwycięstwa. Trzeba myśleć pozytywnie. Po spotkaniu z Fiorentiną - 70% z Was, zwalniała już Conte i przewidywała ciężką walkę o trzecie miejsce. Chłopaki wzięli się w garść i dzisiaj mamy odmienną sytuację. Jutro będzie 2-0, coś podejrzewam.

@annihilator1988
Możliwe, że nawet 71% :smile: Mną się nie sugeruj, prawie zawsze miałem dwóje z majzy...


SANCTI PER FIDEM VICERUNT REGNA OPERATI SUNT IUSTITIAM.
Dydux666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 czerwca 2013
Posty: 136
Rejestracja: 27 czerwca 2013

Nieprzeczytany post 30 listopada 2013, 18:47

annihilator1988 pisze:
alina pisze:Zawsze się czegoś nowego dowiem. Dotychczas myślałem, że każdy hejer ma swojego stałego 'ulubionego' zawodnika i ewentualnie przeczekuje tylko okresy jego dobrej gry, by potem znów uderzyć (np matleev i Marchisio). Teraz widzę, że łaska hejtera również wozi się na pstrym koniu i De Ceglie po jednym dobrym meczu może zostać bohaterem.
Wiem, że teraz w modzie jest podszywanie się pod "naukę", "racjonalne myślenie", dlatego podpieranie się przez Ciebie suchymi cyferkami (bez analizy wszystkich danych) budzi u mnie szczery uśmiech. Przyjrzyj się grafice, jesteś wstanie ogarnąć, że podania Padoina w nie wnosiły w większości przypadków jakiegokolwiek zagrożenia? Bo odegranie koledze piłki na 35 metrze trudno za takie uznać. Pragnę zauważyć, że Buffon powinien mieć wysoką skuteczność podań. Może by tak Conte zrobił z niego playmakera? Bo cyferki mówią, że... Btw, postaram się przyjrzeć raportom pozostałych spotkań, w których zagrał pomocnik Juve. Chociaż wiem, że mam rację co do jego jałowości.
Po spotkaniu z Fiorentiną - 70% z Was, zwalniała już Conte kolejny matematyk :P :wink:
Myślisz, że bardziej ktoś uwierzy kolesiowi który przekonuje innych suchymi faktami i liczbami czy kolesiowi który mówi "jest tak jak ja mówię, bo ja wiem i widzę że tak jest"? :prochno:
Ostatnio zmieniony 30 listopada 2013, 18:47 przez Dydux666, łącznie zmieniany 1 raz.


SKAr7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 maja 2009
Posty: 1876
Rejestracja: 26 maja 2009

Nieprzeczytany post 30 listopada 2013, 18:47

annihilator1988 pisze: że podania Padoina w nie wnosiły w większości przypadków jakiegokolwiek zagrożenia?
O, i ja się z tym zgodzę. Tylko zastanawiam się, czemu równie dobrze Buffona nie ciśnie się, że jego podania nie sprawiają żadnego zagrożenia i są jałowe?

Bo wybaczcie mi, ale taka presupozycyjna teza, że Conte nie widział jak gra Padoin w Atalancie (albo liczył na jakiś niesamowity zwrot w umiejętnościach) i o niego poprosił wydaje mi się nieco karykaturalna. Ba, on nie tylko do Juve zawitał, on nawet w miarę regularnie w nim gra. Gra i nie dostaje żadnej reprymendy od trenera, przez prawie dwa lata gry dla nas jego występy nie zmieniły się nawet o jotę - kiedy drużyna ma piłkę, ma nie przeszkadzać, w razie potrzeby być aportującym pieskiem Pirlo i broń Boże nic samemu nie kombinować.
No i taka teza nie zakłada ślepoty wyłącznie Conte, przecież treneiro ma swoich asystentów od wiązania buta, asystentkę od orala, asystentkę od anala, prezydenta, dyrektora generalnego, wszystkich piłkarzy, i milion innych ludzi którzy powinni go zdzielić po pysku, żeby ten zauważył co właściwie wyprawia. (i żeby nie było, idea, że Tonio jest taką laleczką Chucky do której każdy boi się podejść, (a nawet sprzeciwić!) też niespecjalnie do mnie przemawia) Zbiorowa ślepota wybiórcza nad Vinovo?
Ostatnio zmieniony 30 listopada 2013, 18:52 przez SKAr7, łącznie zmieniany 1 raz.


alina

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lipca 2009
Posty: 2695
Rejestracja: 25 lipca 2009

Nieprzeczytany post 30 listopada 2013, 18:48

annihilator1988 pisze:Wiem, że teraz w modzie jest podszywanie się pod "naukę", "racjonalne myślenie", dlatego podpieranie się przez Ciebie suchymi cyferkami (bez analizy wszystkich danych) budzi u mnie szczery uśmiech. Przyjrzyj się grafice, jesteś wstanie ogarnąć, że podania Padoina w nie wnosiły w większości przypadków jakiegokolwiek zagrożenia? Bo odegranie koledze piłki na 35 metrze trudno za takie uznać.
Dlatego właśnie porównałem Padoina z Asamoah. Asa w tym meczu częściej od Padoina podawał w tył i rzadziej w przód - to jest niezaprzeczalny fakt.

