Serie A 13/14 (8): Fiorentina 4-2 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
mateelv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2006
Posty: 1512
Rejestracja: 26 listopada 2006

Nieprzeczytany post 20 października 2013, 15:54

Dla mnie patologia. Gole z niczego, gra pod psem a wyjścia z piłką Chielliniego to podwórkowy żart.
Nie mogę patrzeć na to przedłużanie kontr, one kończą się w połowie, stają gdzieś na środku boiska i nagle zamiast zapier.d.a.lać to oni rozciągają na boki do bezpłodnego Padoina, który również podbiega do rywala, staje i cofa.... ja pierdykam, kto gra w tym Juve [*]


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 20 października 2013, 15:54

haha ależ kuriozalne bramki ;D a Cuadrado chyba za wszelką cene chce zagrać w Juve :rotfl: kapitalna asysta :bravo:
Karnego być nie powinno, ale jak to mówią szczęście sprzyja lepszym :D
Do momentu gola Tevez nic sie nie działo, nudy.

Przed meczem pisalem że jeśli bedziemy mieć troche szcześcia to bedzie to łatwy mecz, chyba wykrakałem :)
Wygrać i byle na 0 z tyłu:)


Kamex22

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2006
Posty: 1624
Rejestracja: 19 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 20 października 2013, 15:54

Atak mi się podoba dzisiaj, tak samo jak Asamoah i Pirlo. Tylko reszta linii pomocy coś słabo.

Btw co się stało Pirlo pod koniec I połowy? Bo jakość taka, że ledwo widziałem, że to Maestro.


jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 20 października 2013, 15:54

Wynik lepszy niż gra :wink: Ale nie ma na co narzekać. Najbardziej podoba mi się Kwadwo, a i Bonucci jest bardzo pewny w obronie. Jak był podyktowany rzut karny to tylko modliłem się żeby do piłki pod nieobecność Vidala nie podchodził Pirlo :smile:
O co chodzi z tym ostrzeliwaniem trybun po strzelonej bramce?
Oby teraz spokojnie zagrać drugą połowę, bo Viola pewnie rzuci się do ataku. Zresztą chwilami ich ataki wyglądały jak wyciągnięte żywcem od Zdenka Zemana, chyba 9 zawodników podchodziło pod pole karne Juve :shock:
Ostatnio zmieniony 20 października 2013, 15:56 przez jarmel, łącznie zmieniany 2 razy.


#AllegriOut
Castiel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 maja 2010
Posty: 3182
Rejestracja: 24 maja 2010

Nieprzeczytany post 20 października 2013, 15:55

albertcamus pisze: Cuadrado robi co chce z Asą. Różnica klas niestety.
Oglądaj do końca. Cuadrado jest bezsilny. Asamoah wyciąga mu większość piłek.


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 20 października 2013, 15:55

Do momentu zdobycia pierwszej bramki graliśmy prze słabo. Wolno i zupełnie bez pomysłu. Ostatnie minuty były już jednak całkiem fajne i liczę, że w końcu będzie mi dane oglądnąć Juventus na wysokim poziomie przez kilkadziesiąt minut.
Cuadrado w dzisiejszym meczu stracił w moich oczach bardzo dużo. W Ronaldo to on się może bawić w meczach z Sassuolo, Pescarą czy innym Livorno.
E:
To co dziś robic Bonucci z Rossim, to się w głowie nie mieści. Nie wiem, czy chociaż ram udało mu się go przejść. :bravo:


Obrazek
Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 20 października 2013, 15:56

pumex pisze:Najsłabsi z Juventinich? Padoin, Asamoah, atak i, mimo bramki, Pogba
Czyli właściwie najbardziej aktywni piłkarze na boisku :lol: no jeszcze Roncaglia i Borja Valero z drugiej strony.
Napastnicy grają dziś bardzo dobrze. Llorente nie stracił chyba żadnej piłki, chociaż biega głównie po skrzydłach i 30 metrów od bramki.


ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 20 października 2013, 15:57

jarmel pisze: O co chodzi z tym ostrzeliwaniem trybun po strzelonej bramce?
Chyba mu chodziło o gesty Teveza i Pogby, jakby strzelali z karabinu do trybun.


[quote=pumex latem 2019 o Lukaku]
Jestem przekonany, że Belg okaże się flopem, biorąc pod uwagę absurdalnie dużą kwotę, którą trzeba za niego zapłacić [...]Nawet za połowę tej kwoty niechętnie widziałbym tego drewniaka u nas.
Kubba

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2006
Posty: 1576
Rejestracja: 27 lipca 2006

Nieprzeczytany post 20 października 2013, 15:57

Sędzie to chyba ma dość spory kurnik, bo żółtka co chwile latają...

