Serie A 13/14 (4): JUVENTUS 2-1 Hellas Verona

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
smigi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 lipca 2013
Posty: 73
Rejestracja: 06 lipca 2013

Nieprzeczytany post 22 września 2013, 15:53

jak układa się współpraca Tevez LLorente bo nie oglądam meczu


baka

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 marca 2010
Posty: 558
Rejestracja: 07 marca 2010

Nieprzeczytany post 22 września 2013, 15:54

Na razie LL z Tevezem na pewno lepiej razem wyglądają niż Vucinić z Carlosem, tylko ja mam takie wrażenie czy jest w rzeczywistości, że Pirlo niewidoczny kompletnie i powinien być jako pierwszy zmieniony. Znowu brak skuteczności i najzwyklejszy pech bo ten strzał Teveza to nawet nie wiem jak nazwać :D


grande amore

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 października 2012
Posty: 615
Rejestracja: 05 października 2012

Nieprzeczytany post 22 września 2013, 15:54

lenor pisze:
[...]

PS. Działają wam jakieś streamy z Orange Sport?
Tutaj dziala: http://www.futbolhd.pl/stream4.php, ale odswieza sie samoistnie co jakis czas.


Juve, storia di un grande amore :)
------
Jaka jest roznica miedzy zwyciezca a przegranym? Upasc moze kazdy, zwyciezca wstaje i idzie dalej.
------
Mowcie mi Magda
Skibil

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 czerwca 2007
Posty: 1820
Rejestracja: 27 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 22 września 2013, 15:54

Jorente po asyście... Isli. Cóż. :prochno:


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 22 września 2013, 15:54

Kolejna bramka stracona po stałym fragmencie gry :ok: :ok: :ok:

Conte powinien dostać jednego porządnego kopa za wyraźne przyzwolenie na TRAGICZNĄ, PIKNIKOWĄ, ŚLAMAZARNĄ, PRZESŁABĄ grę zespołu do momentu straty gola, gdzie w danym momencie biegał tylko jeden zawodnik - ten, który aktualnie miał piłkę.

Przesłaby Barzagli (źle obliczył tor lotu piłki przy golu dla Verony), kiepściutki Asamoah i marny Pirlo.

FORZA TEVEZ, Bravo Llorente!


Obrazek
jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 22 września 2013, 15:54

Ta nasza "gra" w obronie to jest jakiś żart. Czemu my od paru meczy nie chcemy zabrać piłki tylko posłusznie czekamy aż rywal sam ją odda albo popełni błąd?
Ogólnie cała gra pozostawia wiele do życzenia. Mam wrażenie, że Pogba odkąd ma miejsce w pierwszej jedenastce to strasznie obniżył loty, dobrze że wraca już Markiz.


#AllegriOut
Mate.G

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 września 2011
Posty: 1252
Rejestracja: 10 września 2011

Nieprzeczytany post 22 września 2013, 15:54

dabel. do kasacji
Ostatnio zmieniony 22 września 2013, 15:55 przez Mate.G, łącznie zmieniany 1 raz.


Mate.G

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 września 2011
Posty: 1252
Rejestracja: 10 września 2011

Nieprzeczytany post 22 września 2013, 15:54

annihilator1988 pisze:Ja ####, ależ Juventus jest gwałcony tymi kontrami. Niech Marchisio wraca możliwie szybko do gry, bo Pogba jeszcze nie potrafi asekurować lewej strony boiska, po której hulają rywale
Marchisio przecież w takich meczach włącza tryb ninja :lol:

Bardzo się cieszę z bramki Llorente :D
Skibil pisze:Jorente po asyście... Isli. Cóż. :prochno:
Vidala
Ostatnio zmieniony 22 września 2013, 15:55 przez Mate.G, łącznie zmieniany 1 raz.


