LM 13/14 (gr. B) [1]: FC Kobenhavn 1-1 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 15 września 2013, 19:35

Obrazek Obrazek Obrazek

Mecz 1 kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów 13/14:
FC Kobenhavn - JUVENTUS


Czas:

17.09.2013 (wtorek), godzina 20:45

Pozostało:

Obrazek

Miejsce:

Kopenhaga - Parken Stadium (38 000)

O przeciwniku:

Rok założenia: 1992
Barwy: Biało-niebieskie
Przydomek: Loverne (Lwy)
Prezes: John Dueholm
Dyrektor sportowy: Carsten V. Jensen
Menedżer: Stale Solbakken
Oficjalna strona FC Kobenhavn

Ligowa forma u siebie (Danish Superliga):
Zwycięstw: 0
Remisów: 3
Przegranych: 1


Ligowa forma na wyjeździe:
Zwycięstw: 1
Remisów: 1
Przegranych: 2



Ostatnie mecze:
(14.09.2013) – Kobenhavn 1:1 Esbjerg (Superliga)
(01.09.2013) – Viborg 1:4 Kobenhavn (Superliga)
(25.08.2013) – Kobenhavn 1:1 Vestsjaelland (Superliga)
(18.08.2013) – Kobenhavn 1:1 AGF Aarhus (Superliga)
(11.08.2013) – Nordsjaelland 2:2 Kobenhavn (Superliga)


Najlepszy strzelec:
Fanendo Adi (2 gole w Superlidze)
Obrazek

Najlepszy asystent:
Nicolai Jorgensen
Obrazek


JUVENTUS:

Ligowa forma na wyjeździe (SerieA):
Zwycięstw: 1
Remisów: 1
Przegranych: 0


Ligowa forma u siebie:
Zwycięstw: 1
Remisów: 0
Przegranych: 0



Ostatnie mecze:
(14.09.2013) – Inter 1:1 JUVENTUS (SerieA)
(31.08.2013) – JUVENTUS 4:1 Lazio (SerieA)
(24.08.2013) – Sampdoria 0:1 JUVENTUS (SerieA)
(18.08.2013) – JUVENTUS 4:0 Lazio (Superpuchar Włoch)
(11.08.2013) – JUVENTUS 4:1 Juventus Primavera (Towarzyski)


Najlepszy strzelec:
Arturo Vidal (3 gole w Serie A), Carlos Tevez (2 gole w SerieA)
Obrazek Obrazek

Najlepszy asystent:
Paul Pogba, Leonardo Bonucci (2 asysty w SerieA)
Obrazek Obrazek


HISTORIA LIGI MISTRZÓW


Przewidywane składy

Wg Tuttosport:

Obrazek


mecz na żywo w TV:

Al Jazeera Sport +5 / HD4
beIN Sport Max 5
C+ Liga Campeones 4
GMG Sport 1
RSI La 2 / HD
Sky Calcio 1 / HD
Sky Sport 1 (italy) / HD
Sky Sport 8 (germany) / HD8
Sky Sports *RED button
Smart Spor / HD
Sports Union (russia)
SuperSport 3 HD (alb)
TV3+ (denmark) / HD
Viasat 4 (nor) / HD
CAN: Sportsnet ONE
DEN: ViaPlay / HD
ISL: Stöd 2 Sport 3
ITA: Premium Calcio
NED: Sport 1 Extra 2
NOR: ViaPlay / HD
SUI: TeleClub Sport PPV
USA: Fox Soccer


mecz w Internecie:

Kilknij, żeby dowiedzieć się więcej o transmisjach przez internet! (szczegóły, linki do spotkań, porady)



źródła: www.juvepoland.com , www.juventus.com, www.seriea.pl , www.liveonsat.com , www.wikipedia.pl , www.gazzetta.it , www.stadiony.net

Kibice w wielu miastach Polski spotykają się by razem oglądać ten mecz.
Dlatego zrób to i Ty, kliknij aby zajrzeć na forum, do pokoju KIBICE


Wszelkie błędy proszę kierować na PW - na pewno wprowadzę poprawki.
Ostatnio zmieniony 17 września 2013, 08:55 przez pumex, łącznie zmieniany 3 razy.