Jestem w stanie ogarnąć, że większość podań Padoina nie wnosiło zagrożenia. Podania Lichtsteinera też w większości zagrożenia nie wnoszą. Przeczytaj sobie jeszcze raz, co wcześniej napisałem o Simone.
annihilator1988 pisze:Pragnę zauważyć, że Buffon powinien mieć wysoką skuteczność podań. Może by tak Conte zrobił z niego playmakera? Bo cyferki mówią, że...
Blablabla. Ośmieszanie stat jest bardzo zabawne. Napisałem też parę zdań na temat gry Padoina - nie odniosłeś się, tylko silisz się na deprecjonowanie liczb.


grande amore

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 października 2012
Posty: 615
Rejestracja: 05 października 2012

Nieprzeczytany post 30 listopada 2013, 19:11

alina pisze:Asa w tym meczu częściej od Padoina podawał w tył i rzadziej w przód - to jest niezaprzeczalny fakt.
Tak samo jak mowisz, wskazujac na cyferki, ze Asa jest bardziej defensywny niz Padoin (slusznie zreszta), tak o tym drugim mozna powiedziec, ze ma wieksza ilosc podan w tyl, niz w poprzek czy do przodu.
Jak widac obie opinie sie roznia od siebie, choc opieramy sie na tych samych danych.


Juve, storia di un grande amore :)
------
Jaka jest roznica miedzy zwyciezca a przegranym? Upasc moze kazdy, zwyciezca wstaje i idzie dalej.
------
Mowcie mi Magda
Paweł 10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 czerwca 2004
Posty: 108
Rejestracja: 20 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 30 listopada 2013, 19:31

Dajcie spokój z tym Padoinem chłop wogle nie nadaje sie na skrzydło - Chłop w pojedynkach 1 na 1(dla mnie to podstawa skrzydłowego by robić przewage z przodu) to toalne zero , chocby ostatni mecz z kopenchaga gdzie jego zwód to jakies straszenie dreptanie nogami w miejscu no smiech na sali tak sie gra w T-mobile ekstraklasa a nie w Juventusie :naughty:


Forza Juve!
rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 30 listopada 2013, 22:48

ktoś wie, czemu mecz o 18.30 ? .. myslalem ze o 20.45 i przez to nie obejrzę ...


el Pirlo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lipca 2012
Posty: 98
Rejestracja: 07 lipca 2012

Nieprzeczytany post 30 listopada 2013, 22:49

Przez to że dzieci na trybunach będą :-D


kacopys

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 września 2013
Posty: 125
Rejestracja: 11 września 2013

Nieprzeczytany post 30 listopada 2013, 23:34

Witam
Jeżeli mogę coś powiedzieć o tych podaniach Padoina do przodu to wydaje mi się, że bierze się to w głównej mierze z jego(głupio to zabrzmi) asekuranckiej gry. Padoin w przeciwieństwie do Asy wcale lub bardzo wolno wchodzi w akcje ofensywne by je oskrzydlać więc te podania są do przodu, ale i tak nic nie wnoszą bo są krótkie i wykonywane w okolicach połowy boiska przy zwolnionej już akcji.
Padoin jest słabiutki, ale baboli w obronie na boisku i fochów poza nim nie strzela. Reasumując całkiem spoko z niego zmiennik, który do gry nic nie zepsuje i nic nie wniesie xD

Mam nadzieje, że nie zostanę pociśnięty za 1 post


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 30 listopada 2013, 23:58

kacopys pisze:Mam nadzieje, że nie zostanę pociśnięty za 1 post
Bez szans.

Padoin jest na prawej stronie po Lichym i Islii więc trudno rozważać go jako zmiennika. Jeżeli już nie ma alternatywy, to gra. To samo jest przecież z De Ceglie. Osobiście chciałbym zobaczyć Motte, ale to się nie stanie.


bajbek17

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2007
Posty: 1558
Rejestracja: 25 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2013, 00:06

szczypek pisze: Osobiście chciałbym zobaczyć Motte, ale to się nie stanie.
W jednym meczu w samej końcówce wszedł i po chwili chamsko ściął gościa i to byłoby na tyle jeśli chodzi o moją ciekawość jego gry pod wodzą Conte. Gość się nic nie zmienił i nadal nawet w małym stopniu nie zasłużył na grę w tym klubie.


alina

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lipca 2009
Posty: 2695
Rejestracja: 25 lipca 2009

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2013, 00:36

Paweł 10 pisze:Dajcie spokój z tym Padoinem chłop wogle nie nadaje sie na skrzydło - Chłop w pojedynkach 1 na 1(dla mnie to podstawa skrzydłowego by robić przewage z przodu)
Z tym, że nazywanie bocznych Juve skrzydłowymi to taki skrót myślowy. To są wingbacki - zawodnicy na tej pozycji nigdy nie kiwali i nigdy kiwać nie będą. Drybling nie jest podstawowym kryterium ich doboru (jest nim solidność w defensywie) i Conte bał się tam wystawiać Pepe, gdy ten był zdrowy. Jeden Cuadrado w całej lidze coś potrafi, co często 'nadrabia' babolami w defensywie. Czy skrzydłowi Liverpoolu (jak grają 3-5-2 to zazwyczaj są to Johnson i Cissoko) umieją się kiwać? Cośtam czasem podryblują, ale wymogów części ludzi z JP raczej nie spełniają.
kacopys pisze:Jeżeli mogę coś powiedzieć o tych podaniach Padoina do przodu to wydaje mi się, że bierze się to w głównej mierze z jego(głupio to zabrzmi) asekuranckiej gry. Padoin w przeciwieństwie do Asy wcale lub bardzo wolno wchodzi w akcje ofensywne by je oskrzydlać więc te podania są do przodu, ale i tak nic nie wnoszą bo są krótkie i wykonywane w okolicach połowy boiska przy zwolnionej już akcji.
Stronę wcześniej Padoina za to chwalę. O to chodzi, że jak się ma ograniczone umiejętności, to trzeba nie grać zbyt ambitnie. Padoin to zawodnik głębokiej rezerwy, on ma grac solidnie, od magii są pirla i tevezy.


Zablokowany