Serie A 13/14 (12): JUVENTUS 3-0 Napoli

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
squinter

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 grudnia 2011
Posty: 1267
Rejestracja: 12 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 10 listopada 2013, 21:42

bardzo fajny mecz gramy, szkoda, ze nie prowadzimy juz 2:0 bo na to zasluzylismy.
super, ze Llorente strzelil, lubie tego chlopaka i zycze mu u nas jak najlepiej, bardzo dobry mecz Pirlo, dobrze rozgrywa, chociaz moglby czasami probowac strzalu z dystansu, bardzo fajnie tez gra Pogba, Vidal niby troche niewidoczny ale tradycyjnie ma kilka waznych przechwytow i nie zawodzi.
strzal Insigne :shock:


jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 10 listopada 2013, 21:42

Isla nie gra zle, momentami moze sie podobac, ale jednak w jego dzisiejszej grze tez sa mankamenty. Fajnie Ogbonna, jednak wydaje mi sie, ze w dzisiejszym spotkaniu Angelo gra na zbyt duzym ryzyku. Co najmniej dwa razy jego zagrania byly bardzo nonszalanckie. Vidal poprawnie z tylu, z przodu troszke gorzej, chociaz jego wejscie w pole karne przy strzale glowa Lloretne bardzo na plus.

Pogba nijak. On zreszta juz od razu spotkan tak gra i zastanawiam sie kiedy Conte posadzi go na lawce.
Ostatnio zmieniony 10 listopada 2013, 21:44 przez jakku1, łącznie zmieniany 1 raz.


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
Molek big fun juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2003
Posty: 584
Rejestracja: 30 maja 2003

Nieprzeczytany post 10 listopada 2013, 21:43

Mecz nie porywa, ale w sumie to dobrze, bo to znaczy , że w pełni kontrolujemy ten mecz. Pirlo dzisiaj fenomenalnie rozrzuca. Jak narazie w naszych szeregach nie ma chyba nikogo przy kim postawiłbym -.
Ale - chętnie postawię przy kibicach , którzy jak byli najbardziej fanatyczni i potrafili stwarzać nowe przyśpiewki przy nowych zawodnikach , tak teraz ani dopingu ani kreatywności.

No i - dla zarządu, już od kilku spotkań nasza murawa domaga się wymiany , ale dalej gramy na torfowisku. Tylko czekać kiedy ktoś się przewróci , straci przez to piłkę i padnie buda dla rywala.
@Up: No tak , szkoda , że nijaki Pogba i tak jest o 2 klasy lepszy od nijakiego Ninja.
Aaaa i bym zapomniał, rozgrywanie rzutów rożnych już się robi coraz mniej śmieszne. 0 realnego zagrożenie tylko bicie do Kwadwo i niech się dzieje co ma się dziać. Conte serio sobie odpuścił ten fragment gry ? A szkoda , bo średnio mamy 6 rożnych na mecz...
Ostatnio zmieniony 10 listopada 2013, 21:46 przez Molek big fun juve, łącznie zmieniany 1 raz.


Czy wygrywasz czy nie i tak kocham Cię , Juve w mym sercu na dobre i złe
Obrazek
eldoplaza

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 września 2013
Posty: 7
Rejestracja: 03 września 2013

Nieprzeczytany post 10 listopada 2013, 21:43

Ma ktoś nie zacinający stream jakość dowolna

FORZA!!!


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2357
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 10 listopada 2013, 21:44

Coraz bardziej przekonuję się, że mam cholernego pecha...

Powinny siedzieć przynajmniej 2-3 bramki po naszych atakach, a jest 1 i to ze spalonego (co prawda minimalnego, ale jednak). Szkoda tych 2 główek, bo mecz mógłby być już zakończony, a i bramkowa dominacja wyglądałaby bardzo ładnie i podniosłaby nasze morale przed meczami Ligi Mistrzów.

Mam nadzieję, że w drugiej połowie strzelimy przynajmniej jeszcze jedną bramkę, zachowując jednocześnie czyste konto.