Ogólnie mecz bez szału. Karny dyskusyjny, druga bramka trochę szczęśliwa... Ale z drugiej strony Fiora nie zagroziła nam jakoś szczególnie.


johnnybgoode

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 lipca 2010
Posty: 406
Rejestracja: 04 lipca 2010

Nieprzeczytany post 20 października 2013, 15:57

Wojtek pisze: Karnego być nie powinno, ale jak to mówią szczęście sprzyja lepszym :D
Przycięło ci streama, czy coś? Karny ewidentny, wejście nie było zdecydowane, ale Tevez podczuł podcięcie i upadł. Jak dla mnie sytuacja klarowna, inni też chyba nie będą mieli wątpliwości.

Llorente mimo że nie strzelił ani nie asystował, to odegrał przy obydwóch bramkach kluczową rolę, oby tak dalej :ok:


naros

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 sierpnia 2004
Posty: 1070
Rejestracja: 10 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 20 października 2013, 15:57

jarmel pisze:Wynik lepszy niż gra :wink: Ale nie ma na co narzekać. Najbardziej podoba mi się Kwadwo, a i Bonucci jest bardzo pewny w obronie. Jak był podyktowany rzut karny to tylko modliłem się żeby do piłki pod nieobecność Vidala nie podchodził Pirlo :smile:
Miałem to samo i liczyłem że właśnie Carlitos podejdzie :P
jarmel pisze:O co chodzi z tym ostrzeliwaniem trybun po strzelonej bramce?
a jak myślisz :smile:
Ostatnio zmieniony 20 października 2013, 15:58 przez naros, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Un capitano c'è solo un capitano!!!
dawid1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lutego 2008
Posty: 1487
Rejestracja: 22 lutego 2008

Nieprzeczytany post 20 października 2013, 15:58

Aquilani powinien wylecieć z boiska.

Mecz słaby i takiego się spodziewałem. Llorente nieźle się zastawia i utrzymuje przy piłce, reszta niczym się nie wyróżnia. No może Tevez nieźle walczy, Padoin na razie nie gorzej niż Lichy
Kamex22 pisze: Btw co się stało Pirlo pod koniec I połowy? Bo jakość taka, że ledwo widziałem, że to Maestro.
Chyba dostał w brzuch i nie mógł złapać oddechu
Ostatnio zmieniony 20 października 2013, 16:00 przez dawid1897, łącznie zmieniany 1 raz.


FORZA JUVE!!!
strong return

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2008
Posty: 1510
Rejestracja: 14 lipca 2008

Nieprzeczytany post 20 października 2013, 15:59

Destrukcja bardzo dobra. W ataku okrągłe 0 w sytuacjach. A nie 2. 8) Karny troszku naciągany, zdziwiony jestem, że takiego dostaliśmy.
Ostatnio zmieniony 20 października 2013, 16:00 przez strong return, łącznie zmieniany 1 raz.


Dzięki Beppe za Teveza!
I believe in Fernando GoLLente!
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 20 października 2013, 16:00

Ouh_yeah pisze:
pumex pisze:Najsłabsi z Juventinich? Padoin, Asamoah, atak i, mimo bramki, Pogba
Czyli właściwie najbardziej aktywni piłkarze na boisku
Najbardziej aktywni nie mogą być najsłabszymi? Po stronie Violi Cuadrado jest jednym z najaktywniejszych...

Padoin i Asamoah bezproduktywni, Pogba nie grzeszy koncentracją i dokładnością


Obrazek
jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 20 października 2013, 16:01

Podoba mi sie gra Marchisio i Llorente. Slabiej z kolei strzelcy bramek - Pogba (kolejny raz) i Tevez. Bonucci dzisiaj wyglada lepiej, niz Barzagli. Asamoah przez pierwsze 10 minut mial duze klopoty z Cuadrado, ale potem juz nie bylo najgorzej (glownie dzieki pomocy Marchisio). Zreszta Kolumbijczyk powinien grac jak najdalej od wlasnej bramki - vide bramka Pogby.

Mecz nudnawy, w srednim tempie, bez dobrych sytuacji strzeleckich. Co do karnego to moge sie mylic, bo ogladam w sredniej jakosci, ale mowiac szczerze to wydawalo mi sie, ze tam wyrazne uderzenie w piszczel bylo. Tevez to po prostu wykorzystal.


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
Zablokowany