Obrazek
pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 15 września 2013, 19:42

Tylko, żeby nie popełnić tego błędu co rok temu i nie zlekceważyć rywala.
Liczę na Llorente, Ogbonne i co najmniej kilkanaście minut Giovinco - chciałbym zobaczyć, czy wyciągnął wnioski po ostatnim mizernym sezonie.
Z tego co widziałem, to nasz mecz nie leci na NC+, więc po raz pierwszy w tym sezonie będę musiał odkurzyć sopcast :ok:


Obrazek
baka

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 marca 2010
Posty: 558
Rejestracja: 07 marca 2010

Nieprzeczytany post 15 września 2013, 19:53

Nic innego jak wygrana, bardzo ważny mecz i bardzo ważne 3 punkty :)


Piti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2012
Posty: 2017
Rejestracja: 02 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 15 września 2013, 20:25

Dobrze, że rewanż u siebie, a nie na odwrót. Może tak się ułoży, że zapewnimy sobie awans przed rewanżem z Kopenhagą, a wtedy będzie można jakiś rezerwowych wpuścić od 1 minuty i nie którzy będą mogli odsapnąć.

Innej możliwości jak wygrana na duńskiej ziemi we wtorek, nie przyjmuje do wiadomości..choć jak sobie przypomnę mecz z Nordsjælland, to :angry: też NIBY miały być 3 punkty, a ledwo wyciągneliśmy remis, bo duńczycy z tego co pamiętam również stwarzali sobie ładne okazje :doh:
Conte napewno jest teraz bardziej obeznany i doświadczony, bo nie tylko większość piłkarzy debiutowało w tych rozgrywkach, ale i sam trener również. Jedno jest pewne - we współczesnej piłce nie ma słabeuszy, a przynajmniej nie na własnym podwórku i praktycznie każdemu może się udać jakaś akcja z dupy z której padnie bramka, więc trzeba się mieć na baczności. W końcu to Liga Mistrzów i gramy z mistrzem Danii.

Tak obczaiłem sobie wzrokiem drużyne Kopenhaską, patrze a tam... Mellberg :shock: były juventino, który spędził u nas zaledwie 1 sezon chyba, dobrze go wspominam, był solidnym obroncą, z tego co pamiętam to i kilka brameczek wpakował w naszych barwach :) Mam nadzieje że nasi (zwłaszcza z tej starej gwardii jak m.in. Buffon i Chiellini) go ciepło przywitają i przede wszystkim poznają :smile:


AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 15 września 2013, 20:47

3 punkty w tym meczu to obowiązek:)
jeżeli wszyscy będą zdrowi to Conte pewnie wystawi taki skład jak z Interem, choć ja wolałbym Quaglię za Mirasa i Ogbonne za Chielliniego, który powinien usiąść na ławce, bo wczoraj jego słaba forma osiągnęła chyba apogeum i przyda mu się by popatrzył na t z boku, bo gra koszmarnie.


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 15 września 2013, 20:54

Na wstępie chciałbym poprosić Was o informacje dotyczące transmisji meczu na jakimś polskim kanale. Chodzi o uzupełnienie tematu. Ja nie doszukałem się, czy któraś stacja z nc+ pokaże mecz :/


Odnośnie meczu: to, że zwycięstwo musi być i już, nie podlega dyskusji, choć jak nasi nie mają ostrza na gardle to czasem 'różnie' potrafią podejść do meczu. Uważam, choć to może być niepopularna opinia, iż jeśli Llorente nie dostanie w tym meczu choćby 25-30 minut, to jego kariera w Juve jest/będzie poważnie zagrożona. Bo sry, ale futbol europejski, przynajmniej teoretycznie, powinien być bardziej sprzyjający Hiszpanowi niż specyfika włoskiej Serie A. Jeśli porządnie nie powącha boiska przeciwko drużynie niewłoskiej, najłatwiejszej w grupie, która jest w tej chwili na 10-tym miejscu w lidze duńskiej, to naprawdę.... :doh: Nawet Anelka świeżo po przejściu z Chin (!) dostał chyba z 15 minut w meczu LM. Jednak jak na razie Gazzetta i Sky dają największe szanse na występ Tevezowi i Quagliarelli. W obronie Barzagliego ponoć może zastąpić Ogbonna. Jutro wkleję do tematu całkowicie zaktualizowane prawdopodobne składy.


