Superpuchar Włoch: JUVENTUS 4-0 Lazio

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 15 sierpnia 2013, 09:31

Marchetti jest w mega formie. Lepiej kupić sobie w niedzielę dodatkowe piwko, bo chyba znowu będą karne :prochno:


Orkos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 kwietnia 2013
Posty: 464
Rejestracja: 15 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 15 sierpnia 2013, 09:38

Ouh_yeah pisze:Marchetti jest w mega formie. Lepiej kupić sobie w niedzielę dodatkowe piwko, bo chyba znowu będą karne :prochno:
Możliwe. Pewnie znowu będziemy mieć ponad 10 okazji na gola z czego wpadnie 1 może 2, a Marchetti będzie wyciągał piłki, które powinny być w bramce.


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 15 sierpnia 2013, 10:34

Koniec gadania o cięzkich nogach. Czas na poważne granie.
Ja osobiście się obawiam o ten mecz. Nie chodzi tu nawet o nasze najgorsze wyniki przed sezonowe od lat, chociaż to też.
Pierwszy fakt to oddanie atutu własnego boiska lazio. Dla mnie mega nie zrozumiała decyzja. Jak im zależało na dużej liczbie miejsc to jest np; San Siro. Cóź, ostatnio poza odpadnięciem z CI idzie nam tam całkiem dobrze.

Druga sprawa to mecze reprezentacji. Cały skład nam wyjechał na zgrupowanie a lazio? W spokoju się przygotowuje. Mimo, że niektórzy nie grali dużo to i tak ich nie było. Mam nadzieję, że Conte to ogarnie. W ogóle ten termin pucharu jest z odbytu. Wszędzie już zagrali SP tylko nie u nas i w Hiszpanii.
Mam nadzieję, że wspomniany wyżej Marchetti nie będzie miał po raz 10 dnia konia :prochno: Ponadto nasi niech nawet nie utrzymują wyniku remisowego do karnych :pray:

Jesteśmy lepszym zespołem i musimy ten mecz wygrać, innej opcji nie widzę. Jedno zwycięstwo i kolejny puchar ląduje u nas. Nie jest to jakiś gorszy puchar i nie kupuję tekstów, że lazio zależy bardziej niż nam.


Obrazek
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 15 sierpnia 2013, 10:44

Dragon pisze:Koniec gadania o cięzkich nogach.
Chiellini się z Tobą nie zgadza: "Chiellini blames Italy fitness".
Dragon pisze:W ogóle ten termin pucharu jest z odbytu. Wszędzie już zagrali SP tylko nie u nas i w Hiszpanii.
A to nie jest tak, że mecz o superpuchar rozgrywa się zwyczajowo mniej więcej na tydzień przed startem ligi?


Obrazek
Orkos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 kwietnia 2013
Posty: 464
Rejestracja: 15 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 15 sierpnia 2013, 10:51

Ciężkie nogi...niech Conte im opowie jak było za Lippiego albo Buffon przypomni reszcie o treningach Capello.


grande amore

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 października 2012
Posty: 615
Rejestracja: 05 października 2012

Nieprzeczytany post 15 sierpnia 2013, 13:06

Dragon pisze:[...]
Druga sprawa to mecze reprezentacji. Cały skład nam wyjechał na zgrupowanie a lazio? W spokoju się przygotowuje. Mimo, że niektórzy nie grali dużo to i tak ich nie było. [...]
Ilu z naszych zawodnikow wyjechalo poza Europe? Dwoch, jesli mnie pamiec nie myli. Kielon zagral cale spotkanie, Buffon polowe, Pirlo w ogole podniosl sie z lawki, zeby w przerwie miedzy polowkami razem z innymi rezerwowymi pobawic sie w dziadka. Rzeczywiscie wielka rozpacz.


Juve, storia di un grande amore :)
------
Jaka jest roznica miedzy zwyciezca a przegranym? Upasc moze kazdy, zwyciezca wstaje i idzie dalej.
------
Mowcie mi Magda
Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 15 sierpnia 2013, 14:39

Błagam tylko znowu nie przegrywajmy w karnych :doh:

A na poważnie to nie przesadzajmy ze strachem przed Marchettim. Jak się Tevez postara to będzie miał ich golkiper mocnego stracha. Ponadto Szwagier dochodzi do formy i strzela również dla swojej reprezentacji.
Nie będzie to łatwy mecz, ale uważam, że wygramy 2-1 po ciężkich trudach.


zahor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2009
Posty: 4585
Rejestracja: 23 listopada 2009

