LM 13/14 (gr. B) [3]: Real Madryt 2-1 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 23 października 2013, 22:48

kuba2424 pisze:No tak, wstydu rzeczywiście nie było, ale to nadal porażka. Szkoda że Chiellini dostał czerwo (moim zdaniem niesłusznie, Ronaldo trochę poudawał i osiągnął cel), bo remis jak najbardziej był w naszym zasięgu. Zastanawia mnie fakt, na ile Real się oszczędzał przed starciem z Barcą a na ile są...nadmuchanym balonikiem.
Ej, synu...pamiętasz co Ci kiedyś napisałem?

LordJuve pisze:
kuba2424 pisze:
Mamy jeszcze 5 starć, a o Real jestem aż za spokojny.

Zapisałem sobie, kolego, to zdanie. Mam nadzieję, że masz rację...bo jak nie, to Ci bezlitośnie wypomnę ten przejaw arogancji...albo głupiej ignorancji.
_________________


Zdun

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 grudnia 2003
Posty: 571
Rejestracja: 03 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 23 października 2013, 22:48

Claudio dno dna...ktoś tu pisał że nie jest to typowy.. przerwij podaj ? :rotfl: on grał w ogóle ? :angry: a te jego rajdy kiwki strzały mmm i te przyjecię w polu karnym w 85 minucie miodzio...Real jest tragiczny u siebie z nimi wygramy :)


annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 23 października 2013, 22:48

Jedynym pozytywem dzisiejszego wieczoru jest, zdaje się, powracająca pewność Buffona. Zero głupich wyjść, zero wyplutych piłek. To się liczy. Kielona nie będę komentował bo był najsłabszym ogniwem. Wciąż wierzę w przebudzenie drużyny


ktośtam na forum p$g pisze:Odnoszę wrażenie, że Ibra nie jest związany z PSG
Swider10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2005
Posty: 806
Rejestracja: 27 lipca 2005

Nieprzeczytany post 23 października 2013, 22:50

wziąłem 10 głebokich oddechów przed napisanem ten komentarz gdyby nie to pewnie zostałbym zawieszony na jakis czas na forum... sedzia wydrukował mecz tak to mozna powiedziec, karny ok czesc by gwiznela czesc nie ale czerwona!!?? z kosmosu tym bardziej, ze na poczatku puścił gre po 3-4 sekundach zagwizdał (boczny?) sedziowanie na poziomie okregówki, wiezdzilem, ze gebels sedziuje = bedą wałki, szkoda tylko, ze na nasza niekorzysc.... żal żal żal z tak słabo grajacym Realem przegrac przeciez oni grali gorzej niż Milan w osttanich meczach ligowych. Galata wygrala jezeli nie wygramy w Turynie ...
Ostatnio zmieniony 23 października 2013, 22:51 przez Swider10, łącznie zmieniany 1 raz.


"Pozytywne rezultaty to coś wspaniałego , ale istnieje coś większego: móc powiedzieć, że jest się kibicem Juventusu i być z tego dumnym."

"Dla tych barw niektórzy stracili swe życie"
ketraB

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 listopada 2009
Posty: 647
Rejestracja: 29 listopada 2009

Nieprzeczytany post 23 października 2013, 22:51

Sila Spokoju pisze:I właśnie dlatego nie lubię hiszpańskiej piłki ...
Przy najmniejszym kontakcie z przeciwnikiem padają na glebę, a gdy sami faulują to machają rączkami, że nic nie było.
Generalnie nie zwykłem narzekać na sędziów, ale ten dzisiejszy przegiął totalnie pałę :/
Szkoda, bo widać progres. 4-3-3 in plus.
Ten sędzia nie powinien sędziować w meczach takiej rangi...