Obrazek
Kamil_on

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2006
Posty: 838
Rejestracja: 24 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 15 września 2013, 21:20

pumex pisze:Na wstępie chciałbym poprosić Was o informacje dotyczące transmisji meczu na jakimś polskim kanale. Chodzi o uzupełnienie tematu. Ja nie doszukałem się, czy któraś stacja z nc+ pokaże mecz :/
Podbijam. W zeszłym roku jakiś mecz Juventusu w LM był pokazywany na włoskim kanale dostępnym w ofercie nc+ - nazwy kanału nie pamiętam ;)


"Przejście do Juventusu, klubu, w którym pracuje się najciężej na świecie, to był wielki postęp. Wspiąłem się na poziom, którego nie osiągnąłbym nigdzie indziej" - Zinedine Zidane
filippo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 listopada 2004
Posty: 1028
Rejestracja: 29 listopada 2004

Nieprzeczytany post 15 września 2013, 21:43

Kamil_on pisze:
pumex pisze:Na wstępie chciałbym poprosić Was o informacje dotyczące transmisji meczu na jakimś polskim kanale. Chodzi o uzupełnienie tematu. Ja nie doszukałem się, czy któraś stacja z nc+ pokaże mecz :/
Podbijam. W zeszłym roku jakiś mecz Juventusu w LM był pokazywany na włoskim kanale dostępnym w ofercie nc+ - nazwy kanału nie pamiętam ;)
Canale5. Z tego co pamiętam jednak, pokazywali tylko środowe mecze. Ale spróbować możesz


forumowy ujadacz
Castiel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 maja 2010
Posty: 3182
Rejestracja: 24 maja 2010

Nieprzeczytany post 15 września 2013, 21:53

Stefan na skrzydle sobie odpocznie. Isla zacznie w podstawie i Ogbonna. Dziwne, że tyle się mówi o Llorente, a tak coś cicho o naszym Sebusiu. Pewnie za chwilę zacznie płakać.
Musi być 3 pkt, a najlepiej by było gdyby Real zremisował z Galatą.


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 15 września 2013, 22:56

Castiel pisze:Stefan na skrzydle sobie odpocznie. Isla zacznie w podstawie i Ogbonna. Dziwne, że tyle się mówi o Llorente, a tak coś cicho o naszym Sebusiu. Pewnie za chwilę zacznie płakać.
Musi być 3 pkt, a najlepiej by było gdyby Real zremisował z Galatą.
Tez mnie dziwi brak Giovinco.Wszedł tylko raz z LLorente w tym sezonie z tego co pamiętam. Puacz sie zbliza.

Co do meczu.

Sprawa prosta. Copenhaga w zalosnej formie, my w znakomitej. Solidne 3-4:0


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 15 września 2013, 23:22

Wy ciągle o tych napastnikach a mi sie wydaje ze to nic takiego. Mamy za sobą DOPIERO 3 kolejki ligowe. Nie graliśmy co 3 dni a do tego przed ostatnim meczem były mecze reprezentacyjne więc dla mnie to normalne że grają najlepsi. Jak sie zaczną mecz co 3 dni czyli własnie od pojutrzejszego meczu to zobaczymy w akcji zarówno Ll jak i Sebe ;)

Co do meczu to mam nadzieje że nie zlekceważymy mistrza Danii tak samo jak rok temu i zainkasujemy pewne trzy punkty.
Fajną sytuacje możemy mieć przed meczami z Realem jeśli wygramy swoje dwa mecze a Galata pojutrze pokona Real na co licze i wierze że jest to możliwe patrząc na to co było w tamtym sezonie między tymi ekipami.

3-0 dla nas.
FORZA JUVE!!


Dybala 4ever

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2007
Posty: 1847
Rejestracja: 28 października 2007

Nieprzeczytany post 16 września 2013, 17:06

To mecz z gatunku, które trzeba wygrać choćby i 1 golem. Mam nadzieję, że pomni doświadczeniem meczami z Nordsjaellandem wygramy oba mecze i bez komplikacji przystąpimy do gier z Galatą i Realem.


wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 16 września 2013, 18:32

Wystąpimy w niezmienionym składzie. Stawiam 0:2.


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 16 września 2013, 19:22

Conte nie zaryzykuje żadnych zmian w składzie.Ten mecz trzeba koniecznie wygrać i zapewne wyjdziemy najmocniejszym składem.Czas dla rezerwowych będzie w meczu ligowym z Hellas.Na beniaminka w podstawie wyjdą pewnie Storari,Ogbonna,Padoin,Llorente oraz Giovinco.Jutro zobaczymy może Padoina pod koniec.


Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 16 września 2013, 19:26

Bez przesady z optymizmem. Ale Juventus to dziś jeszcze bardziej doświadczony zespół, pamiętają nauczkę z przed roku i nie dopuszczą do powtórki. Pomijając formę obydwu zespołów, różnica potencjałów wskazuje, iż pewne zwycięstwo Turyńczyków to obowiązek. Stawiam 2-0 dla nas. Ciekawe czy ktoś inny się w końcu przebudzi poza Vidalem i Tevezem :ok:


SANCTI PER FIDEM VICERUNT REGNA OPERATI SUNT IUSTITIAM.
Zablokowany