Serie A 13/14 (4): JUVENTUS 2-1 Hellas Verona

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Paweł 10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 czerwca 2004
Posty: 108
Rejestracja: 20 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 22 września 2013, 16:01

Te strzały z dystansu bezsensu , w obronie nerwowo strasznie , Vidal Tevez mega dobrze , Liorente też na + swietnie sie zastawia i walczy w powietrzu . Pirlo niewidoczny , ogolnie trzeba dobić ich bo jeszcze może być nerwowo :!:


Forza Juve!
bajbek17

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2007
Posty: 1558
Rejestracja: 25 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 22 września 2013, 16:02

Łukasz pisze: Kartka dla Asy? Tam nie było piłki?
Była, ale była też wyprostowana noga Asy. A wiadomo jakie teraz przepisy są.


Piti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2012
Posty: 2017
Rejestracja: 02 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 22 września 2013, 16:02

Llorente w swoim stylu dostawił głowe lubie takie bramki, cholernie brakowalo mi w Juve takiego napastnika po odejściu Trezegueta.

I szkoda tego strzalu Teveza..ja jak zobaczylem ze znow odbila sie od slupka to myslalem ze juz gol bedzie a ona...po linii sie toczyla i odbila od przeciwnego słupka :evil:

Swietna gra Isli, juz nie wyglada na boisku jak paralityk, swietny, dynamiczny, nienaganny technicznie, dobrze dośrodkowujący Isla takiego jakiego pamiętam go w meczach Udinese :ok:

Pogba dzisiaj słabiutko, powiem więcej - to dzięki jego slabej grze i asekuracji w tyłach rodzą sie te wszystkie kontry Hellasu. Marchisio wracaj szybko, nie ma kto odwalać brudnej roboty :smile:


zahor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2009
Posty: 4585
Rejestracja: 23 listopada 2009

Nieprzeczytany post 22 września 2013, 16:02

pumex pisze: Przesłaby Barzagli (źle obliczył tor lotu piłki przy golu dla Verony), kiepściutki Asamoah i marny Pirlo.
Barzagli jak Barzagli, ale czy czasem Isla nie powinien był pilnować tego typa, który strzelił gola? Facet gra w tym momencie słabiutko, dobrze że nie brał się za wrzucanie tylko oddał piłkę do Vidala, bo gola na 2:1 by pewnie nie było. Aha, gdyby ktoś chciał sprzedawać Marchisio ("bo jest Pogba"), to ja mimo wszystko bym się wstrzymał. Dzisiaj Francuz gra po prostu słabo.

Na plus natomiast jak zwykle Vidal i Tevez, bardzo fajnie gra też Llorente. Dwa razy IDEALNIE zastawił się z piłkę i odegrał. Do tego rzecz gol, a wcześniej jego strzał głową z linii bramkowej wybijał któryś z gości. Będzie z tego chłopa pożytek, a myślę że nie pokazał jeszcze wszystkiego, np. jak potrafi dołożyć nogę w polu karnym.
Bazyliszek pisze: Swietna gra Isli
:shock:

Mówisz o tej wrzutce, która psim swędem mogła wpaść do bramki, czy też o leniwym pałętaniu się po prawym skrzydle, kiedy jego rodak gania jak kot z pęcherzem próbując odebrać rywalom piłkę?
Ostatnio zmieniony 22 września 2013, 16:04 przez zahor, łącznie zmieniany 1 raz.


rad

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 kwietnia 2010
Posty: 883
Rejestracja: 07 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 22 września 2013, 16:02

Może niech i Asamoah sobie odpocznie. Widać, że bardzo chce grać, ale chyba żadnego skutecznego dośrodkowania nie miał w pierwszej połowie. No i Barzagli bardzo niepewny dzisiaj.

To że LLorente jest na boisku, spowodowało, że reszta drużyny jest świadoma jego atutów w postaci gry głową... Dawno nie widziałem, żeby tak komuś dogrywali po to tylko aby napastnik miał możliwość w ten sposób strzelić bramkę.


squinter

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 grudnia 2011
Posty: 1267
Rejestracja: 12 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 22 września 2013, 16:03

nie rozumiem ludzi piszących, że Barza dzisiaj niepewny, przecież on nam conajmniej dwa razy uratował tyłek przy kontrach Hellas -.-


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 22 września 2013, 16:04

Robaku pisze:Oj Pumi nie przesadzaj malkontencie, ok chcieli ich zjesc na stojaco, ale cisneli niesamowicie, wiadomo, ze nie bylo woli walki mocnej, ale Hellas nie istniał od 1 do 35 minuty.
Nie istniał? W dużej mierze kontrolowali to, co działo się na 25-tym metrze od ich bramki, bo ruchliwość naszych (bez kilku wyjątków) wołała o pomstę do nieba.
Reg pisze:Gdyby nie ten przesłaby Barzagli to przegrywalibyśmy 1-2 do przerwy. Świetnie wybił piłkę głową napastnikowi, który byłby sam na sam.
Ok, tu faktycznie się popisał. Ale zawalił przy golu i chyba ze trzy razy koszmarnie wyprowadził piłkę. Nie wypada, jak na niego słaba postawa.