Andryk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 lipca 2003
Posty: 1360
Rejestracja: 08 lipca 2003

Nieprzeczytany post 22 września 2013, 15:54

liczę, że jeszcze parę minut da im Conte w drugiej połowie bo gra napadu wygląda bardzo zadowalająco. widać, że LL zależy na grze, biega walczy, wkłada nogi gdzie trzeba i nie stoi jak szwagier jako pachołek


Ein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 grudnia 2004
Posty: 1352
Rejestracja: 11 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 22 września 2013, 15:54

Wiem, że teraz wszyscy będą się spuszczali nad LL i Tevezem, ale jedna rzecz mnie martwi. Pirlo na ławkę, Marchisio wracaj !

Znowu musimy się nauczyć grać z ogórkami, dobrze że straciliśmy bramkę pierwsi.


Moggi: "People keep asking where Juve got the money to buy Vlahovic but they forget that the club is owned by the Elkanns. 2% of the Elkann assets are enough to buy Inter, this is not a joke, let's be clear, it's real data."
Simi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2006
Posty: 1275
Rejestracja: 07 maja 2006

Nieprzeczytany post 22 września 2013, 15:54

Szkoda okazji Isli, bo tam ładnie za kołnierz chciał wsadzić :).


jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 22 września 2013, 15:55

Tutaj nie powinno byc 2:1 tylko z 4:0. No sorry, ale musimy byc bardziej skuteczni, bo inaczej bedziemy tracic punkty albo drzec do konca o wynik w prawie kazdym meczu.

Podoba mi sie to, ze kazdy z naszych obroncow potrafi wyprowadzil ladnie pilke z wlasnej polowy. Co prawda Verona zostawia nam sporo miejsca, ale jak pilke przy nodze ma Ogbonna to wiem, ze nie bedzie straty. Facet potrafi wrzucic, zastawic sie, podbiec, uderzyc, przerzucic. To jest w tej chwili dla nas duzo lepsza opcja, niz Chiellini, ktory jest bez formy.

Podoba mi sie tez to, ze w koncu zaczelismy strzelac z dystansu. W poprzednich meczach tego brakowalo, teraz uderzamy czesto i sa efekty. Mimo, ze sporo z tych strzalow bylo na wiwat, to jednak pare razy bylo bardzo groznie i warto probowac.

Szkoda tego strzalu Teveza. Facet jest dzisiaj nie do zatrzymania. Razem z Vidalem swietne zawody rozgrywaja. Pirlo kompletnie niewidoczny, Asamoah i Isla srednio, bardzo fajnie cala obrona.


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
bajbek17

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2007
Posty: 1558
Rejestracja: 25 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 22 września 2013, 15:55

Powiem tak, że gdyby dzisiaj zamiast Pirlo grałby ktoś kto nie ma już tylu lat i nie musiałby się oszczędzać przez 40 minut, to Tevez grałby całe spotkanie jako drugi napastnik i już prowadzilibyśmy ze 3/4 -1. Do pierwszej bramki "Apacz" charował w środku przez co nasz mam nadzieje nowy Trezeguet był osamotniony w ataku i kryty czasem i nawet przez 3 obrońców Verony. Obie bramki miodzio i cieszą niesamowicie.


Kubba

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2006
Posty: 1576
Rejestracja: 27 lipca 2006

Nieprzeczytany post 22 września 2013, 15:56

Po prostu kocham tak tracone bramki... Jedna akcja i gol przeciwnika. Całe szczęście szybko wyrównaliśmy a następnie wbiliśmy drugą bramkę.

Nie podoba mi się dziś gra Pogby

Tevez :bravo:


mazi12

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 września 2009
Posty: 810
Rejestracja: 30 września 2009

Nieprzeczytany post 22 września 2013, 15:56

Straszna padaka i nerwówka chwilami. Bramka z pupy, nie możemy pozwalać dawać się tak kontrować bo skończy się to następną bramką. Można mówić o braku skuteczności, ale kurde, te 2 słupki Apacza to już jest perfidny PECH :-D To samo wybicie strzału Poby z linii.

Tevez gra znakomiecie, ciągle w ruchu, podania, dryblingi, miód! Oby tak dalej. Poproszę jeszcze jedną bramkę Lwa, niech nabierze pewności i wali jedną za drugą :D

Gdzie jest Pirlo? :shock:


Zablokowany