Co do meczu, to jestem zadowolony... wiem, gra nie powala, ale nie daliśmy się zmasakrować, w Turynie trzeba zagrać swoje i zrezygnować z 3-5-2, bo nie mamy kadry na takie ustawienie


Nedved1983

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 lutego 2012
Posty: 640
Rejestracja: 26 lutego 2012

Nieprzeczytany post 23 października 2013, 22:51

zaczynając od komentatorów: bredzący staruszek w towarzystwie prowincjonalnego piłkarzyka bez pojęcia o piłce.
do tego znowu sędziowie grają pod real. ostatnio MU wyeliminowane po wymyślonym czerwie, teraz nam podcięto skrzydła w ten sam sposób. przypadek że obie sytuacje łączy real?!
a na boisku wydmuszka, zero, panienka i symulant krystyna. jakiegokolwiek szacunku do niego, nigdy nie będzie mistrzem.
naszym największym problemem jest skuteczność. gdyby Tevez i reszta mieli więcej zimnej krwi!! Alex w formie znokautował by dziś real.
zmiana ustawienia to był mimo wszystko krok w dobrą stronę, trzymajmy się tego. mamy 4 mecze by udoskonalić to ustawienie i odegrać się u siebie. ten mecz pokazał, że możemy wygrac z realem. ale na równych warunkach, jak mężczyźni z mężczyznami a nie mężczyźni z panienkami i symulantami.
awans jeszcze nie przegrany. trochę pozytywnej sportowej złości i idziemy dalej!
a real to najbardziej żałosny klubik na świecie, razem z interem.


zahor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2009
Posty: 4585
Rejestracja: 23 listopada 2009

Nieprzeczytany post 23 października 2013, 22:53

Winner pisze:karny też dyskusyjny. Chiellini miał rękę na Ramosie ale czy go pociągnął, nie jestem pewien.
:shock:
Przecież on tego Hiszpana mało co nie udusił. Karny akurat nie podlegał dyskusji. Swoją drogą to mniej więcej od meczu Milanu z Barceloną i absurdalnego "faulu" Nesty pisałem, że Chiellini powinien ograniczyć to ciągnięcie rękoma bo w Europie może się to kiedyś zemścić. No i wykrakałem. Czerwona za tamten faul faktycznie była przegięciem, ale może to go czegoś nauczy. Chociaż z drugiej strony, skoro nie nauczyła go sytuacja z pierwszej połowy, to nie wiem czy facet jest jeszcze reformowalny.

Z jednej strony Juventus miał przez sporą część meczu przewagę optyczną, ale z drugiej zaś najlepszą okazję w drugiej połowie stworzył sobie Real i nie wiem jak Benzemie udało się nie umieścić piłki w bramce.

Vidalowi się obrywa że zagrał słabo, ja bym spytał tylko czy ktoś liczy ile facet zaliczył odbiorów i przechwytów? A widać było po nim że z jego zdrowiem nie jest najlepiej.


naros

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 sierpnia 2004
Posty: 1070
Rejestracja: 10 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 23 października 2013, 22:55

Sędzia nas załatwił, nie oszukujmy się. Kielon nie zasłużył na czerwona kartkę i kto wie jak by sie to dalej potoczyło gdyby grał. A mogło się potoczyć różnie bo nasza gra wcale nie wyglądała źle. Na pewno wszystko funkcjonowało lepiej niz w poprzednich spotkaniach i bardzo spodobała mi się dzisiaj gra w ustawienie 4-3-3. Brakuje Pepe to fakt ale kiedy nasz golfista wróci na boisku Bóg raczy wiedzieć, dlatego zimą trzeba ściągnąć skrzydłowego (np. Menez) i zawsze jako zmiennik może pograć Gio. Szkoda tej porażki bo nie zasłużyliśmy na nią. Conte ma teraz na prawdę dużo do myślenia, chyba jak nigdy dotąd. Myślę że dobrym rozwiązanie będzie przejście na 4-3-3 ale trzeba to jeszcze zweryfikować w Serie A więc liczę że z Genoa zagramy w tym właśnie ustawieniu.


Obrazek
Un capitano c'è solo un capitano!!!
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 23 października 2013, 22:55

Nedved1983 pisze: Alex w formie znokautował by dziś real.
Mój faworyt z tego tematu.

Karny słuszny, czerwo wydrukowane, słaby real lepszy od słabego Juve. Dobranoc.


Dydux666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 czerwca 2013
Posty: 136
Rejestracja: 27 czerwca 2013

Nieprzeczytany post 23 października 2013, 22:56

Gra nie była zła, sędzia ewidentnie za realem. 4-3-3 fajnie zagrało!

BTW Mój szacunek do Ronaldo spada do ZERA po tej czerwieni. Wstrętny pajac z niego.