Obrazek
Hołek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 września 2005
Posty: 282
Rejestracja: 11 września 2005

Nieprzeczytany post 22 września 2013, 16:04

Czy tylko ja mam wrazenie,ze Tevez jest dwa,trzy poziomy lepszy od reszty skladu?Mijanie zawodnikow nie sprawia mu problemow,czesto w pojedynke tworzy zagrozenie,a na dodatek ma swietne,jak na napastnika odbiory.
W sumie nie podoba mi sie,ze tylko on jest na tym poziomie.


Niektórzy ludzie postrzegają rzeczy w ich naturalnym stanie i zadają sobie pytanie: Dlaczego? Ja marzę o rzeczach, których nigdy nie było i mówię sobie: Dlaczego nie?
Tom_my

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 stycznia 2004
Posty: 364
Rejestracja: 21 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 22 września 2013, 16:04

a ja raczej nie podzielam zachwytów nad współpracą LLorente - Carlitos. Hiszpan gra bardzo dobrze, ale ewidentnie widać, że Tevez woli gdy za partnera ma kogoś bardziej ruchwliwego. Trio Vucinic - Llorente - Tevez to byłoby wg mnie coś (tak wiem, Carlos powiedział, że najbardziej lubi grac po srodku). A propo Argentynczyka - oczywiscie gra dzis bardzo dobrze, ale momentami az za ambitnie i nie potrzebnie uderza, powinien tez wykorzystac przynajmniej jedną sytuację więcej.

Mam nadzieję, że jak najprędzej w miejsce Pirlo wejdzie Marchisio, bo to co dzisiaj wyprawia nasz maestro to jakiś sabotaż. Drepcze gdzieś na 25 metrze, a rozgrywa Barzagli :roll:


dawid1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lutego 2008
Posty: 1487
Rejestracja: 22 lutego 2008

Nieprzeczytany post 22 września 2013, 16:05

koki90 pisze:Vidal i Tevez grają świetne zawody. Widać zmianę taktyki na ten mecz, a przynajmniej na jego poczatek. Dużo więcej strzałów z dystansu i wyprowadzanie akcji przez obrońców z pominięciem Pirlo. No właśnie... on w ogóle gra ?
Chwalisz Vidala a jeździsz po Pirlo. Vidal gra również słabo, poza asystą miał kilka przejęć a tak straty i słabe dośrodkowania. Powinno mu się zdecydowanie dostać za taką grę, bo przyzwyczaił nas do lepszej. Niech więcej czasu spędza na treningach, a nie u fryzjera.


FORZA JUVE!!!
ketraB

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 listopada 2009
Posty: 647
Rejestracja: 29 listopada 2009

Nieprzeczytany post 22 września 2013, 16:06

Ameryki ni odkryje jak powiem, że nasza pomoc gra ostatnio słabiej, podobnie jest z obroną, lepiej, że gra Ogbonna za Chielliniego.

Spróbowałbym zdjąć Pirlo i wprowadzić Marchisio, ciekawe jakby to wyglądało.


nynek

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 czerwca 2010
Posty: 361
Rejestracja: 06 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 22 września 2013, 16:06

Oby Llorente wsadził drugiego gola.
Pirlo zdecydowanie na ławkę.


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 22 września 2013, 16:56

Ll zrobił swoje - strzelił głową, Tevez - robił swoje: strzały, podania (te z początku pierwszej połowy znakomite, prostopadłe do Pogby i piętka do Vidala), dryblingi, napędzanie gry, gol. Dziadek Pirlo powinien trochę odpocząć, Marchisio wraca, jest kim rotować. On jeszcze nam może dużo dać, ale od trzech lat w Juve i kadrze gra bez przerwy. Przez te pół godziny brawurowy Pogba nie wyglądał gorzej od niego w centrum rozegrania. Obrona w pierwszej kilka razy niepewnie (poza Barzą), w drugiej bardzo poprawnie.


Nie podobają mi się sygnalizowane strzały z dystansu - Bonuc, Ogbonna, Pogba.

Zmiana Mirko fatalna. Grał jak łajza. Jak gra dobrze, nie lubię go trochę mniej.

Fajnie, że Conte porotował. Z korzyścią dla wszystkich.
Ostatnio zmieniony 22 września 2013, 16:58 przez Łukasz, łącznie zmieniany 1 raz.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 22 września 2013, 16:57

Mam nadzieję, że to szczyt słabej formy Pirlo, bo czy da się rozegrać gorszą połowę niż drepcząc 45 min. w kółku środkowym i nie dotykając piłki?

Na razie ratują nas indywidualności, bo taktyki Conte w akcjach bramkowych zupełnie nie widać. Wiem, czepiam się, ale to wszystko jest tak szalenie nieefektywne, że brak mi słów.

Czy tylko ja po bramce Teveza miałem w głowie, kolejne 1:1 do ostatniego gwizdka? Nosz cholerne deja vu. Na szczęście Llorente pokazał to, z czego jest znany.

2 połowa = placek. Vucinić też placek.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Tengen

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lipca 2012
Posty: 289
Rejestracja: 29 lipca 2012

Nieprzeczytany post 22 września 2013, 16:59

Są 3 pkt, słabsza część pierwszej połowy, gdy straciliśmy gola i ogólnie druga tak na 70% zaangażowania. Trochę irytował mnie Pogba dzisiaj, ale to w sytuacjach pod bramką. Nasz nowy atak :ok: Pirlo ninja mode :prochno:


Zablokowany