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
nynek

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 czerwca 2010
Posty: 361
Rejestracja: 06 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 10 listopada 2013, 21:44

Skrzydła zaskakująco dobrze. Mimo wszystko obawiam się babola Isli...
Pirlo niczym profesor.
Powinno być co najmniej 2:0, a to z reguły oznacza, że pewnie zaraz będzie 1:1 :|


zahor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2009
Posty: 4585
Rejestracja: 23 listopada 2009

Nieprzeczytany post 10 listopada 2013, 21:46

jakku1 pisze:Isla nie gra zle, momentami moze sie podobac, ale jednak w jego dzisiejszej grze tez sa mankamenty.
Cieszę się że jest ktoś, kto podziela mój pogląd, bo jak wszedłem i zacząłem czytać te peany pod adresem dość przeciętnie moim zdaniem grającego Isli, to się zacząłem zastanawiać czy ten sam mecz oglądam.
jakku1 pisze: Fajnie Ogbonna, jednak wydaje mi sie, ze w dzisiejszym spotkaniu Angelo gra na zbyt duzym ryzyku. Z dwa razy jego zagrania byly bardzo nonszalanckie.
Nie przede wszystkim gdyby bramka padła w tej sytuacji, kiedy Higuain obrócił się mając go na plecach, to byłaby na jego konto.
jakku1 pisze: Vidal poprawnie z tylu, z przodu troszke gorzej, chociaz jego wejscie w pole karne przy strzale glowa Lloretne bardzo na plus.
Pogba nijak. On zreszta juz od razu spotkan tak gra i zastanawiam sie kiedy Conte posadzi go na lawce.
Ja dzisiaj całą trójkę środkowych pomocników oceniłbym na bardzo duży plus. Nie jest przypadkiem że tamten duet Szwajcarów, którzy prawie zawsze są w stanie zdominować środek pola, jest zupełnie bezradny.


mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 10 listopada 2013, 22:38

Świetny mecz, świetny Buffon! Takie mecze aż chce się oglądać :ok:
Ciekawe, co będą mieli do powiedzenia piłkarze "w-tym-sezonie-scudetto-jest-nasze" Napoli z Hamsikiem na czele. Znowu "coś nie zagrało"? ;p


Gandalf8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2007
Posty: 1635
Rejestracja: 26 marca 2007

Nieprzeczytany post 10 listopada 2013, 22:38

No i tak powinno grać Juve, wielkie brawa :bravo: . I teraz nie wiadomo który gol ładniejszy: Pirlo czy Pogby...


Jeden, by wszystkimi rządzić, Jeden, by wszystkie odnaleźć,
Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać
W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie.
Kamex22

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2006
Posty: 1624
Rejestracja: 19 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 10 listopada 2013, 22:39

Bramkarz gospodarzy miał dziś dzień konia ;) A poza tym piękne zwycięstwo, dość ładna gra (poza drugą połową do bramki Pirlo) i trochę głupota defensywy bo wykartkowali się i Ogbonna i Bonucci.


Mehehehe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2013
Posty: 1680
Rejestracja: 09 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 10 listopada 2013, 22:39

Super bramki Pogby i Pirlo, beka z Ogbonny (zwłaszcza pierwsza żółta kartka). Gonimy Romę, zimą lider będzie w Turynie :-D


dawid1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lutego 2008
Posty: 1487
Rejestracja: 22 lutego 2008

Nieprzeczytany post 10 listopada 2013, 22:39

:bravo:

Buffon dzisiaj bardzo pewnie.


FORZA JUVE!!!
Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2473
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 10 listopada 2013, 22:39

Po pierwszej połowie powinno być 2:0 i później można było odcinać kupony. A tak to Napoli niemiłosiernie przycisnęło i było nerwowo. Ktoś pisał, że będzie zadowolony z gry jak z Realem. No to własnie taka gra była, tylko bez głupiego błędu i skończyło się szczęśliwie.
Buffon dzisiaj świetnie bronił! Oby to był sygnał zwyżki formy, a nie jednorazowy wybryk.


Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 2146
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 10 listopada 2013, 22:40

Bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu. Przede wszystkim brawa dla Pirlo i Buffona, bo zagrali kapitalne spotkanie. Pogba strzelił cudowną bramkę, moim zdaniem to będzie bramka miesiąca. 1 punkt do Romy tylko. :)


The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 10 listopada 2013, 22:41

Przy strzale Pogby nie widzialem pilki. Fajny mecz naszej defensywy, nie liczac tych ostatnich 5 minut kiedy chyba wszyscy byli juz myslami w szatni. Dobry mecz Ogbonny, mimo tej glupiej czerwoej kartki. Bardzo dobra druga polowa Pirlo, Pogby i Asamoaha. Slabsza Isli, ktory tak gdzies miedzy 55 a 60 minuta mial dwa tak koslawe przyjecia pilki, ze az mi serce zadrzalo.

Buffon - bardzo ladna postawa w koncowce. Mam nadzieje, ze to zwiastun powrotu do formy.


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
Zablokowany