Nieprzeczytany post 15 sierpnia 2013, 14:53

Lucas87 pisze: A na poważnie to nie przesadzajmy ze strachem przed Marchettim
Tu nie chodzi o strach, a o świadomość tego, że między słupkami bramki rywala stać będzie jeden z pięciu najlepszych w tej chwili bramkarzy na świecie. Jak Messi czy Ronaldo walą genialne gole i dają zwycięstwa swoim drużynom, to kibice rywali raczej nie płaczą "czemu akurat dzisiaj przeciwko nam musiał mieć dzień konia??", bo oni takie dni konia miewają w co drugim meczu albo częściej. Na podobnej zasadzie polecałbym żeby przyczyn ewentualnej (odpukać) porażki Juventusu upatrywać gdzie indziej niż w niemożliwym do przewidzenia, jednorazowym przypływie umiejętności bramkarskich Marchettiego.


grande amore

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 października 2012
Posty: 615
Rejestracja: 05 października 2012

Nieprzeczytany post 15 sierpnia 2013, 15:54

Na oficjalnej stronie Juve podano informacje o skladzie na mecz o Superpuchar:
1 Buffon
3 Chiellini
4 Caceres
5 Ogbonna
6 Pogba
7 Pepe
8 Marchisio
9 Vucinic
10 Tevez
11 De Ceglie
12 Giovinco
13 Peluso
14 Llorente
15 Barzagli
16 Motta
17 Marrone
19 Bonucci
20 Padoin
21 Pirlo
22 Asamoah
23 Vidal
26 Lichtsteiner
27 Quagliarella
30 Storari
32 Matri
33 Isla
34 Rubinho


Juve, storia di un grande amore :)
------
Jaka jest roznica miedzy zwyciezca a przegranym? Upasc moze kazdy, zwyciezca wstaje i idzie dalej.
------
Mowcie mi Magda
juventussek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 października 2005
Posty: 388
Rejestracja: 22 października 2005

Nieprzeczytany post 15 sierpnia 2013, 16:06

Gdzie Amałri?
grande amore pisze: 34 Rubentus
Fajny mecz się szykuje, w końcu o stawkę, ale CIĘŻKIE NOGI ;D


zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 15 sierpnia 2013, 19:11

Wreszcie po tylu tygodniach przerwy znowu będziemy mogli zobaczyć Juventus w meczu o stawkę 8) Nie chcę zastanawiać się nad składem. Conte widzi zawodników, wie jak każdy z nich reaguje na wysiłek, wie dokładnie ile sił kosztowały naszych Juventinich mecze sparingowe. Wszystko jest w naszym zasięgu. Mam nadzieję, że rozpoczniemy ten sezon spokojnie, wygraną w Superpucharze. Oby Llorente dostał szansę pokazania się w tym spotkaniu i niech wykorzysta tę szansę i utrze nosa dziennikarzą, którzy już się nad nim pastwią.


Obrazek
lenor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Posty: 1035
Rejestracja: 26 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 15 sierpnia 2013, 19:53

Chciałbym, żeby nasz Pepe dziobak dostał chociaż z 15 minut :)


Buzol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 313
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 15 sierpnia 2013, 20:49

lenor pisze:Chciałbym, żeby nasz Pepe dziobak dostał chociaż z 15 minut :)
Chciałbym tego tak samo bardzo jak wiem, że jest to niemożliwe :( chłopak dopiero wczoraj wrócił do treningów z drużyną. Wydaje mi się, że scenariusz jest łatwy do przewidzenia: optymalny skład z Ogbonna w miejscu Barzagliego i może Pogbą w miejscu Marchisio. Z ławy wejdzie Llorente, Pogba lub Marchisio i pewnie jakiś Padoin ;p. Chociaż oczywiście Conte może nas zaskoczyć.


Molek big fun juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2003
Posty: 584
Rejestracja: 30 maja 2003

Nieprzeczytany post 15 sierpnia 2013, 21:32

Lucas87 pisze: Ponadto Szwagier dochodzi do formy i strzela również dla swojej reprezentacji.
Nie będzie to łatwy mecz, ale uważam, że wygramy 2-1 po ciężkich trudach.
Z tym szwagrem to nie przesadzaj, bo akurat jeśli chodzi o swoją reprezentacje , to tam zapierdzielał, aż miło. Jak wracał do nas, to grał na wywalce.


Czy wygrywasz czy nie i tak kocham Cię , Juve w mym sercu na dobre i złe
Obrazek
lenor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Posty: 1035
Rejestracja: 26 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 15 sierpnia 2013, 22:01

Molek big fun juve pisze:
Lucas87 pisze: Ponadto Szwagier dochodzi do formy i strzela również dla swojej reprezentacji.
Nie będzie to łatwy mecz, ale uważam, że wygramy 2-1 po ciężkich trudach.
Z tym szwagrem to nie przesadzaj, bo akurat jeśli chodzi o swoją reprezentacje , to tam zapierdzielał, aż miło. Jak wracał do nas, to grał na wywalce.
Szkoda że Lewakondolski robi odwrotnie..

Pierwszy mecz o stawkę, którzy trzeba wygrac i to absolutnie.


Zablokowany