SirRose

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 października 2007
Posty: 357
Rejestracja: 22 października 2007

Nieprzeczytany post 23 października 2013, 22:58

Real był dziś spokojnie do ogrania. W pierwszej połowie atakowaliśmy zdecydowanie groźniej niż Królewscy. Decyzje sędziego zepsuły i wypaczyły widowisko - no ale cóż, taki jest football.
Zastanawiająca była dla mnie zmiana Pirlo. W drugiej połowie ewidentnie szukaliśmy stałych fragmentów i śmiem twierdzić, że Pirlo zrobiłby z tych wywalczonych lepszy użytek niż Giovinco.
Skomplikowaliśmy sobie sytuację w grupie, lecz nie dziś, a w dwóch poprzednich meczach. Gdybyśmy mieli na koncie przed tym meczem 6 pkt a nie 2 :whistle:


Nedved1983

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 lutego 2012
Posty: 640
Rejestracja: 26 lutego 2012

Nieprzeczytany post 23 października 2013, 22:58

stahoo pisze:
Nedved1983 pisze: Alex w formie znokautował by dziś real.
Mój faworyt z tego tematu.

Karny słuszny, czerwo wydrukowane, słaby real lepszy od słabego Juve. Dobranoc.
czyli wg. ciebie Alex w formie powiedzmy z 2003, czy nawet z dwumeczu w 2008, nie wykończył by dziś słabego mimo wszystko realu? nasi zawodnicy mieli kilka sytuacji, które Alex by wykorzystał bez wątpienia.


Ein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 grudnia 2004
Posty: 1352
Rejestracja: 11 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 23 października 2013, 22:58

Kim do kuhfy nędzy był ten drugi komentator ?

Meczu nie mam ochoty komentować. Tak rozbijcie to lepiej ode mnie. Tak czy siak podobało mi się dzisiejsze Juve, ale ten komentarz. Ja wiem, że Szpaku ogląda tylko Real i Barcę, ale ten drugi typ z tekstem, że Barca vs Real > LM, czy że Juve powinno walczyć bo inaczej to bida to na stos.


Moggi: "People keep asking where Juve got the money to buy Vlahovic but they forget that the club is owned by the Elkanns. 2% of the Elkann assets are enough to buy Inter, this is not a joke, let's be clear, it's real data."
Vojtimar

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 października 2004
Posty: 807
Rejestracja: 14 października 2004

Nieprzeczytany post 23 października 2013, 23:00

Po stracie 1 gola szybka nasza reakcja i ładna, kombinacyjna czasem gra co zaowocowało wyrównaniem. Potem, moim zdaniem, dyskusyjny karny choć można go usprawiedliwić. Skandaliczna, z kolei, decyzja sędziego o wyrzuceniu Chielliniego. Mam nadzieję że zawieszą tego arbitra.

Do 30 minuty dobry mecz, potem wolne tempo. Po kartce to wiadomo że trudniej się gra, ale nasi byli ciągle za wolni! Ja nie wiem co Conte im tam robi na treningach, ale popatrzcie jak szybko biegali i reagowali piłkarze Realu a co robili nasi. Może treningi faktycznie są zbyt intensywne?

Marchisio cieniutki mecz, a to przyjęcie po podaniu Pogby.. a nie czekajcie, przecież on sie z piłką minął..

Giovinco taką miał jedną sytuacje, długa piłka do niego, super przyjęcie i zamiast strzelać od razu to jakiś pseudo drybling uskuteczniał.

Llorente dobrze grał, zrobił co mógł i strzelił bramkę do tego.

Mimo gry w 10 jestem rozczarowany że nie podjęli ryzyka. Trzeba było zagrać szybko i z polotem kilka akcji. Chyba że nie byli w stanie, a jeśli tak to było to powód tego zasugerowałem wyżej..


Z Juve na dobre i złe!
wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 23 października 2013, 23:00

Jak patrzę na powtórki faulu na karnego nie jestem w stanie pojąć, co ten baran - Chiellini miał we łbie. On się doktoryzuje/doktoryzował z ekonomii, ta? Tam myśleć nie trzeba, czy jak? :|

Decyzja sędziego z czerwem o tyle fortunna, że nie zobaczymy naszego kloca w rewanżu.


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
Zablokowany